Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
wypożyczalnia biżuterii ślubnej swarovski potrzebna?
Autor Wiadomość
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:59 pm   wypożyczalnia biżuterii ślubnej swarovski potrzebna?

co wy na to jak byscie mogły wyporzyczyć sobie biżuterię , krysztąły perły czy cyrkonie swarovski , normalna cena zestawu kształtuje sie od 500 zł, czy wypożyczenie za 150 zł czy nie byłoby fajną rzeczą :) i tak czesto te komplety slubne kształtuja sie w cenach nawet ponad 150 zł a i tak potem są już nie noszone:) a piekna biżuteria dodaje naprawde blasku, pytam gdyż juz mam parę kompletów i od nowego sezonu ruszam z wypożyczalnią i chcę zapytać czy jest na to zapotrzebowanie. mówię o fabrycznych kompletach nie rękodzieło:)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Pon Wrz 15, 2008 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:46 pm   

Zależy jaka biżuteria i za jaką cenę. Szczeżę powiem, że za 150 zł to mogę sobie kupić biżuterie na własność.
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 2:35 pm   

Dokładnie 150 zł za wypożyczenie to trochę sporo, ja za 200zł będę miała cały komplet z kryształami Svarovskiego, którego zapewne nie raz użyję.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 2:45 pm   

ja mowie o orginalnych koliach ktore kosztuja ok 1000zł 6- 12 rzędowe z cyrkoni , obroże , bronsolety , nie chodzi mi o biżuterie na srebnych łańcuszkach, chodzi mi o całe zestawy pereł swarovski:)
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 5:27 pm   

ja wolę wydać nawet 300 zł, ale mieć dla siebie.
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:13 pm   

Cytat:
ja mowie o oryginalnych koliach które kosztują ok 1000zł 6- 12 rzędowe z cyrkonii , obroże , bransolety , nie chodzi mi o biżuterie na srebrnych łańcuszkach, chodzi mi o całe zestawy pereł swarovski:)

No chyba że tak :) , chociaż nie wiem czy aż taką strojną biżuterię panny młode chciałby zakładać. Zazwyczaj suknia jest na tyle strojna, że dziewczyny wybierają coś delikatniejszego. No ale to tylko moje prywatne spostrzeżenia. W sumie pomysł z wypożyczalnia, nie jest zły i bardzo możliwe że się przyjmie. ?yczę powodzenia :) .
_________________
 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:14 pm   

Ja jestem na TAK, bo na codzień nie noszę ( z wyjątkiem pierścionka zaręczynowego) żadnej biżuterii i nie sądzę żeby to się miało zmienić. Natomiast do ślubu chcę błyszczeć i to nie jakimś sztucznym jablonexem czy innym szajsem ze stoisk przy Tesco. Chętnie wypożyczyłabym coś błyszczącego na ślub i potem oddała, bo na jaką cholerę mi to potem?
Marzy mi się piękna kolia- obroża z cyrkoniami :razz:
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:49 pm   

A ja sam nie wiem, i tak i nie. Większość okoliczkościowej biżuterii zakładam tylko raz więc jeśli u danej osoby która wypożycza znalazłabym coś w czym bym się zakochała a jednoczesnie byłoby to bardzo drogie i to mysle że bym sie skusiła, ale to musiałoby byc naprawdę CO?. Ae pozostaje małe ale - czy taka osoba wprowadza kaucje i jesli tak to w jakiej wysokości.
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:53 pm   

ja bym z uslug wypozyczalni bizuterii nie skorzystala, bo uwielbiam MIEC bizuterie (niekoniecznie ja nosic).. ale mysle, ze klientki sie znajda..
_________________
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 4:12 pm   

Ja myślę, że spróbować warto. Wszystko wyjdzie w praniu. Nie muszą przecież tej biżuterii pożyczać tylko panny młode. Również inne kobiety, które się wybierają np.na bal sylwestrowy :D Każda baba kombinuje, jakby tu w Sylwestra zabłysnąć małym kosztem, a żeby inne zzieleniały z zazdrości :)
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 1:28 pm   

pomyslalam o tym gdyz pare osób juz chcało z mojej ręki pożyczyć moje bronsoletki swarovskiego, sa to wlasne cyrkonie i do tego piekna obroża:)
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 1:32 pm   

Ja bym osobiście nie była zainteresowana. Wolę sobie kupić i mieć na zawsze :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 2:56 pm   

a może wkleiłabyś jaką przykładowo-zachecającą fotke.:)
_________________
 
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 3:21 pm   

Sztuczna biżuteria nie jest wcale taka droga. Ja za swój komplet "ślubny" zapłaciłam ok. 200 zł - a jest naprawdę ładny i wierzę, że nie raz mi jeszcze posłuży.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 6:22 pm   

a ja nie pisze o sztucznej , jezeli masz rozeznanie w cyrkoniach typu swarovski, nie koniecznie krysztalach, czesto polaczonych z bialym zlotem. Czy tez perły swarovskiego ,proponuje wejsc do manufaktury do SALONU SWAROVSKI, i zobaczyc ceny i jak to wyglada:)
_________________

 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 10:08 pm   

megi, jakby coś to ja chętnie wypożyczę tę obrożę, o ile nie przywalisz jakiejś kosmicznej kaucji. Przed samym ślubem to będzie raczej krucho z groszem...
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 8:51 am   

Megi a może mogłabyś zamieścić na zachętę jakieś zdjęcia biżuterii :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl