Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:09 am
Kopia oficjalnej strony www
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:16 am   

olinek2005 napisał/a:
tu link:
http://www.dworek.witryna...e_specjaly.html

Ciekawe po co stworzyłaś stronę Dworku... kopiując treść z oficjalnej strony.
Czy właściciele Dworku wiedzą o tej Twojej stronie internetowej? Jakoś wątpię...

Przywłaszczenie sobie cudzej treści www jest karalne.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:32 pm   

strona jest uzgodniona i myśle, że ciekawsza od oryginalnej....przynajmniej wizualnie. ( informacje skopiowane ze starej strony, choć ostatna jest mojego pomysłu ) wszystkie zdjęcia wykonane i obrobione ;-) w myśl pokazania uroku i piękna tego tajemniczego miejsca :wink: To miejsce jest piękne, a ta strona jest podziękowaniem w strone wspaniałej obsługi;-) i wielkiej chwili, która miałam okazje tam spędzić ;-) także wszystko jest uzgodnione i zaakceptowane przez osoby upoważnione;-))) już niedługo powklejam nowe foteczki - jestem w tym miejscu zakochana..... mam nadzieje, że z waszej strony odejdą tak zle i niemiłe oskarżenia;-)) POzdrawiam....
uwielbiam to miejsce, a fotki wychodzą wprost idalnie piękne;-))) już niedługo planuje tam obiadek;-))) jedzonko <mniam, mniam>
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Pią Wrz 19, 2008 6:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:09 pm   

szczezre mowiac te zdjecia-mozaiki nie nadaja sie w ogole do ogladania, taki tworza nieład..
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:24 pm   

zgadzma się z 555, nie da sie na te foty patrzeć bo aż oczy bolą:(
_________________
 
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:29 pm   

to darmowa strona więc, otwieranie jej zajmuje wiele czasu... zamysł był jeden aby zawrzeć tu najwięcej informacji, a ikony są małe więc...ćwiczmy wzrok... ;-) )) oryginalna strona ma zdjęcia wielkości szpileczki od igły ;-) ) :razz: więc myśle, że trzeba być obiektywnym, a liczy się przekaz -
www.restauracja-dworek.dot.pl/
nie potrafie zrozumieć ;-) bo ja widze dużą różnice w przekazie ;-) strona jest zaakceptowana i najważniejsze że litrki są czytelne;-) ;P a reszte możecie zobaczyć w galerii ;-) ))
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Pią Wrz 19, 2008 8:43 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:34 pm   

Kwestia gustu... dla mnie Twoja strona jest kiczowata, podobnie jak sposób obrabiania przez ciebie zdjęć.
A strona oryginalna Dworku jest konkretna i przyjemna dla oczu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:38 pm   

zgadzam się ;-) to indywidualna sprawa każdego "gustu".... ;) każda krytyka jest mile widziana;-) jeśli pochodzi z ust fachowca;-) :lol:
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Pią Wrz 19, 2008 9:04 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:03 pm   

mnie sie o wiele bardziej podoba strona "oryginalna". w tej nowej... no coz, wydaje mi sie, ze nie trzeba KRZYCZEC, by przekaz dotarl. jest za "glosna", za wyraźna.
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:17 pm   

:? Stara strona nadal aktualna, więc ja nie wiem, w czym jest tu taki nacisk na moją osobę
Osobiście też nie podoba mi się wiele rzeczy typu np. uciążliwe muzyczki na stronach, ale jeśli już oceniacie, jako fachowcy moją prace, więc ja również chyba mam prawo do oceny
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Pią Wrz 19, 2008 9:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:22 pm   

jasne ze masz :) ile osob, tyle gustow :) ciezko kazdemu dogodzic...
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:24 pm   

ale przecież my tylko wyrażamy swoją opinie o stonie - gdzie tu nacisk - Olinek skoro stworzyłas coś powinnaś byc przygotowana na to ze oprócz osóby którym ta strona przypanie go gustu znajdą sie tacy którym się nie spodoba. Taka jst kolej rzeczy. Ja osobiscie uważam że strona oficjalna jest lepsza bo odzwierciedla tamte klimaty. Wsio.
_________________
 
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:25 pm   

Słyszę mądre słowa i pozdrawiam MalaJu;-) nie łubie zawiści w słowach krytyki :mrgreen:
Kociadło w takim razie stwórz coś lepszego ;-) i zobaczymy jak Ciebie ocenimy;-) bo myślę , że nie jesteś tu zbyt obiektywna
Mozaiki są na podłodze - to się nazywa glazura ;-)
Widzę, że zawsze byłam i będę osobą kontrowersyjną;-) ale już przywykłam do takiego odbioru moje fotki też KRZYCZ? i są zawsze bardzo osobiste i wyraziste
A słowa "zdrowej" krytyki mnie mobilizują POZDRAWIAM gorąco
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Pią Wrz 19, 2008 9:49 pm, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:12 pm   

zdjecia zdjeciami, chociaz nie podoba mi sie to, ze sa tak "porozrzucane", ze nic na nich nie widac... ale ten tekst..... naprawde zostal zaakceptowany przez wlascicieli restauracji?? "Oraz bardzo kameralna salka połączona z barkiem i wyjściem na taras. Dosłownie bliski kontakt z naszą sympatyczną i fachową obsługą." co to oznacza? co ma taras wspolnego z obsluga? i czy naprawde goscie lakna az takiego "doslownie bliskiego kontaktu z obsluga" ??
kolejna perelka "Sala z akwarium, w której można posłuchać i odprężyć się, przez chwile zapomnieć o codzienności. " jedno pytanie.. czego mozna posluchac?
no i jeszcze to "nasze spokojne oddalone od miasta bardzo gościnne progi, jedzenie jak i otoczenie Dworku sprzyja wyśmienicie odpoczynkowi i relaksacji" powinno chyba byc "sprzyjaja odpoczynkowi i relaksowi"... o skladni tego zdania juz mi sie pisac nie chce.

Olinek.... potraktuj to jako konstruktywna krytyke... nie zlosliwosc, bo nie mam zlych intencji.. dziwie sie jednak wlascicielom dworku, bo gdyby ktos zrobil "w podziekowaniu" taka strone, mojej restauracji... hmmm... chyba dostalby pozew do sadu...
_________________
Ostatnio zmieniony przez mietka Pią Wrz 19, 2008 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:26 pm   

Tajemnicze miejsce, więc i tajemniczy opis;-) myślę, że to nie jest wątek na takie tematy . Chyba liczy się tylko miejsce, które warte jest polecenia

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 10:34 pm ]
o skladni tego zdania juz mi sie pisac nie chce.

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 10:35 pm ]
mietka napisał/a:
zdjecia zdjeciami, chociaz nie podoba mi sie to, ze sa tak "porozrzucane", ze nic na nich nie widac... ale ten tekst..... naprawde zostal zaakceptowany przez wlascicieli restauracji?? "Oraz bardzo kameralna salka połączona z barkiem i wyjściem na taras. Dosłownie bliski kontakt z naszą sympatyczną i fachową obsługą." co to oznacza? co ma taras wspolnego z obsluga? i czy naprawde goscie lakna az takiego "doslownie bliskiego kontaktu z obsluga" ??
kolejna perelka "Sala z akwarium, w której można posłuchać i odprężyć się, przez chwile zapomnieć o codzienności. " jedno pytanie.. czego mozna posluchac?
no i jeszcze to "nasze spokojne oddalone od miasta bardzo gościnne progi, jedzenie jak i otoczenie Dworku sprzyja wyśmienicie odpoczynkowi i relaksacji" powinno chyba byc "sprzyjaja odpoczynkowi i relaksowi"... o skladni tego zdania juz mi sie pisac nie chce.

Olinek.... potraktuj to jako konstruktywna krytyke... nie zlosliwosc, bo nie mam zlych intencji.. dziwie sie jednak wlascicielom dworku, bo gdyby ktos zrobil "w podziekowaniu" taka strone, mojej restauracji... hmmm... chyba dostalby pozew do sadu...

powinno być ;-)
O składni tego zdania już mi się nie chce pisać;-)
Doczepiając się do "polszczyzny" pisz poprawnie ;-) :razz:
A ortografia też pozostawia wiele do życzenia
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Pią Wrz 19, 2008 10:49 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:00 pm   

olinek2005 napisał/a:
zgadzam się ;-) to indywidualna sprawa każdego "gustu".... ;) każda krytyka jest mile widziana;-) jeśli pochodzi z ust fachowca;-) :lol:

Pudło. :lol: Chciałaś być zgryźliwa, a trafiłaś właśnie na osobę, która zna się na tych rzeczach.


I usuń proszę te wielkie zdjęcia ze swojego podpisu, bo są autoreklamą zakazaną na tym forum.


Wydzielam posty do nowego wątku.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:03 pm   

Zdjęcia są moje osobiste, bo album jest mój a fotka z mojego ślubu Pozdrawiam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:04 pm   

Nie. Zgodnie z Twoją stroną www zdjęcia te reklamują rzeczy, które sprzedajesz - obróbkę zdjęć i wykonywanie albumów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:08 pm   

One są z mojego prywatnego ślubu, więc nie wiem, czego się czepiasz
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:15 pm   

rece mi opadly... pokazalam Mojemu nowa strone... spytal sie, czy to wizytowka z allegro... a on akurat jest grafikiem i web designerem, wiec sie zna... :smile: :smile: :smile:

a co do albumu na zdjecia... :o

ja chyba mam jakis inny gust, naprawde :rotfl:
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:26 pm   

Wspominam o twojej super muzyce na stronie WWW., a co to za pomysł robić stronę internetowa z lista prezentów :mrgreen:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:29 pm   

no coz, jak widac przy blizszym "poznaniu" bardzo dobry, bo spora czesc juz zarezerwowana i gosciom sie podoba ;P
a muzyka - urocza ... przez minute... potem sama ją wyłaczam :rotfl:
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:29 pm   

http://www.budzowski.net/wesele/ muzyka delirium
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:31 pm   

chyba nie musisz reklamowac mojej strony, bo jest widoczna w profilu. ale dziekuje :lol: a delirium? no coz, kwestia gustu. choc o mojej/naszej stronie nie slyszalam nieprzychylnych opinii, z wyjatkiem Twojej. w przypadku Twojej proporcje są wyjatkowo odwrotne...
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:31 pm   

chcą być mili :wink: wiesz jak jest każdy ma prawo do tego jedynego dnia 8)

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 11:33 pm ]
Nigdy goście nie krytykują
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:41 pm   

ale ja nie mowie o gosciach, broń Boze!
olinek, czy widzisz roznice miedzy swoja strona a nasza? w naszej jest np flash, mniejsza, bardziej profesjonalna czcionka, wymiary dostosowane do rozdzielczosci itd. to tworzy "porzadna" strone. Tobie nie musi sie podobac lista prezentow i muzyka, ale ja mowie o ogolnyum wrazeniu. jasne, ze nasza nie jest "wypasiona", ale jest prywatna i nie ma niczego reklamowac.
Twoja z kolei aspiruje do funkcji wizytowki firmy. sorki, ale jest zbyt amatorska, by kogos zachecic. idea sluszna, doceniam, ze chcialas im wynagrodzic wysilek, ale chyba nie tedy droga.
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:43 pm   

Krytykują, bo robiłam autoreklamę, ale nie wiem, dlaczego u nas w kraju nie można się reklamować??
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:44 pm   

autoreklama kosztuje. płacilas? bo jak chcesz, to z boku sa odpowiednie banerki. to jest usluga i jak kazda - kosztuje.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:47 pm   

olinek2005, tak od strony technicznej (pomijam składnię i ortografię tekstów zawartych).
Napisana w zwykłym htmlu, znaczniki raz machnięte capslockiem, raz nie. Ogólnie bajzel.
Jakiś skrypt javowy mi mignął w kodzie, ale odnosił się zapewne do reklam u góry ekranu.


Strony estetycznej i merytorycznej nie tykam. Przemilczę
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:47 pm   

Fakt robie tylko na darmowych stronach, gdzie w zasadzie nie ma dużego wpływu na wygład można tam wkleić zdjęcie i dodać opis, nic więcej;-) ale ważne, że jest czytelna i może ją przeczytać również Twoja babcia

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 11:52 pm ]
jak w allegro duże liteki i większe zdjęcia :smile:

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 11:55 pm ]
:smile:

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 11:56 pm ]
a o reklamie nie byłam doinformowana, już wszystko wyczyściłam Przepraszam teraz rozumie z skąd ataki

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 11:57 pm ]
PRZEPRASZAM ;)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 12:53 am   

olinek2005 napisał/a:
One są z mojego prywatnego ślubu, więc nie wiem, czego się czepiasz

kryszka napisał/a:
Zgodnie z Twoją stroną www zdjęcia te reklamują rzeczy, które sprzedajesz - obróbkę zdjęć i wykonywanie albumów.

olinek te zdjęcia widniaŁy w twoim podpisie jeszcze przed Twoim ślubem (przypominam co napisaŁaś do mnie na PW)
olinek2005 napisał/a:
o reklamie nie byłam doinformowana

informowaŁam cię w PW z 26.03.2008 r. , że jest to kryptoreklama i jest ona zakazana. WyjaśniŁaś mi jednk co znaczą te zdjęcia o ja to uznaŁam. Teraz okazuje się, że to co wtedy napisaŁaś nie byŁo zgodne z prawdą. Wydaje mi się, że mocno kręcisz i naginasz prawdę do danej sytuacji i potrzeb. Nie podoba mi się, że zostaŁam przez Ciebie oszukana.
Poza wszystkim nt. kryptoreklamy jest mowa w regulaminie forum, z którym każdy użytkownik powinien się zapoznać. Jesteś widocznie kolejną forumką nie czytającą regulaminu.
A reklama na forum jest pŁatna, w dodatku chodzi o określoną reklamę w określonym miejscu.
Ostatnio zmieniony przez gosc Sob Wrz 20, 2008 12:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 1:02 am   

Już wyjaśniam widniało zdjęcie zaproszenia na mój ślub, a dziś wkleiłam zdjęcie już w białej sukni i mojego albumu… nie widziałaś tego… nie czytałam regulaminu; -) zgadza się już wszystko usunęłam ;)

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 1:14 am ]
W trakcie przygotowań pewne sprawy umknęły mojej uwadze Pozdrawiam
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 11:14 am   

rozumiem, ze link do strony MalejJu podalas dla kontrastu? zeby pokazac jak moze wygladac profesjonalnie wykonana, przyjemna dla oka strona? no coz... w Twoim przypadku to strzal w kolano, bo przy takim porownaniu Twoje dzielo nie wypada najlepiej...
_________________
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 11:26 am   

Jak pisałam wcześniej ja korzystam z darmowej strony więc z gotowego już szablonu?-)

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 11:32 am ]
Ja nie mam zbyt dużego wpływu na wygląd strony, mogę tylko wkleić zdjęcie, link i dać opis

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 11:35 am ]
Jest to bardzo ekonomiczna forma przekazu…. Z dużą czcionką i większymi zdjęciami
DARMOWA!!! Z tego, co się orientuje za profesjonalne trzeba płacić :smile:
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Sob Wrz 20, 2008 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 11:44 am   

Cóż... po stronie Ju widać od razu, że Irek jest grafikiem. Zastanawiałam się nad tym już wcześniej Ju, które z Was jest zawodowcem :wink:

Olinek - chociaż ja jak najbardziej doceniam to, że ludzie uczą się html'a, musisz być chyba przygotowana na krytykę. Chciałaś opini fachowca - nie wiem czy mogę się za takiego uważać, bo nie pracuję i nigdy nie pracowałam jako grafik (uznałam, że brak mi "iskry bożej" którą posiadają koledzy z roku), ale dyplom magistra grafiki komputerowej pozwala mi na trochę odważniejsze wypowiedzi...

Twoja strona nie trzyma się w żaden sposób norm kompozycji, natomiast oryginalna strona dworku, jak i strona Ju owszem. Tamte strony są przejrzyste, mają posegregowaną tematycznie informacje, są po prostu czytelne. Twoja strona to chaotyczny ciąg informacji i mogę Ci zagwarantować, że samo to zdyskwalifikowało by Cię w oczach moich profesorów. Darmowych form przekazu jest bardzo dużo - wystarczy napisać stronę html i wrzucić ją na dowolny darmowy serwer. Miałabyś wtedy wszelki możliwy wpływ i mogłabyś się rozwijać. A co rozwijającego jest w używaniu szablonu?

Co do obróbki zdjęć - co na Boga podkusiło Cię do użycia tego typu ramek? Profesjonalizm charakteryzuje się elegancją, a elegancja prostotą formy ;)

Podsumowywując - upubliczniając swoje prace przygotuj się na krytykę i nabierz do nich dystansu, a naprawdę pomoże Ci to się rozwinąć. Po drugie - nie poddawaj się i nie traktuj krytyki jako ataku.

Pozdrawiam
_________________
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 11:45 am   

Taka stronę możesz równie dobrze zrobić TY sama działa ja allegro ma kilka zakładek, wiec można zrobić do 5 stron w tym galerię,

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 11:57 am ]
Odnośnie ramek tak jak już MajaJu wspomniała, każdy ma swój gust i wyczucie własnej elegancji… zdjęcia się podobają, choć może nie są odbierane przychylnie z uwagi, iż wzbudziłam tu negatywne emocje wśród forumowiczek, ze względu na swoją natarczywą autoreklamę Pozdrawiam.
Fakt moja praca jest bardzo odważna tak jak i wystrój mojego mieszkania, dużo ludzi stwierdza, że wolą skromniej i z mniejszym przepychem…

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 12:01 pm ]
Tę formę zdjęć zaliczam do kategorii album, czyli format 20 na 30 – artystyczne, za nim ocenisz zdjęcia obejrzyj galerie wtedy będziesz bardziej obiektywna

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 12:04 pm ]
Mieszczą się tam również zdjęcia nieobrabiane, … czyli wykonane wyłącznie z aparatu fotograficznego;-))

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 12:27 pm ]
W pracy jestem bardzo elastyczna, wykonuje zdjęcia proste, jaki i bardzo obrobione; -) nie śledziłaś od początku wątku, więc nie wiesz, że tylko wkleiłam tą stronę, jako informacje dodatkowa o Dworku. Pani moderato dopatrzyła się, że jestem jej autorem i w tym sęk,
Tak jak wspominałam i powtórzę się jeszcze raz korzystam z darmowego gotowego już serwera, a na zmiany techniczne nie mam najmniejszego wpływu… zdęcia podobały się i są zaakceptowane przez osobę upoważnioną
Wasz wybór możecie korzystam ze starej strony, jeśli to ona przypadła wam do gustu…. Nie robie zdjęć na jedno kopyto, może, dlatego są takie oryginalne; -) działają na wzrok;-)
:lol:



już nie odpisuje na posty w tym wątku POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Sob Wrz 20, 2008 1:21 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 2:07 pm   

a dla mnie bardzo niesmaczna byla krytyka strony Julii przez olinka, bo nie miala ona zadnego uzasadnienia.. nawet nie jestem do konca pewna, czy mozna te napasc nazwac krytyka..
ja nie negowalam Twojej pracy, olinku, jedynie napisalam, ze zdjecia w formie mozaiki, ramek czy kolażu, jakie na niej zamiescilas, sa kompletnie nieczytelne, a ogladajac strone restauracji wlasnie chcialabym jak najwiecej zobaczyc..
olinek2005 napisał/a:
każdy ma swój gust i wyczucie własnej elegancji

zgodze sie, ze kazdy ma swoj gust, ale juz elegancja jest pojeciem obiektywnym i Twojej stronie jej bardzo brakuje.. mysle, ze na tym forum, jak rowniez wszedzie, gdzie prezentujesz swoja wersje strony Dworku, oddajesz niedzwiedzia przysluge temu, newatpliwie uroczemu, miejscu..
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 4:37 pm   

to i ja się wypowiem...
Olinek, tylko nie odbierz tego jako atak na twoją osobę. Doceniam twój wysiłek w zrobienie strony, doceniam pomysł i chęć podziękowania.

Ale porównując stronę oryginalną z twoją... no nie umywa się.
Ja rozumiem, chciałaś zrobić "dziękczynną" stronę. Zrobić stronę ze zdjęciami opisującymi to tajemnicze i piękne zdjęcie.
I może udało by ci się, gdyby nie ten "kolaż" zdjęć. Masło maślane, chaos i nic więcej.
Musiałam założyć okulary by zobaczyć co się na zdjęciach znajduje.... a przecież chyba nie o to ci chodziło prawda? :roll:
Wystarczyło wstawić swoje ładne zdjęcia i finito. A jeżeli już chciałaś je połączyć, to gustownie i delikatnie.

Pomijam fakt zgody właścicieli dworku. Czy jest faktycznie tak jak mówisz. Bo jeśli zrobiłabyś pseudoreklamę mojego dworku i to w takim stylu a ja bym na to zgody nie wyraziła... spotkałybyśmy się w sądzie. Jeśli uważasz, że masz "namaszczenie" właścicieli to mnie już nic do tego.

Takie jest moje skromne zdanie...
W skrócie - można było to lepiej wykonać.
Wiem, że darmowe gotowe strony nie dają pola do popisu. Wiem, bo sama mam taką stronę. I wiem, ile wysiłku kosztowało mnie zrobienie jej. A jestem laikiem w html'ach i innych tego typu chaosach :lol:
Ale uwierz mi, da się 8)

misia_niedoszła_plastyczka :cwaniak:
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 5:58 pm   

Na gotowych szablonach można zmienić wszystko, trzeba tylko chcieć i umieć - przeczytawszy chociaż podstawy html.

olinek2005 napisał/a:
Pani moderato dopatrzyła się, że jestem jej autorem i w tym sęk

Nieważne kto jest jej autorem, ważne że treści sprzeczne z prawem są niedozwolone na forum, więc nie dziw się, że to sprawdziłam.

A dalsze Twoje wyjaśnienia i obrzydliwy styl krytyki strony MalejJu sprawiają, że tylko się pogrążasz.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 6:32 pm   

kryszka napisał/a:
Na gotowych szablonach można zmienić wszystko, trzeba tylko chcieć i umieć - przeczytawszy chociaż podstawy html.


Kryszka ja nie czytałam i jakoś sobie poradziłam :lol:
_________________
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 7:07 pm   

Nikt nie każe korzystać z gotowców - nawet FrontPage z pakietu office wystarczy jak ktoś się na tym nie zna - a serwer ... w czym problem ... do każdego darmowego konta pocztowego jest miejsce na serwerze na swoje www .... nie ograniczają Cie żadne szablony - jedynie miejsce na serwerze i własna wyobraźnia i poczucie estetyki.

A patrząc okiem osoby która przy kilku projektach uczestniczyła .... cóż - nie podoba mi się - takie strony robi się na zaliczenie na informatyce w gimnazjum.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl