Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"AFRODYTA"
Autor Wiadomość
kasia.z 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 12:57 pm   "AFRODYTA"

Czy ktoś może zna nową sale weselną Afrodyta w Łodzi. byłabym wdzięczna za jakiekowiek informacje na różnego rodzaju temat (jedzenie, opinia, lokal itp...). Bede miala tam wesele w przyszlym roku ale niestety nic nie wiem na ten tamt więcej. Widziałam tylko wnętrze, które bardzo mi się spodobało, wiec zdecydowaliśmy się na tą salę, ale co dalej???
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 8:26 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 9:57 pm   Dołączam się do pytania

Podoba nam się sala, słyszeliśmy od zespołu, że jedzenie dobre i akustyka ok. Tylko nie można znaleźć o niej opinii, mam nadzieje, że to tylko dlatego, że sala jest nowa.
 
 
Jumabe 

Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 6:48 pm   

Wygląda na to, że jest to sala jeszcze mało znana. Ja ją przypadkiem znalazłam i na razie zastanawiam się nad zorganizowaniem naszego wesela właśnie na tej sali ale chętnie bym wcześniej poznała jakieś opinie. Czy nikt nie słyszał niczego na temat tej sali? Ciekawa jestem szczególnie jak jest z jedzeniem, czy jest go wystarczająco i czy smaczne? Będę wdzięczna za jakieś opinie.
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 7:32 pm   

Dzwoniliśmy tam, dowiedzieliśmy się z tego co pamiętam, że jest to sala od 100 osób, więc od razu podziękowaliśmy i nawet nie pytaliśmy dalej bo my będziemy mieli tak do 90.
_________________
 
 
ergokryptyna 

Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 9:44 pm   afrodyta

tak oglądałam tę salę...

plusy:
duży ogród
duży podest na orkiestrę
wspólna sala na stoły i dla tańczących, przestronna, nowa, ładna
duża toaleta,
miła właścicielka


minusy:
mały parking
dojazd
za wszystko trzeba oddzielnie płacić (jak nie chce sie stołu owocowego i słodkiego, za potawianie tego na stołach trzeba dopłacać 3 zl od osoby; za roznoszenie kawy, herbaty trzeba płacić 5 zl od osoby; za tort trzeba też płacić)


:)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 12:37 am   

ergokryptyna za tort z reguły się osobno płaci. Bo niestety nie wszystkie sale zapewniają go w swoim zakresie. A co do pozostałych opłat to uważam, że strasznie drogo się cenią. :o Zwłaszcza, że większość sal oferuje kawę, herbatę i napoje zimne bez ograniczeń w cenie "za osobę" i nic nie trzeba dopłacać.
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Sob Sty 10, 2009 12:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jumabe 

Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 4:47 pm   

Tort faktycznie jest osobno ale tak jest rzeczywiście na niejednej sali. Co do ciast i owoców to wiem, że nie ma ich na stołach tylko właśnie są podane jako tzw. stół szwedzki a jeśli chce się żeby były na stole to dopłaca się po 3zł od osoby. Natomiast pierwsze słyszę aby były jakieś dopłaty za kawę czy herbatę!? W rozmowie z właścicielką zrozumiałam, że kawa i herbata jest bez ograniczeń tak samo jak inne napoje zimne. Nic nie wspominała o tym żeby roznoszenie jej gościom było za jakąś dopłatą. A muszę przyznać, że raczej była dość konkretna jeśli chodzi o przedstawienie nam sposobu organizacji wesela w jej sali. Nie ma też o tym wzmianki w menu, które jest dość dokładne i wszelkie ewentualne dopłaty (które tyczą się bardziej wyszukanych potraw) uwzględnia. Cena tak naprawdę też nie wydaje mi bardzo wysoka, porównując do innych sal w Łodzi i okolicy biorąc pod uwagę wesele i poprawiny. Tylko mam nadzieję, ze jedzenia będzie wystarczająco dla gości, że półmiski nie będą świecić pustkami. Szkoda, że nie odzywa się ktoś kto miał tam zorganizowane własne wesele lub był na nim jako gość i byłby w stanie coś na ten temat powiedzieć.
 
 
yeneffer 

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 14, 2009 3:55 pm   

Ja też będę tam miała wesele i nam właścicielka nic nie wspominała o dodatkowych opłatach 3 zł od osoby za postawienie na stołach ciast. Natomiast w umowie jak byk mam napisane, że napoje zimne i gorące bez ograniczeń.
 
 
kasia.z 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 8:37 am   

W menu jest napisane o tym ,że postawienie ciast na stołach jest za dodatkową opłatą, ale nie jest nic wspomniane o gorących napojach, tylko to że są bez ograniczeń.
 
 
Karola82 

Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 10:35 am   

My sie dowiedzielismy ze napoje gorące są bez ograniczeń, a za postawienie ciasta na stole nie płaci się dodatkowo. tort natomiast faktycznie jest we wlasnym zakresie.
Jak by ktoś coś słyszał o posiłkach to proszę niech da znac:)
 
 
Jumabe 

Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 6:04 pm   

Nie wiem dlaczego w tytule tego wątku pojawiła się informacja, że jest to sala na ul. Maratońskiej, przecież ta sala znajduje sie na ulicy :!: Herbowej 43 :!:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 6:22 pm   

A no właśnie. :roll: Myślę i myślę, gdzie tu na tej Maratońskiej taki lokal i nie mogę wymyśleć.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:25 am   

Taki adres znalazłam w necie w PF po wklepaniu Afrodyta wesele Łódź, ponieważ nie znalazłam stronki oparłam się na tym :)
ziękuję za szybką reakcję - już poprawiam :)

Natomiast po wklepaniu powższego ciągu wyrazów + Herbowa daje sie nawet znaleźć stronę internetową sali :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 8:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dottia 

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 4:55 pm   

Też będę miała tam wesele i również nic nie wiem na temat dopłaty za roznoszenie napoi, byłoby to co najmniej dziwne :/
Sala mi się od razu spodobała! Duża, ładna (nowa), ogród, spokojne miejsce.
A nikt nic o niej nie wie, bo pierwsze wesela miała w zeszłym roku...
Za jakiś czas, w którąś sobotę idę na salę zobaczyć jak wygląda tuż przez weselem. Napiszę jak to wszystko wygląda - ile jedzenia, dekoracje itp. no i dopytam właścicielkę o ewentualne dopłaty. Pozdrawiam
 
 
Karola82 

Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 7:52 pm   

Ja również będę miała tam wesele:)ale w przyszłym roku. O dodatkowych kosztach nie było mowy przy podpisywaniu umowy, napoje są bez ograniczeń. Też się wybieram niedługo zobaczyc jak wyglada sala przed weselem.
 
 
kasia.z 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 12:10 pm   

ja będę miała tam wesele już w czerwcu!!! byłam niedawno na sali, żeby dopytać o szczegóły. Ogólnie wszystko podobało się nam ,ale pani zabiła nas mówiać że jeśli chcemy żeby napoje gorace były donoszone do stołów, Ona musi wziać dodatkowego kelnera, który się tym będzie zajmował, a koszt takiej przyjemnosci to 200zł wesele i 150zł poprawiny. Za donoszenie tylko gorących napoi, które faktycznie są bez ograniczeń. Nie trzeba płacić wtedy jeśli ktoś zdecyduje się na samoobsługę, czyli jest stolik na którym stoją termosy z gorącą woda kawa, herbata itp..ale trzeba samemu podchodzić i sobie robić, ale to chyba nie tak ma do końca wygladać:( Dla mnie to przesada na całej linii,ale tak jest i już:(
Ostatnio zmieniony przez kasia.z Czw Maj 21, 2009 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 10:22 am   

kasia.z napisał/a:
jest stolik na którym stoją termosy z gorącą woda kawa, herbata itp..ale trzeba samemu podchodzić i sobie robić, ale to chyba nie tak ma do końca wygladać:( Dla mnie to przesada na całej linii,ale tak jest i już:(

Jakby co - mamy nawet wątek o opiniach takiego rozwiązania: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=8374 :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kasia.z 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 2:16 pm   

My już jesteśmy po weselu. Mielismy je w czerwcu w Afrodycie. Jestesmy bardzo zadowoleni i spokojnie możemy polecić tą salę. Sala jak sami widzieliście-super! Jedzenie bardzo dobre i dużo, biorąc pod uwage fakt, że nasi goście lubią dobrze i dużo zjeść. Gorące posiłki były podawane gorące(nie chłodne jak to się słyszy na innych salach), obsługa profesjonalna.Cały czas donosili jedzenia jak ubywało, super zajmowali się wiejskim stołem, dokrawali na bierząco, robili na nim porządek, szykowali kieliszki itp. Zorganizowali nam wesele profesjonalnie, o nic nie musieliśmy się martwić. Wszystko było tak jak wcześniej ustaliliśmy. Jeśli chodzi o napoje wszystkie są bez ograniczeń, i zmieniło się na dobre, że gorące napoje są donosze do stolików bez dodatkowej opłaty, jak to wcześniej Pani nam powiedziała.
Poprawiny były tak samo dobrze obsłużone i nawet do tego stopnia że jak w poniedziałek przyjechaliśmy po kwiaty i resztę jedzenia, wszystko było już popakowane i przyszykowane do wzięcia,tak naprawde to nie miliśmy co robić.Tylko włożyliśmy do samochodu i tyle.(a propos z jedzenia można wziąć wszystko co się chce).
My jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu tą salę.
 
 
dottia 

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 10:48 am   

Super, dzięki za info :) trochę się martwiłam, ze względu na to, że to nowa sala, ale teraz mogę spać spokojnie ;) pozdrawiam
 
 
Karola82 

Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 7:33 am   

Dzieki Kasia za info:)bardzo sie ciesze ze wszystko bylo ok:)
pozdrawiam
_________________
Karola
 
 
gabi1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 4:32 pm   

Z początku zdecydowani byliśmy na Tamadę w Ozorkowie,jednak Afrodyta miała sobie to coś,co mnie urzekło.Właścicielka rzeczowa i konkretna,sala bardzo ładna,przede wszystkim nowa,bo działa chyba od zeszłego roku.Od znajomych którzy bawili się tam na sylwestra słyszałam pozytywne opinie o jedzonku itp a w sobotę jedziemy jeszcze raz zobaczyć ta sale przed samym weselem.. I wydaje mi się ze podpiszemy umowę;)
_________________
 
 
Pescharella 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 7:35 pm   

Organizujemy nasze wesele właśnie w Afrodycie - zdecydowała m.in. lokalizacja (zależało nam, żeby sala nie była w mieście, tylko żeby można pójść na spacer z dala od samochodów), ładny ogród, sporo miejsca do parkowania (wiem, że to nie plac u Boryny, ale sporo samochodów można postawić wzdłuż siatki przy chyba niezbyt często uczęszczanej polnej drodze), dobra podłoga do tańca :) Podoba mi się też wystrój i menu.

A propos wystroju - pytanie do Pań, które wiedzą, jak sala wygląda: sądzicie, że do czerwono-pomarańczowych ścian pasowałby zielony wystrój stołu?
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 4:23 pm   

Byliśmy w tym roku w Afodycie na poprawinach ... moim zdaniem zielony wystrój stołów nie pasowałby do sali, z tego względu, że ściany i inne dekoracje mają intensywne kolory i chyba by się to wszytsko gryzło. Ja zdecydowałabym się na białą dekorację, z elementami żółci, bądź różu, ale to wszytsko kwestia gustu, a o tych się nie dyskutuje :)

P.S. Jedzenie na stołach było zupełnie przeciętne... ale grill PYCHA :)
_________________
 
 
Pescharella 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 9:07 am   

I po weselu. Wystrój w końcu był biały z ecru :) Sala prezentowała się bardzo ładnie (domówiliśmy jednak pokrowce na krzesła i dekorację kwiatową z zewnętrznej firmy), jedzenie nienajgorsze (choć, niestety, nie udało nam się przeforsować, aby wszystkie ciepłe posiłki były w formie półmiskowej :-( ). Przyznam, że przystawek nie próbowałam (zresztą w ogóle prawie nie jadłam), goście mieli zdania, jak można przewidzieć, podzielone.

Fatalnie, niestety, wypadł "słodki stół". Postawiono 3 patery ciasta. Fakt, że ciasto podobno było bardzo dobre i świeże, ale jego ilość nie zachęcała do konsumpcji (mimo że było dokładane w trakcie). Bardzo żałuję, że nie przekonaliśmy naszych mam (które były zwolenniczkami właśnie słodkiego stołu), że ciasta powinny jednak stać na głównych stołach.

Dużymi zaletami sali są idealna podłoga do tańca i duży, zadaszony taras, na którym osoby starsze i palacze mogli spokojnie usiąść i porozmawiać.

Parking został rozbudowany, więc samochody gości spokojnie się pomieściły.

Szkoda tylko, że w czasie imprezy nie była obecna właścicielka - wyjechała na długi weekend, zostawiając nas na łaskę i niełaskę swoich teściów (z którymi raz można było się dogadać lepiej, raz gorzej). Inaczej rozmawia się z osobą, z którą podpisywało się umowę i dokonywało wszelkich ustaleń, inaczej z jej zastępcami... Niestety widać, że p. Agnieszka ma wciąż mało doświadczenia - ale się stara :-)

Ogólna ocena - neutralna jednak z lekką przewagą plusów.
 
 
fan_tastyczny 

Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 3:32 pm   

witam czy moze ktos mi przyblizyc cos ta tamat tej sali .....akurat ja osobiscie nie widizalem jej ale mojej nazyczonej sie podoba ...wiec chce zasiegnac wiedzy u sobo co mieli tam wesele jak sie ta sala prezentuje jak jedzenie wyglad zakasek zimnych sposob podawania cieplych ..czy mozna dogadac sie z wlascicielami <po komentarzach widze ze nei bardzo ale moz e ktos ma doswiadczenie inne>..i czy jedzonko dobre jest ?? ?i czy sa inne kolory wystroju niz ecri , biel lub bordo ?? ??
 
 
Karola82 

Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 7:47 am   

Tyle szykowania i już po:) Ale było cudowanie. Bardzo się cieszymy z wyboru sali, w 100% możemy ją polecić. Wszystko się odbyło tak jak miało być, na weselu nie było żadnych problemów, jeśli chodzi o przygotowania to Pani Agnieszka w każdym momencie służyła radą, nie robiła żadnych problemów jeśli mieliśmy jakieś życzenia.
Wystrój mieliśmy rówież w ecru, bardzo ładnie to wyglądało i również domówieliśmy sobie pokrowce na krzesła(z pokrowacami sala wygląda zdecydowanie dużo ładniej) Obsługa na sali też była rewelacyjna, goście byli zadowoleni,posiłki były podane ciepłe, jedzonko było smaczne, porcje były w sam raz, stół wiejski oraz ciasto było systematycznie dokładane. My byliśmy zadowoleni z faktu, że ciasta były na stole słodkim, systematycznie były dokładane i nie były wyschnięte.
Tak więc podsumowując było rewelacyjnie.
Dziękujemy.
Na poprawinach był grill, polecamy, wszyscy się zajadali:)
_________________
Karola
Ostatnio zmieniony przez Karola82 Sro Sie 04, 2010 7:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olesia 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 2:47 pm   

Witam wszystkich serdecznie!
Jestem ucieszona z Waszych opinii na temat tej sali,ponieważ chcielibyśmy razem z narzeczonym właśnie tam zrobić swoje wesele! Również zależy mi na tym by miejsce wesela nie było w mieście w hałasie, a okolice Łagiewnik to świetne miejsce :) Mam tylko pytanie odnośnie ilości osób? Jak duże miałyście wesela? orientacyjnie ile osób mieści ta sala?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam serdecznie
Ola.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 5:44 pm   

olesiu , jako gość byłam na weselu liczącym ok. 90 osób i było ok:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez tomcia Sro Gru 29, 2010 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolka878 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2011 10:30 pm   

Ja też wybrałam Afrodytę na swoją salę weselną chociaż wcześniej nic o niej nie slyszalam. Ujrzałam ją dopiero na targach ślubnych w tym roku i bardzo mi sie spodobała. Cieszą mnie pozytywne opinie o niej i mam nadzieję, że moje wesele też się uda w 100%.
_________________
magiczna data-21.04.2012:-)
 
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 8:38 pm   

we wrześniu byliśmy na weselu na tej sali i bardzo mi się sala spodobała. przestronna, czysta, ładnie podświetlona dużo miejsca na tańce, podest dla orkiestry.Jedzenie bardzo pyszne choć bez szaleństw, ale niczego nie brakowało, obsługa bardzo sprawna. Stół wiejski i grill- przepyszne. Okolica - cudna.
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 12:57 pm   

a czy ktoś zna ceny? na zdjęciach wyglada ładnie, a ile osób się "mieści", jakieś szczegóły co do jedzenia etc?
 
 
karolka878 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 2:39 pm   

Jeśli chodzi o cenę to ja na kwiecien 2012 roku płacę 170 +10zl od osoby stół wiejski.
Wesele planujemy na max 120 a sala jest naprawdę bardzo przestronna dużo miejsca do tanczenia (i co najwazniejsze zadnych filarów na środku parkietu-co mnie osobiscie odstraszało w innych salach). Sala przybrana wyglada pieknie, z tego co wiem jedzenie jak tu juz wczesniej wspominano jest dobre. My mamy takze poprawiny i wzielismy grill bo jest bardzo polecany.
Juz nie moge sie doczekac:-)
_________________
magiczna data-21.04.2012:-)
 
 
 
pawlosio 

Wiek: 44
Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 4:58 pm   

no kochani.....pozwole sobie wtracic pare slow tutaj.....
jestesmy szczesliwym malzenstwem od 17.09.2011.....i wlasnie w AFRODYCIE odbylo sie nasze wesele......
wiele przygotowan, wiele zachodu....jedna noc i po zabawie....

ale mialo byc o afrodycie....
przed wybraniem sali w internecie przegladalismy naprawde wiele sal.....do conajmniej kilkunastu pojechalismy osobiscie...zawsze inaczej wyglada to na zywo niz na zdjeciach....
nasze kryteria:
-musi byc ogrod...
-jedna sala do jedzenia i tanczenia bez zadnych zbednych filarow...
- spokojna okolica
- dobry dojazd i niedaleki z naszego kosciola
- oczywiscie przystepna cena
- no co najwazniejsze ladna sala

no i to wszystko ma afrodyta....ma pewnie jeszcze wiele innych plusow....nie sposob wszystkich wypisac.....jednym z najwiekszych plusow jest pani AGNIESZKA - wlascicielka...rzec by mozna ze tylko z nia konie krasc....

polercamy naprawde sale AFRODYTA ....
jesli ktos sie zastanawia nad ta sala a ma jakies pytania niech napisze moze uda nam sie wam pomoc... moj mail pawlosio@wp.pl ..

dziekujemy pani Agnieszce i calej obsludze Afrodyty
szczesliwi malzonkowie od 17.09.2011 JOANNA I KRZYSZTOF
_________________
pawlosio
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 1:15 pm   

Sala przyznaję piękna, choć przerażają mnie te malutkie okna, przez co sala trochę wygląda nienaturalnie. Niestety w sezonie weselnym min. 100 osób.
_________________
 
 
Fidanzata 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 2:37 pm   

Właśnie tutaj planujemy z narzeczonym nasze wesele. Mamy nadzieję, że i my będziemy zadowoleni. W zasadzie była to jedyna sala, jaką widzieliśmy, od razu nam się spodobała. Spełnia wszystkie kryteria, więc stwierdziliśmy, że po prostu będzie ta :)
 
 
alosa 

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 1:17 pm   

W czerwcu 2011 roku wzięliśmy ślub i na naszą salę wybraliśmy właśnie Afrodytę. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Bardzo miła, pomocna, właściwie bezproblemowa właścicielka. Sala w pięknych kolorach, duża, z klimatyzacją. Jedzenie (z tego co mówili goście, bo ja prawie nic nie jadłam) bardzo dobre i dużo (przy wyborze dań pomagała właścicielka). Ładny ogród, gdzie goście chętnie przebywali na papierosku. Generalnie same plusy, więc szczerze polecamy.
Nasze wesele było na 80 osób.
 
 
olesia 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 10:47 am   

Witam :) Czy jest jeszcze ktoś kto wybrał w ostatnim czasie tę salę na swoje wesele???? Bardzo proszę o Wasze opnię :) Szykuję się na slub w sierpniu i wesele właśnie w sal Afordyta :)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 8:59 am   

Witam, Olesiu, my takze zastanawiamy się na Afrodytą w tym roku macie w sierpniu?czytałam róznorodne opinie i tak naprawde wszystkie sa pozytywne wiec mam nadzieje ze sie wszystko uda:):):)A powiedz mi byłas ogladac sale jak jest przygotowana przed jakims weselem? :) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez czuczu1910 Nie Kwi 22, 2012 9:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olesia 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 1:16 pm   

czuczu1910 tak, my mamy teramin na sierpień tego roku,no wlaśnie te pozytywne opinie dobrze wróżą :P i właścicielka z tego co z nią rozmawialiśmy to bardzo sympatyczna pomocna osoba :) sali przed weselem nie widzialam, z tego co wiem to jest pare opcji wystroju i wyibierasz co chcesz, chyba ze młodzi chcą coś dodatkowo to oczywiście w swoim zakresie. a Wy na kiedy macie termin? Ja oczywiście po swoim weselu zdam relacje :P
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 3:35 pm   

Olesiu, no my planujemy na rok 2013 takze sierpień:)No my chcemy się wybrac na sale jakoś przed weselem jakims w którąś sobote:)No właśnie tak jak z właścicielka rozmawiałam to tez mi sie wydaje sympatyczna:):)No to jak cos to będziemy zdawac relacje:):):):)
A Wy na kiedy macie termin???

Pozdrawiam:)
 
 
olesia 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 7:25 pm   

czuczu1910 my mamy na 11sierpień także możecie wpaść przed weselem zobaczyć jaki bedzie wystrój i w ogóle jak to bedzie wyglądało :) ja też tak myślałam zeby w maju sie jakoś wybrać przed weselem zobaczyć :)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 9:21 am   

Olesiu dziękujemy za zaproszonko wpadniemy, wpadniemy:):) no to jeszcze chwilka i już będzie ten wspaniały dzień dla Was:)no my chcemy podjechac na sele moze w tym tyg i jak cos to na pewno damy znac jak było i jakie wrażenia:)No moim zdaniem warto pojechac i zobaczyc zaspokoic swoja ciekawosc :) :)
Ostatnio zmieniony przez czuczu1910 Pon Kwi 23, 2012 9:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolka878 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 10:38 am   

sczerze mogę poleci Afrodytę bo jest tam naprawdę wspaniale. moje wesele odbyło się tam 21.04.12 i było naprawdę wspaniale. jedzenie dużo i pyszne. sala pięknie przystrojona,obsługa wspaniała, a pani agnieszka super osoba, wszytsko wyjaśnia, opisuje,doradza, czuwa nad wszystkim takze naprawde można wszystkie swoje obawy i sugestie jej przekazac. moim gosciom naprawdę sala bardzo przypadła do gustu, ogród super spełnił swoje zadanie a grill na poprawinach poprostu cudo, nie dośc że przepyszny to jeszcze super atrakcja. naprawdę sala Afrodyta spełniła wszystkie nasze oczekiwania w 100%, dlatego polecam,polecam,polecam!!!!
_________________
magiczna data-21.04.2012:-)
 
 
 
madzik87 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 11:54 am   

a mam pytanie jaki był koszt od jednej osoby? i czy sa jakies ograniczenia od ilu osób oni organizuja tam wesela? bo na stronie nie ma o tym zadnych informacji..
 
 
olesia 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 2:35 pm   

cena zalezy od tego czy jest samo wesele czy z poprawinami. Sala miescie max 15 osob i jest ta informacja na stronie :) pozdrawiam :)

[ Dodano: Czw Lut 20, 2014 10:43 pm ]
przepraszam, za pomyłkę, sala mieści max 150 osób! Jesteśmy juz po weselu, miałam napisać wcześniej ale zawsze coś.

Jeśli ktoś ma zamiar wyprawić tam wesele to POLECAM tą salę, wesele było naprawdę super, przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Jedzenie po prostu niebo w gębie! każdy chwalił jedzenie, obsługę, goście w 100% zadowoleni. Zależało mi na sali gdzie "nie będzie brakowało" jedzenia. Poprawiny również były smaczne, grill naprawde strzał w 10 !! ! Każdy był bardzo zaskoczonym,gdyż rzadko można się spotkać z taką formą posilku na weselu. grill na powietrzu do tego piwko, czad!!! Większość mojej rodziny pochodzi z małych mieścin i wsi, tam na weselach zawsze jedzenie i jego ilość musi być na pierwszym miejscu :P no i nie zawiodłam się w tej kwestii :) Obsługa bardzo miła. Właścicielka również miła, pomocna :) POLECAM POLECAM POLECAM !! !
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 9:17 pm   

Kontaktowałam się mailowo z właścicielką tej sali i podzielę się z Wami najaktualniejszymi informacjami:
- organizują wesela do 150 osób,
- cena za talerzyk 180 zł,
- pokrowce na krzesła wliczone w cenę talerzyka,
- nie ma korkowego,
- można ustawić okrągłe stoły, wtedy maksymalna ilość gości to 120, a do ceny za talerzyk +10 zł
- sala jest klimatyzowana
- jest dostępny pokój dla Pary Młodej (w cenie) i dwie lodówki do dyspozycji w pomieszczeniu przy pokoju
Ostatnio zmieniony przez kamejka Sro Kwi 09, 2014 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sro Lut 08, 2017 1:34 pm   

Kilka dni temu wybraliśmy się obejrzeć Afrodytę,chciałam się podzielić swoimi wrażeniami na temat tej sali.
Plusy:
-sala robi wizualnie bardzo dobre wrażenie, jest przestronna, utrzymana w ciepłej kolorystyce
-imponujący swoją wielkością ogród, podobno jest staw i dużo zieleni, my z racji zimy nie mogliśmy obejrzeć
- ma fajne bajery oświetleniowe tj.możliwość podświetlenia sufitu zgodnie z kolorem przewodnim wesela
-duży podest dla orkiestry/dja (przy licznych grupach ma to znaczenie)
-w cenie zawarta dekoracja kwiatowa (rodzaj do uzgodnienia), tort, stół wiejski,pokrowce na krzesła, świece, ewentualnie balony i szarfy
Minusy:
-brak pokoi dla gości, jest możliwość rezerwacji noclegu w jakimś hotelu Uniwersytetu Łódzkiego,który podobno jest dość blisko, ale jak wiadomo trzeba się tam jakoś przemieścić ;)
-płatność 100% za talerzyk fotografa i członków orkiestry
-nie ma gwarancji niezmienności ceny po podpisaniu umowy
Podsumowując, Afrodyta to sala,którą warto zobaczyć i osobiście ocenić czy jest to odpowiednie miejsce na organizację tego wymarzonego dla nas dnia :)
Ostatnio zmieniony przez Klaudijka Sro Lut 08, 2017 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl