Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SAN REMO" w Zgierzu
Autor Wiadomość
jassmina 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 4:00 pm   "SAN REMO" w Zgierzu

Witajcie przymierzamy się do zorganizowania wesela w sali hotelu San Remo w Zgierzu. Ogólnie sala robi bardzo pozytywnie wrażenie, ale potrzebujemy, by ktos podzielił sie z nami wrażeniami. Może ktoś z Was organizowal lub uczestniczył w weselu tam? Będziemy wdzięczni za kilka słów relacji. :P

[ Dodano: Pią Wrz 26, 2008 1:46 pm ]
No cóż chyba nikt z Was nie orientuje się jak wyglada wesele w San Remo, ale to nic i tak zmieniliśmy sale Doszlo nam gości i jednak ta sala bedzie dla nas za mała.
_________________
pozdrówka Jass
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Mar 11, 2009 11:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
raelka 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 7:04 pm   

Mnie też strasznie podoba się sala w San Remo; jeżeli będzie wolny termin to w tym roku we wrześniu lub październiku zorganizujemy tam małe przyjęcie dla najbliższych. Na taką obiado-kolację restauracja San Remo nadaje się idealnie.
_________________
Ania
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 7:46 pm   

W San Remo moja siostra zrobiła komunię synowi...

Wnętrze faktycznie bardzo fajne, jedzenie nawet smaczne tylko w skandalicznych ilościach jak na tą cenę... Pierwszy raz byłam na imprezie, na której zabrakło ziemniaków do obiadu, a gdy wujo zapytał się kelnera, czy może sobie wziąć dwie sztuki mięsa usłyszał, że wszystko jest dokładnie wyliczone i zrobił zakłopotaną minę :? Zresztą generalnie wszystkiego było mało... Więc jeżeli o to chodzi to zdecydowanie odradzam, chyba że komuś zależy wyłącznie na wyglądzie sali :smile:
_________________

 
 
raelka 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 7:13 pm   

No to niezły ZONK :kwasny: :kwasny: Dzięki za info, chyba sobie już odpuszczę San Remo. Tylko gdzie teraz znaleźć fajną, małą salkę w pobliżu..
_________________
Ania
 
 
11 

Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 2:56 pm   

Byłam w San Remo na weselu. Sala jest ok. Niestety musze potwierdzić złe wrażenie dotyczące jezenia. Jest go bardzo mało, a i sposób jego podania daje wiele do życzenia
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 7:53 am   

Witam, wczoraj byliśmy z narzeczonym oglądać salę w SAN REMO, chcemy zrobić wesele na 80- 85 osób, rozmawialiśmy z Panią, pokazała nam wizualizację sali która właśnie powstaje, ma być ona na 120 osób. Dużym plusem jest hotel który jest na miejscu. Wystrój mniejszej sali bardzo nas pozytywnie zadziwił i być może skłoni...do zamówienia sali właśnie w San Remo. Polecam
_________________

 
 
reniazgr 

Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 6:41 pm   

Witam :) Kilka tygodni temu bylam na weselu w restauracji San Remo w Zgierzu. Chciałabym poinformować wszystkich czytających to forum , iż ipreza została przygotowana na wyskoim poziomie . Zarówno, a właściwie przede wszystkim, od strony gastronomicznej, fachowej i miłej obsługi po DJ Igora.
Przystawki, wedliny własnego wyrobu i ciasta zostały podane w fantazyjnej dekoracji ,w wystarczajacej ilosci i były smaczne .
Impreza odbyła sie w miłej atmosferze , przy dobrze dobranej muzyce i w bardzo ładnym , wręcz stylowym , wnętrzu restauracji San Remo . Polecam wszystkim ten lokal na wszelkie imprezy.
Nadmienię , iż znajduje sie w tym miejscu również hotel o wysokim standarcie i dość niskimi cenami pokoi, co jest tez ważne przy przyjezdzie gosci z daleka.
Pozdrawiam :)
 
 
Cora 

Dołączyła: 27 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:19 pm   

Czy ktoś ostatnio był w San Remo na jakimś weselu i może się podzielić informacjami??Zastanawia mnie wątek jedzenia, czy naprawde dają małą ilość jedzenia?
_________________
Cora
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 8:48 am   

Witam,

moja opinia będzie chyba najświeższa. Niestety nie z wesela a z konsolacji. W związku z tym, że moejsce mi się źle kojarzy - w ogóle nie braliśmy go pod uwagę.

Dwie sale - mniejsza i większa. Ta mniejsza jest zdecydowanie za mała na wesele. (no chyba, że jest gdzieś jeszcze trzecia sala).

Ta większa - bardzo ładna: zieleń, drewno...
bardzo dobra obsługa i smaczne jedzenie.
Nie było żadnych problemów z płatnościami czy czymkolwiek.

Ogólnie polecam.

Nie wystawiam tym razem oceny - bo będzie nieobiektywna ze względu na emocje jakie mam na myśl o niej.
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 6:18 pm   

PORAŻKA

byłam tam na weselu w lipcu.

Przystawki:
na 40 osób - za mało
majonez na jajkach był wyschnięty i to od razu przy wejściu na salę
sałatki i śledzie przesolone
ciasta chyba 2kg wszystkiego jakby się zliczyło
zimnych wędlin po 3 plasterki na półmisku, a jak się skończyło to pusty talerz stał...

Obiad:
wyliczone po 2 kawałki na osobę
ziemniaków zabrakło i starsze osoby były zmuszone jeść frytki
surówki zabrakło...

To było przyjęcie od 15:30 do 22, a kelnerzy o 21:30 byli podpici...

w cenie było
-posiłek na wejście
- barsz i (jeden!) pasztecik ok 21
- zimne przekąski
- owoce, ciasto i napoje

Za 130zł! A stoły były puste! To co na stołach przesolone! A napoje były pół na pół z wodą.

Jedyne co było dobre to tort i wino - bo Para Młoda kupiła je sama.

Wiecej na priv.
 
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:12 pm   

Witam. Miałam przyjemność bawić się na tej sali w zeszłym roku. Sala faktycznie przepiękna, bardzo elegancka, jedzenie dobre ale faktycznie jak za tą cenę bardzo mało. Ogólnie cała impreza była bardzo fajna bo mieliśmy fajny zespół. Nazywał się A'Duo. Mały dwu osobowy duet, na niewielkie imprezy-super! Chyba tylko dzięki im ta impreza jest do tej pory wspaniale wspominana, bo na jedzenie raczej większość narzekała. Swoją drogą dziwię się że właściciel tej sali nie bierze pod uwagę tego, że fama idzie po Zgierzu o tym że na tej sali jest podobno za każdym razem tak pusto na stołach i nic z tym nie robi... Ogólnie na prawdę polecam tą śpiewającą dziewczynę... miała na imię Aneta albo Ania, nie pamiętam, mogę podać numer dla zainteresowanych bo warto: 516261704. Wzięłam wizytówkę bo w październiku mamy z mężem jubileusz i chyba ich weźmiemy, ale już raczej nie na tej sali. Pozdrawiam i mam nadzieję, że moja opinia w czymś pomorze:):):)
_________________
ria
 
 
ami 

Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 8:43 pm   

Witam,

mam w San Remo zarezerwowany termin na przyjęcie weselne.
Czy jakość i ilość jedzenia jest naprawdę na tak niskim poziomie?

Pozdrawiam
 
 
LilaZgr 

Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:39 am   

Witam,
jakość jedzenia jest dobra, ale tak jak pisały moje poprzedniczki jest go mało !
Byłam tam na kilku przyjęciach i na stołach było więcej materiału niż jedzenia.
Co do wyglądu to się zgadzam, sala jest bardzo ładna i obsługa sympatyczna.

Ja już dwa razy bawiłam się z zespołem A'DUO i przyznaję, że dziewczyny są świetne !
Wszelkie minusy zostały zakryte, bo rodzina i przyjaciele cały czas szaleli na parkiecie :)

Ami powodzenia w przygotowaniach!

Pozdrawiam Lilka.
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 7:09 pm   

ami, jedzenie na weselu brata było paskudne - albo przesolone, albo bez smaku. Majonez na jajkach zeschnięty, wędliny wyglądały jakby były z innego stołu przyniesione.
Zastanów się dobrze, albo najlepiej idź w sobotę przed weselem i sama sprawdź.
_________________
 
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 12:48 pm   

ami myślę, że w takiej sytuacji najlepiej tak od serca pogadać sobie z właścicielem, przedstawić jakie opinie krążą na temat jedzenia i zobaczyć jego reakcję, może jeśli dopilnujecie salę pod tym kątem to wszystko będzie ok, ja bym przynajmniej chyba tak zrobiła w takiej sytuacji
_________________

 
 
ami 

Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 9:09 pm   

Dzięki za podpowiedź... zrobię tak podczas ustalania menu... mam nadzieje że wszystko skończy się pomyślnie...
 
 
Tekla 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 12:43 pm   SAN REMO w Zgierzu

Ja również mam wesele w San Remo w Zgierzu w wrześniu tego roku, tylko, że od nikogo nie słyszałam negatywnych opini na ten temat. Wręcz przeciwnie, znajmoi bawili się tam często na weselach i sylwestrowych balach i nikt nie narzekał. Myślę , ze kierowniczka również podchodzi do sprawy na powaznie razem z szefową kuchni. Przynajmniej na nas zrobiły świetne wrażenie.

Nie sugerujcie się opiniami z przed wieków.....


Pozdrawiam
 
 
ami 

Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 8:19 pm   

Witam,

w sobote odbyło się nasze przyjęcie weselne w restauracji San Remo. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie. Jedzenie bardzo dobre w wystarczających ilościach, obsługa rewelacyjna. Dziękujemy Pani Monice i innym zaangażowanym w przygotowanie przyjęcia. Z czystym sumieniem mogę polecić restauracje! Pozdrawiam
 
 
Tekla 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 10:10 pm   

Hej bardzo się cieszczę, że w koncu ktoś zamiescił pozytywną opinię. Sama mam wesele w San Remo juz za 73 dni! Tylko obawiam się jednej rzeczy , że ta duza sala będzie i tak za cisna do tańczenia na 86 osób :( Mogłabyś napisać na jakiej Ty sali miałaś na małej czy dużej i jak to było z miejscem do tańca?

Z góry dziękuję!
 
 
ami 

Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 5:13 pm   

Witam,

nasze przyjęcie zorganizowane było w restauracji na 22 osoby ale widziałam tą dużą sale i myślę że miejsca nie zabraknie. Zresztą biorąc pod uwagę profesjonalizm p. Moniki napewno nie podpisałaby umowy bez pewności ze miejsca wystarczy. :)
Nie martw się!
Pozdrawiam
 
 
Tekla 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 6:01 pm   

Rozumiem:) mam nadzieje, że będzie ok, chociaż mój znajomy był tam na weselu na 80 osób i mówił, że jak wszyscy rzucą się do tańca to ciasnota... :( oby to nie była prawda. Szkoda, że więcej osób nie wypowiada się na ten temat, albo robią tam mało wesel, albo Panie Młode ze Zgierza nie korzystają z forum ślubnych.

Pozdrawiam ;)
 
 
dorota368 

Dołączyła: 18 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: ***
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 2:20 pm   San Remo w Zgierzu

Mam najświeższe wiadomości z wesela w San Remo i niestety nie są to dobre wiadmości. Sala bardzo mała, na weselu było 80 osób, ciasnota niesamowita, jedzenia malutko, najbardziej rozsmieszyl mnie barszczyk, który nie dosyć , że podany w malenkiej salaterce, to do tego niesmaczny,chyba z torebki i 1 sztuka pasztecika. W srodku ciasnota, wiekszosc wesela odbywała sie na parkingu, a tam kolejna przykra niespodzianka, w poblizu jest oczyszczalnia sciekow i wszystko z wiatrem przenosiło się na salę. Niestety nie zapamietam tego wesela z pozytywnymi wrazeniami.
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 2:59 pm   

dorota368, kto normalny na takiej małej sali robi wesele na 80 osób? Tam maksymalnie wejdzie 30-40, o jedzeniu też słyszałam nienajlepsze opinie
_________________


udanego dnia Gość
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 7:28 am   

dorota368 ja również we wrześniu byłam na weselu w san remo (01.09) i złego słowa powiedzieć nie mogę - domyślam się dlaczego napisałaś tu taką opinię i powiem ci, powinnaś się wstydzić !!

[ Dodano: Czw Wrz 13, 2012 9:18 am ]
kariczeq napisał/a:
dorota368, kto normalny na takiej małej sali robi wesele na 80 osób? Tam maksymalnie wejdzie 30-40, o jedzeniu też słyszałam nienajlepsze opinie
kariczeg tam są dwie sale, ta druga jest na ponad 100 osób, jak dla mnie jedzenie było smaczne ale wiadomo ile ludzi tyle opinii.
_________________

 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 8:29 am   

ja bylam tam na chrzcinach co prawda, ale jedzenie mi smakowalo. Nie mialam zadnych zastrzezen. Ta nowa sala bardzo ladna, toalety rowniez. teraz w niedziele ide na roczek i mysle, ze moja opinia sie nie zmieni
_________________
 
 
Tekla 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 9:35 pm   

Ojojoj kochane San Remo wesele jak z bajki;) na tak cudownej , pieknej sali, kelnerki bardzo przyjemne młode i bystre, kiedy tylko ktoś miał ochotę na dokładkę, dokładkę dostał wystarczyło poprosić. Wystrój każdego zakątka jest elegancki;) Wesele na 75 osób było super zero ścisku przynajmniej dla tych co tańczyli a bawił się cały parkiet. Jedzonko pyszne i pięknie udekorowane, a jak komuś żyła chodzi, że wesele jest z pompą i cała sala osób kochających zabawe się bawi to już nie nasz problem :)
Zazdrość ludzka nie zna granic.


Gorąco polecam San Remo :)


mniam mniam :)
 
 
wiktoria1980 

Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 5:38 pm   

Bylam tam na weselu bylo okolo 80 osob ciasno nie miescilismy sie . jedzenie troszke zimne i malo ale da sie zjesc . tak jak czytalam na gorze tak i u kolezanki bylo barszczyk nie dalo sie nazwac barszczykiem . nie polecam byla to jedno z najgorszych wesel na ktorym bylam.
 
 
orchidea1982 

Dołączyła: 06 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 06, 2019 10:56 am   

Kochani ja moje wesele organizowałam w 2018 roku w Hotelu Diament w Zgierzu. Sala kryształowa skradła moje serce i męże. Coś wspaniałego: piękny parkiet, super akustyka i wxtra podane jedzenie. A wspomnę tylko że wcześniej na poważnie myśleliśmy o San Remo. Niestety jak podjechaliśmy tam przed imprezą zobaczyć jak docelowo to wygląda to ilość jedzenia nas zniechęciła. Hotel diament okazał się strzałem w 10, goście i my zachwyceni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl