Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Laserowe usuwanie owłosienia
Autor Wiadomość
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 1:14 pm   

tofee, w zasadzie to nie robiłam rozeznania, jednak wydaje mi sie, ze nie jest to drogo. jakiś czas temu juz sie tym interesowalam i pamietam, ze bylo drozej. a to bylo jeszcze do przyjęcia, wiec bez wahania sie zdecydowałam. Jak nei teraz, to juz nigdy. A tak przynajmniej mam prezent dla PM :wink:
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 3:33 pm   

Malaju czekam na relację z kolejnego zabiegu - teraz wiele od Ciebie zalezy :D Daj znac co jakiś czas jaki jest efekt, bo powaznie zaczełam to rozwazać - zwłaszczca jesli efekt będzie conajmniej półroczny :]
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
oolusia 

Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 10:32 am   

Ja jestem już po 2 zabiegach, tzn. pierwszym i drugim tzw. dostrzale. Przyznam szczerze, że efekty są. Więkoszość włosów już powypadała, ale co najważniejsze włoski o bardzo wolno rosną. O ile przed zabiegam musiałam golić sie nawet 2 razy dziennie, tak teraz raz na tydzień, półtora. To już jest dla mnie duży plus. Naprawdę polecam!!!
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 10:57 am   

Ehhh czyli nie ma tak dobrze, że powypadają i jest spokój chociaz na kilka tygodni?? No i mówisz, ze golisz raz na tydzień półtora - czy po tym goleniu nie wraca wszystko do stanu początkowego?? Tzn że włosy sa twardsze i mocniejsze i znów trzeba golić coraz częściej?? Z góry dzięki za odp :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
oolusia 

Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:14 am   

Jeśli chodzi o włosy to jest duża różnica. Generalnie są dużo słabsze i jaśniejsze i cały czas wypadają. Więc już po miesiącu od pierwszego zabiegu widać efekty.Jak na razie to goliłam 3 razy więc nie mogę powiedzieć czy włosy wrócą do stanu początkowego. Ja jestem baaaardzo zadowolona i polecam.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 6:50 pm   

MalaJu, a napiszesz może o efektach rok po..? bo z tego co widzę, to minął :))
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 7:49 pm   

coz mogę napisać. Prblem nie zniknął, oczywiscie, bo nie ukonczylam serii zabiegow. Jednak jest roznica. Nie musze juz golic niektorych partii co drugi dzien. nogi "zalatwiam" raz na poltora tygodnia, bikini owszem, niegładkie, ale i nie zarośniete ;)

Planuje kiedys dokonczyc serię, ale poki co, zwyczajnie mi sie nie chce ;)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 8:08 pm   

rozumiem, ja wygrałam kupon na 100 PLN i zamierzam spróbować.. na pewno interesuje mnie bikini, paszki i wąsik, zobaczymy na ile wystarczy mi zapału.. :))
_________________
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 8:38 am   

555 a gdzie wygralas ten kupon?
_________________
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 12:12 pm   

Hej, ja jestem po serii zabiegów na bikini ( 5)i i jestem zachwycona. Miałam z tym ogromny problem,który spędzał mi sen z powiek. Miałam bardzo grube włosy a po goleniu mnóstwo krostek bolących. Horror. Teraz jestem zachwycona. Wcale się nie golę na linii majteczek a tam głębiej ( bo miałam pełne bikini) są włosy ale niektóre białe i troszkę ciemniejszych ale tak mało,że też ich nie golę. Fakt zabieg bolał strasznie,zaciskałam zęby ale wytrzymałam i poszłabym jeszcze raz!
Mam nadzieję,że kiedyś będzie mnie stać i zrobię sobie całe nogi
_________________
,
Ostatnio zmieniony przez Michasia Pon Maj 31, 2010 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 1:04 pm   

Ja byłam dzisiaj na 3 zabiegu na pachy i również jestem zadowolona. Widać efekty i myślę, że jeszcze dwa i będę "łysa" :smile: Pachy akurat mnie nie bolą ale bikini... :cry: Byłam tylko raz i się zniechęciłam ale mam zamiar znowu podjąć się tego wyzwania bo efekty są super.
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 2:43 pm   

MalaJu, Ile zrobiłaś zabiegów na bikini i ile na nogi? ja jestem po 1 zabiegu + dostrzał i byłam zachwycona, ale problem powrócił. za tydzień idę na kolejny zabieg. Jestem ciekawa ile trzeba ich zrobić, żeby pozbyć się włosków na 20 lat ;)
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:18 pm   

...martusia.... napisał/a:
Jestem ciekawa ile trzeba ich zrobić, żeby pozbyć się włosków na 20 lat ;)

To nie jest na zawsze usunięte :( ? Ja zimą tez zamierzam iść, po ślubie ponoć mąż mi zafunduje :wink:
_________________
 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 12:50 pm   

Trzeba robić mniej więcej raz na rok bądź raz na dwa lata 1 zabieg przypominający.
Ja jestem już po drugim zabiegu na bikini. Znowu robi się gładziutko :)

p.s.
po ślubie podobno mam mieć zasponsorowane przez męża zabiegi na nogi ;)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 1:56 pm   

U mnie też problem nie zniknął. Zrobiłam aż 6 zabiegów na pachy i po 2 miesiącach od ostatniego zabiegu włoski odrosły. Jasne, w mniejszej ilości i słabsze. Dużo zależy od włosa. Grube i ciemne łatwiej się usuną. Bólu praktycznie w ogóle nie czułam. Taka jestem nieczuła ;P (a miałam robione na najwyższym poziomie).
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 11:03 pm   

Miałam trochę inne wyobrażenie o tej laserowej depilacji, ale cóż nam pozostaje w dzisiejszych czasach, gdy włosy mile widziane są tylko na głowie :wink: usunąć na zawsze i z głowy. Szkoda jednak, ze trzeba całe życie na laser chodzić :( To mi się nie podoba...
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 11:39 pm   

Ja też wybieram się na laser za 2 tygodnie :smile:
_________________

 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 2:29 pm   

Randomgirl to czekam na opinię i koniecznie pochwal się, który salon wybrałaś :wink: . Mam zamiar poczekać do zimy i wtedy iść na zabieg, ale do tego czasu chciałabym się rozeznać w temacie :wink:
_________________
 
 
malaboska 

Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: ldz
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 9:26 am   

Jestem już prawie permanentnie prawie łysa w rejonie bikini, więc podzielę się doświadczeniami.

Wybrałam Estetico - med, ze względu na cenę, ale było to rok temu, więc może teraz jest lepsza oferta na rynku...
Zabiegów miałam chyba 6 (chyba, bo kićka mi się wszystko, oni jeszcze drugi zabieg nazywają uzupełnianiem - jest "za darmo") i było różnie. Najpierw euforia - bo włosy wypadają a do czasu gdy odrosną nowe, wydaje się, że spalili wszystkie. Potem jednak tamte niespalone wyrastają. Poszłam, popikała babka lampą, znów euforia... Tak po 3-4 może zabiegu miałam kompletnego doła, ze to będzie trwać wiecznie, że mam nieskończoną ilość cebulek.
Ale przed ostatnim zabiegiem "coś" się odwróciło i jest tak, jak powinno być. Czyli nie ma niczego :) :D Poza kępką, którą zostawiłam celowo. Ten ostatni zabieg był w maju, czyli już 2 miesiące temu... Zapewne jeszcze jakieś liche włosy wyrosną z czasem, ale myślę, ze będzie to za kilka miesięcy - no i już ostatnio wyglądało to tak żałośnie, te pojedyncze nitki, że aż miło ;)
jednym słowem polecam.
Co do ceny - płaci się po każdym zabiegu, a nie z góry za "pakiet", więc ta straszna cena tysiąca złotych, rozkłada się dość poważnie w czasie. Ja np. zrezygnowałam na to konto z woskowania pozostałych części ciała (Ręce, Nogi) na rzecz starego, dobrego golenia i tę kasę przeznaczałam za laser. Teraz jak pomyślę o pieniądzach wyrzuconych w wosk w moim życiu, to żałuję, ze wcześniej nie zdecydowałam się na laser.

No i zazdroszczę brunetkom, które mogą sobie "wylaserować" całe ciało - ja jestem blondynką i jedyne włosy kwalifikujące się do operacji to te z okolic bikini...
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 4:40 pm   

Dziewczyny i jak? Któraś się zdecydowała? jak efekty? szczególnie jeśli ktos tak ja ja ma raczej jasną karnację i włosy "ciemny blond"?
_________________

dzienniczek Basi
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 7:43 pm   

Za wiele nie mogę napisać, bo jestem dopiero po jednej sesji depilacji laserowej na łydki, pachy i bikini. Ja już po teście widziałam efekt, ale tylko na bikini i to niestety w miejscu, którego nawet w bieliźnie się nie odsłania ;) . Najbardziej bolały mnie pachy, ale to tak, że aż się popłakałam ;P . Na prawdę to było najgorsze podczas całej tej wizyty. Później miałam łydki i tu było najlżej no i potem bikini. Bikini bez tragedii tylko jak ktoś robi głębokie to mówiąc wprost na wargach sromowych boli najbardziej. Ta kosmetyczna staje się prawie ginekologiem :P .

Teraz najgorsze co mogę Wam powiedzieć i pokazać. Zostałam poparzona laserem z małą końcówką. Trzy ślady na bikini i bez liku na łydkach w miejscu piszczeli. Bolało mnie to, ale nie na tyle żeby sądzić, że dochodzi do poparzenia. Dzień po zaniepokoiłam się tymi śladami i wysłałam e-mail do salonu m.in. z tym zdjęciem, które wstawiłam. Pani kosmetyczka próbowała mnie uspokoić ,ale kiedy przyjechałam na kontrolę stała się bardziej niespokojna ,bo pod strupkami (które są pod skórą) był też płyn (chyba surowiczy). Ogólnie siedze sobie i czekam. Teraz minęły już dwa tygodnie i jeden dzień strupki zaczynaja odpadać. Niektóre nie pozostawiają po sobie śladu, a po innych zostaje mi odbarwienie. Skóra w tym miejscu jest bielsza. Ponoć ma się to wyrównać podczas peelingów i opalania wakacyjnego. Zobaczymy jak to będzie.

Piszę to, aby Was troszkę ostrzec i uczulić na moc lasera. Kosmetyczka po zdarzeniu jeszcze się upewniała czy nie chodziłam na solarium, bo mam dość ciemną cerę. Nie chodziłam, ale nawet jeśli tak uważała mogła zmienić moc... Cóż, stało się. Teraz pozostaje czekanie.

oparzeniee.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 777 raz(y) 79.41 KB

_________________
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 9:39 am   

M4cysi4 uważam,że to wszystko przez niekompetencję kosmetyczki i salonu. To nie jest normalne,żeby mieć takie ślady!!!Gdzie Ty to robiłaś?

Mnie kosmetyczką ciągle pytała jakie są moje odczucia i do tego dobierała moc lasera właśnie dlatego,żeby mnie nie poparzyć.Ja poszłam do salonu w Warszawie poleconego przez kuzynkę i uważam,ze trafiłam super.
_________________
,
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 11:12 am   

Powiem tak. Po ich reakcji nie uważam, aby było to u nich na porządku dziennym. Zajmują się mną teraz i w środę jadę na spotkanie z Panią dr dermatolog, mimo że jest w ciąży mocno zaawansowanej. Nie podam na razie nazwy salonu, bo ciężko stwierdzić jak to będzie dalej. Napiszę jak będę już po 4-5 zabiegach i jak będzie mi się to wszystko goić. Póki co mam coraz więcej białych plamek od tych odpadających strupków :cry: .
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 11:19 am   

M4rcysi4, współczuję, ale ja bała bym się dalej chodzić, jeśli masz białe plamy od tego. Jak już będziesz po więcej liczbie zabiegów, napisz co to za salon. Pewnie z Bełchatowa?
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 11:25 am   

Nie, z Łodzi i to nawet znany i renomowany.
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Pon Lis 08, 2010 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
musmilka 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Warta
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 7:54 pm   

hej dziewczyny!!
mogłybyście napisać coś o salonach łódzkich-recenzje, do którego warto itp. jak to wygląda po kilku latach, czy bolało :(
ja na chwile obecna zdecydowałam sie na ESTETICO ze względu na cenę, robię sobie prawie wszystko;))
mam nadzieję,że się uda i ten problem nie będzie już więcej spędzał mi snu z powiek:]
pozdrawiam serdecznieee!!
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 10:33 pm   

boli bikini reszta jest oki
kiedy zrobisz przerwę odrastają te włosy które były mini mini , nie pozbedziesz sie od razu wszystkich włosów
musisz miec jasna karnacje czym ciemniejsza tym mniej spali sie wlos
tak jak wlos musi byc ciemny ten zabieg nie jest dla blondynek
estetico jest dobrym salonem
_________________

 
 
 
musmilka 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Warta
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 12:18 am   

dzięki:>
:wink:
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:38 pm   

nie ma problemu:) jak cos pytaj:)
_________________

 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 4:37 pm   

też coraz bardziej skłaniam się ku laserowi, najbardziej zależy mi na pełnym bikini, tylko te ceny :cry:
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 6:37 pm   

M4rcysi4, i jak Twoja sprawa..?
ja robiłam w trzech łódzkich salonach i bardzo jestem ciekawa, który Ty wybrałaś..
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 6:54 pm   

dzis jest oferta na groupon lub gruper fotoepilacja 12zabiegow ok 400 zl
3 partie po 4 razy!

[ Dodano: Sob Kwi 30, 2011 7:58 pm ]
http://www.groupon.pl/dea...campaign=Varies
_________________

 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 7:00 pm   

a zna któraś z Was ten salon, który jest właśnie na gruponie? czasami tam się ogłaszają jakieś gabinety niewiadomej reputacji :)
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 7:44 pm   

lilly78, to jest chyba nowo otwarty salon..
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 9:08 pm   

Jest to salon który zajmuje się w szczególności laserami i mogę ci go polecać ,maja dużo salonów i dbają o reputacje wiec jest oki:) i cena tak samo
_________________

 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 9:11 pm   

ja robię sobie 3 partie ciała.
1-sza to pachy IPL oferta grouponowa i wsumie po 2 zabiegach nie ma tragedii
2-ga to bikini głębokie w Estetico, po pierwszej depilacji byłam zachwycona bo prawie wszystko wypadło, po dostrzale (poprawce) było też ok, natomiast w ciągu ostatniego miesiąca mam wrażenie, że wsio odrosło :/ ale może faktycznie tych 30% włosów już nie mam...
3-cia strefa to uda i tu póki co jeden zabieg mega bolesny (też w Estetico) i dość drogi (550) a do tego wypadła może połowa włosów a już 3 tyg po zabiegu...

generalnie do ślubu chcę zrobić jeszcze łydki, ale zacznę je dopiero po wakacjach, bo ciężko tak kryć całe nogi przed słońcem...
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 10:31 pm   

juz ci tlumacze;) zawsze tak będzie , ze odrosną wlosy.To czego mnie uczono na szkoleniu z lasera to 3zabiegi przerwa i znowu z 3zabiegi bo odrasta ci to co nie uroslo przy poprzednich zabiegach.
ja przy lustrze strzelam sobie pachy:)robiłam 3zabiegi 2miesiace przerwy i wszystko mi odrosło strzeliłam znowu 1.5miesiaca temu i mam gladko pod pacha jak pupcia niemowlaka;)
_________________

 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 1:29 pm   

Też się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale jest bardzo drogie, więc narazie muszę sobie odpuścić, ale w przyłości kto wie.
joanna8411, a prowadzisz jakieś zabiegi w domu?
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 7:34 pm   

mam salonik i wszystko tam wykonuje;)
a ile placilas??
_________________

 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 10:09 pm   

Ja jestem po 5 seriach na pachy, łydki i bikini. Na łydkach pewnie jakieś włoski mi wypadły, ale raczej niewiele, za to wszystkie zrobiły się jasne i delikatne. Taka zmiana też mnie mimo wszystko cieszy choć nie wiem czy warta była tych pieniędzy. Pachy, tu wypadło mi ok 70% reszta odrasta jaśniejsza i delikatniejsza niż przed laserem. Bikini wypada tutaj najlepiej. Ta część (jeszcze na nogach) której nie zakrywają majtki jest super włosów najmniej i jeśli są to najcieńsze i najjaśniejsze z tych depilowanych partii ciała.
Zdecydowanie podpisuje się pod stwierdzeniem, że do tego zabiegu najlepiej mieć jasną karnację i ciemne mocne włosy. Im cieńsze i jaśniejsze włosy tym zabieg da mniejsze efekty i staje się nieopłacalny.

Mam zamiar się jeszcze wybrać po tych wakacjach na pachy o ile policzą mi to jako 6 serię, a nie zaczną liczyć od nowa (od 4 serii połowa ceny) :razz:

PS Zapomniałam dodać, że po oparzeniu prawie już nie mam śladu (dzięki wyrównaniu kolorytu przez opalanie).
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Wto Cze 07, 2011 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 10:33 pm   

M4rcysi4, dziięki za update :) sama się zastanawiam ale się boję :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 11:13 pm   

Karola5 najbardziej boli pierwszy zabieg. Kiedy miałam robione pachy aż się popłakałam :D Na następnych seriach byłam już uzbrojona w maść znieczulającą na pachy i bikini :P
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 7:54 am   

zależy to tez od skory;) ja pierwsze 3zabiegi bomba nic zbytnio nie czułam a po dłuższej przerwie robiąc 4zabieg myślałam ze umrę ale juz spoko oparzenia tez zniknęły:)
zauwazylam rowniez po swoich klientkach ze na nogach najmniej znikaly wlosy
teraz na retkini (kolo cmentarza) jest salon z laserem i wszystkie partie ciala sa za 100zl.
wiec moze ktoras skorzysta:))
nie ma co sie bać;) pocierpisz a później masz spokój

edit: usunęłam część postu z autoreklamą.
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Cze 08, 2011 11:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 8:08 am   

a jakimi laserami robiłyście? LS, LS Duet, IPL? To chyba ma kluczowe znaczenie dla rezultatów...

ja psychicznie przygotowuje się na 6 - 8 zabiegów na każdą partię ciała, ponoć 6 to właśnie minimum dla trwałych skutków, do tego zabiegów nie można robić zbyt często (kwestia odpowiedniej fazy wzrostu włosa)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 9:20 pm   

ja robiłam IPL nooo 6zabiegow to minimum ale po 3zabiegach trzeba zrobić przerwę
_________________

 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 11:36 pm   

Ja miałam robione LS Duet.
_________________
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 7:23 pm   

zabieg usuwania miała znajoma wykonywany. 3 razy pojawiła się na tej sesji i do dziś ani jednego włoska(ponoć).
 
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 4:22 pm   

Koleżanka wybrała sie na 1 sesje, zabieg LIGHTSHEER :smile: jest droższy niż IPL ale włosy nie odrastaja i są usuwane na stałe. Zobaczymy jak skończy wszystkie sesje jakie bedą rezultaty, przed pospisuję się umowę, że 90% owlosienia się usuwa a nie wszystkie..trzeba czytać ze zrozumieniem bo na każdego zabieg działa inaczej. Przeważnie po 3-4latach włosy zaczynają odrastać, ku mojemu zaskoczeniu po Lightsheer Nie 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :smile: :smile: :smile:
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 9:39 pm   

kaska8866 napisał/a:
Koleżanka wybrała sie na 1 sesje, zabieg LIGHTSHEER

też byłam na pierwszym zabiegu tym laserem,kupiłam na Gropunie mam 4 zabiegi do zrobienia więc zostały mi jeszcze 3. Jestem zadowolona bo miałam zabieg 2,5 tygodnia temu a od tamtej pory właściwie niewiele włosków jak do tej pory odrosło. Ból był okrutny ale mogę cierpieć byle pozbyć się włosów:)
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 8:02 am   

M4rcysi4 napisał/a:
do tego zabiegu najlepiej mieć jasną karnację i ciemne mocne włosy
Wypisz wymaluj ja :smile:

M4rcysi4, do którego salonu w Bełchatowie chodziłaś?
I ile kosztuje tam zrobienie bikini? (może być na priv)

W tym roku raczej nie bedę się wybierać, ale w jakiejś nieokreślonej przyszłości na pewno :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Mar 19, 2012 8:05 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl