Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WIZARD z Pabianic
Autor Wiadomość
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 2:14 pm   

Zespół WIZARD grał u mojego brata na weselu. Grają naprawdę dobrze ale jak dla mnie czegoś im brakowało. Nie było WOW a tego się spodziewam od kapeli (ale jeszcze takiej nie znalazłam więc u nas najprawdopodobniej będzie DJ) :)
_________________
 
 
kjawo 

Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
  Wysłany: Czw Sie 23, 2012 10:13 pm   

Zespół Wizard z Pabianic jest rewelacyjny! Grają dobrze, świetny wokal, są sympatyczni!
Genialnie bawią gości i spontanicznie organizują ciekawe konkursy! Stanowczo ich polecamy!
Justyna i Kamil (11.08.2012r.)
 
 
gosian81 

Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 1:54 pm   

Kochani widzę, że niektórzy wieszają psy na Wizardzie i zastanawiam się czytając to czy o ten sam zespół chodzi..... Grali na naszym weselu 21.06.2013:) Postanowilismy ich zatrudnić, bo właśnie przy ich muzyce sie poznaliśmy 5 lat temu i wtedy też grali na weselu:) Powiem tak na wielu weselach się bawiłam, ale ten zespół jest mega dobry. Super wokalistki świetnie spiewają, chłopaki nic dodać nic ując nie piją alko jak niektóre zsespoły, które do oczepin nie są w stanie dotrwać... super zabawiają gości, świetne oczepiny nie mam nawet do czego się doczepic i gdybym miała drugi raz wybierać to też bym się na nich zdecydowała, bo naprawdę warto!!!! Własny sprzęt, oświetlenie wszystko i wsumie tak sobie myślę, że jak ktoś oczekuje nie wiem czego to może niech wynajmie orkiestrę symfoniczną, tylkom że trzeba jeszcze znaleźć odpowiednią salę, aby pomieścić ich i swoich gości weselnych i wtedy będzie dopiero muza na żywo...
Chłopaki i Dziewczyny z Wizadru ogromnie Wam dziękujemy za świetną oprawę muzyczną naszego wesela:) Goście zachwyceni i wszyscy pytali się skąd Was wzieliśmy i jak będą potrzebować to będą prosić o namiar do Was. Było super i mamy nadzieję, że będziemy się mieli jeszcze okazję bawić przy waszej muzyce bo warto!!!
OGROMNIE POLECAMY WIZARD Z PABIANIC!!!!!!!
 
 
olgaikamil 

Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 2:12 pm   

Witamy

Mieliśmy wesele 20.07.2013 na którym grał właśnie zespół Wizard. Znakomite wokalistki świetnie dobrany repertuar kapela dostosowywuje się do gustu bawiących się gości. Wodzirej Pan Tomek poprowadzi imprezę na wesoło i spełnia każdą proźbę pary młodej. Zaproszeni goście zachwyceni tak samo jak i my.
Gorąco Polecamy i pozdrawiamy kapele.

Olga i Kamil
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 3:02 pm   

Byłam na 3-4 weselach, na których grali. Na każdym bawiłam się rewelacyjnie, jednak na własne ich nie wezmę, z tylko jednego powodu... każde z wesel było identyczne. Rozumiem, że każda para sama dobiera szczegóły, ale nie chcę zapewnić mojej rodzinie powtórki z rozrywki (identyczne oczepiny i zabawy). Dlatego wybiorę inny zespół, ale jeśli w waszej rodzinie nigdy nie grał Wizard, to zdecydowanie powinien!
 
 
izunia19895 

Dołączyła: 08 Lut 2014
Posty: 169
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 7:53 pm   

Witam wszystkich, u nas bedzie gral ten zespoł i nawet nie rozgladalam sie za innymi bo oni sa rewelacyjnie i spelniaja moje oczekiwania w 100% bylam na jednym weselu na ktorym oni grali i to bylo najlepsze wesele na jakim sie bawilam. Fakt nie naleza do najtanszych ale pamietajmy ze zespol jest podstawą dobrej zabawy. Graja wszystko i z tego co wiem w skladzie podstawowym sa 4 osoby - 1 wokalista, wokalista ktory tez gra na klawiszach, wodzirej tez grajacy i saksofon. Mozna zespol powiekszyc o 2 wokalistke i gitare i chyba cos jeszcze. Ale wtedy koszty rosną. Zreszta maja swoja strone www i mozecie posluchac jak spiewaja i graja. Zgadzam sie z przedmowowczynia nie pija na weselu ze sa solidni i profesjonalni. Co do zabaw tez sie troche tego obawiam ale mysle ze wszystko jest kwestia dogadania i umowienia sie co robimy a co mozna ominac.
_________________
O8.O8.2015 odliczam ♫Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...&highlight=2015
 
 
IzaiWitek 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2014 10:43 am   

Zespół Wizard grał na naszym weselu 19.07.2014, zdecydowaliśmy się na niego, bo już wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć jak świetnie grają i bawią gości na weselu znajomych, więc co do muzyki byłam pewna, że wszystko się uda i tak właśnie było.

Usłyszeliśmy mnóstwo komplementów od gości na temat zespołu, bardzo dobry kontakt i współpraca, przesympatyczni profesjonaliści, potrafiący zrobić naprawdę wiele żeby organizatorzy i goście byli zadowoleni.

Polecam wszystkim zespół Wizard, możecie być pewni, że będziecie zadowoleni. Pozdrawiamy- Iza i Witek
 
 
Wesola 

Dołączyła: 18 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 8:32 am   

Serdecznie polecam zespół WIZARD !
Grali u nas w sierpniu i takiej zabawy jak oni chyba nikt by nam nie zapewnił. Wszyscy goście weselni byli zachwyceni. Członkowie orkiestry bardzo sympatyczni i z łatwością można się z nimi dogadać co do szczegółów.
POLECAM!
 
 
magda_marcinK 

Dołączyła: 30 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: łask
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 6:46 pm   

Zespół Wizard.... jednym słowem - rewelacja! Grali na naszym weselu 27.09.2014, goście byli zachwyceni. Doskonale dobierają utwory do bawiących się gości, ciekawe konkursy, super wokal, przesympatyczni. Nie powielają wesel, podchodzą do tego z pasją.

Gorąco polecamy Magda i Marcin
 
 
Meegg89 

Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź, Łódzkie
Wysłany: Pon Cze 27, 2016 5:48 pm   

Czy ktoś mógłby napisać jak teraz grają, w jakim składzie, jakie instrumenty? I oczywiście opinie:)
 
 
michalskibe 
Firma

Wiek: 35
Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Paź 03, 2016 10:57 am   

Wokalistka rewelacyjna, ogólnie jeden z najlepszych zespół jakie słyszałem ostatnio :)
2x Klawisz + saksofon, biesiada przy stołach, wszystko co tradycyjne wesele powinno mieć :)

usuwam podpis z linkiem do strony. Zapraszam do UWAŻNEJ lektury Regulaminu Forum! Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Paź 03, 2016 1:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 03, 2016 8:30 pm   

Już kiedyś pisałam tu post. W tym roku znów bawiłam się na weselu z Wizardem. Zaszły spore zmiany w składzie. Niestety mocno mnie rozczarowali. Mnóstwo disco polo. Prawie żadnych nowych kawałków, a przecież jest coś takiego, jak Poparzeni kawą, czy cokolwiek, co disco polo nie jest. Kiedyś dobrze prowadzili oczepiny, teraz słabiutko. Na początku myślałam, że może to wina młodych, takie zalecenia. Ale po rozmowie z młodymi okazało się, że jedyne co chcieli, to żeby nie było zbyt długich oczepin, bez głupich przyśpiewek. To im wyszło.
Pewnie, gdybym nie miała okazji bawić się z nimi tak wiele razy, to nie pisałabym tego postu. Niestety zmiany nie wyszły im na dobre.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl