Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Pon Lis 29, 2010 8:02 pm
VENEZIA w Łęczycy
Autor Wiadomość
Ewcia78 

Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 10:28 pm   VENEZIA w Łęczycy

Witam,....czy posiada ktos jakies opinie o tej sali? meni? organizacja? slyszalam tylko same + bardzo duzo osob podejmuje sie dojezdzania ze zgierza ale wole sie upewnic:) czekam na odp

znalazlam ich strone [xxx]



edit: proszę nie omijać zakazu umieszczenia przez nowe osoby linków do stron internetowych
kryszka
_________________
Ojjjj bedzie sie dzialo!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lis 29, 2010 8:02 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 11:32 pm   

Ach..moja sala :D Szukałam czegoś w mojej okolicy, a do niej akurat mam blisko. Jest piękna. Wesele min 80 osób, max nie wiem, ale 200 spokojnie się mieści. Ogromną zaletą jest duża przestrzeń bez słupów i piękne oświetlenie. Właścicielka może przerazić, bo jest pedantyczna i na tyle dobrze zorganizowana, że na pewne rzeczy nie pozwoli. Ja uważam to za zaletę, bo wiem że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik i zrobione profesjonalnie. Jest 5 posiłków ciepłych, super stół wiejski, stoły pięknie ubrane, a zakąski fantastycznie ułożone. Można dokupić dekorację z żywych kwiatów na stoły, co również wygląda super. Właścicielka nie pozwala na dekorowanie sali, przywieszanie balonów itp, ale jest to zupełnie zbędne i psułoby doznania wizualne. Krzesła mięciutkie i równo ustawione pod kątem :o , to mnie miło zaskoczyło. Przy wejściu są wazony na kwiaty, a nie jakieś wiadra. Brama zamykana na czas wesela, więc nikt się nie kreci. Młodzi dostają apartament gratis - wyłącznie dla nich. Właścicielka nie pozwala, by ktokolwiek inny tam przebywał! Dla gości są chyba 4 pokoje 4-osobowe. Cena również przystępna 120zl, choć akurat w mojej okolicy najwyższa, ale WARTO! W ofercie jest także menu za 140zl.
Rodzice wypytywali o salę i zawsze słyszeli pochlebne opinie. Raz tylko jak byliśmy obejrzeć salę tuż przed weselem, to zespół bardzo narzekał na właścicielkę i twierdził, że jedzenie jest sztuczne... Pewnie babeczka ich wkurzyła, bo im mówiła co mają robić i kiedy. I dobrze, dzięki temu zespół nie wyskoczy z toastami w niewłaściwym momencie. Jak chcesz jeszcze coś wiedzieć, to pytaj. Mogę ci wysłać menu na maila, jeśli chcesz.
 
 
Tomasss 

Wiek: 48
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 10:23 pm   ogp

Witam...ogolnie chyba z 5-6 razy krecilem impreze w VENEZI, ostatnio na poczatku sierpnia.Jesli chodzi o opinie to moge dac max 10pkt!!! tzn. za menu-jedzenie bardzo dobre i co wazne podane cieple! , comfort(klimatyzacja robi swoje!, jakosc wykonania sali-daje po oczach sami musicie sprawdzic, oddzielne pomieszczenie dla orkiestry i kamerzysty, palarnia osobna "zakaz palenia na sali", tak jak wyzej wymienila kolezanka brama po wjechaniu wszystkich gosci jest zamykana, gdzie nie musimy sie martwic o swoje cacka ). Jak dobze ppamietam menu zaczyna sie od 100zl , 120 +++, Hotel na 16osob. Co do wlascicielki to jest wszystko OK! poprrostu kobitka wie co robi i wie jak zrobic! :) a chyba mlodym zalezy na dobrej organizacji :) a nie na lipe...


POLECAM! - Ewcia78 jesli jest wolny termin to niema co sie zastanawiac!

[xxx] - GALERIA jest bardzo ladna , ale nie odzwierciedla rzeczywistosci a warto jechac!!!!


edit: proszę nie omijać zakazu umieszczenia przez nowe osoby linków do stron internetowych
edit2: usunęłam podpis z autoreklamą
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Paź 13, 2008 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 2:45 pm   

ewcia78 w nicku, a w e-mailu imię męskie + zdaje się, że profesja - ciekawe, do tego po jednym poście napisanym przez "świeżynki"
:roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dorotag 

Dołączyła: 21 Paź 2007
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 7:17 pm   Venezia w Łęczycy

poszukiwałam od dłuzszego czasu sali weselnej i znalazłam. taka jaką sobie wymarzyłam. elegancka a do tego pyszne jedzenie. sprawdziłam to na sylwestrze. więc ją zarezerwowaliśmy. a teraz dochodzą mnie sluchy , że mają problemy z kucharzem i popsuło im się jedzenie. i jestem w kropce. czy ktoś wie coś bliżej na ten temat? może to tylko plotki rozpowszechniane przez konkurencję. mimo to bardzo się boję bo głównie ze względu na jedzenie zdecydowaliśmy się na Venezię.
 
 
czucza 

Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Witów
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 4:19 pm   

czy mógłby ktoś udzielić mi informacjii dotyczących cen za talerzyk w Venezi ? Tak full wypas ile max. się płaci????
 
 
weselniak 

Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 7:28 pm   

Witam

Czy ktoś ma jakieś świeże informacje na temat tej sali? Czy bawił sie ktoś ostatnio na tej sali? A może zdecydowaliście się już na tą sale? Ja właśnie zastanawiam sie nad tą salą. Jeśli ktoś ma informacje na ten temat to proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam :D
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 10:26 am   

Ja mam informacje na temat tej sali. Na weselu się tam nie bawiłam, ale bawiły się tam 2 moje koleżanki z czego jedna miała swe własne wesele - obie zachwalały, oprócz tego 2 forumki - rajeczka i jennefer miały tam wesele w tym roku. Zdecydowałam się na tą salę, mam już umowę podpisaną. Napisz o co konkretniej pytasz to odpowiem.
_________________


 
 
weselniak 

Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 7:04 pm   

A jak tam z jedzieniem w tym lokalu? Bo ktoś tam mówił że mało na stołąch??
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 7:20 pm   

Koleżanka która bawiła się na weselu teraz w sierpniu pow. że jedzenia nie do przejedzenia, było 5 ciepłych posiłków podawanych szybko i sprawnie, że ludzie już nawet nie mieli siły na jedzenie przystawek. Byłam oglądać tą salę w sobotę ok godz 17ej czyli jak była już przygotowana na przyjazd wesela - stoły były b. ładnie udekorowane i przystawki super podane. Mnie się podobało. Stól z ciastami stał oddzielnie - ale to tylko dlatego bo tak sobie życzyli młodzi - normalnie ciasta tak to są na stołach porozstawiane, co moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem. Do wyboru są 2 menu - tańsze za 125 zł i droższe za 140 zł. (cena na 2009), Stół wiejski widziałam i przyznaję że aż się uginał. (smalec w bochenkach chleba, przeróżne kiełbasy, szynki, ogóreczki itp itd ). Ja jak narazie opinii, że mało jest jedzenia nie słyszałam.
_________________


 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 2:08 am   

Bawiłam się na tej sali w lutym i bardzo mi się podobało. Przestrzenna, dobrze oświetlona, jeśli chodzi o jedzenie to tak jak pisała misiao na stołach jest naprawdę bogato, a dania ciepłe są naprawdę ciepłe :razz: Ja, jako gość byłam zadowolona i wiem, ze rodzinka również, a młodzi bardzo chwalili profesjonalne podejście obsługi
_________________
 
 
ppeppe 

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 11:49 am   Sala VENEZIA Łeczyca

Witam,
czy nadal wszyscy podtrzymują dobą opinię tej sali??? Że jest duuużo jedzenia, że jest na czas podawane, że jest ciepłe, że o nic 5 razy nie trzeba prosić (np. herbaty) itp.????
Może ktoś wie jak wygląda cennik na 2011 rok, jakie ceny od talerzyka, jaki koszt stołu wiejskiego, czy można samemu stół wiejski przygotować? I takie różne rzeczy związane z salą :)

POZDRAWIAM!!!!
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 12:22 pm   

ppeppe napisał/a:
Witam,
czy nadal wszyscy podtrzymują dobą opinię tej sali??? Że jest duuużo jedzenia, że jest na czas podawane, że jest ciepłe, że o nic 5 razy nie trzeba prosić (np. herbaty) itp.????
Ja miałam wesele na tej sali w lipcu tego roku i podtrzymuję tą opinię. Jedzenia było dużo i dużo zostało nam jeszcze po weselu. Właścicielka dopina wszystko na ostatni guzik, do wyboru były 2 rodzaje menu za 125 zł od talerzyka i za 140 od talerzyka - za samo wesele, jeśli poprawiny to dodatkowo 50 zł od osoby. Stół wiejski - 10 zł od osoby. Nie wiem czy mozna robić samemu stół wiejski, bo nie pytaliśmy (ale wydaje mi się, że właścicielka raczej na to nie pójdzie, bo zamawia mięso z pewnego źródła, jeślibyście sami robili stół wiejski, a ktoś by się pochorował, to ona miałaby popsutą opinię, że po weselu na jej sali ludzie byli chorzy od jedzenia - tak mi się wydaje). Stól wiejski wyglądał tak

My umowę podpisywaliśmy w 2009 i nam pow, że cena za talerzyk może wzrosnąć o mniej więcej 5 zł, nic takiego jednak się nie stało, cen na 2011 nie znam :)
Jedzenie ciepłe i podawane na czas - wybierając menu umawiacie się z nią konkretnie co do godziny kiedy tort i takie tam. Wszystko jest baaardzo dograne, aż za bardzo :)

My byliśmy zadowoleni. Sala piękna :)
_________________


 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:30 pm   

Czy ktos ostatnio mial wesele w tej sali ? jest piekna ale nie wiem jak z menu i cenami. prosze o info
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
sunface 

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 7:50 pm   VENEZIA w Łęczycy - POLECAMY!

Wesele mieliśmy w lipcu 2011 roku. O sali możemy pisać jedynie w superlatywach.
Pyszne i ładnie podane jedzenie. Myślę, że każdy na imprezie na tej sali znajdzie coś z jedzenia czego długo nie zapomni. Bardzo dużo jedzenia, więc każdy wyjdzie najedzony. Bardzo sprawna obsługa, zmiana nakryć odbywa się z zawrotnym tempie.
Polecamy również ze względu na piękne oświetlenie, które zmienia się wraz z tym jak bawią się goście (dba o to obsługa).
Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane a znalezienie kompromisu z właścicielką nie stanowi problemu (mam na myśli dość elastyczne podejście).
Każdy kto planuje swoje wesele powinien zobaczyć salę Venezia w Łęczycy i porozmawiać z Właścicielką tej sali o tym co może zaproponować na Jego imprezę. Kobieta stworzyła imperium, którym doskonale zarządza.
Nie widzimy rzeczy, które można by zmienić. Również cena w czasie naszej imprezy nie odbiegała od rynkowej a jakość na pewno tak (na plus oczywiście).
Aha, jeszcze krótko o tym jakie wrażenie mieli goście. Bardzo wiele osób zwróciło uwagę, że sala i jedzenie było rewelacyjne. Wiele osób było z Łęczycy i bardzo dokładnie przyglądali się sali w swoim mieście. Nie padła ani jedna negatywna opinia.

Ania i Marcin
Ostatnio zmieniony przez sunface Nie Paź 02, 2011 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania i Mariusz 

Dołączyła: 07 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 7:30 pm   

My mieliśmy wesele w Venezii w sierpniu tego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy. Właścicielka dba o szczegóły, aby impreza była udana w 100%, widać że zna się na rzeczy. Obsługa jest dyskretna, a brama zamykana po wjeździe wszystkich gości. Sala jest prześliczna, jedzenie bardzo smaczne i jest tego tyle, że nie da się wszystkiego spróbować :) Nasi goście oraz my byliśmy bardzo zadowoleni, więc polecamy Venezię w Łęczycy.

Ania i Mariusz
_________________
Ania i Mariusz
 
 
Agnieszka87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 10:42 am   

My również mieliśmy wesele w Venezii w czerwcu tego roku.

Nie ma rzeczy, do której moglibyśmy się przyczepić. Jedzenie bardzo smaczne, pyszne, duże ilości wszystkiego nie do przejedzenia. Na stołach niczego nie brakowało. Jedzenie było bardzo ładnie przybrane i wyeksponowane na stołach, widać że właścicielka dba o każdy szczegół żeby wszystko wyglądało idealnie i zna się na swojej pacy. Obsługa miła, bardzo szybka i zawsze do dyspozycji gości.

Reasumując: POLECAM :) Wszystko na najwyższym poziomie.
Uważany swoje wesele w 100% udane i bardzo dziękujemy za całą pomoc.
Agnieszka i Mariusz
_________________
Agnieszka
 
 
mmiśkaa 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: tu i tam
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 1:40 pm   

mieliśmy wesele w Venezii całkiem niedawno. 180 osób zmieściło sie bez żadnego problemu, pieknie udekorowane stoły i duzo miejsca do tańca. menu bardzo bogate, można powiedzieć że stoły się uginały od pysznego jedzenia. dania ciepłe bardzo dobre i bardzo wykwintne. obsługa budziła mój podziw, ponieważ Panie uwijały się jak mrówki. cały czas porządek na stołach, wymieniane talerze, donoszona kawa i herbata. atmosfera niezapomniana. sala bardzo ładna, piękne oświetlenie zwróciło naszą uwagę od razu, czyste toalety, pokoje do dyspozycji młodych i gości, bardzo duży i ZAMYKANY parking i otoczenie wokół sali bardzo przyjemne na romantyczny spacerek:))
mogłabym tak jeszcze długo o Venezii opowiadać, przezyliśmy niezpomnianą noc , my jako młoda para i nasi goście, którzy byli tak samo zadowoleni jak my :) )))
pewnie, jakąś okrągłą rocznicę zorganizujemy też w cudownej Venezii :) ))
 
 
Madzia_Radzio 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Piątek
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 1:56 pm   

Witamy wszystkich narzeczonych :)

Jesteśmy świeżo po Naszym weselu zorganizowanym w tej sali, zmęczeni ale przeszczęśliwi :) Jeśli ktoś z Was poszukuje jeszcze sali weselnej, z pełną odpowiedzialnością możemy ją polecić.
Nie chcąc powtarzać Naszych przedmówców, chcielibyśmy jedynie potwierdzić wszystkie superlatywy zawarte we wcześniejszych postach. Zarówno My jak i Nasi goście wyszliśmy z wesela oraz poprawin w 100, a nawet 120 procentach zadowoleni i z pełnymi brzuszkami :)
Organizację Naszego wesela powierzyliśmy przesympatycznej i jak się okazało profesjonalnej pod każdym względem osobie. Jednocześnie jesteśmy baaaaaardzo wdzięczni za uczynienie tego najważniejszego dla Nas dnia niezapomnianym, zarówno pod względem kulinarnym, estetycznym jak i organizacyjnym.

Pozdrawiamy serdecznie właścicieli Panią Teresę i Pana Piotra dziękując jeszcze raz za wszystko :*

Magda i Radek
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 2:08 pm   

Czy ktoś zrobi porządek w tym wątku? ... nadzwyczaj dużo 1postowych forumowiczów...
_________________


 
 
Madzia_Radzio 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Piątek
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 10:06 pm   

Cytat:
Czy ktoś zrobi porządek w tym wątku? ... nadzwyczaj dużo 1postowych forumowiczów...

Jeden post nie oznacza końca Naszej aktywności na forum. Jeszcze nie raz chętnie podzielimy się wrażeniami ze swojego wesela z "VENEZII" i z przyjemnością doradzimy przyszłym małżonkom.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 10:12 pm   

misiao1983, na tyle ile możemy sprawdzamy jednopostowiczów, jednak jeśli nie łamią regulaminu - np. dublują konta, nie usuwamy postów bo nie ma ku temu podstaw. A decyzję czy wierzyć czy też traktować je jako reklamę, pozostawiam w gestii czytających i zainteresowanych salą.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 10:06 am   

otrzymaliśmy informację od właściciela sali, iż toczy się aktualnie postępowanie sądowe związane z pomówieniami na forach internetowych w/w sali, a sala poprosiła ostatnio kilka par, które miały u nich wesela o komentarz ze współpracy z nimi na forum.
 
 
smileface 

Dołączyła: 18 Maj 2014
Posty: 8
Skąd: LDZ
Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 11:37 am   

Czesc,

Czy macie moze jakies nowe informacje na temat sali Venezia ?
 
 
greentommelise 

Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 10:31 pm   

Witam,
Pewnie jako świeżynka nie będę godna zaufania, ale trudno:)
13 września tego roku mieliśmy w Venezii wesele. Cóż mogę powiedzieć - nie zawiedli. Początkowo miałam obawy, bo krążyło wiele plotek dotyczących tej sali. Zaczynając od tego, że jedzenie to catering, kończąc na tym, że właścicielka chce wszystko kontrolować. Nic się nie sprawdziło:)
Jedzenie było pyszne - jestem fanką ostrzejszych przypraw, ale to miało smakować większości. Właścicielka jest świetnie zorganizowana. Doradza, a nie narzuca - chociaż niektórzy mogą mieć inne wrażenie. Kontrolowała wszystko, co działo się na sali - dzięki temu rodzice mogli odetchnąć. Mimo, że dostała wolną rękę, to wszystko na bieżąco konsultowała się z rodzicami.
Kelnerki uwijały się i wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Nie było jednak tak, że komuś zabierano w połowie pełen talerz:)
Plusem jest tez pokój dla Pary Młodej, gdzie można zostawić wszystkie swoje rzeczy i spędzić spokojny poranek.
Cena w tym roku to 135 PLN (było tez droższe menu za 150 PLN). Jedzenia było mnóstwo. Nie da się tego przejeść:) Potwierdzili to goście - głodomory.
Podsumowując - zdecydowanie polecam. W razie jakiś pytań - zapraszam:)
 
 
Aniś 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 7:19 pm   

Jakie macie informacje dotyczące Venezi w Łęczycy o organizacji wesel.

Pliss
_________________
ja i ty
 
 
smileface 

Dołączyła: 18 Maj 2014
Posty: 8
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Paź 28, 2015 8:37 pm   

Witam wszystkich,

Chcialabym podzielic sie z Wami pozytywna opinia na temat sali Venezia w Leczycy. Nasze wesele odbylo sie w maju tego roku. Od poczatku wlascicielka sali wzbudzila nasze zaufanie. Cena rowniez byla konkurencyjna wiec szybko zdecydowalismy sie podpisac umowe. Sama sala jest bardzo ladna, jest podest dla orkiestry i oddzielne pomieszczenie gdzie zespol moze zjesc. Wszystko tez jest doskonale zaplanowane logistycznie, tj. wejscie do sali, toalety, ustawienie stolow. Cala przestrzen jest bardzo dobrze zaaranzowana. Idac dalej, do najwazniejszego - jedzenie - przepyszne. W menu sa dwie opcje do wyboru, albo menu tradycyjne albo menu bardziej wykwintne oparte na bardziej wyszukanych daniach (np. ryby). Jednak obie te opcje nie roznia sie iloscia jedzenia tylko specyfika i cena. My zdecydowalismy sie na menu tradycyjne. Zostalo podanych 5 cieplych posilkow, w tym trzy dwudaniowe. Wszystkie dania byly znakomite i to nie tylko nasza opinia, ale przede wszystkim naszych gosci. Istotne jest rowniez to, ze bardzo duzo gosci chwalilo zimne przekaski. Byly to pieknie ulozone polmiski z wedlinami, przerozne salatki, koreczki ze sliwka i lososiem. Nawet teraz jak to wspominam cieknie mi slinka :D Najlepszym potwierdzeniem jakosci tej sali jest fakt, ze moja przyjaciolka bedac na moim weselu, zdecydowala sie zorganizowac tam swoje wlasne przyjecie. Obsluga tez bardzo szybko sie uwijala, oczywiscie kawa/herbata byla przynoszona do stolu na zyczenie gosci. Aha, po weselu zostalo mnostwo jedzenia, rozdzielalismy to po calej rodzinie. Z czystym sumieniem polecam sale Venezia. W razie pytan zapraszam na priv.

Paulina i Rafal
30 maja 2015.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl