Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Maj 27, 2009 10:03 pm
Targi Ślubne 2009
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 4:39 pm   

musi byc ten pierwszy raz rybka ;)
 
 
rybka 

Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: łodź-koziny
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 5:08 pm   

oby oby byłoby milo:):):)
_________________
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 7:45 pm   

Witajcie dziewczynki!

Kryszko - przeczytała strony, do których podałaś linka i nie ma tam żadnych szczegółów, a na Forum też nie ma. Czy jako moderator możesz mi napisać, czy dopiero pojawią się takie informacje, czy są, ale mi nie udało się do nich dotrzeć (jeśli tak, to proszę o wskazówkę).

?lub już w maju, więc muszę szybciutko iść na targi i rozejrzeć się za paroma rzeczami.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
magda.magda 

Dołączyła: 28 Paź 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 9:22 pm   

mam wrazenie,ze wytworzylo sie jakies zamieszanie.
sa rowniez III Łódzkie Targi ?lubne - 25.01.2009r i tam rzeczywiscie znalazlam nr tel na ktory mam wyslac smsa, niestety nic o zaproszeniach i konkursach na V Targi ?lubne 10-11 stycznia 2009 nie moge znalezc. w ogole jak to jest ,ze w koncu tyle tych targow slubnych bedzie?
_________________
 
 
Targi Ślubne 
Firma

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 12:21 am   

Witam Was
Mam na imie Michał, pracuje przy tych targach w Hali Sportowej, które odbędą się 25 stycznia i zostałem za zgodą administratorów oddelegowany przez organizatora aby udzielać Wam wszelkich wyjaśnień i rzeczowych odpowiedzi na temat tej imprezy.

Rzeczywiście podobnie jak w zeszłym roku znowu jest zamieszanie z tymi targami. Wyjaśniam wiec o co tu chodzi. Otóż mamy konkurenta który nas nie lubi. O ile pierwsza edycja targów zdążyła odbyć się bez problemów to w drugiej postanowił wejść nam w parade wynajmując w tym samym terminie hale Expo (która jest obok) na swoje drugie dodatkowe targi ślubne. Nie mieliśmy możliwości zmiany daty bo zarezerwował również wcześniejszy wolny termin w Hali Sportowej na fikcyjną impreze, która się później nie odbyła...jakoś sobie poradziliśmy. Odwiedziło nas ponad 6 tys osób, a hala była pełna wystawców.
Na najbliższą III edycję targów aby uniknąć podobnej sytuacji wynajęliśmy już obydwie hale. W Hali Expo mamy zamiar zrobić wystawę limuzyn ślubnych i przegląd zespołów. Nasz konkurent wskoczyl teraz przed nas czyli dwa tygodnie wcześniej. Troche to dezorientuje osoby które nie znają sprawy no ale niestety jest wolny rynek i nie mamy na to wpływu.

Moge Was zapewnić - oferta obydwu imprez nie będzie zdublowana. Wszystkie firmy prezentujące się w Hali Sportowej zaprezentują się tylko w Hali Sportowej. Będzie to blisko 200 firm, a ich lista już niedługo zostanie opublikowana na stronie targowej.

Podobnie jak ostatnio ogloszony został konkurs sms-owy. Szczegoly sa na stronie targowej Przyszło już kilkaset zgłoszeń i praktycznie każdy kto do tej pory wysłał sms-ka ma zagwarantowaną darmową wejściówkę na targi wraz ze swoją drugą połówką. Pula zaproszeń jest jeszcze otwarta więc zapraszam. Oprócz tego będzie do wygrania kilka sukien ślubnych i inne nagrody związane z organizacją wesela.
Nie trzeba będzie siedzieć przez całe targi aby cokolwiek wygrać. Otrzymacie w swoim czasie odpowiednie komunikaty co gdzie i jak.

Jak macie jakies pytania to piszcie
pozdrawiam
Michał Piechniczek
_________________
Łódzke Targi Ślubne: www.lodz.targislubne.pl
 
 
rybka 

Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: łodź-koziny
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 8:56 am   

witam Michale:)
nareszcie ktoś kto wie więcej i dokładniej:):) wysłałam już sms-ka a kiedy będzie wiadomo, że dostało się wejściówki?? to będą moje pierwsze targi, ale mam nadzieję, że wyjdę z nich zadowolona i znajdę tam coś dla siebie:)
pozdrawiam
_________________
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 7:23 pm   

Dziękujemy Michale za informację. Wreszcie wiadomo do końca co i jak. Sms już dawno wysłany więc teraz zostało mi tylko czekać na targi. Pewnie większość nas tam będzie. :)
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
Targi Ślubne 
Firma

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 8:00 pm   

Wejściówki będą rozesłane w ostatnim tygodniu przed targami. Będzie to sms który trzeba będzie pokazać przy wejściu. Na jednego smsa wejdzie para. Wejściówka będzie ważna w godz. 10.00 - 12.00 czyli przez 2 godz przed głównymi pokazami.

pozdr
Michał

[ Dodano: Nie Gru 14, 2008 10:41 pm ]
Na stronie targowej zaraz na górze jest link do listy wystawców, możecie wstępnie zapoznać się z ofertą przed przyjściem na targi.

pozdrawiam
Michał
_________________
Łódzke Targi Ślubne: www.lodz.targislubne.pl
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 12:08 am   

Chyba też się wybierzemy na te targi zobaczyc jakies suknie :)
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 11:13 am   

Ja tam idę już na te 10-11 w Expo zobaczyć co tam mają 8) choć nie wiem czy wytrzymam ten tłok i tyle ludu nie lubię ścisku i stada :twisted:
_________________


 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 11:34 am   

w Expo nie bylo wogole scisku w zeszlym roku i mało wystawcow, wiec raczej nie bedziesz musiala tego tlumu az tak bardzo znosic ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 3:36 pm   

Wysłałam sms-a na o treści "SUKNIA" na numer podany na tej stronie-> http://www.lodz.targislubne.pl/, po kilku dniach sms-a wysłał też mój S., do niego po kilku minutach przyszedł sms w którym było podziękowanie za wyslanie sms-a i informacja, że na bieżąco będzie zawiadamiany o konkursach czy coś takiego. Natomiast ja takiego sms-a nie dostałam, pomyślałam że mój nie doszedł i wysłałam drugi raz, ale znowu bez skutku. Ktoś wie o co w tym chodzi?
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pią Gru 19, 2008 3:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lucmar 
Firma

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź \ Skierniewice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 8:46 am   

witam a jaki jest koszt wejściówki ??
 
 
magusia85n 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 7:44 pm   

u nas też sala jest, kościół w połowie:P zespół i kamera też, ale o strojach fotografie czy samochodzie to nawet nie mieliśmy kiedy pomyśleć.... mam nadzieję, że coś tam znajdziemy logicznego:D
_________________
17 października 2009


 
 
margaret 

Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 10:51 pm   

przyłączam się do koleżanki wyżej: jaki będzie koszt wejściówek?
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 2:12 pm   

A czy jesli wysłałabym smsa o treści SUKNIA i poszłabym na tegoroczne targi, ale planuję ślub na 2010 rok,to czy te bony i nagrody(jesli bym cos wygrała) byłyby nadal aktualne??
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 5:06 am   

Też jestem ciekawa. Mam nadzieję, że tak.
_________________
 
 
Ludwi 

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 8:20 pm   

Zgodnie z informacją ze strony targów bilety będą kosztować 10 zł.
Swoją drogą czy ktoś wybiera się na te wcześniejsze targi 10-11 stycznia? Warto iść i tu i tu?
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 9:39 pm   

Jak dobrze ze tu trafilam!! Widzialam plakaty z ogloszeniami o targach slubnych i w jednym miejscu widzialam date 25 stycznia w innym 10-11 i juz nie wiedzialam w koncu czy ja mam jakies przywidzenia czy co. Dzisiaj w manufakturze dostalam ulotki zapraszajace na te targi 10-11 wiec sie nastawilam na to ze sie za tydzien wybiore. Ale teraz jak poczytalam co piszecie zaczelam sie zastanawiac czy nie lepiej bedzie pojsc na te 25. Bo chyba dwoch takich imprez to nie dam rady obskoczyc! Co za duzo to nie zdrowo!
_________________
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 9:42 pm   

Ja wybieram się na targi 25.01:)
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 10:54 pm   

Ja widziałam reklamę targów na 10-11 stycznia w Manufakturze i też chyba się na nie wybiorę :)
_________________


19.09.2009 :mar
Ostatnio zmieniony przez Suelen Sob Sty 03, 2009 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 10:58 pm   

Ja polecam te drugie targi - 25 stycznia - będzie ciekawiej. Te organizowane 10-11 są kiepskie, bo zupełnie bez pomysłu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:09 am   

Ja idę na oba. Będę miała porównanie, to potem się wypowiem na ten temat.

Niestety za te 10-11 będę musiała zapłacić :(
_________________

 
 
Cathee 
Firma

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:05 am   

Dziewczyny najlepszą opcją byłoby na pewno udać się na obie imprezy. Szczególnie że wystawcy nie będą się dublować. Hala Sportowa (25.01) zastrzega sobie prawo do pokazania najnowszych ofert na 2009 co oznacza że wystawcy mogą wystawić się jedynie u nich. Chodzi o to by pary młode nie oglądały tego samego dwa tygodnie wcześniej w hali Expo.

Ze swojej strony mogę zapewnić że oferta wystawców w hali Sportowej będzie ogromna. Szczególnie jeśli chodzi o modę ślubną.
_________________
 
 
 
karina 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 11:26 pm   

no to spoko:) wiem juz co i jak... normalnie zgłupiałam - nie wiedziałam o co chodzi z tą datą 10-11 stycznia :? wybieram te targi w hali sportowej. Ojejku a może coś wygram :razz: hehe pasowałoby :D
_________________
 
 
korni77 

Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 6:15 pm   

kryszka napisał/a:
Ja polecam te drugie targi - 25 stycznia - będzie ciekawiej. Te organizowane 10-11 są kiepskie, bo zupełnie bez pomysłu.


Witajcie!
Kryszka jestes niepowazna - jak mozna wypowiadac sie na temat jakiejs imprezy, jak sie nawet nie ma podstawowej wiedzy na jej temat? Tylko to ciagle be i be. Za to te targi, ktore Was sponsoruja sa super wysmienite i tak dalej - przeciez to jest juz tak grubymi nicmi szyte, ze az trudno wierzyc w forumowy obiektywizm. Wstyd!
I jak wy chcecie uchodzic za rzetelne zrodlo informacji dla narzeczonych? Czy Wasza domniemana pozycja Was do niczego nie zobowiazuje? Nie szanujecie samych siebie? Spójrzcie krytycznie, co też można w tym wątku znależć: to samo, co na byle jakich forach, gdzie nawiedzeni fanatycy walczą o wyższość polsatu nad tvn? Jesli robiliby to uzytkownicy, to jedno, ale jesli moderatorzy nie pozostaja obiektywni, to swiadczyć to może tylko o tym, ze chyba odnosza z takich dzialan dodatkowe korzysci - ile bierzecie za plucie na innych?

Dziewczyny, prosze pomyslcie zanim napiszecie cos głupiego, bo nawet w necie za swoje słowa ponosi sie odpowiedzialnosc! Nie dawajcie soba manipulowac i nie dajcie wciagac sie w cudze gierki...

I jeszcze jedno - ciekawa jestem czy wytniecie tego posta bo jest niewygodny i psuje ładnie uwalony wątek? Ciekawe, czy "szalony organizator" Wam "spuści łomot" i nie da Wam 181 stoiska z listy firm, ktore nawet nie istnieja...

Milego bajerowania :-)
Kornelia


p.s.

...a i jeszcze jak wytlumaczycie, ze jak dzisiaj zadzwoniłam do Spodka, spytac o co tu chodzi, to powiedzieli mi, ze nic nie wiedza i ze odbeda sie tylko ich targi a te 10-11 sie nie odbeda!? przeciez to jest nieuczciwe, bo wiedza jesli tu na forum i na stronie wypisuje swoje reklamy i komentarze, jak zadzwonilam na lodzki numer to uzyskalam informacje ze sa dwie imprezy targowe w lodzi - pierwsza to ta ich i sa to juz piąte targi, a 25 stycznia tez beda targi ale firmy ze ?ląska, wiec chyba prawde powiedzieli, to o co tu chodzi moje drogie drogie panny?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 6:29 pm   

korni77 napisał/a:
Kryszka jestes niepowazna - jak mozna wypowiadac sie na temat jakiejs imprezy, jak sie nawet nie ma podstawowej wiedzy na jej temat?

:lol: prawie spadłam z krzesła, jak mnie nie znasz to nie pisz, że nie mam wiedzy na ten temat :evil:


A P.S. w ogóle nie rozumiem, więc trudno mi się do niego ustosunkować. Napisz to może jeszcze raz, powoli i ze zrozumieniem.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 8:06 pm   

my jako firma wystawiamy sie na tych 25 stycznia. Przez moment bralismy opcje wystawienia sie na tych 10-11.01 ale niestety nie udalo nam sie porozumiec z organizatorami
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
korni77 

Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 8:30 pm   

Kryszko,
jesli wiesz, to przepraszam, to prosze powiedz mi czemu mam nie isc jutro na targi do expo?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 8:49 pm   

Ja nie mówię, że ktoś ma nie iść. Tyle że jeśli ktoś wybiera pomiędzy tymi dwoma imprezami i za dwie musi zapłacić bilet wstępu, na co nie ma ochoty, to ja polecam żeby wybrał te późniejsze. Moim zdaniem, posiadając wiedzę na temat imprez targowych i porównując rok ubiegły, te drugie będą ciekawsze.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 8:57 pm   

dokładnie w tamtym roku targi w hali expo były żenadą , mało wystawców, marna organizacja może w tym roku będzie inaczej ale tego dowiemy się po :)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 9:02 pm   

tak sobie czytam te ostatnie wypowiedzi i owszem -nie zawsze odpowiadało mi to czasami robiły/pisały na forum moderatorki,ale w tym przypadku to naprawdę nie widzę nic złego w tym co piszą...każda z nas tu poleca bądź nie te targi...a swoją drogą to śmierdzi mi to po prostu konkurencją-komus przeszkadza to iż targi w hali sportowej są bardziej polecane i chwalone.... dziwna sprawa również że korni77 założyła dzisiaj swój profil i po to tylko aby napisać dwa najeżdżające targi w hali sportowej i broniące targi w hali expo :] myslę, że każdy inteligentny człowiek który to przeczyta wyciągnie odpowiednie wnioski ;)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 9:08 pm   

olciap6 napisał/a:
dziwna sprawa również że korni77 założyła dzisiaj swój profil

Z tego co widze to zalozyla 3 grudnia 2007 ;P
Cytat:
korni77

Stan cywilny: panna
Dołączyła: 03 Gru 2007
Skąd: Łódź
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 9:17 pm   

ok,sorki,tak czy inaczej zastanawiające że nie wypowiedziała się do tej pory w żadnej intreresującej ją kwestii tylko zaczęła od bulwersacji w tym temacie :]
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 10:30 pm   

olciap6, chyba jesteś za bardzo podejrzliwa. Ludzie z różnych powodów trafiają przypadkiem na forum, podejrzewam, że często rykoszetem wyskakuje z googlach gdy szukają czegoś związanego ze ślubem i weselem. Ja się bez bicia przyznam, że chciałam objechać zespół, który grał na weselu znajomych i ostrzec przed nim, a że akurat wtedy byłam sama jakiś tydzień po zaręczynach, więc już tu zostałam, dowiedziałam się wielu rzeczy i wiele decyzji podjęłam dzięki Waszym opiniom :) Więc choć czasem pierwotny motyw nie jest różowy to potem jakoś się zaciera.

A co do wypowiedzi korni77 to częściowo się zgadzam, że moderatorki nie są zawsze obiektywne, ale jako również forumowiczki mają prawo przecież do własnych opinii.
Jednak oczekiwałabym bardziej żetelnej informacji również co do tych pierwszych targów, np. linku do ich strony, kiedyś ją znalałam ale teraz nie chce mi wyskoczyć w googlach. Ja osobiście wybieram się na jedne i drugie targi, będę miała porównanie.
Może skoro w zeszłym roku późniejsze targi przebiły te wcześniejsze w tym roku bardziej się postarają.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 11:12 pm   

TakaJedna napisał/a:
Jednak oczekiwałabym bardziej żetelnej informacji również co do tych pierwszych targów, np. linku do ich strony

Wystarczy wiedzieć jak i gdzie szukać: http://www.slubwlodzi.pl/
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 11:44 pm   

To to ja też znalazłam. Ale to nie ta strona, tzn. jest to informacja o targach na portalu Slub w Łodzi, ale nie jest to bezpośrednia strona targów na którą się natknęłam jakiś czas temu a teraz kamień w wodę. Może poprostu ją zlikidowali. Jakby zapisała w ulubionych miałabym dowód :-)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 10:10 am   

Ta strona jest strasznie nieczytelna... W ogóle jest podana cena wejścia?
Ja bym najchętniej poszła na obie imprezy, chociażby po to, żeby mieć własne porównanie :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 11:40 am   

TakaJedna napisał/a:
Ale to nie ta strona, tzn. jest to informacja o targach na portalu Slub w Łodzi

To jest właśnie organizator targów. Na podstronie jest więcej informacji, ale to dla Wystawców: http://www.branzaslubna.p...category/17/42/
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:15 pm   Targi ?lubne Hala Expo

Hej, właśnie wróciłam z Targów w Hali Expo i szczerze jestem bardzo zawiedziona, po
1. kolejki
2. mało wystawców
3. gdybym nie miała pozałatwianych tylu rzeczy to może by mi coś wpadło w oko, a tak ogólnie lipa
Jedyne z czego jestem zadowolona to te skorzystałam z bezpłatnego zabiegu na twarz+ super sprawa.
Nie wiem czy pójdę na te drugie targi bo mam nie smak.
_________________
malinka1984


 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:18 pm   

ja radzę iść, żeby właśnie dostrzec różnicę ;) my w zeszłym roku poszliśmy na targi na halę sportową pomimo tego, że już w zasadzie wszystko mięliśmy załawtione do ślubu i wesela,a udało nam się wygrać parę rzeczy i mimo wszystko oszczędzić pieniążków :)
 
 
asieńka82 

Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:44 pm   

My też wybieramy się na targi 25 stycznia:) Mam nadzieję, że znajdziemy tam kilka informacji, bo wesele już za pół roku, a my jesteśmy jeszcze w "powijakach"...echhh;)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:49 pm   

na pewno znajdziecie Asiu i zdążycie też na pewno :) a na co konkretnie się nastawiacie ? tzn co chcielibyście za informacje znaleźć-czego dotyczące ?
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 4:06 pm   

Ja też jestem po dzisiejszych Targach. Powiem tak. Wypadły lepiej niż w zeszłym roku ale bez rewelacji.Wiele stanowisk było pustych (a to z tego co się orientuję chyba cena odstraszyła wystawców-3 razy wyższa niż na Targach 25 stycznia). Znalazłam kilka potrzebnych informacji. Były dwie ankiety do wypełnienia, w których można wygrać nagrody (główna przy wejściu- do wygrania m.in. suknia wieczorowa, fontanny czekoladowa i alkoholowa, usługi foto; na stanowisku z zaproszeniami- do wygrania zaproszenia ślubne). Cena wejściówki 15 zl/osobę co w porównaniu do ilości wystawców jest dość wysoka stawka. W hali sportowej wystawione są auta. Na ten sam bilet można wejść również tam. Teraz pozostaje czekać do 25, żeby porównać :)
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 4:07 pm   

Też właśnie wróciłam.
Organizacja żenująca. Byłam po 12 i była gigantyczna kolejka a w kasie siedziała jedna!! pani i sprzedawała bilety.
Wystawców jak dla mnie mało. Najwięcej sukien ślubnych, ale jak dla mnie sensu to nie ma za grosz, bo dziewczyny mierzą pod czujnym okiem zwiedzających i na dodatek modeli sukien jest nieduza liczba. Suknie, moim zdaniem, kupuje się w salonie a nie na takich targach.
Jedyne co nam się udało, to wpadły nam w oko zaproszenia. Ale poczekam do drugich targów, bo może upatrzę coś wiecej.
Szukałam salonów fryzjerskich - nie zauważylam.
Szukałam ciekawych ozdóbek ślubnych (na przykład figurek na torty) - nie było.
Nie było żadnych butów.
Kilku fotografów, chyba jeden kamerzysta, firma organizujaca pokazy sztucznych ogni, jakiś gabinet odnowy biologicznej, bodajże dwie cukiernie. No i kilka firm oferujących czekoladowe fontanny - troszkę ich za dużo bylo jak dla mnie. Co krok była albo salon sukien albo czekoladowe fontanny.
Było jeszcze kilka firm zajmujących się cateringiem i przystrajaniem sal.

Ogólne wrażenie:
Mało, mało, mało. Nie tego sie spodziewałam.

?eby nie było - propozycje ode mnie:
- stoiska z dodatkami ślubnymi (figurki na torty, weselne stojaczki do winietek i inne takie duperelki)
- biura podróży ze specjalną ofertą podróży poślubnych
- stoiska z butami ślubnymi
- stoiska z bielizną ślubną

Może moje niezadowolenie wynika z tego, że ślub za niecałe 7 miesięcy, a ja mam juz prawie wszystko, więc to co było wystwaione w większosci mnie już nie interesowało. Ale z drugiej strony spotkałam znajomą z pracy, która bierze ślub 3 tygodnie po mnie, nie ma prawie nic i też była bardzo rozczarowana.
_________________

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 6:20 pm   

Ja też już po targach... I powiem krótko... szału nie było:)
Organizacyjna strona kiepsko, zwłaszcza sprzedaż biletów.Otwarta jedna kasa,a w kolejce ponad 100 osób, wiec ponad 40 minut stania:/
Dość mało wystawców i wielu rzeczy nie było typu właśnie bielizna czy biżuteria typowo ślubna... Było za to wiele podobnych do siebie firm, np.fontanny z czekolady do wyboru do koloru na co 5 stoisku:)
Generalnie można było coś zobaczyć i czegoś sie dowiedzieć, wszystko zależy kto po co tam poszedł... Ja wyszłam z masa ulotek i może z kilku z nich skorzystam, np.zaproszenia, kwiaty czy samochód, ale póki co czekam na targi 25.1, bo po nich sobie jakos wiecej obiecuje:)Wydaje mi sie że sama forma imprezy będzie ciekawsza, bo to były typowe,zwykłe targi jakich wiele z którymi organizatorzy sobie średnio poradzili...
Tragedii nie było,ale szału też nie:)
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 8:26 pm   

Ja też byłam. Jak wszyscy odstałam swoje w gigantycznej kolejce!!! Najgorsze, że to wcale się nie opłacało. Jedyne co mnie zainteresowało, to jedno stoisko z zaproszeniami i SPA oraz z pływakami "świeczkami". Poza tym nie za bardzo.


Mam jeszcze pytanie w sprawie następnych targów. Czy gratisowe wejściówki już zostały rozdane? Bo wysłałam już dawno sms-a, ale nie wiem czy zrobiłam to za późno i nie dostanę tej wejściówki, czy jeszcze nie odpowiadali tym którzy wchodzą za darmo.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 8:29 pm   

a sa w końcu jakieś darmowe wejściowki dla użytkowników forum, tak jak to było rok temu?
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 8:38 pm   Targi 25.01

O tak ....ja się dołączam do zapytania o wejściówki dla forumowiczek, będą jeśli tak to jakie są kryteria żeby takowe otrzymać:)
_________________
malinka1984


 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 8:48 pm   

Jak dla mnie dzisiejsze targi to trochę lipa :roll: spodziewałam się czegoś więcej, a nawet dużo więcej. Zaczynając od tej kolejki do kasy no coments i biletach 15 zł chyba za te różowiaste opaski i ulotki co nazbierałam pół siatki :smile:
Weszłam i pierwsze co się rzuciło to ani ładu ani składu porozbijane w różnych krańcach stoiska z sukniami w których wystawione były chyba najbrzydsze i najdroższe modele nie mówiąc już o tym środkowym stoisku z tymi pstrokatymi wieśniackimi czerwono, niebiesko, żółtymi kieckami masakra :o Ciągle tylko jakieś fontanny z czekoladami - spróbowałam dobre ale mama upaćkała zaraz sobie bluzkę mimo podłożenia serwetek. Mało stoisk z kwiatami, brak bielizny, podróży poślubnych i jubilerów oraz dobrze poinformowanych hostess, już nie mówiąc o stoiskach z ubraniami dla facetów- co bardzo rozzłościło mojego. Jedyne co wypatrzyłam to fajne stoisko z winami no i pełno zaproszeń z których z pewnością skorzystam :lol:
Co do poradnika to ktoś zapomniał go zaktualizować chyba od kilku lat bo niektóre strony internetowe nie istnieją :evil:
Przechodząc do samochodów to niektórych wstydziłabym się pokazać: tego starego rzęcha w kolorze e cri coś takiego jak zobaczyłam tapicerkę to się przeraziłam :smile: rozumiem stary w stylu retro no ale chyba powinni ją wymienić w końcu chcą za niego 1500zł na dzień :smile: nie wspominając już o limuzynie z której wyciekał pięknie żółty płyn z chłodnicy lub coś w tym stylu od samego tego odechciewa się tym jechać. Samochody te opłaca się wynająć tylko parą które mają długa drogę albo będą dużo jeździć - my poszliśmy tam tylko z ciekawości 8)
Jednym słowem rozczarowanie - mojemu się wszystkiego odechciało już przy wejściu i już nie chce mu się iść na te 25 :cry: mam nadzieje że wygramy bilety wtedy nie będzie smęcił :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl