Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NOTABENE BAND
Autor Wiadomość
robson 

Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 10:45 am   NOTABENE BAND

Witam
Zespół Notebene Band, w ostatnią sobotę gościł na moim weselu.
Grali naprawdę świetnie, polecam ich bardzo serdecznie.
Przy muzyce w/w zespołu super zabawa gwarantowana.
Naprawdę bardzo gorąco polecam.
Dla wszystkich zainteresowanych podam nr tel. do zespołu.

Gorąco Pozdrawiam
robson

edit: poprawiłam nazwę zespołu, usunęłam nr. telefonu - przypominam, że takie dane podajemy wyłącznie na priv.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lis 24, 2014 11:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
reczek05 

Wiek: 44
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 2:11 pm   

Witam!
Rozglądając się za kapelą na wesele przypadkowo trafiłem na stronę zespołu, przy którym bawiłem się niedawno na weselu i już dalej nie szukam, bo dzięki portalowi ślubnemu znalazłem kontakt, którego szukałem. Kochani - doskonała muzyka, śpiewanie na 2 lub 3 głosy, świetna wokalistka, bawią wszystkich i to zarówno ze sceny, jak i przy stołach. Stworzyli fajną atmosferę. Ja i cała moja rodzina (sądzę, że również wszyscy goście) bawiliśmy się świetnie. U mnie będą grać napewno - służę numerem telefonu. Gorąco polecam i podpisuję się obiema rękami bez żadnego ryzyka.
Pozdrawiam
Darek i Karolina
 
 
blondii 

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 9
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 9:54 pm   

a ktos jest przeciw? same zalety czy tez sa jakies ciemniejsze strony?
_________________

 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 12:29 am   

moi rodzice niedawno bawili się przy tym zespole i są zachwyceni :) chociaż podobno było trochę za dużo biesiady (aczkolwiek myślę, że to już jest wybór młodych na jaki repertuar się zdecydują), zespół przerywał nawet jedzenie kiedy goście zaczynali śpiewać i momentalnie bawili gości przy stołach, oczepiny podobno też bardzo udane i śmieszne, wokalistka (która tak naprawdę nie wiadomo czy była od nich:/) trochę miała nie wyćwiczony głos, podobno młoda osoba. Generalnie goście byli lubiący się bawić więc ciężko być obiektywnym, bo takim się wszystko podoba i mało do szczęścia potrzeba, ale nastroje po weselu były bardzo dobre!!
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
aneta krupińska 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 1:32 pm   

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić wszystkim NOTABENE BAND, który to grał 2 tygodnie temu u mnie na weselu, grał to właściwie mało powiedziane-raczej świetnie bawił gości przez całą długą noc! Od samego początku wydawali się bardzo mili,a na samym weselu dali się poznać z jak najlepszej strony. Stworzyli naprawdę świetną atmosferę,aż nogi się rwały do tańca. Muzyka bez najmniejszych zarzutów, wokalistka z niesamowitym, mocnym głosem, repertuar bardzo zróżnicowany-porywał do zabawy wszystkich gości, niezależnie od przedziału wiekowego. Poza tym, co było dla mnie bardzo ważne świetnie bawili ludzi przy stołach, pomysł z małymi śpiewnikami trafiony w dziesiątkę,bo nikt nie miał problemu z tekstem. Zabawne niezbyt długie oczepiny, dogranie każdego szczegółu w trakcie wesela, zarówno z nami jak i z obsługą. Jedyne co mogę dodać to że na własnym weselu bawiłam się naprawdę świetnie, no ale jak tu się bawić inaczej z taką orkiestrą 8) Każdej parze Młodej życzę takiej zabawy!!
Aneta Krupińska-Kurzawa
 
 
biniowa 

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 4:19 pm   

A ja niestety muszę wylać kubeł zimnej wody.
W maju Nota Bene Band grało na moim weselu. Kapela wydawał mi się sprawdzona i solidna bo rok wcześniej grała na weselu mojej kuzynki.
Niestety zawiodłam się na nich strasznie. prawda jest jedna jak grają to grają na prawdę świetnie szkoda tylko, że co chwilę mają 20-30 minutową przerwę. Mało tego goście krzyczą jeszcze jeszcze bo dopiero co zdążyli powstawać od stołów a tu idziemy na jednego i nie ma zmiłuj. Co więcej w umowie miałam 5 muzyków zjawiło się tylko 4. przysłowiowego grania do kotleta nie było, a jak na moment padł prąd to zamiast zorganizować coś na harmonii tylko rozłożyli ręce.
Gorąco NIE polecam
Wesele zostało uratowane przez super kucharki
 
 
Malgos 

Wiek: 64
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 9:20 pm   

Witam, na weselu mojego syna 4 września grał ten zespół. Owszem było 4 ,a nie 5 muzyków, ale grali wspaniale .Jeśli chodzi o przerwy to są one dopasowane do pory wydawania posiłków gorących przez kuchnię i dla mnie jest to naturalne, pozrawiam Małgoś
Ostatnio zmieniony przez Malgos Pon Wrz 20, 2010 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl