Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"DWOREK NAD WODĄ"
Autor Wiadomość
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 7:34 pm   

Mam pytanko do wszystkich mających wesele w tej sali lub gości weselnych o opinie. Szczególnie dotyczące usadzania gości.
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
kasienka_78 


Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 12:20 am   

10. lipca mieliśmy wesele na Sobolowej w "Cud Miód" i mogę gorąco polecić zarówno salę, jak i obsługę oraz jedzenie :) Wesele mieliśmy na 72 osoby (w tym zespół i fotograf). Gości rozsadziliśmy przy dwóch stołach: 44 osoby przy większym oraz 24 przy mniejszym. My siedzieliśmy przy większym stole ze znajomymi oraz z młodszą częścią rodziny. Rodzice i wujostwo - przy mniejszym. W dniu naszego wesela było ok. 30 stopni ciepła i niestety, mimo, że sala jest klimatyzowana, dało się to odczuć, zwłaszcza na górze, po podaniu rosołu ;) To był jedyny mankament ale pogody nie da się przewidzieć ;) Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem na priv :)
_________________


 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 3:45 pm   

Ciesze się kasienka_78, , że jesteś zadowolona :)
_________________
 
 
kasztaanka 

Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 5:01 pm   

Ja tylko dodam,że u nas było zdecydowanie za dużo jedzenia i za duże porcje przy pierwszym daniu. Z tego co wiem to nie zdążyli wydać jednego posiłku i wciąż było za dużo, ale wesele zaczynałó się dość późno i to może przez to, ale mam drobny żal do p.Ani, że nam nie doradziła w tej sprawie. A tak to, nie ma większych zażaleń.
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 11:23 am   

kasztaanka napisał/a:
wesele zaczynałó się dość późno

Nasze wesele zacznie się przed 18, 6 posiłków to tak akurat do rana :)
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 5:45 pm   

Elwirka1 napisał/a:
6 posiłków to tak akurat do rana :)



My też tyle zamówiliśmy. Czekam z niecierpliwością na Twoją (Waszą) opinię sali :)
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 9:41 am   

Jestem już po weselu i moge polecic salę Cud Miód :) Urocze miejsce, wszyscy goście się zachwycali :) Jak dla mnie elegancka i prosta, ale bardzo przytulna :) takie sale lubię najbardziej :) Wszystkich gosci było 60. to ilość akurat, bo nie było zbyt ciasno. Jedzenie pyszne, tort również - zamawiany był przez pania Anię :) Pani Ania super zorganizowana osoba i wszystkiego dopilnowała. O nic nie musielismy się martwić :) Zrobiliśmy sobie mini plener w trakcie wesela, bo park jest piekny :) Gdybym miała jeszcze raz wybierać to na pewno wybrałabym Cud Miód na ul. Sobolowej :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl