Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
uwaga na pierścionki firmy YES
Autor Wiadomość
fusieja 

Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 2:39 pm   uwaga na pierścionki firmy YES

Post ten ma na celu pokazanie jak może się skończyć zakup w tej sieci, ja przeszłam to na własnej skórze i może są osoby które dzięki mojej wypowiedzi unikną wielu kłopotów, ja niestety nie miałam tyle szczęścia. W dniu 18-07-2008 mój narzeczony zakupił w sieci YES pierścionek złoty z brylantami i tego samego dnia się oświadczył. Pierścionek jest skonstruowany w ten sposób, że w „koszyku” pierścionka ułożony jest kwiat z siedmiu kamieni i łapki trzymają tylko te kamienie zewnętrzne, kamień środkowy nie jest trzymany przez żadne łapki tylko przez pozostałe kamienie- wygląda to oszałamiająco ale niestety ma swoje wady, dodatkowo na obręczy pierścionka znajdują się małe brylanciki, po osiem sztuk z każdej strony (zdjecie można było jeszcze niedawno obejrzeć na stornie yes, ale po mojej przygodzie z tym modelem zdjęcia już nie ma). W dniu 20-08-2008 pierścionek oddałam po raz pierwszy do reklamacji- zauważyłam, iż jeden z kamieni znajdujących się w „koronie” pierścionka jest ruchomy (jeden z tych sześciu stanowiących „płatki” kwiatu ułożonego z brylantów) i po prostu bałam się, ze wypadnie. W dniu 05-09-2008 odebrałam pierścionek z reklamacji- został wymieniony na nowy egzemplarz- przynajmniej tak stanowiło pismo które otrzymałam wraz z pierścionkiem, jednak pierścionek był bez metki i nie dostałam do niego nowego certyfikatu- tłumaczono to względami formalnymi, stanęło na tym, że certyfikat ma zostać dosłany do mnie w późniejszym terminie, jednak do tego nie doszło ponieważ już w dniu 07-09-2008 musiałam pierścionek reklamować ponownie- jeden z brylantów, tym razem ten mniejszy, znajdujący się na „obręczy” pierścionka, wypadł. W dniu 19-09-2008 ponownie odebrałam pierścionek z reklamacji- ponownie wymieniony on został na nowy egzemplarz- tym razem z nową metką, certyfikatem i paragonem- to tylko potwierdziło moje obawy, że za pierwszym razem pierścionek raczej nie był wymieniony tylko naprawiany- ale to już było nieistotne (zaproponowano również alternatywę- wymianę na inny model jednak ja wybrałam ten sam model)- ważne, że miałam w końcu pierścionek. Moje szczęście tym razem również nie trwało długo- w tym samy dniu w którym odebrałam pierścionek, wieczorem, zauważyłam, iż ponownie jeden z kamieni, ten znajdujący się w samym środku pierścionka, jest ruchomy. Następnego dnia, czyli 20-09-2008 oddałam pierścionek po raz trzeci do reklamacji, podkreślając w swoim piśmie, iż nie interesuje mnie zwrot pieniędzy ani wymiana na inny model- chcę mieć ten model ale wolny od wad-w którym nic się nie rusza i nic nie odpada. Jeśli ma ona wady konstrukcyjne czy projektowe to niech je usuną, zrobią co chcą żeby tylko nic się już w pierścionku nie ruszało i nie wypadło. Mając dosyć czekania w dniu 03-10-2008 zadzwoniłam do sklepu- otrzymałam informację, że pierścionek nowy zostanie do mnie wysłany w dniu 06-10-2008- nic więcej nie potrafili powiedzieć. Zadzwoniłam więc do centrali- tam bardzo niemiła Pani powiedziała mi, że wysyłają nowy pierścionek, ale dopiero w poniedziałek (był czwartek) bo ściągają go z innego sklepu, że nic w nim nie zmieniali jeśli chodzi o konstrukcję bo nie potrafią, bo oni go nie produkują tylko ściągają z Bóg wie skąd i że jeśli mi się nie będzie podobał to dają mi dwie alternatywy- wymiana na inny model albo zwrot pieniędzy. Ręce mi opadły, no ale nic, łudzę się, że tym razem będzie inaczej, dostaję telefon ze sklepu, że pierścionek już jest, idę po odbiór i co widzę?? Pani daje mi pierścionek do którego podpięta jest metka od mojego poprzedniego pierścionka (całe szczęście ją sobie zostawiłam i mogłam porównać) a jakby tego było mało do pierścionka daje mi Pani certyfikat który NIE MA WPISANEGO NUMERU CERTYFIKATU ani MASY PIER?CIONKA (dla mniej zorientowanych- zawsze na metce pierścionka jest podanya końcówka numeru certyfikatu- żeby było wiadomo co się kupuje), a środkowy kamień oczywiście się rusza. Pani rozkłada ręce, że oni nic nie mogą, że to centrala, dzwonię do centrali a tam bezczelne babsko, bo inaczej nazwać nie można, mówi mi niewzruszonym głosem, że widocznie popełniła błąd z papierami, żebym się nie unosiła bo ona je jutro do sklepu dośle i Sklep mnie poinformuje jak dojdą i, że się w pierścionku kamień rusza i będzie ruszać bo taka jest jego konstrukcja i jak ja nie rozumiem konstrukcji pierścionka to ona na to nic nie może a ja mogę odebrać pieniądze jak mi się nie podoba. Ustalam numer do jej przełożonego, dyrektora działu, dzwonię, opisuję sytuację, mówię o jej bezczelności, arogancji, o tym ile nerwów już mnie to kosztowało, o tym, że mnie każdy po kolei zapewniał, że to się nie zdarza, że to wyjątek, że się nie powinno ruszać a ona mi tu wprost, że się będzie ruszać bo tak jest zrobiony , dyrektor mi na to, że przeprasza, że nie zna sprawy, że się musi zapoznać i jeszcze dzisiaj ktoś do mnie zadzwoni. Czekam, czekam, nikt nie dzwoni więc wieczorem zrezygnowana idę po odbiór pieniędzy- nie mam już ani siły, ani nerwów, ani czasu, ani nadziei żeby dłużej się z nimi użerać, a noszenie pierścionka w ciągłym strachu że coś co się rusza zaraz wypadnie mi się nie uśmiecha. Z ciekawości wchodzę następnego dnia na ich stronę internetową- okazuję się, że modelu tego już nie ma na stronie, a jeszcze dwa dni wcześniej był- chociaż tyle… „Biżuteria YES. Dzisiaj. Jutro. Zawsze.”- głosi hasło na ich stronie, na pewno nie u mnie, a Wy sami zdecydujcie czy chce wam się w to bawić z firmą YES. P.S. Poszukałam trochę w sieci- niestety już po fakcie- i okazało się, że nie jestem jedyną osobą której firma YES odebrała coś, czego się kupić nie da- tej wartości niematerialnej jaką dla kobiety ma pierścionek który dostaje od swojego mężczyzny. Odebrałam już nowy pierścionek, w lokalnej firmie, gdzie od wejścia widać, że sprzedawcy wiedzą o czym mówią, gdzie liczy się jakość wyrobu a nie ilość, i gdzie nie trzba przepłacać 30% za nazwę (porównajcie ceny pierścionków z kamieniami o podobnych cechach w wielkich sieciach i w mniejszych sklepach- będziecie w szoku, za to samo trzeba przepłacać minmum 30% nie mówiąc już o tym, że dstajecie wyrób z którym nic później nie zrobicie- bo sieci nie ingerują w wyroby- u lokalnych jubilerów takie coś jest nie do pomyślenia).
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 4:39 pm   

Ja mam Pierścionek z Yes też z brylantami ale nie mam z nim problemu!! więc może natrafiłaś na jakiś felerny :( dokumenty mam dobre .
i wierz mi nie narzekam
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 5:14 pm   

ja rowniez jestem posiadaczka pierscionka z firmy YES - szczesliwa posiadaczka :D szkoda ze z Twoim tak nie fajnie wyszlo..
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 5:42 pm   

Bardzo dobrze wiem, o którym pierścionku mówisz, bo to był mój wymarzony i upatrzony, dopóki nie trafiłam na bardzo podobny ale troszkę inny model (większy kamyk w środku, więc jest wysunięty i zabezpieczony "łapkami" oraz zamiast brylancików po bokach wycięty ażurowy wzorek).
Szkoda, ze tak wyszło w Twoim przypadku, bo w chwili obecnej mamy już całkiem sporą kolekcję biżuterii od tej firmy i nie narzekamy z mamą.
_________________

 
 
gabrycha 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 8:14 pm   

Mam większość biżuterii tej firmy i nie narzekam. Korzystałam też u nich z opcji naprawy i jestem zadowolona. W moim ukochanym pierścionku, z którego wypadła perełka za darmo założyli mi nową mimo iż uprzedziłam, że jest już dawno po gwarancji, a na dodatek nie mam paragonu, bo pierścionek był prezentem. Nie było najmniejszego problemu.
Drugą przygodę miałam z zawieszką do bransoletki, która się urwała następnego dnia po zakupie. Najpierw ją naprawili - urwała, później wymienili na nową - urwała się, w końcu przyznali, że ma wadę której oni nie są w stanie naprawić i wycofują ten model ze sprzedaży. Dostałam zwrot kasy.
fusieja, niestety wszystko może mieć wady konstrukcyjne, ale YES chciał Ci oddać pieniądze lub wymienić pierścionek na inny, więc z ich strony widać było raczej dobrą wolę.
 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 9:43 pm   

Również mam pierścionek zaręczynowy z YES i część biżuterii, wszystko w porządku:)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 10:39 pm   

Mnie również wypadł kamień z pierścionka z Yes. Zaniosłam do salonu, bez paragonu, ale przyjęli do reklamacji i wstawili nowy kamień (bo stary oczywiście zgubiłam).
Wydaje mi się, że ich podejście do reklamacji jest bardzo ok. Natomiast skoro tych reklamacji jest tak dużo to może rzeczywiście warto się zastanowić?
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 30, 2008 6:59 pm   

moja kolezanka z pracy miala dokladnie taki problem - wypadaly jej kamyki z kolczykow i przywieszki.. w YES probowali jej wmowic, ze to dlatego, ze kapala sie w bizuterii :o
byla bardzo uparta, dlugo walczyla i YES skapitulowalo dopiero wtedy, kiedy przy odbiorze po kolejnej reklamacji z pudeleczka od razu wypadly kamienie.. odzyskala pieniadze..
_________________
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 11:52 am   

Niestety takie jest ryzyko w przypadku pierścionków z kilkoma małymi kamyczkami- one nigdy nie będą tak zabezpieczone jak jeden większy, a pierścionek zawsze będzie delikatniejszy. Moja siostra ma taki od kilku lat i co prawda nic jej dotąd nie wypadło - ale bardzo uważa. Ja natomiast dostałam taki na urodziny - powypadały wszystkie oczka po kolei - moj P się śmiał, że jak wypadnie ostatnie to dostanę zaręczynowy, ale już nie z małymi oczkami;) i dostałam z A&A, które polecam - dają certyfikat, mają miłą obsługę, zmniejszanie i grawerowanie w cenie - i co najważniejsze, to lokalny zakład, wydaje mi się, że sami wszystko robią.
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 3:18 am   

Mam prześliczny komplet z Yes - pierścionek , kolczyki i przywieszkę z łańcuszkiem. Wszystkie to szafiry otoczone brylancikami w złocie - dość delikatnie wyglądają, ale noszę je od kilku lat i nigdy nic im nie dolegało. Poza tym mam sporo srebrnej biżuterii z Yes i naprawdę nie narzekam.
_________________
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:08 pm   

ja na szczescie tez nie mam problemow z bizuteria tej firmy
no coz zawsze moze sie zdarzyc jakas gorsza partia
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:14 pm   

Ja mam pierścionek z szafirkami i też wypadł mi jeden kamyk. Ale bez problemu i szybko wstawili nowy więc nic nie mogę firmie zarzucić.
_________________
 
 
becky232 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 6:31 pm   

Zamierzamy zakupić obrączki z tej firmy, ale na pewno będziemy ostrożni.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 8:26 pm   

Mój zaręczynowy pierścionek też jest marki Yes z kolekcji Trylovia i (odpukać w niemalowane) jest tak samo piękny jak ponad rok temu, gdy go dostałam :wink:

Fusieja szkoda że nie wszystkie pierścionki są w stanie idealnym, współczuję Ci że na Ciebie padło :kwasny:
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 11:37 pm   

becky232 napisał/a:
Zamierzamy zakupić obrączki z tej firmy, ale na pewno będziemy ostrożni.


My już zakupiliśmy :smile:
_________________

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 6:10 am   

randomgirl napisał/a:
becky232 napisał/a:
Zamierzamy zakupić obrączki z tej firmy, ale na pewno będziemy ostrożni.


My już zakupiliśmy :smile:

MY również :)
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 6:35 pm   

To przykre, że przez jeden maleńki pierścionek miałaś tyle przejść i nie mogłaś w zupełności cieszyć się tygodniami po zaręczynach, bo musiałaś użerać się ze sprzedawcami. Myślę, że nie ma reguły w takich sytuacjach, zawsze trzeba uważać.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:03 pm   

odnośnie firmy YES...
Kupiłam tam przywieszkę CHARMS. Równocześnie kupiłam inną w Aparcie.
Ta z YES urwała się... a wiec reklamacja. Za jakiś czas wyleciała z przywieszki mała srebrna kuleczka (ze środka, była chyba w celu dodania wagi...). Już nie szłam reklamować. A z Apartu nic, zero reklamacji. Wszystko wykonane solidnie.
Na święta dostałam przywieszkę - japonek z masy perłowej, srebra i cyrkonii.
Może z miesiąc ponosiłam... rozwalił się na czynniki pierwsze.... została mi tylko perłowa podeszwa japonka. Zareklamowałam. Nie mogli naprawić ale mogłam wymienić na inną przywieszkę.
Podsumowując. Firma solidna jeśli chodzi o reklamację ale niesolidna jeśli chodzi o wykonanie...
_________________
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:14 pm   

Dziwna sprawa jak dla mnie mają tam rzeczy piękne i wydawało mi zawsze że solidne...
_________________
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lip 14, 2010 8:55 pm   

Właśnie natrafiłam na ten wątek. W sumie przypadek, ale dodam swoją opinię.
Również dostałam na zaręczyny pierścionek z tej firmy. Śliczny. Jak go zobaczyłam to stwierdziłam, że ten i żaden inny. I dostałam. Niestety, w drugim tygodniu wypadło centralne oczko. Przeraziłam się nie na żarty, bo przecież nowy pierścionek i już z niego wypadło oczko. Powiedziałam o tym mojemu P. i on zabrał paragon i poszedł z reklamacją. Nie powiem, nie było problemów. Wymienili (podobno) na nowy i wszystko było ok do dnia dzisiejszego. Znów wypadł kamyczek. Tylko, że teraz już nic nie zareklamuję, bo termin reklamacji minął. Ślub w przyszłym miesiącu, więc może nawet nie vędzie opłacało się go oddawać do jubilera, żeby naprawili. A jeśli nawet, to żeby nie okazało się, że naprawa bedzie droższa niż nowy pierścionek :(
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 3:11 pm   

To strasznie przykre, kiedy trzeba się jeszcze martwić naprawą pierścionka tuż przed tak wyjątkowym dniem. Szczerze współczuję.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 6:31 pm   

Agnisia a jaki masz model pierścionka? Przykro mi :(
_________________
 
 
Madeline 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 8:48 am   

Powiem Wam tylko tyle, że te wszystkie duże firmy z biżuterią są do kitu! Kilka razy dałam się oszukać i mam dość! Zaje*bista reklama i nic więcej!
_________________
~Madzia
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 9:02 am   

NIe wiem, niestety, jaki to był model pierscionaka a na ich stronie internetowej już go nie widzę.
_________________
 
 
Madeline 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 9:47 am   

Ostatnio poprzeglądałam oferty w necie i znalazłam fajny pierścionek, więc zamówiłam. Dostanę go do 2 tygodni. Mam nadzieję, że chociaż ta firma okaże się porządna, jak nie to przynajmniej nie zapłaciłam dużo... Podoba Wam się?

pierścionek.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 765 raz(y) 14.55 KB

_________________
~Madzia
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 10:54 am   

Madeline napisał/a:
Ostatnio poprzeglądałam oferty w necie i znalazłam fajny pierścionek, więc zamówiłam. Dostanę go do 2 tygodni. Mam nadzieję, że chociaż ta firma okaże się porządna, jak nie to przynajmniej nie zapłaciłam dużo... Podoba Wam się?


Bardzo ładny ten pierścionek. Jeśli mogę zapytać ile kosztuje?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 1:20 pm   

Rzeczywiście bardzo ładny, naisz ile za niego zapłaciłaś, bo widzałam kilka podobnych, ale rozbieżność w cenach jest duża.
 
 
Dobi 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 5:46 pm   

Jakiś czas temu moja młoda zaczęła rozglądać się za pierścionkiem zaręczynowym i obrączkami w najbardziej znanych sklepach (W.KRUK, YES, APART itp.)...

Szczerze mówiac, nie dostała ani pierścionka z żadnej z tych firm, ani obrączek tam nie zamówiliśmy. Po prostu nic nam się nie podobało :(

Pierścionek wybrałem sam. Wiedziałem jaki jej się podoba (akurat taki sam, jaki planowałem wcześniej zakupić ;-) ), jednakże ze względu na brak możliwości wykonania go w interesujacym mnie terminie, dostała inny i też jest zadowolona.

Jeśli chodzi o obrączki, to w ofercie firm tzw. "galeryjnych" nie znaleźliśmy nic, co mogłoby nas w ogóle zainteresować. Nie mówiąc już o chęci noszenia tego przez całe życie. W dodatku ceny są bardzo wysokie w stosunku do jakości oferowanych wyrobów... :|
_________________
Czekałem na ślub... teraz czekam na rozwód :(
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 10:33 pm   

Dobi napisał/a:
Jeśli chodzi o obrączki, to w ofercie firm tzw. "galeryjnych" nie znaleźliśmy nic, co mogłoby nas w ogóle zainteresować. Nie mówiąc już o chęci noszenia tego przez całe życie.
biorąc pod uwagę ilość modeli, bardzo jestem ciekawa, co Was zainteresowało..
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 11:56 pm   

ja zlego slowa nie moge powiedziec na yes, mam od nich cala swoja bizuterie pierscionek zareczynowy i nic sie nie dzieje jest tak jak byc powinno
_________________

 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 3:16 pm   

Może wiele zależy także od konkretnego modelu,niektóre mogą być po prostu trefne i dlatego tak się dzieje. To kolejny plus aby robić zakupy w mniejszych sklepach jubilerskich,lub tych internetowych.
 
 
Siasia 

Dołączyła: 05 Kwi 2011
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 8:45 am   

Ja też mam pierścionek z brylancikami na obrączce, i choc nie był kupowany w Yes, zdażyło mi się, że mały brylancik wypadł, chyba nawet 2 razy. Na szczęście u jubilera nic nie dopłacałam za naprawę, z wyjątkiem ostatniej, ale to było już ponad 2 lata od zaręczyn i potraktowali mnie łagodnie, więc nie mam pretensji :)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 11:34 am   

Dobry zakład jubilerski zawsze uwzględnia gwarancję i chętnie pomoże,co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ale faktycznie brylanty są bardziej podatne na wypadanie i należy o tym pamiętać.
 
 
owocowka 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 11:45 am   

A ja podpisuję się pod ostrzeżeniami przed pierścionkami firmy YES i odradzam je wszystkim osobom jakim tylko mogę. Podczas pierwszych zaręczyn (obecnie jestem zaręczona drugi raz) miałam właśnie pierścionek z tego salonu. Wylałam masę łez, nadenerwowałam się. W pierścionku było jedno oczko i wypadło. Pierścionek co prawda wymienili na taki sam model, ale wiedziałam już, że to nie ten sam i dziwnie mi się go nosiło na palcu. W końcu i tak go oddałam do salonu bo po kilku dniach oczko zaczęło się w nim ruszać i bałam się że wypadnie. Od tamtej pory nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą, choć biżuterię mają ładną...
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 11:35 am   

No cóż,zawsze jest tak ze ilu ludzi tyle opinii,jedni zachwalają a jeszcze inni odradzają,to normalna sprawa. Ale faktem jest,że w dużych sklepach jubilerskich często nie ma w czym wybierać,bo to masowa produkcja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl