Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy

Czy masz prawo jazdy?
Tak
76%
 76%  [ 163 ]
Nie
23%
 23%  [ 50 ]
Głosowań: 173
Wszystkich Głosów: 213

Autor Wiadomość
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 9:36 pm   

Ja jestem dziś po pierwszej zupełnie samodzielnej jeździe moim nowym samochodem :) Na szczęście kierowcy byli dziś wyrozumiali i nikt mnie nie strąbił, ale i tak kosztowało mnie to wiele stresu - tym bardziej, że warszawiacy znani są z niekulturalnej jazdy :roll: Na szęście zielony listek robi swoje :graba:
_________________
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 8:27 am   

SaraLee mogłas uprzedzic, że odbywasz pierwszą jazdę człowiek, by troche bardziej na ulicy uważał :mrgreen: :wink:
Ja mam prawko od 8 lat i mam małego żuczka, którym jeżdzę do pracy,a mój R. jak jest pogoda jeździ motorem.
Ja uwielbiam jeździć jest to dla mnie przyjemność...jak wcisnę gazu, pusta droga, piękna pogoda, muzyczka w aucie...mmm istny relaks
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 8:35 am   

Szczęśliwa posiadaczka prawka od prawie 6 lat :lol:
_________________
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 9:00 am   

KasiaK napisał/a:
SaraLee mogłas uprzedzic, że odbywasz pierwszą jazdę człowiek, by troche bardziej na ulicy uważał :mrgreen: :wink:


He he :graba:
_________________
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 3:12 pm   

Ja nie mam prawa jazdy i nie wiem czy w ogóle będę kiedykolwiek miala?????????????? Mój mąż ma prawko chociaz samochody jeszcze się nie dorobiliśmy,ale nie wiem czy ja moglabym mieć??? Jest strasznie przeciwny siadaniu za kierownicę kobietą!!!! Czasem jest coś w tym,bo naprawdę zdarzają się kobiety którym niewiadomo kto dal prawko lecz nie zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na szczęście!!!!!!!! :graba:
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 3:48 pm   

Mam prawko zrobione dokładnie rok temu ze względów praktycznych bo jeździć to ja średnio lubię :roll:
 
 
Burza 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Mar 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 10:42 am   

mam prawko od 3 lat :D
zdalam za pierwszym razem :lol: bez lapowek :hm:
ale za to od tego czasu jezdzilam moze 3 razy :?
za to najezdzilam sie jak prawka jeszcze nie mialam :oops:
w sumie od 16 r.z. :oops:
ale ciii :mrgreen:
_________________
Byłam i sobie poszłam ale wrócę :D


Pozdrawiam i miłego dnia życzę Gość
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 9:37 am   

Ja nie mam prawa jazdy i jestem wkurzona :( od pazdziernika znowu wprowadzaja nowe przepisy.bedzie trudniej i pewnie tez drozej.
Ciagle jakos brakuje kasy zeby pojsc na kurs :?
a szkoda bo nie dosc ze jest to wymagane przy staraniu sie o prace to jeszcze bardzo mi sie podoba kierowanie samochodem :D moj M. mnie uczy na polnych drozkach :D
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 9:56 am   

ja też jeszcze nie ma, kurs co prawda skończyłam. Ale na egzaminie jeszcze nie byłam. I nie pójde dopóki jeszcze sobie nie pojeżdże, a póki co ciągle sa ważniejsze wydatki niż na moje dodatkowe godzinki jazdy. Miałam iśc w czerwcu lub lipcu ale stwierdziłam że i tak teraz zdawać nie będę bo jeśli nawet by mi się udało to w sierpniu musiałabym zmienić prawko. Więc poczekam, zmienię nazwisko i dopiero :D
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 1:27 am   

Ja nie mam prawa jazdy. Mój Miś ma i zawsze mnie wszędzie zawozi :D . Na razie nie jestem gotowa na samodzielne kierowanie autkiem. Ale ma to swoje plusy. Na różnych imprezach rodzinnych , urodzinach itp. to ja jestem stroną która może sobie pozwolić na lampkę wina :wink: .
_________________
 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 1:52 pm   

Anion napisał/a:
Ja nie mam prawa jazdy. Mój Miś ma i zawsze mnie wszędzie zawozi :D . Na razie nie jestem gotowa na samodzielne kierowanie autkiem. Ale ma to swoje plusy. Na różnych imprezach rodzinnych , urodzinach itp. to ja jestem stroną która może sobie pozwolić na lampkę wina :wink: .


dlatego ja sie tak ociągam ze swoim prawkiem :D
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 6:20 pm   

Ja też na razie nie mam prawa jazdy, ale bardzo bym chciała. Niedługo idę na inny kurs związany z zawodem więc prawko się znowu troszkę odwlecze, ale może i lepiej bo z tego co wiem to nowe zasady są lepsze od starych i łatwiej będzie zdać niż dotychczas, więc cierpliwie poczekam.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 6:56 pm   

Mika napisał/a:
Ja też na razie nie mam prawa jazdy, ale bardzo bym chciała. Niedługo idę na inny kurs związany z zawodem więc prawko się znowu troszkę odwlecze, ale może i lepiej bo z tego co wiem to nowe zasady są lepsze od starych i łatwiej będzie zdać niż dotychczas, więc cierpliwie poczekam.


:shock: myślisz że łątwiej będzie zdać??Pierwsze słyszę.Dlaczego tak myślisz?
Będzie więcej komplikacji.Np: trzeba zdać testy psychologiczne.
Wiem że na kursie będzie więcej miasta no i będą jazdy w trudnych warunkach np: 2 godziny trzeba wyjeździć w godzinach od zmierzu do świtu :? Będzie dużo pierwszej pomocy i ogólnie więcej godzin więc będzie na pewno dużo droższy :? A no i jeszcze będzie więcej technicznych rzeczy tzn.jak naprawić drobne usterki auta.
A egzamin....wydaje mi się że nie będzie łatwiejszy. Po kursie kandydat zdaje egzamin wewnętrzny, organizowany w szkole jazdy, w której uczył się prowadzić pojazd. Dopiero po tym dopuszczony zostaje do egzaminu państwowego. Jeśli obleje się ten wewnętrzny egzamin, trzeba odbyć dodatkowe zajęcia.Na egzaminie teoretycznym na każde pytanie ma być ustalony limit czasu.Chodzi o to żeby sprawdzić szybkie reakcje.Egzamin praktyczny trał będzie 25 minut :?
Przez pierwsze dwa lata od chwili zdania egzaminu świeżo upieczony kierowca byłby na tzw. okresie próbnym. To oznacza, że przez ten czas nie mógłby podjąć pracy jako kierowca. Nie mógłby też przekraczać prędkości 50 km/h w mieście i 80 km/h poza miastem. Jeśli w okresie próbnym popełniłby dwa wykroczenia przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym, zostałby ponownie skierowany na kurs reedukacyjny, a jego okres próbny automatycznie uległby wydłużeniu.

W razie popełnienia w okresie próbnym trzech wykroczeń lub jednego przestępstwa, traciłby prawo jazdy
W okresie próbnym, między piątym, a siódmym miesiącem od chwili uzyskania prawa jazdy, kierowca będzie musiał również odbyć szkolenie z zakresu techniki jazdy oraz kurs dokształcający w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Jeśli okres próbny kierowca przeszedłby pomyślnie, jego prawo jazdy z próbnego stałoby się (bez wymiany na nowe) stałym dokumentem
I jeszcze kilka innych rzeczy.Moim zdaniem to będzie koszmar dopiero
Ułatwieniem ma być niby nagrywanie egzaminu ale moim zdaniem to spowoduje że trudniej właśnie będzie zdać bo już żadny malutki błąd nie będzie darowany.
Hm...fajne jest to że jak ktoś nie zda egzminu 2 razy to na trzeci raz może wystąpić z wnioskiem żeby przy egzaminie był jakiś dodatkowy egzaminator.

I to ma być łatwiejszy egzamin??Nie sądzę.Ja pożyczam kasę i zapisuję się jeszcze w tym miesiącu
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 7:36 pm   

Moim zdaniem łatwiej:
1. testy psychologiczne-nie wiem co uważasz tu za problem?
2. więcej miasta no i jazda w trudnych warunkach np: 2 godziny trzeba wyjeździć w godzinach od zmierzu do świtu- tutaj też nie widzę problemu, raczej będziesz kiedyś zmuszona jechać w nocy lub wieczorem wtedy też się tego będziesz bała?
3. dużo pierwszej pomocy-nareszcie zacznie się tego uczyć, każdy nie tylko kierowcy powinien znać podstawy nigdy nie wiadomo co się wydarzy i czy akurat takie umiejętności się nam nie przydadzą jeszcze powinni uczyć niektórych kierowców jak się zachować na drodze jak za nimi jedzie a później stoi karetka, straż lub policja na sygnale bo oni "biedni" nie wiedzą co zrobić
4. droższy dla mnie to też minus choć przy ostatnich zmianach najpierw ceny wzrosły potem zmniejszyły się może teraz też tak będzie
5. po kursie kandydat zdaje egzamin wewnętrzny, organizowany w szkole jazdy-jeśli ktoś się nauczy to i tak zda
6. na egzaminie teoretycznym na każde pytanie ma być ustalony limit czasu.Chodzi o to żeby sprawdzić szybkie reakcje-na drodze nie masz czasu musisz bardzo szybko reagować i bardzo dobrze znać przepisy gdyby większość kierowców je znała może mielibyśmy mniej wypadków śmiertelnych
7. przez pierwsze dwa lata od chwili zdania egzaminu świeżo upieczony kierowca byłby na tzw. okresie próbnym. To oznacza, że przez ten czas nie mógłby podjąć pracy jako kierowca. Nie mógłby też przekraczać prędkości 50 km/h w mieście i 80 km/h poza miastem. Jeśli w okresie próbnym popełniłby dwa wykroczenia przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym, zostałby ponownie skierowany na kurs reedukacyjny, a jego okres próbny automatycznie uległby wydłużeniu - to tak naprawdę jedyny minus jaki widzę bo lubię szybką jazdę :(
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 8:17 pm   

Mika napisał/a:
Moim zdaniem łatwiej:
1. testy psychologiczne-nie wiem co uważasz tu za problem?

Jak to co? dodatkowy test to dodatkowa opłata.Za darmo tego nie zrobią przecież.
Mika napisał/a:
2. więcej miasta no i jazda w trudnych warunkach np: 2 godziny trzeba wyjeździć w godzinach od zmierzu do świtu- tutaj też nie widzę problemu, raczej będziesz kiedyś zmuszona jechać w nocy lub wieczorem wtedy też się tego będziesz bała?

a ja widzę problem jak wyżej.O wiele to podniesie koszt prawa jazdy,trzeba będzie zatrudniać też instruktorów jazdy w nocy itp.Poza tym nie uważam że 2 godziny jazdy w nocy czegoś nauczą.Kierowcy przez wiele lat szlifują swoje umiejętności.Takie coś niewiele da.
Mika napisał/a:
3. dużo pierwszej pomocy-nareszcie zacznie się tego uczyć, każdy nie tylko kierowcy powinien znać podstawy nigdy nie wiadomo co się wydarzy i czy akurat takie umiejętności się nam nie przydadzą jeszcze powinni uczyć niektórych kierowców jak się zachować na drodze jak za nimi jedzie a później stoi karetka, straż lub policja na sygnale bo oni "biedni" nie wiedzą co zrobić

zgadzam się że pierwsza pomoc powinna być.Ale mówię ogólnie ile rzeczy będzie więcej więc będzie o wiele droższy kurs.I ja uważam że to duży minus.Dlatego zapisuję się teraz.Jak uważasz że lepiej później się zapisać to proszę bardzo.przecież nie zabraniam.Tylko wiem że na pewno będzie droższy i trudniejszy cały ten kurs.
Mika napisał/a:
5. po kursie kandydat zdaje egzamin wewnętrzny, organizowany w szkole jazdy-jeśli ktoś się nauczy to i tak zda

:lol: to ciekawe czemu teraz tak wiele razy niektórzy podchodzą do egzaminu.Naiwna jesteś.Przecież to idealny sposób na to żeby więcej wyłudzić od kursanta.Jeśli obleją Cię na egzaminie wewnętrznym( a te egzaminy nie są nagrywane i sprawdzane) to będziesz musiała wykupić dodatkowe jazdy itp.To kasa dla takiej szkoły dodatkowa.Więc podejrzewam że często będą oblewane egzaminy wewnętrzne :?
Mika napisał/a:
6. na egzaminie teoretycznym na każde pytanie ma być ustalony limit czasu.Chodzi o to żeby sprawdzić szybkie reakcje-na drodze nie masz czasu musisz bardzo szybko reagować i bardzo dobrze znać przepisy gdyby większość kierowców je znała może mielibyśmy mniej wypadków śmiertelnych

no niby tak.Ale to nie zmienia faktu że to spowoduje że egzamin będzie trudniejszy a Ty się upierałaś we wcześniejszym poście że poczekasz na nowy egzamin bo ma być podobno łatwiejszy.Więc Ci udowadniam że tak nie będzie.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 8:30 pm   

Joanno przykro mi, ale nie udowodniłaś mi, że będzie trudniejszy. Stwierdziłaś tylko, że będzie droższy i z tym się zgadzam, ale też cena nie tylko przez nich będzie dyktowana, ale też przez rynek. Konkurencja mimo wszystko w tej dziedzinie też istnieje, więc ceny aż tak się nie obawiam. ?adna z moich znajomych osób nie zdała obecnego egzaminu za pierwszym razem, najczęściej instruktorzy oblewają na placyku bo tam najłatwiej oblać przyczepić się do drobiazgów. Za to wiem, że w nowych przepisach ma być parkowanie na mieście co jak dla mnie jest dużym plusem.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 10:12 pm   

Bardzo mi się podoba ten nowy kurs na prawko. :) W końcu coś praktycznego a nie uczenie ofiar drogowych. Myślę, że wcale nie będzie trudniejszy, będzie tylko obejmować więcej materiału, ale nie dość że łatwego to jeszcze bardzo przydatnego.


Krótki czas na egzamin teoretyczny też jest dobry. W końcu testy są w ogólnym obiegu, wszystkich pytań można się wyuczyć (o ile nie nauczyć), więc ja np. nie rozumiem tych co nie zdają teorii skoro te testy rozwiązuje się przeważnie z pamięci. :roll:
Oczywiście zupełnie inaczej ma się reakcja na pytanie a reakcja w realnym świecie. Dlatego do tej pory np. większość kierowców głupieje jak słyszy karetkę na sygnale i dopiero wtedy stanowią zagrożenie. :evil:


Acha, nie wiem czemu się dziwicie egzaminowi wewnętrznemu, bo ja zdając kilka lat temu miałam już taki egzamin. Jego nie zdanie oznaczało brak papierka o ukończeniu kursu. I z tego co słyszałam, dużo szkół teraz też to stosuje.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2005 6:11 am   

Kryszka to nie ja się dziwiłam, że będzie wewnętrzny egzamin uważam, że to lepiej mniejszy stres a można się sprawdzić z całą resztą też się z Tobą zgadzam zresztą pisałam o tym wcześniej :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 12:25 am   

Mika napisał/a:
Za to wiem, że w nowych przepisach ma być parkowanie na mieście co jak dla mnie jest dużym plusem.


wiesz łatwo tak mówić.Ale jak będziesz musiała wjechać pierwszy raz między samochody obcych ludzi a przy tobie jeszcze będzie oceniający wszystko egzaminatora to nie wiem czy będzie Ci tak łatwo.
Ja uważam że kus bądź co bądź( nowy czy stary) w zasadzie niewiele uczy jak naprawdę jeździć.Trzeba wiele godzin jazdy i wiele lat.Zapytajcie ludzi którzy mają prawo jazdy po ilu latach poczuli się pewnie na ulicach.A jak będę musiała wjechać między samochody na kursie gdzie dopiero się uczę to będę w takiej panice że gorzej mi pójdzie.Wolałabym najpierw dużo potrenować na placyku,potem dużo pojeżdzić na ulicy żeby lepiej wyczuć samochód a potem trenować parkowanie między samochodami.
Zresztą spójrzcie na to z drugiej strony.
Jak będą się uczyli kierowcy parkowania na parkingu supermarketu to lepiej się módlcie żeby to nie wasz samochód zarysował jakiś kursant!Mika ja idę na prawo jazdy teraz,Ty pójdziesz póżniej.Więc pogadamy po kursie o tym jak było.

Kryszka każda osoba która ma juz prawo jazdy tak ocenia ten nowy egzamin.Nie rozumiem.czy wy czujecie się tak źle nauczeni na waszym kursie jazdy samochodem?

Uważam i tak że ten nowy kurs to będzie katastrofa.Zresztą zobaczymy za jakiś czas jakie są efekty.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 1:11 am   

joanna_25 napisał/a:
Kryszka każda osoba która ma juz prawo jazdy tak ocenia ten nowy egzamin.Nie rozumiem.czy wy czujecie się tak źle nauczeni na waszym kursie jazdy samochodem?

Tak, uważam że kurs mnie niczego pożytecznego nie nauczył. Pytania testowe można wykuć na blachę tak że odpowiedzi na wszystkie zajęły mi 5 minut. Placyk też można opanować na pamięć, zwłaszcza jak instruktorzy uczyli np. parkując tyłem patrzeć na tylne słupki samochodu i wg ich położenia zacząć/przestać kręcić kierownicą. Tak jak w szkole - wykuć, zdać, zapomnieć.
Po zdaniu każdy wyjazd na miasto to ogromny stres. Niektórzy wolą jechać kilka kilometrów dalej, bo boją się zaparkować między samochodami, niektórzy omijają skrzyżowania na których muszą skręcić w lewo itp. (znam takie przypadki z własnego otoczenia :roll: ).

Pewnie, że to stres, jeśli na kursie walnie się w czyjeś auto, ale płaci szkoła jazdy (a Auto Casco i tak musza mieć, więc cena w tym zakresie nie powinna wzrosnąć), ale o wiele większy stres jest jak się jedzie autem taty czy męża :wink: . A jak się opanuje takie parkowanie na mieście to przynajmniej potem nie stoi się na ulicy i nie zajmuje pasa. :evil: A samochód z "L" ma przynajmniej fory i łagodniej się go traktuje. :wink:
I jeśli bym zobaczyła swój porysowany samochód to pewnie że bym się wkurzyła, ale uważam że taki wypadek z "L" ma mniejsze prawdopodobieństwo niż z "normalnym" kierowcą, zwłaszcza takim co czuje się panem drogi, jest bardzo pewny siebie albo szuka jelenia na stłuczkę. :evil:

Joasiu - bardzo się boisz o to parkowanie. :) Ale pierwszego dnia nauki praktycznej wsiądziesz w samochód i każą ci wyjechać na miasto (nie na placyk). Normalnie włączysz się do ruchu, nie mając opanowanych pedałów (wcześniej tylko na sucho), to też jest straszne. :wink: Samochody wszędzie, nie umiesz ruszyć, gaśnie ci silnik, auto zahamuje przed tobą, a ty zamiast hamulca wciśniesz gaz i wypadek gotowy.
Zresztą obok siedzi instruktor i jeśli ma dobry refleks to zdąży nacisnąć swoje pedały zamiast ciebie. A przy parkowaniu pomoże ci skręcać kierownicą, no i robi się to wolno, podczas gdy normalnie jedzie się przynajmniej powyżej 30 km/h. :)

A, i jeszcze cena. Teraz prawie każdy bierze dodatkowe jazdy żeby pewnie się czuć i pewnie jakby dodać te dodatkowe lekcje do ceny kursu to wyszłoby na to samo co kurs na nowych zasadach z większą liczbą godzin.

No i jasne, że kurs nie nauczy wszystkiego, że doświadczenie zdobędzie się z czasem, ale myślę że taki wszechstronny kurs może przynajmniej zmnieszyć stres obchodzenia się z codziennymi problemi jazdy samochodem a w przydaku wypadku może komuś uratować życie.




Straszny wywód, ale takie jest moje zdanie z punktu widzenia kierowcy jeżdżącego od kilku lat. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 6:17 am   

Kryszka mimo, że nie jestem kierowcą to zgadzam się z Tobą. Joasiu a co do stwierdzenia po ilu latach kierowca czuje się pewnie na drodze to zależy od człowieka, znam osobę, która w drugim dniu kursu-jazdy po mieście wjechała tyłem do bramy w kamienicy, teraz jest to najlepszy kierowca jakiego znam. Znam też takie osoby, które nigdy nie wsiadły za kółko mimo, że prawo jazdy mają. A jeszcze inni są np. niedzielnymi kierowcami i nigdy się na drodze nie poczują pewnie....
Cytat:
Ale jak będziesz musiała wjechać pierwszy raz między samochody obcych ludzi a przy tobie jeszcze będzie oceniający wszystko egzaminator to nie wiem czy będzie Ci tak łatwo.

Joanno jeśli jesteś osobą, która się stresuje często to i przy placyku będziesz się bardzo denerwowała, czy nie wjedziesz w słupki.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 10:40 pm   

Mika napisał/a:
Kryszka mimo, że nie jestem kierowcą to zgadzam się z Tobą. Joasiu a co do stwierdzenia po ilu latach kierowca czuje się pewnie na drodze to zależy od człowieka, znam osobę, która w drugim dniu kursu-jazdy po mieście wjechała tyłem do bramy w kamienicy, teraz jest to najlepszy kierowca jakiego znam. Znam też takie osoby, które nigdy nie wsiadły za kółko mimo, że prawo jazdy mają. A jeszcze inni są np. niedzielnymi kierowcami i nigdy się na drodze nie poczują pewnie....
Cytat:
Ale jak będziesz musiała wjechać pierwszy raz między samochody obcych ludzi a przy tobie jeszcze będzie oceniający wszystko egzaminator to nie wiem czy będzie Ci tak łatwo.

Joanno jeśli jesteś osobą, która się stresuje często to i przy placyku będziesz się bardzo denerwowała, czy nie wjedziesz w słupki.


Mika bez przesady :) Mogę i porozwalać wszystkie słupki i ten samochód którym będę jeździć na kursie :lol: o ile będzie ubezpieczony.Ale bardzo nie chciałabym rozwalić komuś obcemu samochód.
Tak czy siak decyzja podjęta.Do końca tego miesiąca wybieram szkołę i zapisuję się na kurs.
PROSZ? WAS O PODANIE W JAKICH SZKOŁACH MIAŁY?CIE KURS BO WYBIERAM WŁA?NIE SZKOŁ?.OCZYWI?CIE TYCH KTÓRE DOBRZE WSPOMINACIE
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 2:40 pm   

joanna_25 napisał/a:
PROSZ? WAS O PODANIE W JAKICH SZKOŁACH MIAŁY?CIE KURS BO WYBIERAM WŁA?NIE SZKOŁ?.OCZYWI?CIE TYCH KTÓRE DOBRZE WSPOMINACIE


ja nie polecam "AB" - mieszczą się na piotrkowskiej zaraz za miasteczkiem chińskim. Zapisłam sie w zeszłym roku przed kwietniem i tymi podwyżkami, i to był mój błąd. każda jazdę miałam z innym instruktorem, na mieście byłam mało, katowałam non stop placyk i to tylko rękaw, kilku manewrów wogóle nie miałam np. zawracanie na 3.
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 2:48 pm   

Polecam szkołe jazdy na ul. Demokratycznej w Łodzi- ja tam robiłam prawko i było super. Dużo miasta, kilka razy w trasie, placyku tyle ile było konieczne. Bezstresowo, wszystkie materiały - łacznie z pełną bazą testów na płycie. W niecałe 3 msc zrobiłam prawo jazdy i je odebrałam. Dotąd jeżdżę szczęśliwie, nie ma osoby, która bałaby się ze mną jechać. Ale to może kwestia indywidualna troszkę, bo ja za kółkiem czuję się jak ryba w wodzie. Swoje autko odebrałam sama z salonu ;) nie bojąc się o nic hihi
Dużo jednak z mojego stosunku do jazdy i chęci zawdzięczam panu wojtkowi - instruktorowi, u którego jeździłam :D

POLECAM

[ Dodano: Czw Sie 11, 05 14:49 ]
Acha, dodać muszę, że nie byłą to najtańsza szkoła :roll: Można było kurs zrobić za 500 zł, ja płaciłam 750 :? ale było warto
_________________

 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 7:39 pm   

Ja mam prawko od 1,5 roku, zdałam za pierwszym razem ale nadal czuję sie niepewnie za kierownicą (może dlatego że nie mam własnego samochodu niestety) :( :(
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 9:53 pm   

monique napisał/a:
ja nie polecam "AB" - mieszczą się na piotrkowskiej zaraz za miasteczkiem chińskim. Zapisłam sie w zeszłym roku przed kwietniem i tymi podwyżkami, i to był mój błąd. każda jazdę miałam z innym instruktorem, na mieście byłam mało, katowałam non stop placyk i to tylko rękaw, kilku manewrów wogóle nie miałam np. zawracanie na 3.


:shock: Monique dobrze że mnie ostrzegłaś bo ja właśnie myślałam o tej szkole.Mają niezłą reklamę.Dodatkowe godziny gratis,tani kurs i napisane jest na ich stronie że zajęli w jakimś tam rankingu szkół z województwa łódzkiego 2 miejsce :shock:

Kati napisał/a:
Polecam szkołe jazdy na ul. Demokratycznej w Łodzi


Kati a jak ta szkoła się nazywa?Bo nie mogę znaleźć żadnej szkoły na Demokratycznej.

[ Dodano: Czw Sie 11, 2005 9:56 pm ]
W łodzi są m.in. takie szkoły:
Auto - szkoła "JARO" Jarosław Jarzębski

ul. Gazdy 5 tel. 679 20 65



"Auto - szkoła" S.C. Janina Wiśniewska, Jerzy Wiśniewski

ul. Ogrodowa 12/14 tel. 630 20 90



Auto - szkoła "SZTABA"

ul. Legionów 6 tel. 633 20 06

ul. Snycerska 5 tel. 654 54 00



Ośrodek szkolenia kierowców "DELTA"

ul. Struga 4 tel. 637 23 23



Ośrodek szkolenia kierowców J. Koper

ul. Ogrodowa 4 (pasaż) tel. 632 25 12

0501278770

Ośrodek szkolenia kierowców - Instytut bezpiecznej jazdy

al. Kościuszki 80/82



Nauka jazdy "PERFEKT" Maciej Janaszewski

ul. Gorkiego 87/26 tel. 672 51 96



Zakład doskonalenia zawodowego

ul. Próchnika 42 tel. 633 16 09



"AGRA"

ul. Tamka 16 tel. 678 77 50



"ARCCO"

ul. ?eromskiego 15 tel. 0603587848



"AUTO - SZKOŁA"

ul. Maratońska 73/58 tel. 687 60 78



"AUTO - SZKOŁA"

ul. Łanowa 85 tel. 655 75 55



"AUTO - SZKOŁA"

ul. Gdańska 91 tel. 637 02 02



"AUTO - SZKOŁA" Obuszko

ul. Piotrkowska 76 tel. 630 75 20



"AUTOKURSY"

ul. Narutowicza 1 tel. 630 30 43



"AUTO - SZKOŁA"

ul. Wojska Polskiego 55/ 61 tel. 640 66 60



Bajon Zbigniew

ul. Solec 3/5 tel. 633 88 18



"BETA"

ul. Mała 5/7 tel. 639 88 11



Centrum Szkolenia Kierowców

ul. Więckowskiego 20 tel. 632 81 00



Chawałkiewicz R., Zasada M.

ul. Limanowskiego 25 tel. 654 88 88



Cieślak G. A.

ul. Lutomierska 21 tel. 654 70 80



Czubak W.

ul. Sienkiewicza 4 tel. 630 40 80



Fiałkowski

ul. Gdańska 54 tel. 630 10 59



Flesz D.

ul. Dachowa 15 tel. 640 93 93



Gałka Władysław

ul. Pomorska 88 tel. 678 20 36



Gocar

ul. Hufcowa 20 tel. 689 91 68



Gorecki

ul. Piotrkowska 240 tel. 637 03 73



Graczyk W.

ul. Podgórna 45/17 tel. 642 06 81



Gryglas

ul. Armii Krajowej 64 tel. 687 29 59



Jasiński A.

ul. Rojna 6 tel. 652 45 28



Kłosiński J.

ul. Olsztyńska 7/123 tel. 654 90 49



Kłosiński J.

ul. Piotrkowska 94 tel. 630 11 96



Kłodziejczak Krzysztof

ul. Więckowskiego 13 tel. 630 01 01



Koper Jarosław

ul. Ogrodowa 4 tel. 632 25 12



Kostulski Andrzej

ul. Lniana 25 tel. 652 07 10



Lao R.

ul. Rodakowskiego 1 tel. 643 35 90



Lech

ul. Wólczańska 66 tel. 636 64 60



L O K

al. Kościuszki 71 tel. 636 86 79



Łaciński S.

ul. Jaracza 44/46 tel. 674 98 14



Łomiński Mirosław

al. Kard. Wyszyńskiego 5 tel. 686 72 78



Radej R.

al. Piłsudskiego 51/7 tel. 676 28 29



Miazek S.

ul. Franciszkańska 175/2 tel. 657 08 25



"MOTODROM"

ul. Drewnowska 147 tel. 612 24 66

tel. 654 01 79



"NAUKA JAZDY"

ul. Gorkiego 57/2 tel. 672 88 09



Palmowski Krzysztof

ul. Zwiadowcza 4 tel. 634 74 83

pl. Wolności 9 tel. 639 99 90



Paprocki Roman

ul. Rzgowska 24 tel. 659 15 55



Pawełczyk Janusz

ul. Przybyszewskiego 18 tel. 684 72 45



"PERFEKT"

ul. Wólczańska 66 tel. 636 64 60



Plewiński M.

ul. Limanowskiego 200 tel. 612 26 12



Polski Związek Motorowy

ul. Tuwima 15 tel. 633 04 61



"RONDO"

ul. Więckowskiego 20 tel. 632 81 00



Rożański J.

al. Kard. Wyszyńskiego 86 tel. 642 59 07



"RUSO - MOT"

ul. Wólczańska 265 tel. 684 98 49



Rymkiewicz Grzegorz

ul. Wigury 7 tel. 636 18 08



"SUKCES"

ul. Dąbrowskiego 91 tel. 649 01 01



Sychniak W.

ul. Ekonomiczna 43 tel. 680 13 89



Warchołek Jan

ul. Wandurskiego 3a/51 tel. 642 96 29



Wiśniewski J.

ul. Ogrodowa 12/14 tel. 630 20 90



Witczak J.

ul. Długa 1/ 14a tel. 680 11 68



Wojtowicz J.

ul. Rzgowska 72 tel. 646 03 39



Wola Z.

ul. Nawrot 46 tel. 676 70 60



"YEST"

ul. Piotrkowska 20 tel. 632 09 20



"ZIELONY LISTEK"

al. Kościuszki 23/25 tel. 630 06 11





"AUTO - SZKOŁA"

ul. Kościuszki 101 tel. 636 96 65





I KTÓR? MAM WYBRA?
:?: :?: :?: :?: :?:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:31 am   

joanna_25 napisał/a:


wiesz łatwo tak mówić.Ale jak będziesz musiała wjechać pierwszy raz między samochody obcych ludzi


Joasiu, jedna sprawa... i tak prędzej czy później będziesz musiała wjechać między te samochody, prawda :?: więc chyba nie ma wielkiego znaczenia czy na egzaminie, czy podczas pierwszej samodzielnej jazdy samochodem...
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:46 am   

Pałys Marek

Ośrodek Szkolenia Kierowców

93-430 Łódź
ul. Demokratyczna 44 tel. (042) 6801222

a,b,c,d,e
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 10:20 am   

nie mam i jak na dzień dzisiejszy nie zamierzam... Nie wyobrażam sobie siebie za kółkiem i jakoś zupełnie mnie to nie pociąga.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 1:12 pm   

Asiu a ja Ci mogę polecić 2 sprawdzone szkoły Wotę( w niej niedawno mój K i jego siostra uczyli się jeździć, rewelacja, K. zdał egzamin za pierwszym podejściem) i Kołodziejczaka(pełen profesjonalizm)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 8:01 pm   

No dziękuję.W końcu jakiś odzew.Prawie wszyscy mają na forum prawo jazdy a poleciły mi szkołę tylko Kati i Kot. :(

A może reszta szkół nie nadaje się do polecenia? :wink:


Zadzwonię do tych szkół i popytam o ceny.Dzięki za pomoc :kwiat:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 9:23 pm   

Joanno - ja się nie odzywam, bo na kurs chodziłam w 1996 roku, więc nie dość że mam kiepskie rozeznanie to jeszcze wiele się pozmieniało jeśli chodzi o kursy i ich dostępność od tego czasu. W każdym razie chodziłam do LOK-u na Wólczańskiej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 8:51 am   

joanna_25 napisał/a:
No dziękuję.W końcu jakiś odzew.Prawie wszyscy mają na forum prawo jazdy a poleciły mi szkołę tylko Kati i Kot. :(

A może reszta szkół nie nadaje się do polecenia? :wink:


No ja robiłam prawko 7 lat temu w szkole na ul. Tuwima, więc ciężko mi polecić
1. nie jestem zadowolona z tej szkoły
2. od tego czasu jednak wiele mogło się zmienić.
Mnie uczył chyba pan Midowicz ( możliwe, ze nazwisko przekręciłam) i nie polecam go, jestem nerwowa a dodatkowy krzyk przy nauce jazdy nie jest najlepszym rozwiązanie.

Dodatkowe lekcje brałam w szkole u pana Czubaka. I tego pana polecam, spokojnie, bez nerwów, bo kilku lekcjach u niego zdałam :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
Ostatnio zmieniony przez Kasiawka Wto Sie 23, 2005 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 10:58 am   

A ja robiłam prawko w Wawie i w Łomży, więc tym bardziej nic nie moge polecić :(
_________________

 
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 3:01 pm   

A ja już sama nie wiem co zrobić :roll:

Kurs na prawo jazdy skończyłam ponad rok temu. Miałam dwa podejścia do egzaminu, ale oblewali mnie na koszmarnym polu manewrowym! Potem dałam sobie spokój bo trochę zabrakło mi czasu (przygotowania ślubne), pieniędzy i zapału :cry:

Chciałam zdawać teraz latem, ale kiedy usłyszałam o zmianach od października, to stwierdziłam że chyba poczekam, bo:
1) teraz wydam kasę na dodatkowe jazdy, z czego wiekszość czasu znowu spedzę na placyku i jeśli nie zdam, to po wyznaczeniu nowego terminu mogę już wylądować w październiku (bo pamietam ile długich tygodni czekalam rok temu) i na nic sie zdadzą moje wylane poty i zmarnowane pieniądze na placyku;
2) moze być mi łatwiej, bo faktycznie nienawidzę placyku, ze szczególnym uwzględnieniem 'rękawa"!

Ale mam teraz poważne wątpliwości, CZY MOJ STARY KURS JAZDY B?DZIE JESZCZE WA?NY PO WPROWADZENIU ZMIAN W PA?DZIERNIKU???!!! :shock: :?
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 10:37 am   

Może z tym być problem, najlepiej sie dowiedzieć w ośrodku egzaminacyjnym
_________________

 
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 1:05 pm   

Pusiak napisał/a:
Może z tym być problem, najlepiej sie dowiedzieć w ośrodku egzaminacyjnym


Już się dowiadywałam i pani oczywiście powiedziała, że oni jeszcze nic nie wiedzą! To kto ma wiedzieć jak nie oni?! :twisted: Wszystko się pewnie wyjaśni w październiku, tylko że wtedy może być już za późno :cry:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 1:11 pm   

Współczuję :(
_________________

 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 9:53 pm   

Ja zrobiłam prawko w 2002 roku i jakoś jeżdżę... Choć na kurs zaciągną mnie Mój, bo ja nie mogłam sobie wyobrazić siebie za kierownicą... I jak przyszłość pokazała nie ma rzeczy nieprawdopodobnych...
Ja chodziłam na kurs do p. Magina na ul. Podrzeczną 4
Jeżeli mogę cos radzić: Róbcie prawko jak najwcześniej, bo od października egzaminy zdrożeją prawie dwukrotnie. teraz teoria kosztuje 20 zł będzie kosztować 35, a praktyka teraz 96, a będzie coś koło 150. A jeśli chodzi o placyk to to co "najgorsze", czyli rękaw zostaje...
Dokładne zmiany miałam w gazecie, którą mój brat gdzieś zawieruszył. Jak znajdę, to wszystko opiszę.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 2:44 pm   Zmiana przepisów na prawo jazdy

Od dzisiaj wchodzą nowe przepisy zdawania na prawo jazdy minusem tego jest wyższa cena kursu, ja co prawda nie mam jeszcze prawka ale zamierzam iść jak misiek naprawi autko żeby mogł mnie uczyć

[ Dodano: 25-11-2005 ]
Dzięki za przeżucenie co odpowiedniego działu :)
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 1:59 pm   

monique napisał/a:
joanna_25 napisał/a:
PROSZ? WAS O PODANIE W JAKICH SZKOŁACH MIAŁY?CIE KURS BO WYBIERAM WŁA?NIE SZKOŁ?.OCZYWI?CIE TYCH KTÓRE DOBRZE WSPOMINACIE


ja nie polecam "AB" - mieszczą się na piotrkowskiej zaraz za miasteczkiem chińskim. Zapisłam sie w zeszłym roku przed kwietniem i tymi podwyżkami, i to był mój błąd. każda jazdę miałam z innym instruktorem, na mieście byłam mało, katowałam non stop placyk i to tylko rękaw, kilku manewrów wogóle nie miałam np. zawracanie na 3.


To jestem troche w szoku, prawko robilam poltora roku temu, wlasnie w AB kolo chinszczyzny, co do jazdy z roznymi instruktorami- raz mi sie zdazryzlo ze bede jezdzila z kim innym ale poinformowano mnie o tym , na placyku robilam wszystkie manewry, ogolnie byla to kwestia dogadania i tego co sam instruktor mowil, gdzie szlo mi gorzej tam poswiecalam wiecej czasu, zdarzylo sie kilka razy ze instruktor sie spoznil ok 10 min, ale wszystko zostalo zliczone i w sumie dostalam jeszcze kilka godzin gratis za te spoznienia :) dlatgeo sie zdziwilam ze mialas tam takie przezycia :( ogolnie wszystko szlo ladnie i sprawnie..poza malymi moimi wpadkami...wykrzywiona felga...itp :) nie wiem dlaczego w zkret wchodzilam czasem jakbym jechala tirem :oops:
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 7:02 pm   

Ja mam prawko od 6 lat. Poszlam na kurs jeszcze przed ukonczeniem 17 roku zycia,ale egzamin mialam tuz po urodzinach.I nie zaluje,ze poszlam,bo teraz pewnie nie mialabym na to czasu.Zdalam za 1.razem.Ja po prostu uwielbiam jezdzic,a najlepsze jest to,ze jezdze tylko duzymi(dlugimi) samochodami a sama jestem tak drobna,ze w ogole mnie nie widac jak siedze za kolkiem :wink: i znajomi sie smieja,ze jedzie samochod widmo. Ale mam to gdzies,lubie jezdzic-odstresowuje sie za kolkiem.
_________________

 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:41 pm   

ewig moja kolezanka ma tak samo :) jest bardzo malutka bardzo drobniutka i jezdzi dosc sporawym samochodzikiem :) tylko musi sobie podkladac poduchy pod pupe ...
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 8:13 am   

magda81 napisał/a:
tylko musi sobie podkladac poduchy pod pupe ...


Nie, no ja nie podkladam :roll: Nie umialabym chyba tak jezdzic... Juz sie przyzwyczailam.
_________________

 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 1:37 pm   

Ewig ale ona by nie widziala drogi gdyby nie miala poduch pod pupa..:)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 8:40 pm   

Z niemala satysfakcja musze sie pochwalic ze od dnia 2 listopada jestem jednym z niewilu szczesliwcow ktorym udalo sie zdac egzamin na prawo jazdy :) - z jeszcze wieksza satysfakcja donosze iz stalo sie to za PIERWSZYM PODEJSCIEM :D ( gwarantuje ze nie dalem "w lape" - zreszta i tak sie to nie oplaca bo za ta sama kase ma sie 7 podejsc wraz z dodatkowymi godzinami jazd :P )
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 9:21 pm   

Nooo, to gratulacje Ice! :graba:
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 10:16 pm   

Ice gratuluję!!!
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 11:29 pm   

Te poduchy to i mi by sie przydały :lol: Na szczescie mam mały samochód... A prawko zdałam za 4 podejściem :oops: Teraz dużo jeżdże bo pracuje poza miastem wiec chyba juz sie nauczylam prowadzic..hihihih
_________________
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 01, 2005 6:47 am   

Ice gratuluję :brawa:
ps. ja też się chyba skuszę i po nowym roku pójdę na kurs tylko jeszcze nie wiem gdzie :roll:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl