Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy

Czy masz prawo jazdy?
Tak
76%
 76%  [ 163 ]
Nie
23%
 23%  [ 50 ]
Głosowań: 173
Wszystkich Głosów: 213

Autor Wiadomość
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 4:27 pm   

A ja w piątek oblałam pierwszy egzamin... :zly: poległam na mieście :zly:
Ale przynajmniej teoria do przodu... :]
Niestety kolejne podejście dopiero we wrześniu, bo wyjeżdżam na całe wakacje.
Mam nadzieję, że będzie lepiej... :zalamany:
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 1:27 pm   

Napewno będzie lepiej :) ja podchodziłam ze cztery razy,ale się udało.Prawko mam cztery lata,ale nie jeżdżę :( po roku miałam wypadek (nie z mojej winy) i od tej pory jakoś nie mogę się przemóc.W tym roku podczas urlopu mój narzeczony powiedział,że podziałamy w tym kierunku...zobaczymy :)
_________________


 
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 9:50 am   

Wyobrażam sobie, że po takim przejściu nie jest łatwo wsiąść za kółko!!! Ale jestem pewna, że pomalutku znów zaczniesz się przyzwyczajać.
Ja na początku bałam się (sama- już bez instruktora) wyjechać na miasto bo myślałam że narobię głupot. Jednak z biegiem czasu nabrałam wprawy i pewności siebie. Wszyscy, którzy ze mną jadą mówią, że jestem świetnym kierowcą. :oops:
Do wszystkiego trzeba czasu i cierpliwości.
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 6:45 pm   

Ja jeszcze nie mam ale już zapisałam się na nie :)
3 lipca idę na teorię :)
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 8:05 pm   

prawo jazdy mam i jeżeli ktoś przez przypadek (bo w ciągu ostatnich prawie czterech lat byłam ZMUSZONA siedzieć za kółkiem 3 razy) to niech uciekna jak najdalej się da :oops:
może się jeszcze kiedyś nauczę ;)
 
 
Maverick 


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 8:20 pm   

mo (d) nisia napisał/a:
prawo jazdy mam i jeżeli ktoś przez przypadek (bo w ciągu ostatnich prawie czterech lat byłam ZMUSZONA siedzieć za kółkiem 3 razy) to niech uciekna jak najdalej się da :oops:

Nie uważasz, że to strara pieniędzy? Jeżeli nie będziesz jeździć, to za jakiś czas już w ogóle nie wsiądziesz za kółko...
_________________
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 7:04 am   

Maveric napisał/a:
mo (d) nisia napisał/a:
prawo jazdy mam i jeżeli ktoś przez przypadek (bo w ciągu ostatnich prawie czterech lat byłam ZMUSZONA siedzieć za kółkiem 3 razy) to niech uciekna jak najdalej się da :oops:

Nie uważasz, że to strara pieniędzy? Jeżeli nie będziesz jeździć, to za jakiś czas już w ogóle nie wsiądziesz za kółko...


Maveric nie uważam, że jest to strata pieniędzy. Prawo jazdy zrobiłam bo bardzo zależało na tym mojej rodzince, a nie jeżdzę bo nie mam swojego samochodu a rozbić czyjś to podwójny stres. Akurat ten dokument traktuję jako inwestycję, zapewne jak będę musiała to wykupię kilkanaście lekcji i opanuję tę "sztukę"
Poza tym mam troszkę inne podejście do prowadzenia samochodu, ponieważ byłam świadkiem bardzo poważnego wypdku bliskiej mi osoby dlatego, że jakiś "gówniarz" miał taki papierek i szalał do woli po drodze ... ja nie umiałabym żyć ze świadomością że kogoś skrzywdziłam, dlatego jeżeli zdecyduję sę jjuż często eździć samochodem będę do tego perfekcyjnie przygotowana! Na razie z moim nastawieniem więcej mogłabym wyrządzić krzywdy niż osiągnąć korzyści w związku z poruszaniem się po naszych cudownych drogach ...
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 12:26 pm   

mam od 4 lat i lubię jeździć...
_________________


 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 11:32 am   

Ja prawo jazdy zrobiłam jaktylko mogłam, a więc gdy miałam 17 lat :) teraz mam 24 więc już 7 lat jestem kierowcą :) Poczatkowo niewiele jeździłam ale potem mój narzeczony mnie zaraził bakcylem :) Od tej pory lubie prowadzić, ale ze względuy na brak własnego samochodu zdarza mi sie to jedynie gdy mój D. mi swój udostepni :)
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 2:11 pm   

prowadzić bardzo lubię. tylko prawka jeszcze nie ma :wink: w środę (18.07) egzamin :?
_________________
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 14, 2007 9:51 pm   

mam, już nawet drugie. pierwsze było terminowe, drugie już mam bezterminowe 8) czego się nie da załatwić za kilka złotych :oops:
zatem łącznie już 6 latek jestem kierowcą

Powodzenia wszystkim zdającym :D
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 2:40 pm   

Nie mam prawa jazdy. I jakoś wcale nie pociąga mnie perspektywa bycia kierowcą.
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 8:43 pm   

a ja mam prawo jazdy :) ) Co prawda dopiero od miesiąca, ale jest super :P uwielbiam jeździć i chyba mi się to nie znudzi :P czuję się za kółkiem jak ryba w wodzie ;) ))
_________________


 
 
Koalinha 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 12:25 pm   

Nie mam, oblałam egzamin 4 razy i jakoś tak się zniechęciłam. W sumie poszłam na kurs, bo bardzo namawiał mnie mój tata, sama tego raczej nie czułam. Efekt był taki, że po każdym oblanym egzaminie wściekał się, że traci na mnie kasę i jak mogłam znowu nie zdać (byłam wtedy w klasie maturalnej i nie miałam możliwości opłacenia tego, zresztą tata sam wcześniej zaproponował, że za wszystko zapłaci). Po kilku dniach tacie przechodził gniew, ale ja ostatecznie stwierdziłam, że zawieszam działałność za kółkiem i wrócę do tego, jak będę miała swoją kasę na opłacenie wszystkiego plus będę tego naprawdę potrzebowała. Teraz niby mogłabym już za to zapłacić, ale wolę odkładać na wesele ;) Poza tym mój ukochany jest super kierowcą, więc na razie... cisza. Prawka nie ma i nie wiem kiedy będzie.
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:58 pm   

Mam prawo jazdy, ale nie lubie jezdzic samochodem, wiec prawie zawsze jestem pasazerem
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 5:48 pm   

Ja mam prawko, ale jeżdżę tylko od okazji (czytaj: po imprezie, jak Miśka trzeba odwieźć). Lubię jeździć, ale podobno nie umiem....
_________________

 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 3:52 pm   

ja mam prawko od 4 lat i gdybym wtedy nie zrobiła prawka to pózniej nie miałabym na to czasu.Uwielbiam siedziec za kółkiem ale niestety teraz mieszkam w Holandii a tutaj samochód to rzecz bezuzyteczna, bo cały czas posuwam na rowerku:)

[ Dodano: Czw Lut 14, 2008 3:53 pm ]
aha

I dodam jeszcze ku pokrzepieniu serc tych ktorzy zdaja po raz kolejny ze predzej czy pozniej sie zdaje:) ja najpierw oblałam trzy razy w Łodzi a pozniej zdawałam w Sieradzu i jakos poszło;)
_________________

 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 6:13 pm   

A ja prawko mam prawie 5 lat i podchodziłam do egzaminu 4 razy. Jednak najmilej wspominam pierwsze podejście kiedy najpierw egzaminator powiedział mi że oblałam, a później na pociesznie dodał że widać że umiem jeździć ale stres chyba mnie przerósł i następnym razem będzie lepiej.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 7:26 pm   

Bardzo dziwne że wcześniej nie dotarłam do tego tematu :)

Pasją motoryzacyjną zaraził mnie mój narzeczony!
Mam prawo jazdy nieco ponad dwa latka!
Zdałam za pierwszym razem!
Jestem z tego bardzo dumna, bo jestem pierwszym kierowcą w mojej rodzinie ;)
Egzamin zdawałam 13 grudnia w piątek w samo południe!
Więc wierzę że 13-stka od tamtej pory jest moją szczęśliwą liczbą :)
A w nagrodę kupiłam sobie autko jakieś dwa tygodnie po egzaminie!
Teraz już zmieniłam na lepsze hihihi
Odkąd odebrałam prawo jazdy jeżdże codziennie za kierownicą. Uwielbiam to!!! Czuję się świetnie prowadząc samochód, bardzo ułatwia mi to życie i oszczędza mój czas i nerwy. Poza tym czuję że mój los leży w moich rękach :)
Ciągle nabieram doświadczenia i staję się coraz lepszym kierowcą!
Nawet polubiłam wspólne naprawianie aut z moim narzeczonym! To też dobra zabawa!!!



Ale rozumiem osoby , które nie lubią jeździć i uważam, że nie powinny tego robić na siłę. Każdy ja swoje mocno i słabsze strony. Nie można wymagać znajomości każdej dziedziny!
_________________
 
 
Kejti 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 1:24 pm   

Prawko mam od 2002 roku. Na egzamin (w Łodzi zdawałam) pojechałam swoim maluchem :o
Zdałam za pierwszym razem u p. Beaty, po standardowym kursie 20 godzin jazdy.

Teraz jeżdżę autkiem codziennie do pracy. Kierowcą jestem raczej dobrym, ale ostatnio miałam kolizję. Cóż, mój ABS zadziałał prawidłowo, faceta z tyłu niestety nie ;) Aktualnie jeżdżę zastępczym samochodem. Szef przymierza się do powierzenia mi służbowej Pandy, ale to jak już będę śmigać po inwestycjach jako kierownik budów ;)
_________________


 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 9:53 pm   

Ja prawo jazdy mam już prawie 5 lat, ale niestety muszę przyznać, że jestem niedzielnym kierowcą :( Zdałam za drugim razem, to było dokładnie 13 czerwca 2003, pamietam dokładną datę, bo to był piatek 13-tego :lol: A zdawałam w Piotrkowie Trybunalskim.
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Mar 06, 2008 2:47 pm   

ja mam prawo jazdy od 13 wrzesnia 2006 i musze sie pochwalic, ze zdalam w lodzi za pierwszym razem:), chyba mialam niesamowite szczescie:P
a samochody kocham niesamowicie,moglabym nie wysiadac z nich w ogole
:P
_________________
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 2:43 pm   

Nie mam prawka i do niedawna w ogóle nie chciałam mieć. Mam chorobę lokomocyjną i chociaż wiem, ze kierowcom to przechodzi (patrzy się wprost), to jakoś mnie to zniechęcało. Poza tym bałam się tej odpowiedzialności - za siebie i za czyjeś życie. Teraz jednak postanowiłam, że gdy skończę studia i trochę kaski odłożę, to za rok, dwa pójdę na kurs. Nigdy nie wiadomo, kiedy prawko może się przydać. Tym bardziej, że mój T? strasznie nie lubi aut i powiedział, że nigdy prawka nie zrobi. Muszę więc podjąć męska decyzję ;)
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
mumin 


Wiek: 43
Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź/Halifax Uk
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 11:32 pm   

prawko juz 10 lat :) jak kazdy facet uwielbiam prowadzic, moje kochanie doskonale sie wywiazuje z roli pilota. choc powoli tez przymierza sie do zdawania. Przyda sie drugi kierowca szczegolnie na trasie Uk - Pl :)
_________________
Que pasa Gość?
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:28 am   

ja tez mam prawko ale jakoś nie palę sie do jazdy chyba że zmusza mnie do tego jaks okolicznosc. Mam jednak zamiar sie doszkolic troche w te wakacje i od wrzesnia juz wszedzie śmigać autkiem :lol:
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 12:29 pm   

Ja mam już 3 lata prawko. Przed 18stką nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła zacząć kurs. Lubię jeździć, ale jak na razie rzadko jeżdżę, bo nie mam kiedy
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 3:24 pm   

Ja też już mam zrobiłam 3 tygodnie temu 8)
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 4:19 pm   

Nie mam. Chciałabym mieć ale coraz bardziej obawiam się, że będzie to niewykonalne. Chodziłam na kurs, wyjeździłam jakieś setki godzin z moim tatą, ciocią i innymi członkami rodziny. I wszyscy zgodnie twierdzą, że talentu do kierowania samochodem nie mam za grosz. Moim największym problemem jest brak wyczucia odległości - nie jestem w stanie ocenić czy "zmieszczę się" na danym miejscu parkingowym albo czy minę się z samochodem z naprzeciwka. Po prostu tego nie widzę. Na początku wszyscy mnie pocieszali, że tego człowiej jest się w stanie nauczyć, że to przychodzi z czasem. Ale u mnie chyba czas potrzebny do zdobycia tej umiejetności zbliża się do nieskończoności... :(
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 5:25 pm   

Nie martw się :glaszcze: koleżanka mojej cioci na kursie jeździła tragicznie. Ona sama nie wierzyła, że zdobędzie prawko. Jak się później okazało, egzamin zaliczyła za pierwszym razem!!
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 5:42 pm   

Prawko mam od 7 lat ale po tylu latach za kierownice wsiadłam dopiero jakiś rok temu, i niestety musiałam sie uczyć wszystkiego od początku. Zajęło mi to trochę czasu i straconych nerwów mojego P. ale od 2 tygodni jeżdżę sama [smilie=banana.gif] tylko póki co z domu do pracy i z pracy do domu :o
_________________

 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 5:46 pm   

Prawo jazdy mam już 7 lat, ale dopiero od tego roku jeżdżę codziennie ( do pracy ). Wcześniej byłam niedzielno-imprezowym kierowcą.
Obecnie mieszkam w Irlandii, gdzie ruch jest lewostronny i musze się przyznać, że jeździ mi się tutaj lepiej niż w Polsce (ale to chyba ze względu na kulturę kierowców i tutaj nikt nigdzie się nie spieszy). Na początku zastanawiałam się jak bedzie mi szła zmiana biegów lewą ręką, ale teraz mogę stwierdzić, że tak samo jak prawą.
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 6:32 pm   

Ja tez zaczęłam jeździć dopiero w Anglii i może dlatego ani ruch lewostronny, ani skrzenia piegów po drugiej stronie nie były dla mnie problemem.
_________________

 
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 9:06 am   Już mam!

Prawko zdałam (ZA 1-wszym RAZEM) 8) w listopadzie 2007, a od 3 tygodni jeżdżę swoim "Martizkiem" i bardzo się cieszę. Jedyne, czego znieść nie mogę, to parkowania pod swoim domkiem- mieszkam w samym centrum na jednokierunkowej ulicy, na dodatek podwórko jest długie i wąskie. Nie ma żadnych wyznaczonych miejsc, więc panuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Myslę, że gdyby egzamin na prawko przebiegał na jednym z takich podwórek, to pewnie zdałabym za jakims 20-stym razem, jak i pewnie większość. :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez maratha Wto Maj 20, 2008 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 9:03 am   

A ja mam 1 egzamin 18 czerwca po 5 tygodniach od ukończenia kursu.. Porażka z tymi odległymi terminami! :(
_________________
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 27, 2008 7:34 pm   

Ja mam prawo jazdy od 5 lat, zrobiłam w trzeciej klasie liceum :smile: no i tak się złożyło, że od egzaminu prowadziłam raz :]
_________________

 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 10:53 pm   

zaraz bedzie rok jak robie prawko :) poszlam nawet dwa razy na egzamin praktyczny, ale... po kiego grzyba te pachołki na rękawie stoją?? tak pięknie sie w nie wjeżdża :P
po obronie mgr biore sie znów za :kngt walkę z wiatrakami
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 8:30 pm   

a ja zrobiłam prawko jak tylko skonczylam 18 latek:) i jeżdżę już 5 lat:) dobrze sie czuje za kolkiem i bardzo lubie prowadzic :lol:
_________________

 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 12:26 pm   

Dziś zdałam teorię :) A teraz najgorsze... te słupki, rękawy...brrr :?
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 9:43 am   

a ja jestem nadal w trakcie robienia :)
zaliczyłam teorię i już miałam 3 podejścia praktyczne, ale na razie żadne z nich nie zakończyło się pozytywni :/
za pierwszym razem za wcześnie skręciłam, za drugim nie wyjechałam z placu a za trzecim przejechałam (ponoć) na żółtym świetle, no cóż, moze za 4 się uda :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 8:01 pm   

A ja nie mam prawka, bo myślę, że mój ukochany bardzo dobrze mnie wozi autkiem :) Jakoś nie wydaje mi się, żebym była dobrym kierowcą, dlatego się za to nie biorę.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 8:37 am   

*Motylek* napisał/a:
A ja nie mam prawka, bo myślę, że mój ukochany bardzo dobrze mnie wozi autkiem :) Jakoś nie wydaje mi się, żebym była dobrym kierowcą, dlatego się za to nie biorę.


jak czytam cos takiego............................ :kwasny: szkoda, ze nie ma ikonki :rece_mi_opadaja:
_________________
 
 
daga 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 8:50 am   

ja niestety jeszcze nie mam - 5.08. drugie podejscie:)
_________________

 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 8:53 am   

Jak się nie ma ani odrobiny poczucia humoru i samokrytyki to tak jest droga Mietko, że ręce opadają :D ...
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:12 am   

ja jestem zawsze smiertelnie powazna..... nie mam za grosz poczucia humoru.... brzydze sie smiechem i dowcipami....

ale z ta samokrytyka to Cie juz ponioslo....


btw. prawo jazdy mam od 11 lat
_________________
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:15 am   

i bijesz tych, którzy się śmieją.

Mnie samej sie oberwało...
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:15 am   

mietka napisał/a:
ja jestem zawsze smiertelnie powazna..... nie mam za grosz poczucia humoru.... brzydze sie smiechem i dowcipami....

ale z ta samokrytyka to Cie juz ponioslo....


btw. prawo jazdy mam od 11 lat

masz racje, Mietko, nie znam drugiej tak POWAZNEJ jak Ty ;P Wyluzuj, Kochana, czasem nie warto... posluchaj młoszej ;)

a co do prawa jazdy - mam swoje od 14 stycznia 2000 i uzywalam go moze z 6 razy. poki nie mam wlasnego samochodu, cudzych (w tym rodzicow) rozbijac nei bede. ot co!
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:19 am   

Ja myślę, ze po prostu mietki nikt nie wozi i musi sama jeździć, co zapewne budzi w niej frustrację :cwaniak:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:20 am   

fiona83 napisał/a:
Ja myślę, ze po prostu mietki nikt nie wozi i musi sama jeździć, co zapewne budzi w niej frustrację :cwaniak:


biedna Miecia... coz, zapłaczmy.... :zalamany:
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:23 am   

Julka, co tak słabo płaczesz.... to jest płacz :rozpacz:
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:24 am   

i dlatego jest tak kompletnie pozbawiona poczucia humoru........

masz racje fiona.... :mietka_bije_sie_w_piers: cos w tym jest.....

rzeczywiscie mietka wozi sie sama od dawna, ale maz mietki tez mietke wozi.


pieknie placzesz sister !! wzruszylam sie
_________________
Ostatnio zmieniony przez mietka Sro Lip 23, 2008 9:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl