Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca - Zawody
Autor Wiadomość
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 7:34 pm   

ja jestem oligofrenopedagogiem :) mama dyplom z oligofrenopedagogiki- Kolegium Nauczycielskie, licencjat z pedagogiki rewalidacyjnej na UŁ i aktualnie jestem na uzupelniajacych zaocznych studiach mgr - pedagogika opiekunczo-wychowawcza na WSP
Pracuje w sszkole specjalnej - prowadze indywidualne zajecia rewalidacyjno-wychowawcze z dzieciakami uposledzonymi umyslowo w stopniu głebokim- czyli w zawodzie :)
_________________
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:21 pm   

Skończyłam pięcioletnie studia bibliotekoznawcze, rok pracowałam w bibliotece publicznej, teraz od półroku pracuję w bibliotece jedne ze szkół wyzszych (prywatnej). I kocham swoją pracę! Dodatkowo chodze sobie zaocznie do studium pomaturalnego na kierunek "Prawo i administracja" (darmowa szkoła). Planuję studia podyplomowe związane z bibliotekarstwem, ale nie uruchomiono w tym roku kierunku, który mnie interesował (w Katowicach na UŚ), więc czekam.

Mój G. robi w tym roku inżyniera z informatyki, pracuje natomiast w Erze na HL (promocja).
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 1:56 pm   

Uaktualniam :)

Skończyłam Międzywydziałowe Studium Ochrony Śradowiska (specjalizacja Środowisko, Żywność, Zdrowie), obecnie racuję w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa, jako referent w Wydziale Nadzoru Fitosanitarnego :)
_________________

 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 7:50 pm   

:arrow: licencjat: dziennikarz radia, prasy i tv
:arrow: kończę usm z filologii polskiej, specjalizacja: komunikacja społeczna i pr

pracuje jako starszy referent ds. studenckich :)
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 8:04 pm   

Skończyłam technikę dentystyczną - licencjat oraz zdrowie publiczne - magisterskie
Pracuje jako protetyk, ale uczę się jeszcze informatyki w studium :smile:
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 6:56 pm   

Introligator
Pracownik ochrony z licencją II stopnia
obecnie studiuje pedagogikę(specjalizacja opiekuńczo-wychowawcza)-Licencjackie
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 12:24 pm   

jestem na 3 roku na specjalizacji : Higiena i bezpieczeństwo pracy ... i mam nadzieje że będe pracować w zawodzie :) bo bardzo bym chciała :)
_________________
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 12:55 pm   

Ola na jakiej uczelni?
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 1:22 pm   

Cytat:
Ola na jakiej uczelni?
Politechnika Łódzka :) Chociaż Kierunek to Edukacja Techniczno - Informatyczna ale specjalizacja BHP :) do wyboru było BHP, albo Technologie informatyczne, więc lepsze jak dla mnie BHP :) oby ten tytuł inżyniera coś dał :D
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 7:59 pm   

Jestem magistrem administracji i pracuję w zawodzie :smile: tzn. w ŁUW :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 8:27 pm   

Jestem geografem (także z uprawnieniami nauczycielskimi), ale wybrałam "spokojną" pracę urzędniczą :)
_________________
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 8:52 pm   

Jestem magistrem historii i pracuję w zawodzie jako nauczyciel w LO :smile:
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 2:04 pm   

Pracuję w księgowości..
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 2:10 pm   

W tej chwili od początku września pracuję jako laborantka w Stacji Oceny Nasion Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa :)
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 8:35 pm   

wciąż jeszcze studentka :) - stacjonarna, na WPAiE, na UWr:
-administracji - V rok
-ekonomii - II rok (ale robie tylko licencjat)
całe studia pracowałam w małym butiku z szalami,apaszkami,bizuteria, a od 1.12 zaczynam prace w banku na stanowisku doradca klienta na cały etat, czyli moja pierwsza "dorosła" praca :smile:
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 1:33 pm   

Skończyłam polonistykę za specjalizacją dziennikarską (UŁ)
Pracuję jako dziennikarka telewizyjna (reporterka), także na szczęście w zawodzie :D
 
 
 
katrina 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 12:20 pm   

Ja skończyłam zarządzanie i inżynierię produkcji na PŁ (specjalność systemy i technologie informacyjne) i pracuje w zawodzie : czyli jestem specjalistą ds systemów informatycznych (konsultant, wdrożeniowiec i analityk)
a teraz robię podyplomowe z rachunkowości na UŁ - to też wykorzystuję w swojej pracy

a jeszcze wczesniej kończyłam Technikum Łączności i jestem tez z zawodu technikiem telekomunikacji :D
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 12:50 pm   

od niedawna spełniam się także w pisaniu, pisuje do portalu modowego. jesli macie ochotę poczytać o modowych nowinkach i poglądac fotki z pokazów mody, zapraszam tutaj
 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:57 pm   

A ja jestem analitykiem finansowym :) Kończyłam Liceum Ekonomiczne, potem studia z marketingu, później z rachunkowości zarządczej i IRSów :) Może będę kiedyś dyrektorem finansowym :smile:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 2:04 am   

Elwirka1 napisał/a:
A ja jestem analitykiem finansowym


tak jak mój narzeczony:) Podziwiam i jako umysl humanstyczny składam hołd [smilie=g035.gif]
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 10:46 pm   

gosia napisał/a:
mój zawod to moja :D pasja


Mnie na szczęście to nie grozi ;)

Moim zdaniem zawód nie powinien być pasją. Powinno się go lubić wykonywać, dobrze się w nim czuć, i znać się na swoim fachu, natomiast na pasję należy sobie znaleźć inne miejsce w życiu, aby nie zatracić całego jej smaku i wyjątkowości :smile: .
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Sro Mar 10, 2010 10:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 2:28 pm   

dziewczyny, z racji tego, że robię relacje z imprez do Polsat Cafe, zapraszam dziś wieczorem o 21 do oglądania programu "Zoom na miasto" - bedą fajne materiały, relacja z premiery "Ślubow panienskich", materiał z planu zdjęciowego nowego filmu z Szycem i Dereszowską, relacja z wizyty Halle Berry w Polsce + trochę o kosmetykach, porcja babskich tematów.

Każdego zainteresowanego tematyką lifestyle&beauty zapraszam do "Zoomu na miasto" :D
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 3:34 pm   

A Malena a Ciebie tam zobaczymy? Obejrzę!
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 9:26 pm   

właśnie zmienili godzinę emisji, zapraszam w każdy piątek o 23.00 do Polsat Cafe:)

misiao1983, mnie tam nie ma, czasami w jakimś materiale (ostatni tydzien np byłam w reportazu o dopasowywaniu staników, działo sie to na mnie:), ale robię te materiały od początku do końca - piszę scenariusz, pytania dla prezenterek, potem składam w całość ze zrobionych wywiadów, pisze teksty, montuję z montażystą. Dziś i do końca tygodnia będą 3 moje materiały, w każdym są jakies, więc zapraszam:) wzrośnie też dzięki temu nasza oglądalność:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Paź 08, 2010 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 5:45 pm   

Malena napisał/a:
Skończyłam polonistykę za specjalizacją dziennikarską (UŁ)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Czw Gru 02, 2010 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 5:51 pm   

randomgirl,

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Dziewczyny, zmieniłam pracę, zapraszam Was (jeśli nie będziecie spały) do oglądania programu "Strefa Gwiazd" w niedziele o 9.00 i 00.00 powtórki. Tematyka - relacje z imprez, plotki o gwiazdach. Jesli Was nie za bardzo to interesuje, ale cos ma leciec w tle w tv o tej porze, to pomozcie chociac w ratingu ogladalnosci:):)
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 5:58 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 6:03 pm   

Malena napisał/a:
to pomozcie chociac w ratingu ogladalnosci

Jak będę pamiętać to będę włączać:)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 6:08 pm   

Malena, gratuluję nowej pracy!

Postaram się podnieść oglądalność :wink:
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 6:09 pm   

Malena napisał/a:
Jak będę pamiętać to będę włączać:)


Ja też. Dla mnie na pewno nie za wcześnie :lol:
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 6:21 pm   

Z wykształcenia tzw. prawnik i do tej pory pracowałam w zawodzie poniekąd (urzędy). Obecnie zawód - matka :mrgreen: Ale już wkrótce wracam do pracy płatnej :twisted:
_________________
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 6:59 pm   

Ja z wykształcenia jestem dziennikarką i filologiem polskim ze specjalizacją "reklama, promocja i reprezentacja firmy".

Do marca tego roku pracowałam w zawodzie, a teraz pracuję jako osoba zarządzająca serwisami internetowymi kilku urzędów miast/województw i dzielnic.
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 7:09 pm   

Malena, gratuluję nowej pracy!!!
Malena napisał/a:
"Strefa Gwiazd" w niedziele o 9.00 i 00.00 powtórki

a na jakim programie?? :)
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 7:36 pm   

słonko, urzędy, to nie jest dla prawnika praca w zawodzie (nawet poniekąd).
_________________

 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 7:53 pm   

Random, napisałam "tzw. prawnik", bo wg mnie ktoś, kto skończył studia prawnicze nie jest jeszcze prawnikiem tak, jak po studiach medycznych nie jest się jeszcze lekarzem. Celowo nie nazwałam siebie prawnikiem. Natomiast praca, której podstawą jest znajomość prawa, to dla mnie jak najbardziej praca w zawodzie po studiach prawniczych. Może nie wyraziłam się jasno, ale stanowiska, które zajmowałam to były właśnie te wymagające znajomości prawa i umiejętności jego stosowania (w dziale prawnym Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Łodzi, czy w dziale podatków pośrednich Łódzkiego Urzędu Skarbowego).
_________________
 
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 8:27 pm   

Malena napisał/a:

Dziewczyny, zmieniłam pracę, zapraszam Was (jeśli nie będziecie spały) do oglądania programu "Strefa Gwiazd" w niedziele o 9.00 i 00.00 powtórki. Tematyka - relacje z imprez, plotki o gwiazdach. Jesli Was nie za bardzo to interesuje, ale cos ma leciec w tle w tv o tej porze, to pomozcie chociac w ratingu ogladalnosci:):)


Malena gratulacje! jak tylko powiesz na którym programie leci program to pewnie podniosę oglądalność c ;)
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Ostatnio zmieniony przez Pepsi Czw Gru 02, 2010 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 8:39 pm   

Malena, gratuluję bardzo nowej pracy! :)
_________________
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 8:59 pm   

Malena, koniecznie podaj program :)
_________________
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 9:03 pm   

Malena, moje gratulacje! Czekam na emisję :)
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 9:50 pm   

słonko napisał/a:
Random, napisałam "tzw. prawnik", bo wg mnie ktoś, kto skończył studia prawnicze nie jest jeszcze prawnikiem tak, jak po studiach medycznych nie jest się jeszcze lekarzem.

A co ma piernik do wiatraka? Jak można porównywać prawnika do lekarza? Przecież to dwa kompletnie różne zawody :?
Ciekawa jestem kiedy Twoim zdaniem osoba, która ukończyła studia prawnicze i uzyskała tytuł magistra staje się prawnikiem?

Ja wiem, że niektórzy laicy mylą pojęcia i myślą, że prawnik to tylko osoba, która skończyła aplikację. Ale mam nadzieję, że nie to miałaś na myśli.

Gdybym ja po skończeniu prawa uważała się za "tzw. prawnika", to też pewnie pracowałabym w urzędzie :?


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 10:06 pm   

Randomgirl, powiem krótko: NO COMMENT :twisted:
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 11:04 pm   

Malena, gratulacje. Fajną masz pracę. A na pewno ciekawą, bo mam wrażenie, że ciągle piszesz na forum o jakiś nowych zadaniach ;)
_________________
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 11:14 pm   

Malena, ja również gratuluję nowej pracy i też jestem ciekawa na jakim to programie :wink:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 11:18 pm   

agulka1989 napisał/a:
a na jakim programie??


aa, zapomniałam napisać, to jeszcze raz - TVP2, niedziele, godz. 9.00 i powt 00.00 lub 01.00 (czasem daja tak czasem tak). Mozna tez ogladac w necie:
http://www.tvp.pl/rozrywk...fa-gwiazd/wideo
Hatifnatka, Pepsi, agulka1989, Bella, EwaM, sachmet, PaulinaS, dzieki dziewczyny!

wiecie, program jest o gwiazdach i plotkach, moze nie jest to tematyka wysokich lotow, ale ja sie nie odnalazlam w newsach. A tak staramy sie robic ciekawe tematy i wyciagac smaczki z roznych wydarzen i wywiadow, żeby mimo tematyki mialo to wszystko jakąs tresc.

EwaM napisał/a:
Fajną masz pracę. A na pewno ciekawą, bo mam wrażenie, że ciągle piszesz na forum o jakiś nowych zadaniach


Niby tak, ale poniekad bylo to zwiazane z tym, ze robilam kilka niezaleznych projektow, zeby jakos uskladac sensowna pensje, ale nie bylam zatrudniona na stale jako czlonek zespolu (program w Cafe byl na antenie pol roku w roku i tylko wtedy zarabialam).

Dopiero teraz dolaczylam do firmy producenckiej, ktora rozwija dzial produkcji tv i teraz wlasnie robimy program dla Dwojki. Mam nadzieje byc tu juz na stale, zeby sie tak nie miotac.
Praca ciekawa, zawsze dzieje sie cos nowego i poznaje nowych ludzi no i mozna wyrobic sobie zdanie o polskim showbiznesie od srodka (nie jest czasem tak fajny jak sie wydaje). Ale jak w kazdej, trzeba miec pasje do tego, zeby nie zjadla rutyna, mam nadzieje, ze mnie to nie spotka, przynajmniej nie tak szybko:)

randomgirl, podziwiam, ja bym nie mogla byc prawnikiem, choc moja mama bardzo chciala. Powodzenia z doktoratem - tez nie ceirpie teorii i nigdy bym nie chciala go robic, natomiast rozumiem czemu to rozwazasz U mnie w zawodzie papierki czy tytuly nie maja takiego znaczenia.
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Gru 02, 2010 11:20 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 9:10 am   

Malena, a mnie kto podziękuje ;P Ja też napisałam, że będę oglądać :evil: :wink:

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez caixa Pią Gru 03, 2010 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 10:16 am   

randomgirl napisał/a:
Jak można porównywać prawnika do lekarza?


A dlaczego nie można?
 
 
beatusia 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 16
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 10:44 am   

Malena, od niedzieli podnoszę oglądalność :)
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 2:15 pm   

caixa, wybacz, juz sie pooprawiam, oczywiscie dziekuje:):):) w nocy juz bylam srednio przytomna:):)
beatusia, no to super:):) niestety zawsze w ostatecznosci chodzi o slupki..:)
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 2:18 pm   

Balbina napisał/a:
randomgirl napisał/a:
Jak można porównywać prawnika do lekarza?

A dlaczego nie można?

Bo to dwa kompletnie różne zawody i specjalizacja lekarza z aplikacją prawnika nie mają ze sobą nic wspólnego.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 2:27 pm   

randomgirl
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl