Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca - Zawody
Autor Wiadomość
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 2:30 pm   

randomgirl,
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 2:34 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


[ Dodano: Pią Gru 03, 2010 2:36 pm ]
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Pią Gru 03, 2010 2:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 2:52 pm   

Ja oglądalności nie podniosę bo nie mam tv, ale jak już się dorobimy to bardzo chętnie pomogę.

Z wykształcenia jestem magistrem stosunków międzynarodowych, specjalizacja amerykanistyka i mass media.
Po studiach zaczęłam pracę w dziale HR, potem przeszłam do Kadr i Płac, ostatni rok pracowałam jako Specjalista ds. Organizacji Szkoleń, a teraz jestem Koordynatorem Zespołu ds. Projektów Unijnych. Założyłam też własną firmę.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 3:32 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 3:43 pm   

Malena napisał/a:
program jest o gwiazdach i plotkach, moze nie jest to tematyka wysokich lotow

Malena, wysokie loty, czy nie, ludzie i tak (po kryjomu lub jawnie) czytają Plotka. Także tematyka na pewno popularna :)
Gratuluję nowej pracy :)
_________________

 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 3:52 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


A tak abstrahując, to myślę, że w ogóle tytuł "mgr" w ostatnich czasach się bardzo zdewaluował, a to za sprawą tych wszystkich szkół prywatnych, które wyrosły jak grzyby po deszczu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Pią Gru 03, 2010 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 3:55 pm   

randomgirl napisał/a:
A tak abstrahując, to myślę, że w ogóle tytuł "mgr" w ostatnich czasach się bardzo zdewaluował, a to za sprawą tych wszystkich szkół prywatnych, które wyrosły jak grzyby po deszczu.


zgadzam się, ale ponoć niektóre szkoły prywatne nie mają, także wśród pracodawców, zbyt dobrej opinii, i jeśli ktoś widzi mgr z takiej "kiepskiej" szkoły albo mgr z UŁ lub PŁ to wybierze tego drugiego
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:10 pm   

szaraczarownica, dzieki:)

szaraczarownica napisał/a:
wysokie loty, czy nie, ludzie i tak (po kryjomu lub jawnie) czytają Plotka. Także tematyka na pewno popularna


to prawda, kazdy ma tez jakas swoje dziedzine, bylam w tvn24, ale to nie dla mnie, to musi byc pasja, do tego dyzury nocne i robienie tematow o wypadkach zima o 3 w nocy..a pudelki, poltki i kozaczki swieca tryumfy czy sie to komus podoba czy nie i takie programy tez sa potrzebne. Poza tym wszyscy sie dziwia, ze taki program jest w TVP -slynie z nich tvn i polsat, co prawda, hmm, relizacyjnie sa lepsi i maja wiekszy budzet, ale przynjamniej TVP tez zaczyna raczkowac w dziedzinie lifestyle, a to oznacza rozwoj:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Gru 03, 2010 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:13 pm   

Malena, też podwyższę oglądalność :) :) i najważniejsze jest to że robisz to co lubisz :)
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:15 pm   

Malena napisał/a:
a to oznacza rozwoj:)

i perspektywy, ani się obejrzysz i będziesz cenionym i rozchwytywanym przez stacje ekspertem.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:19 pm   

randomgirl napisał/a:
A tak abstrahując, to myślę, że w ogóle tytuł "mgr" w ostatnich czasach się bardzo zdewaluował, a to za sprawą tych wszystkich szkół prywatnych, które wyrosły jak grzyby po deszczu.


Z drugiej strony nie można uogólniać i mówić, że szkoły prywatne gorzej kształcą. Wszystko zależy od kierunku, jego wymagań pod względem kadry czy pomocy naukowych. W moim przypadku okazało, że po uczelni prywatnej byłam bardziej przygotowana pod względem praktycznym do zawodu niż bym była po uczelni państwowej. A to ze względu na ilość godzin przeróżnych warsztatów z fachowcami czy liczbę godzin i miejsce praktyk. Poza tym nie w każdej pracy patrzą na dyplomy, jest wiele zawodów, gdzie przede wszystkim liczy się doświadczenie, znajomość branży czy portfolio.

Ale faktycznie, nie da się ukryć, że jest wiele kierunków na uczelniach prywatnych, na których zdobycie tytułu mgr nie jest dużym wysiłkiem.


Malena ważne, że Ty się rozwijasz na różnych polach w branży dziennikarskiej. Kolejne doświadczenie jakże przydatne w dalszej karierze.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Pią Gru 03, 2010 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:25 pm   

randomgirl, to w takim razie trzymam kciuki i podziwiam :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:28 pm   

Bian napisał/a:
Poza tym nie w każdej pracy patrzą na dyplomy, jest wiele zawodów, gdzie przede wszystkim liczy się doświadczenie, znajomość branży czy portfolio.

np u mnie. W tv praktycznie nikt nie patrzy na dodatkowe studia czy tytuly - mgr tak, ale czy mam podyplomowe czy ni, nie ma znaczenia - liczy sie to co umiem, gdzie pracowałam i jak pracuję.
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:35 pm   

Malena napisał/a:
liczy sie to co umiem, gdzie pracowałam i jak pracuję


i tak powinno być :)
ja np. jestem mgr germanistyki co z tego? tak czy siak w każdej mojej dotychczasowej pracy musiałam nauczyć się czegoś kompletnie nowego i to te umiejętności mogę "opisać" w moim liście motywacyjnym
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:44 pm   

caixa napisał/a:
randomgirl, to w takim razie trzymam kciuki i podziwiam :)


Dzięki :D

Malena napisał/a:
np u mnie. W tv praktycznie nikt nie patrzy na dodatkowe studia czy tytuly - mgr tak, ale czy mam podyplomowe czy ni, nie ma znaczenia - liczy sie to co umiem, gdzie pracowałam i jak pracuję.


To pewna niekonsekwencja jest. Skoro liczy się "mgr", to dlaczego dodatkowe studia czy tytuły już nie? To już z tym "mgr" też mogliby dać sobie spokój ;P

A tak na poważnie, to wiadomo, że wszystko zależy od zawodu i wymogów jakie za sobą niesie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Pią Gru 03, 2010 4:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:48 pm   

randomgirl napisał/a:
To już z tym "mgr" też mogliby dać sobie spokój


to się akurat w niektórych przypadkach zgadza, czasem liczy się po prostu tytuł, może chodzi o to, żeby liczba ludzi z wyższym wykształceniem zatrudniona w dane firmie była wystarczająca wysoka ;P
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 5:57 pm   

Malena, ja tez o ile nie zapomne postaram sie wlaczyc, a co mi tam, niech ogladalnosc rosnie ;) .
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 7:55 pm   

szaraczarownica napisał/a:
ludzie i tak (po kryjomu lub jawnie) czytają Plotka

ja tam się jawnie przyznaję, że czytam :wink:
Malena, jak tylko nie będę spała, to też podniosę oglądalność :wink:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 8:17 pm   

Ja od Pudelka i kawy zaczynam dzień :cool:

Malena, będę podbijać słupek :)
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 9:02 pm   

randomgirl napisał/a:
w ogóle tytuł "mgr" w ostatnich czasach się bardzo zdewaluował, a to za sprawą tych wszystkich szkół prywatnych, które wyrosły jak grzyby po deszczu.

Nie tylko od prywatnych szkół ale w również od tego, że dziś każdy musi iść na studia a nie wszyscy powinni się znaleźć na wyższej uczelni - wiem to z mojego doświadczenia zawodowego - jako doktorantka prowadząca zajęcia dydaktyczne obserwuję straszny spadek poziomu wiedzy, kultury itd. I muszę przyznać, że poniekąd nasz system oświaty samoistnie generuje takich kulawych mgr, inż. i innych.
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
Ostatnio zmieniony przez suzarek Pią Gru 03, 2010 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 9:36 pm   

suzarek napisał/a:
dziś każdy musi iść na studia a nie wszyscy powinni się znaleźć na wyższej uczelni - wiem to z mojego doświadczenia zawodowego - jako doktorantka prowadząca zajęcia dydaktyczne obserwuję straszny spadek poziomu wiedzy, kultury itd
patrząc z tej samej perspektywy mogę powiedzieć, że "ja tez nie skorzystałabym z usług" osoby, która właśnie skończyła moją uczelnię/kierunek...
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 10:52 am   

randomgirl napisał/a:
To pewna niekonsekwencja jest. Skoro liczy się "mgr", to dlaczego dodatkowe studia czy tytuły już nie? To już z tym "mgr" też mogliby dać sobie spokój


napisalam mgr nie dlatego, ze sie liczy, ale po prostu maja go wszyscy, czy zatrudnionoby mnie, gdybym nie miala? tego nie wiem, ale uzyskane mgr to juz jest wewnetrzna ambicja kazdego, ja sobie nie wyobrazalam nie miec. A w przciwienstwie do zawodu np analityka finansowego, dodatkowe, nawet prestizowe studia, nie sa wyznacznikiem dostania dobrej pracy w moim zawodzie, a jesli do wyboru jest kilku pracownikow, to prace dostanie ten z lepszym i ciekawszym doswiadczeniem, mna uczelnie raczej nikt nie spojrzy (choc ja sie ciesze z mojej polonistyki, bo bardzo mi w zawodzie pomaga).
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 11:54 am   

A ja z wykształcenia jestem ekonomistą (specjalizacja ekonometria i metody badań operacyjnych), dodatkowo podyplomowe z controllingu. Pracuję w banku jako analityk, zajmuję się obecnie alokacją kosztów. :)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 6:06 pm   

Malena, a kiedy zobaczymy Ciebie w programie?? :wink:
Oglądałam dzisiaj. Spodobał mi się bo był krótki i na temat :razz: :razz:
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 2:20 pm   

niesia2708 napisał/a:
Oglądałam dzisiaj. Spodobał mi się bo był krótki i na temat


ciesze sie:) staramy sie robic wiecej tematow i krotsze - zeby bie przynudzac i robic dynamicznie:)

niesia2708 napisał/a:
Malena, a kiedy zobaczymy Ciebie w programie??

raczej wcale, bo jestem reporterem i pracuje od drugiej strony, a potem chcialabym byc wydawcą, wiec tez nie na wizji. Nie mam ambicji prezenterskich - póki co:)
 
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 3:21 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 8:21 am   

A ja z wykształecenia jestem PR-owcem, a póki co w pracuję
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Kiedyś w bliżej nieokreślonej przyszłości chciałabym zmienić pracę, ale na razie dopóki studiuję to praca od 8 do 16 bardzo mi odpowiada.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
Ostatnio zmieniony przez Ambrozja Wto Gru 07, 2010 8:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 24, 2010 2:54 am   

a ja jestem z zawodu chemikiem, ale dalej studiuję dziennie (chemię i nanotechnologię nowoczesnych materiałów) więc w zawodzie jeszcze nie pracuję, ale może kiedyś..
_________________
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Sob Gru 25, 2010 2:06 pm   

W swoim zawodzie nie pracuję i w cale mi tego nie brakuje. Póki co jestem inspektorem w kasynie.
_________________

 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 5:40 pm   

Ja mam licencjat z resocjalizacji i mgr z pedagogiki społecznej, zamierzam jeszcze zrobić terapię i rozwój osobowości ale to za jakiś czas. Czyli ogólnie jestem z wykształcenia pedagogiem i pracuję w zawodzie :D

[ Dodano: Wto Sty 04, 2011 5:44 pm ]
Bian napisał/a:
Z drugiej strony nie można uogólniać i mówić, że szkoły prywatne gorzej kształcą. Wszystko zależy od kierunku, jego wymagań pod względem kadry czy pomocy naukowych. W moim przypadku okazało, że po uczelni prywatnej byłam bardziej przygotowana pod względem praktycznym do zawodu niż bym była po uczelni państwowej. A to ze względu na ilość godzin przeróżnych warsztatów z fachowcami czy liczbę godzin i miejsce praktyk.


Podpisuję się pod słowami Bian. U mnie sytuacja wygląda identycznie.
_________________


 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 12:11 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez ewella Sro Sty 19, 2011 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:26 pm   

Ukończyłam studia o profilu promocja zdrowia i policealną szkołę kosmetyczną.
Zajmuję się również stylizacją paznokci i wizażem i od nie dawna stylistka rzes.a teraz mam swoja działalność i wymarzony salon kosmetyczny ktory kosztowal mnie mnostwo energi i nerwów w przyszlosci chce zostac instruktorem i miec hurtownie z kosmetykami do paznokci;)
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 10:53 am   

Studia w trakcie - przedsiębiorczość i zarządzanie rozwojem firmy na UŁ. Praca - specjalista ds. marketingu i sprzedaży ;) Choć ambicje mam stanowczo większe.
_________________


 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 11:31 am   

Technik ekonomista, licencjat - ekonomia, potem magister specj. marketing, zawód wykonywany księgowa
_________________
malinka1984


 
 
grzeniek 

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 6:49 pm   

jestem grafikiem komputerowym, projektuje i wykonuje obrazy na płótnie malarskim :)


edit: usunęłam podpis niezgodny z Regulaminem
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lip 22, 2011 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamilla1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 2:27 pm   

z wykształcenia mgr finansów i rachunkowości
_________________

 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 6:05 pm   

Wykształcenie: mgr ekonomii, Specjalista ds. Rachunkowości – Księgowy Bilansista
Praca: Referent ds. księgowości :)
_________________

 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 10:16 am   

Z wykształcenia mgr ekonomii, specjalizacja gospodarka przestrzenna...
z zawodu specjalista ds. obsługi klienta w firmie zajmującej się telefonią VoIP, docelowo chyba jednak chciałabym zająć się księgowością, chociaż z drugiej strony sprawy techniczne również mnie pociągają :roll:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


w czasie studiów (dziennych - więc możliwości "czasowe" miałam ograniczone) pracowałam w sklepie sportowym w Manu jako sprzedawca, a później dla mBanku i Multibanku jako sprzedawca ubezpieczeń majątkowych (głównie komunikacyjnych) i muszę przyznać, że strasznie lubiłam tą pracę ze względu na atmosferę (chociaż było to cc), ale forma zatrudnienia niestety nie była już taka fajna :/
miałam też prace wakacyjne w Norwegii w Bergen Kommune i przyznam, że praca zagraniczna to fajne doświadczenie, zwłaszcza podczas studiów :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Pią Lip 22, 2011 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 12:23 pm   

Zapomniałam dodać: sprzedaję, m. in. wibratory 8)
_________________


 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 1:04 pm   

ewa.krzys napisał/a:
Zapomniałam dodać: sprzedaję, m. in. wibratory 8)



:jumpingmrgreen: będzie ot ale rozwaliło mnie to - jak mogłaś zapomnieć o najważniejszym ;]
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 1:38 pm   

Będzie teraz wielki OT: Wyobraźcie sobie teraz rozmowę kilku dziewczyn w barze przy piwie na temat wibratorów :) Tak, właśnie takie miny mają ludzie, gdy nas słyszą :cool:

"Moja" firma zajmuje się produkcją urządzeń dla kopalni (przesiewacze, przenośniki, odwadniacze, itd.), a wibratory wchodzą w skład napędu w/w :)
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 2:05 pm   

Haha nie wiedzieć czemu pomyślałam o innym wibratorze ;P
_________________
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 3:08 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Haha nie wiedzieć czemu pomyślałam o innym wibratorze


nie Ty jedna! :P

a ja jestem filologiem hiszpańskim i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, póki co wybrałam uczenie hiszpańskiego, tym drugim zajmę się na "starość" :)
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 2:12 pm   

Ja pracuję jako pielęgniarka w jednym z łódzkich szpitali.Kilka lat temu skończyłam studia na UŁ( licencjat z pedagogiki opiekuńczej z resocjalizacją,mgr pedagogiki pozaszkolnej).Niestety póki co nie mogę znaleźć pracy w zawodzie pedagoga(a przynajmniej nie za takie pieniądze jakie mimo wszystko zarabiam w szpitalu).
_________________
 
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 3:34 pm   

Ja też jestem po pedagogice na UŁ, edukacja dorosłych. Nie widzę na razie różowo swojej zawodowej przyszłości. mam trochę doświadczenia dziennikarstwie, trochę w pracy biurowej, 3-miesięczny staż w HR-ach w wydaje mi się prestiżowym miejscu. Najbardziej widzę siebie jako trenera, szkoleniowca, nauczyciela, albo dziennikarza. Ale zobaczymy jak to wyjdzie...
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 7:41 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 8:36 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 12:14 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 10:27 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
 
chudzielec7 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 10:34 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl