Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca - Zawody
Autor Wiadomość
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 12:25 pm   

ja jestem absolwentką PŁ i szukam obecnie pracy, zakładam, że po tym, jak znajdę pracę będę musiała nauczyć się wielu nowych rzeczy
 
 
Laura-1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 54
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 1:59 pm   

Jestem absolwentką UŁ, kirunek pedagogika społeczna. Pracuje jako pracownik socjalny zajmujący sie świadczeniami rodzinnymi i funduszem alimentacyjnym w GOPS-ie.
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 11:49 am   

ja uczę niemieckiego, pracuję zgodnie z wykształceniem. ale chyba zaczyna mi się marzyć coś innego :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez M_and_M Nie Sty 08, 2012 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 10:24 pm   

Ja studiuję pedagogikę wieku dziecięcego, ale póki co nie pracuję w zawodzie. Aktualnie pracuję w sklepie Pepco i szukam pracy w przedszkolu lub w szkole podstawowej jako nauczyciel klas 1-3. Gdyby ktos coś słyszał o jakiejś ofercie pracy, to proszę o info:)
_________________

 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 8:01 pm   

a ja jestem dentystą i pracuję w wyuczonym zawodzie:)
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 9:41 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 9:42 am   

Studiuję finanse i rachunkowość zaocznie, pracuję w Urzędzie Gminy :)
_________________

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 10:09 am   

Ja skończyłam pedagogikę terapeutyczną z rehabilitacją ruchową ale w zawodzie nie pracuje. Ciężko było dostać się gdziekolwiek jako rehabilitant więc zaczęłam szukać pracy biurowej i tym sposobem aktualnie pracuje jako spedytor krajowy
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 11:18 am   

moja mała aktualizacja- pracuję od roku w firmie tworzącej kursy e-learningowe. Teoretycznie związane z wykształceniem, ale w praktyce to nie mam możliwości korzystania z mojej wiedzy. No chyba, że potrzeba stworzyć szybko jakiś długi dokument o kursie ubrany w mądre, pedagogiczne słowa. Docelowo marzy mi się praca na uczelni, ale z tego nic nie wyjdzie- brak znajomości na obcej uczelni. Mam tez pewien pomysł na swój interes, ale to się zobaczy :)
_________________

 
 
becky232 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 4:53 pm   

Dyplom posiadam z pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej i pracy socjalnej, studia podyplomowe z edukacji zintegrowanej - wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe.
Od 4 lat pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego :jumpingmrgreen:
_________________

Ostatnio zmieniony przez becky232 Pon Paź 22, 2012 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 12:51 pm   

Od jakiegoś czasu pracuję w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Zachęcam Was do włączania, jest codziennie od 8 poza niedzielami. Tak, mamy mniejszy budżet niż DD TVN, mniejsze możliwości, ale staramy się:) Zanim zaczęłam pracować w Pytaniu, sama ogladałam TYLKO DD TVN, z automatu. Teraz przełączam się pomiędzy, żeby wybierać tematy, ktore mnie interesują. Zachęcam do tego, bo nawet moje koleżanki, zachęcone przeze mnie, włączają i spotykam się z opiniami "kurcze, naprawde macie też fajne tematy, ciekawe dyskusje, ekspertów, a u nich zdarzają się rozmowy z gwiazdami o niczym". Myślę, ze tu i tu zdarzają się rozmowy i wywiady świetne i słabsze, ale chciałabym, żeby młodzi widzowie dali szansę TVP2. Przy programie pracujemy w młodym zespole i staramy się dobierać naprawdę ciekawe tematy. Sama znalazłam takie jak m.in. oznaczanie dzieci chorych na autyzm (dyskusja w studiu z mamami), nowości w zakresie zdrowia, urody i mody, suplementy diety, zaprosiłam do studia najmłodszego w Polsce chłopczyka po przeszczepie serca, mamy też wywiady z ciekawymi gwiazdami. Zachęcam do obiektywnego oglądania tv śniadaniowej - czyli jak się temat nie podoba, przełączajmy, ale warto zobaczyć, co oferują obie śniadaniówki.
Pozdrawiam i zapraszam do oglądania:)
PS: szczególnie w czwartki, bo to moje wydania - u nas każdy zespół ma inny dzień:)

wszystkich zapraszam do polubienia programu na FB
http://www.facebook.com/p...?ref=ts&fref=ts
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Paź 29, 2012 5:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 12:52 pm   

Malena, oglądam tylko Pytanie na Śniadanie, odkąd zatrudnili w TVN Pieńkowską :smile:

no i w TVP 2 nie ma codziennie tematu o seksie... nie ma to jak oglądać czasem z dziećmi tematu o problemach w łóżku.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Paź 29, 2012 12:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 1:02 pm   

Dorotka_, u nas też bywa o seksie, w sumie o wszystkim, bo to ma być z założenia program dla każdego. ale staramy się serwować to delikatnie:) Pewnych tematów nie da się uniknąć, bo program jest codziennie przez 10 lat, tylko trzeba znajdować nowe sposoby na tematy.
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 5:30 pm   

Malena, a czy są jakieś powtórki, albo można obejrzeć w necie? bo o 8 rano, to się najpierw rozbudzam a potem slalom gigant do pracy ;P
_________________

dzienniczek Basi
 
 
becky232 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 6:18 pm   

Malena od kiedy jestem na zwolnieniu oglądam właśnie Pytanie na Śniadanie. Wczesniej oglądałam tylko DD TVN, ale teraz bardzo się przekonałam do TVP 2 właśnie ze względu na duzo ciekawostek o dzieciach :D
_________________

 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 3:57 pm   

Ja oglądam naprzemiennie. Raz pytanie, raz DD TVN. Mam swoje ulubione pary w pytaniu Marzenę Rogalską i Łukasza Nowickiego, a w DD TVN Wellman i Prokopa :P
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 4:16 pm   

anett.k napisał/a:
Mam swoje ulubione pary w pytaniu Marzenę Rogalską i Łukasza Nowickiego, a w DD TVN Wellman i Prokopa :P

chyba większość ma takie ulubione pary, ja też:) Jednak staram się wybierać po tematach, chociaz Pieńkowskiej nie mogę po prostu oglądać...

Karola5 napisał/a:
czy są jakieś powtórki, albo można obejrzeć w necie?

Karola, powtórek nie ma, można w necie na stronie głównej Pytania - są wideo w ten sam dzień jeszcze wrzucane - tematami rozmowy i działami.
 
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 31, 2012 12:02 am   

Malena napisał/a:
PS: szczególnie w czwartki, bo to moje wydania - u nas każdy zespół ma inny dzień:)

No to przyznam, ze mnie zachęciłaś, obejrzę - a jakże:)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Paź 31, 2012 11:47 am   

Ja nie wiem, ale też nie mogę słuchać i patrzeć na Pieńkowską :]
Morał z tego taki, że zdecydowanie coś z nią jest nie tak i nie nadaje się do telewizji :twisted:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 31, 2012 3:51 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Ja nie wiem, ale też nie mogę słuchać i patrzeć na Pieńkowską :]
mam dokładnie tak samo...
_________________

 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 8:47 am   

ja jestem mgr inż. technologii ochrony środowiska PŁ a pracuję w samorządzie terytorialnym :) czyli "nic nie robię tylko siedzę i popijam kawkę" :)
_________________
 
 
majonez46 

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 10:52 am   

wow ... widzę iż większość to albo ma własny biznes albo w budżetówce ... ja też pracowałem w budżetówce do niedawna a teraz pracuje w firmie transportowej a jak tylko zgromadze funduszę to zajmę się czymś własnym (pomysłów całą głowę mam ... )
 
 
siajba 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: KOLUSZKI
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 9:42 pm   

Praca w sektorze energetycznym WWa, skończona PŁ wydział "elektryczny" :smile:
 
 
Gosc40 


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Trzebnica
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 2:29 pm   

praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.
_________________
sport i rekreacja
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 6:08 pm   

Gosc40 napisał/a:
praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.

Sorki ale muszę coś odpisać... pracuję prawie w budżetówce, tzn tak Nas traktują, ale...
1. goła pensja baaaardzo daleko ma do średniej krajowej
2. u Nas premii nie ma, ale są nagrody kwartalne rzędu 300 zł,
3. 13-tki bogu dzięki są,
4. ZFŚS jest - ale dostać coś z tego graniczy z cudem.
Tutaj również jest odpowiedzialność, niestety również zwolnienia dyscyplinarne jak coś pójdzie nie tak.
Na pewno zaraz będzie pytanie dlaczego tam siedzę. Bo jest jeden plus takiej pracy: wybija 15 i mnie nie ma dla pracodawcy (czasami są wyjątki).
Pracowałam również u "prywaciarzy", czasami było lepiej czasami gorzej.
Ale ja do tego dążyłam z czystą premedytacją.

A w temacie:
"budżetówka", Administracja na UŁ
_________________
Ostatnio zmieniony przez Torradora Pon Lis 26, 2012 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 7:06 pm   

Gosc40 napisał/a:
praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.


Ciekawe gdzie te nagrody i premie :mrgreen: Chyba w artykułach w gazetach :wink:
13nastka a i owszem.. ale ZFŚS tak jak Torradora pisze - coś z tego dostać to...
Niektórzy naprawdę naczytają się głupot w gazetach a potem na urzędnikach psy wieszają nie mając pojęcia jak to wygląda od środka :roll:
_________________


 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 12:45 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Gosc40 napisał/a:
praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.


Ciekawe gdzie te nagrody i premie :mrgreen: Chyba w artykułach w gazetach :wink:
13nastka a i owszem.. ale ZFŚS tak jak Torradora pisze - coś z tego dostać to...
Niektórzy naprawdę naczytają się głupot w gazetach a potem na urzędnikach psy wieszają nie mając pojęcia jak to wygląda od środka :roll:


oj skąd ja to znam :) w społeczeństwie niestety utarł się stereotyp paniusi urzędniczki pijącej kawkę i plotkującej z koleżanką, a prawda jest zupełnie inna. Ale fakt jest faktem - wybija 16 i mnie nie ma :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 6:31 pm   

marthussia napisał/a:
oj skąd ja to znam :) w społeczeństwie niestety utarł się stereotyp paniusi urzędniczki pijącej kawkę i plotkującej z koleżanką, a prawda jest zupełnie inna. Ale fakt jest faktem - wybija 16 i mnie nie ma :)


No jest.. wystarczyło popatrzeć co dziś się działo na naszym mieście...
a z tą 16 to też nie zawsze niestety..
Ale tak jak mówisz - stereotyp..
_________________


 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 7:50 pm   

Ja póki co pracuje i studiuję. Praca jak na razie dorywcza, bo czas miałam tylko w weekendy, jak na razie ten system się sprawdza, od 2 lat pracuję w sklepie ze sztuczną biżuterią, ale docelowo będę szukała zatrudnienia w zakładach penitencjarnych. Od stycznia szukam stażu w tym kierunku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl