Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Giełda kwiatowa
Autor Wiadomość
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob Mar 27, 2004 3:13 pm   Giełda kwiatowa

Czy któraś z Was była na giełdzie?
Chciałabym zobaczyć co mają w sprzedaży, ale nie wiem nawet, gdzie jest giełda w Łodzi :roll:
Możecie dać mi namiary na giełdę? Czy jest czynna w sobotę (w tygodniu nie dam rady) i w jakich godzinach?
Dziękuję z góry i pozdrawiam,
Ania
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 11:04 am   

Z tego co wiem w Łodzi są dwie giełdy kwiatowe
jedna jest na św. Teresy na terenie ośrodka sportowego Start
druga wiem tylko tyle że jest w okolicach szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki

Z reguły można kupić to co jest w kwiaciarniach - tylko w większej ilości
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 11:20 am   

A nie znacie dokładnego adresu i godzin "urzędowania"? Przede wszystkim chodzi mi o soboty.
Wiem, że nasza Włocławska "giełda" :wink: zaopatruje się w Łodzi i dlatego chciałabym przy okazji wizyty w Ptaku zerknąć na giełdę.J eśli u nas jest duuuużo taniej niż w kwiaciarniach, to jak u Was musi być tanio... :shock:
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 11:25 am   

Gielda na starcie jest czynna w tygodniu 8-11 i 14-17 a w sobote tylko 8-11
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 1:58 pm   

To i tak dobrze, nasza jest czynna od 6:00 do 9:00 :lol: a i tak o 8:00 się zbierają :roll:
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:31 pm   

Akla napisał/a:
A nie znacie dokładnego adresu i godzin "urzędowania"? Przede wszystkim chodzi mi o soboty.
Wiem, że nasza Włocławska "giełda" :wink: zaopatruje się w Łodzi i dlatego chciałabym przy okazji wizyty w Ptaku zerknąć na giełdę.J eśli u nas jest duuuużo taniej niż w kwiaciarniach, to jak u Was musi być tanio... :shock:


Jeśli chcesz wstapic na łódzką giełdę przy okazji wizyty w Ptaku, to najlepiej na tę koło Matki Polki, bo jest przed Ptakiem. Czynna jest od 4 rano do 8 rano, ale najlepiej być tam nie później niż o 7, bo niektórzy kończą handel. Rzeczywiście jest duuuuuuuzo taniej niż w kwiaciarniach. Przykładowo za kompozycję na 18 urodziny zapłaciałm tam 25 zł, a identyczna w kwaiciarni kosztowała 58 zł.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:39 pm   

A czy z trasy są jakieś kierunkowskazy na giełdę? Jak będę jechała jedynką, To po lewej, czy po prawej stronie, za czy przed Centrum Zdrowia? :roll: HELP :|
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 3:05 pm   

Akla napisał/a:
A czy z trasy są jakieś kierunkowskazy na giełdę? Jak będę jechała jedynką, To po lewej, czy po prawej stronie, za czy przed Centrum Zdrowia? :roll: HELP :|


Jadąc od Łodzi w stronę Ptaka trzeba skręcić w prawo tuż przed samym Centrum Zdrowia. To jest skrzyżowanie, przy którym po przeciwnej stronie jest Carrefour. Jak już skręcisz to musisz kogoś spytać jak jechać dalej, bo dokładnie nie pamiętam. To już nie jest daleko. Okoliczni mieszkańcy wiedzą i dokładnie Ci wytłumaczą jak dalej jechać. Z tego co pamiętam nie ma tablic informujacych jak dojechać do giełdy.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 3:30 pm   

Mam nadzieję, że spotkam kogoś koło 6:00 rano :lol:
Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że jakoś trafimy :D
Pozdrawiam
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:09 pm   

Akla, kiedy się wybierasz na giełdę? Pytam, bo może do tego czasu dowiem się dokładniej jak tam dojechać.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:16 pm   

To ja postaram się dokładniej rozwinąć wypowiedź Asi. :)

Jadąc Rzgowską skręcasz w prawo w Paradną, jedziesz sobie dalej prosto, Paradna zamienia się w Demokratyczną, potem skręcasz w lewo w Ustronną i zaraz po prawo będzie nowy budynek giełdy kwiatowej.

Info: http://www.goz.pl/kwiatowa.html



P.S. Ulica Trybunalska jest przedłeniem Ustronnej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:37 pm   

BRAWA DLA KRYSZKI

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:56 pm   

Asia, nie przesadzaj. :oops: Zasłużę na pochwałę jak już Akla tam trafi. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 9:24 pm   

:zdziwko:
Teraz to bym musiała być ślepa i głupia żeby nie trafić !! !
:brawa: JESTE? WIELKA !! !!!!!!!!!!:brawa:
:iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray:
:doublekiss: :doublekiss: :doublekiss: :doublekiss:
Trafię na pewno !! !!
Jeszcze raz Wielkie Dzięki...
Wdzięczna Ania

PS. A czy trafiłam dam znać może już w przyszłą sobotę :wink:
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 9:30 am   

Trafiłam !! ! :christmas:
Byłam wczoraj i nawet bez mapki wiedziałam, jak jechać !! !
Jeszcze raz baaaardzo dziękuję :iconpray:
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 12:45 pm   

Akla, opowiedz co ciekawego było na giełdzie. Czy oglądałaś tam jakieś akcesoria slubno - weselne?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 7:10 pm   

Niestety dojechaliśmy tuż przed 8:00, więc niewiele było stoisk... To co zdążyłam wylookać to gąbki oasis (nie wiem jak to się pisze) w kształcie serca, na tyle duże, że można za młodymi powiesić :D Ale kosztowały 50 albo 120 PLN (już nie pamiętam) a to jest troszku za wiele jak dla mnie...
Było sporo mniejszych serc, w cenie 3,50 za sztukę i myślę, że do dekjoracji użyję takich właśnie gąbek z żywymi kwiatkami zamiast balonów :lol:
Kupiłam też trochę silikonowych różyczek do ozdobienia obrączek na serwetki, no i sztywną wstążkę o szerokości ok. 10cm z marszczonego papieru, z której będą te obrączki :lol:
Udało mi się wycyganić od jednego ze sprzedawców flakoniki plastikowe do kwiatków (takie jak od storczyków) żeby kwiatki w dekoracjach się lepiej trzymały :)

Niektóre z kwiatów widziałam chyba po raz pierwszy w życiu :oops:
Cuda... Chciałabym móc częściej być na Waszej giełdzie :roll:
Było kilka stoisk z typową ślubną dekoracją, można było kupić gotowe obrączki na serwetki, sztuczne dekoracje na samochód, widziałam też kieliszki dla młodych i dekorację na tort (ale strasznie denne)
Ogólnie było super, następnym razem pojadę wcześniej, żeby na spokojnie wszystko obejść :lol:

Wkurzam się tylko, bo później pojechaliśmy do Ptaka i do centrum. Byliśmy na Kilińskiego, Jaracza i jeszcze w kilku miejscach, ale do skepu na Piłsudzkiego (nie pamiętam nazwy, ale było tam baaardzo dużo butów i innych dodatków, a prawie wcale nie było sukni - przynajmniej przez szybę nie było widać :roll: )) trafiliśmy o 13:15, a tam karteczka, że 24.04 sklep czynny do 13:00... :evil: A ja właśnie butów szukałam...
Jeszcze raz baaardzo dziękuję za pomoc !! !
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 2:45 pm   

W sumie to ja nigdy nie byłam na giełdzie kwiatowej. Ale mnie zaciekawiło i chyba się wybiorę. :) Jak uda mi się kiedyś wcześnie wstać. ;)

Akla napisał/a:
Wkurzam się tylko, bo później pojechaliśmy do Ptaka i do centrum. Byliśmy na Kilińskiego, Jaracza i jeszcze w kilku miejscach, ale do skepu na Piłsudzkiego (nie pamiętam nazwy, ale było tam baaardzo dużo butów i innych dodatków, a prawie wcale nie było sukni - przynajmniej przez szybę nie było widać :roll: )) trafiliśmy o 13:15, a tam karteczka, że 24.04 sklep czynny do 13:00... :evil: A ja właśnie butów szukałam...
Jeszcze raz baaardzo dziękuję za pomoc !! !


Akla, tam na Piłsudskiego są prawie obok siebie (chyba z pięć sklepów dalej) dwa sklepy ślubne: jeden tylko z sukniami, a drugi właśnie z butami, bielizną itp. dodatkami.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 3:34 pm   

kryszka napisał/a:
Akla napisał/a:
Wkurzam się tylko, bo później pojechaliśmy do Ptaka i do centrum. Byliśmy na Kilińskiego, Jaracza i jeszcze w kilku miejscach, ale do skepu na Piłsudzkiego (nie pamiętam nazwy, ale było tam baaardzo dużo butów i innych dodatków, a prawie wcale nie było sukni - przynajmniej przez szybę nie było widać :roll: )) trafiliśmy o 13:15, a tam karteczka, że 24.04 sklep czynny do 13:00... :evil: A ja właśnie butów szukałam...
Jeszcze raz baaardzo dziękuję za pomoc !! !

Akla, tam na Piłsudskiego są prawie obok siebie (chyba z pięć sklepów dalej) dwa sklepy ślubne: jeden tylko z sukniami, a drugi właśnie z butami, bielizną itp. dodatkami.


To są sklepy-salony "Sława" (ten z dodatkami i butami "podlega" temu z sukniami).
_________________
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 7:08 am   

No właśnie... i ten z sukniami był czynny, a ten z butami nieeee .......... :evil: :evil: :(
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Sie 13, 2005 5:40 pm   

    Czy ta giełda przy CZMP jest otwarta od pon do pt? czy tez w weekend??
    A co do giełdy na Starcie... aktualne są te godziny 8-11 i 14-17? Bo gdzieś wyczytałam że do 16 tylko...
Chcę kupić na giełdzie trochę suszków, takich płaskich, np listków, do zrobienia zaproszeń. Nie wiecie czy tam cos takiego dostanę?
Będę wdzięczna za informację
Pozdrawiam serdecznie
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 9:33 pm   

Strawberrytea - zajrzyj na stronę giełdy (tej przy CZMP), tam uzyskasz wszystkie informacje: http://www.goz.pl/kwiatowa.html. Ale z tego co pamiętam, to któraś dziewczyna z forum pisała, że nie mają już na nią wstępu "zwykli" ludzie.

Chciałam tam wejść niedawno na giełdę zoologiczną i niestety obowiązują przepustki i są one dostępne tylko dla osób prowadzących działalność w branży zoologiczno-wędkarskiej, więc pewnie wstęp na giełdę kwiatową jest na podobnych zasadach. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 9:28 am   

dzięki :) a wiesz mże co z tą na Starcie? wiem że tam na pewno można normalnie wejść Tylko nie wiem czy dostaniemy takie suszki no i kiedy tam najlepiej pojechać???
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
dr Dolittle 


Wiek: 45
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 3:34 pm   

Ad Kryszka
Z tego co wiem na zoologiczną moga już wchodzić też cywile. Wstęp kosztuje 10 zł, ale i tak się opłaca.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 8:29 pm   

No to ja nie wiem, bo dzwoniłam do nich w zeszłym tygodniu i pani kategorycznie powiedziała, że "cywile" nie mają wstępu. A bardzo chciałam wejść, bo podobno sprzedają tam karmę Acana (ale wstęp 10 zł robi się już wtedy nieopłacalny :roll: ). (A może ty dr Dolittle mógłbyś mi sprowadzić tą karmę na potrzeby swojej lecznicy? Jakoś byśmy się dogadali, bo w Łodzi nie mogę jej kupić. :evil: )


A o "Starcie" nie mam wiadomości, ale chyba jest czynne krócej niż do 17.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 1:13 pm   

My sie będziemy musieli na giełdę kwiatową przejechać przed ślubem kupić kwiaty do wazonów na sali :) Potrzebne nam są róże herbaciane, bo takie bedę miała w bukiecie :)
_________________

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 2:14 pm   

Sama chetnie sie tam wybiore :) ile moze kosztować tam kosz 55 róż?
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 11:49 am   

Cena roz zalezy od gatunku, wielkosci, na pewno mozesz liczyc na to ze zdecydowanie mniej zaplacisz niz w kwiaciarni.
Madzia a Ty chcesz jechac na Start czy kolo CZMP?
_________________
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 11:52 am   

W łodzi kolo CZMP :)
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:46 pm   

Madzia to upewnij sie czy bedziesz mogla wejsc na teren gieldy , bo moga wymagac zezwolenia na prowadzenie dzialalnosci gospodarczej lub przepustki.
Mozesz podjechac kolo 8 rano i podpytac.
_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Czw Mar 15, 2007 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:15 am   

Naprawdę tam przy CZMP płaci się za wstęp?
Byłam tam kiedyś i nic takiego nie pamiętam!
Może wyglądam na prowadzącą działalność gospodarczą;)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 2:12 pm   

Byłam tam w przeciagu ostatniego miesiąca i za wstęp nie płaciłam. raz byłam o 5 rano, a drugim razem o 7.
Nikt nikogo nie sprawdza i żadne zezwolenia nie są potrzebne, przed budką straznika trzeba skręcic w prawo na parking i z tego parkingu barmą ktora znajduje sie po środku ogrodzenia wchodzi sie na teren giełdy. Strażnik, owszem sprawdza tych, ktorzy wjeżdżają prosto, ale to są chyba osoby, które tam handlują.
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 8:43 pm   

Na stronie nic nie pisze na temat. Jedyna informacja o płatnym wstępie to ta o giełdzie zoologicznej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 1:14 pm   

oops! Przepraszam :*

To wszystko przez chęć nadrobienia zaległości w czytaniu Waszych postów w zbyt szybkim tempie...to się już więcej nie powtórzy! No i oczywiściue dementuję plotkę: Na GIEŁD? KWIATOW? przy Centrum Zdrowia WST?P JEST BEZPŁATNY. ;)
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 12:47 pm   

witam
a czy któraś z was orientuje sie może po ile sa na giełdzie lilie albo gladiola? Jak pytałam sie na rynku to powiedzieli mi od 3,5 do 2,5 zł za sztukę, a ja potrzebuje do wazonów w kosciele. :smile:
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 7:12 pm   

Teraz przed giełdą są też hale kwiatowe. Z lewej jest hala z kwiatami holenderskimi - tam sprzedaż tylko z firmowym NIPem, ale na przeciwko jest hala z kwiatami gdzie sprzedają ludziom z ulicy. Ceny dużo niższe niż w kwiaciarniach, sprzedawczyni przemiła. Tylko jeden minus to konieczność zakupienia całej paczki kwiatów (20-25 sztuk), ale nie jest to chyba problem przy dekoracjach ślubnych. My tam nawet kupujemy kwiaty na imieniny i inne okazje. Cena róż to np od 1,20 do 3 zł. Te róże za 3 zł w normalnych kwiaciarniach kosztują od 7 do 15 zł.
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 11:51 pm   

Dzieki EwaM za info o halach przed giełdą. A co z samą giełdą? Można wchodzić normalnie?
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 8:50 pm   

Tego niestety nie wiem, tam nie chodzę. Ale naprawdę polecam te hale. Mają tam chłodnie, kwiaty są świeże i dłużej wytrzymują.
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 8:52 pm   

tez myslalam, zeby podjechac na gielde po platki roz
_________________
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 8:14 am   

Giełda kwiatowa jest od poniedziałku do soboty w godzinach 4 rano do 8:30 ale warto kwiaty są tam dużo tańsze tylko że w paczkach a jeśli chodzi o dekoracje to widziałam tam trochę dekoracji na częśći ze sztucznymi kwiatami... można tam kupiś białe motylki koniniarze itd....... wazony..... :-)
http://www.goz.pl
_________________
 
 
Mudik 

Dołączyła: 24 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Już Łódź
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 2:39 pm   

A czy trudno znaleść część ze sztucznymi kwiatami?
_________________
 
 
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 2:44 pm   

odświeżam wątek....Czy an wymieniane wcześniej giełdy kwiatowe można wchodzić normalnie...bo na stronie tej koło Matki Polski widnieje informacja, ze tylko sprzedaż hurtowa????
A co z giełdą na Starcie???? Jakies najświeższe informacje bym pprosiła!!!!
_________________
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 3:46 pm   

Sprzedaż hurtowa tzn. nie kupisz np.jednej róży tylko musisz kupić całą paczkę. W paczkach jest róznie,zależy od wielkości itp od 10 do 50 szt z tego co pamiętam.Kwiaty doniczkowe można kupic pojedynczo. Natomiast jakieś dodatki i ozdoby typu wstążki itp musisz kupić tak jak sa pakowane-jak jest w paczce jedna wstążka to kupisz jedną,jak 10 to 10 takich samych. Generalnie jednak wszystko oprócz kwiatów raczej można kupić na sztuki. Na obu giełdach jest tak samo, z tym że giełda przy Matce Polce duuużo wieksza.
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 4:32 pm   

Giełdy na Starcie nie ma już chyba od roku.

Też mieliśmy ten problem, bo kupowałam kwiaty do wiązanki ślubnej na giełdzie. Nie pamiętam już gdzie rodzice jechali po nie, ale na pewno na giełdę, czyli może przy Matce Polce.
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:47 pm   

szaraczarownica napisał/a:
czyli może przy Matce Polce.


Do Matki Polki to szmat drogi z giełdy :smile:
_________________
 
 
elises 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 76
Skąd: Polski
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 12:55 am   

EwaM napisał/a:
szaraczarownica napisał/a:
czyli może przy Matce Polce.


Do Matki Polki to szmat drogi z giełdy :smile:


zależy z której giełdy:-)

z tej "przy matce polce " do matki polki jest ok 1 km
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 10:33 am   

Ewa, a gdzie jest? Bo właśnie coś mi się kojarzy, że o Matce Polce mowy nie było. Ale nie pamiętam adresu.
Na Starcie na 100% nie ma i tego jestem pewna. Ale gdzie się przenieśli, to już dla mnie jedna wielka niewiadoma.
_________________

 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 11:18 am   

Szara, ta giełda mieści się przy ul. Równej 3. Tu jest adres internetowy i mapka nawet jest. Raz tam byłam, łatwo trafić (choć ja z tych okolic jestem :razz: )

http://www.goz.pl/index.p...ontaktg&gielda=
_________________
 
 
 
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 4:21 pm   

słonko napisał/a:
Szara, ta giełda mieści się przy ul. Równej 3. Tu jest adres internetowy i mapka nawet jest. Raz tam byłam, łatwo trafić (choć ja z tych okolic jestem :razz: )

http://www.goz.pl/index.p...ontaktg&gielda=


Ale nie trzeba tam jakiejś wejściówki branżowej mieć?????
Tak z "klamki" normalnie mozna wejść????
_________________
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 4:23 pm   

Tak, giełda jest normalnie otwarta dla wszystkich. Jedynie to o czym ktoś pisał wcześniej - trzeba kupować hurtowo, czyli w takich paczkach, jakie oferują (po 10, 20, 50 sztuk...).
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl