Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ceny wideofilmowania
Autor Wiadomość
Qasienka 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 9:16 am   

my mamy wesele 2 sierpnia 2008 i płacimy 800 zł i juz jest wszystko zdjecia w pokazie i cała ceremonia, błogosławienstwo i wesele polecam jak ktos chce kontakt piszcie na prv :lol:
_________________

Qasienka
 
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 9:22 am   

A rachunek w cenie jest zawarty??

Damiano
 
 
 
adio 
Firma

Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 12:46 am   

Witam was serdecznie...

Osobiscie za niecaly rok bede bral slub z moja druga ukochana polowka. Sale juz zaklepalismy, szukamy fajnej orkiestry dlatego stad moja wizyta tutaj. Co do videofilmowania to najchetniej nakrecilbym je sobie sam (od kilku lat pracuje dla znanego Łódzkiego studia jako operator kamery) ale jest to awykonalne :p Wiec ze mam znajomych operatorow to wynajme jednego z nich, sprzet mam wlasny, a montazem zajmie sie kolega ktory tez w tym siedzi i z ktorym chcemy otworzyc juz niedlugo wlasne studio Usunęłam treści reklamowe. Wszelkie pytania prosze na priv. Moze to brzmi jak reklama ale bardziej potraktujcie to jako pomoc bo nie kazdego stac by wydac 1500zl albo i wiecej za film. A przynajmniej 3 pary na tym skorzystaja i wypowiedza sie czy nasze hobby i doswiadczenie jest cos warte...
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Czw Wrz 13, 2007 8:10 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 7:34 am   

Oj koledzy profesjonaliści: marnie się szanujecie. Ale dobrze jest--róbcie tak dalej...
I nie mów że nikogo nie stać zapłacić jak piszesz 1500 zł za nagranie.Robią wesela na 200 osób, kupują najdroższe kreacje, zamawiają drogie lokale etc itd to co: to nie stać ich na profesjonalne wykonanie zdjęć i filmu? Komu takie bzdury opowiadasz.Ty jak chcesz, to nawet z darmo idź rób - chyba że prowadzisz fundację. Bo ja prowadzę firmę i wiem ile co kosztuje. ?yczę ci Kolego powodzenia na rynku usług.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
adio 
Firma

Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 10:34 am   

Zgadzam sie z Toba Wideofilm ze nie mozna robic za darmo. Dlatego tylko pierwsze 3 pary beda mialy znizke bym mogl pokazac co naprawde potrafie i ile sa warte moje pomysly. A jak wystrzele taka sama cene jak wiekszosc profesjonalnych firm to powiedz mi kto do mnie przyjdzie nie znajac firmy ani materialu jakim dysponujemy? Kazdy wybierze juz firmy znane a nie "raczkujace". Wiec to jest tylko jednorazowe bo od czegos trzeba zaczac!!!
Ostatnio zmieniony przez adio Czw Wrz 13, 2007 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 10:36 am   

oj kolego chyba troche przesadzasz nie wszystkich stac na wesele na 200 osob!!!!!! a ci ktorzy maja na mniej to co przepraszam nie maja prawa do filmu z wesele!!! a dla mnie 1500 za sam film to stanowczo za duzo doliczajac do tego zdjecia i inne sprawy a chyba normalne ze kazdy w tym dniu chce wygladac pieknie i nie wmawiaj mi ze kazdego stac na taka oprawe poprostu bzury facet pleciesz!!!!!!!!!! chyba masz za duzo juz kasy
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 10:49 am   

ja też uważam jak gebka, każdy szuka w dzisiejszych czasach oszczędności, ja miałąm film za 900 zł i jestem BARDZO zadowolona, niczego mu nie brakuje a pewnie jest i lepszy niż inny bo jest MÓJ, są osoby które nie liczą się z kosztami bo je na to stać ale więcej jest takich co szukają oszczędności, ja bym nie dała za film 1500 za drogo i mnie akurat na to nie było stać
_________________
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 1:13 pm   

nasz film będzie kosztował ok. 1600-1800 zł jeszcze nie wiemy bo to zależy od dodatków, które wybierzemy, a to dopiero za jakiś czas. nie jest tani ale widziałam jaka jakość i efekt końcowy. pozdrawiam!
_________________
 
 
 
mmagdas 

Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 4:23 pm   

witam!my zapłaciliśmy 900zł za 2 dni filmowania. jesteśmy zadowoleni z jakości nagrania, czego więcej trzeba
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 9:25 pm   

mmagdas, to rzeczywiscie trafiło Ci się:)
To bardzo korzystna cena, ale wiekszość filmów za taką cene pozostawia dla mnie wiele do zyczenia
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 11:05 pm   

My też zapłacimy 900zł za filmowanie ślubu i wesela i mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
_________________
 
 
VENUSFOTO-VIDEO 
Firma

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 11
Skąd: Wieruszów/Wielun
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 12:53 am   cena

Cytat:
Oj koledzy profesjonaliści: marnie się szanujecie. Ale dobrze jest--róbcie tak dalej...
I nie mów że nikogo nie stać zapłacić jak piszesz 1500 zł za nagranie.Robią wesela na 200 osób, kupują najdroższe kreacje, zamawiają drogie lokale etc itd to co: to nie stać ich na profesjonalne wykonanie zdjęć i filmu? Komu takie bzdury opowiadasz.Ty jak chcesz, to nawet z darmo idź rób - chyba że prowadzisz fundację. Bo ja prowadzę firmę i wiem ile co kosztuje. ?yczę ci Kolego powodzenia na rynku usług.


kolego wpelni sie z Toba zgadzam!!!
w mojej okolicy sa osoby ktore rozniez biora po 600-800zl jednak czy maja zarejestrowana dzialalnosc?? otoz nie! Czy placa ZAiKS?- NIE, czy maja legal software?- NIE, ale wiesz co maja dobry bajer i to lepszy niz my!! Co z tego ze nawciskaja glupot ze maja kamere 3CCD jak to nic nie znaczy!!naprawde nic ludzie nie dajcie sie robic w balona (zwykle mydelniczki jak np nv-gs180 rowniez ma 3CCD ale ja nie chcial bym miec wesela filmowanego ta kamera,ale liczy sie ze ma 3CCD ;) a jaka ona ma optyke to palch licho. ze minium oswietlenia to 4-5lux jak nie wiecej ;) . jednak tego nikt z tych "profesjonalistow" nie mowi!

Ja nie uwazam sie za profesjonaliste bo nim nie jestem choc definicja profesjonalisty da sie dwojako rozumiec "osoba wykonujaca cos zawodowo, zarobkowo", wiec moglbym sie pod to podciagnac, ale nie robie tego poniewaz w kazdj produkcji widze jakis blad - ktory znajde u kazdego poniewaz nie da sie tego uniknac to nie plan filmowy gdzie sceny powtarza sie do bolu na weselu dzieje sie wszystko tylko raz, mozesz jedynie sie dogadac z para mloda aby do kosciola bo przeciez na sali juz nie robili w miare cos takiego jak aktorzy w filmie czyli ida jak sie im kaze brzydkko mowiac. a co najlepsze jest w ofertach tych pseudo filmowcow to, gadka o dynamiczny montazu - oczywiscie nie mowie ze nieda sie tego zrobic ale nie przy uzyciu jednej kamery ludzie opanujecie sie i nie wciskajcie takiej ciemnoty, oczywiscie ze przy czolowce tj. ubieranie blogoslawienstwo przejazdy da sie cos takiego zrobic ale mowiac o sali weselnej nie ma mowy , chyba ze filmujecie na 2 badz 3 kamery. kosciol to odrebna sprawa ja mam ok 40minut z kosciola z tego robie 15 gora z zyczenmiami - w tym jest wejscie do kosciola przywitanie pierwsze czytanie przysiega komunia blogoslawiensto wyjscie zyczenia. jak ktos chce wiecej nie ma problemu lecz drazu uprzedzam uczciwie ze bedzie "ciagota" na sali weselnej jest z tym inaczej bo caly czas sie cos dzieje a w kosciele ?? sami sobie odpowiedzcie.jesli slysze ze ktos za 800zl traktuje wesele indywidualnie, profesjonalnie,legalnie, i najlepszym sprzetem to mnie smiech ogarnia.


ps. przyszli panstwo mlodzi zwracajcie uwage na to co podpisujecie ( np. kto pokrywa koszty zaiksu ) znam wideofilmowcow co robia taki chwyt ze w umowie pisza cos takiego "koszt zaiksu ponosi organizator vel zleceniodawca" i co wtedy w raze kontroli u tego pana to para mloda pozniej w drzwiach swego domu zobaczy gosci z zaiksu z umowa od pana kamerzysty i druczkiem przelewowym nie sa to koszty moze zbyt duze ale jesli umowa jest z jakiejs tam daty a zaiks odwiedzi was po 2 latach to sie nazbiera recze za to potem zostanie wamm tylko lincz pana kamermana ;)

troche sie jak zwwykle rozpisale lecz trzeba mowic otwarcie cala prawde poniewaz naklamstwie to my daleko nie zajedziemy

pozdrawiam
_________________
CANON XH-A1, Steadycam - wlasna konstrukcja ;) . I cala reszta ustrojstwa ;)

Pozdrawiamy
VENUS FOTO-VIDEO
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 4:02 pm   

ja równiez płace 900 zł za dwa dni filmowania i to w sparwdzonej firmie. Pan ten kecił wesele koleznki( na którym bylam) i jeszcze posrednich znajomych. film jest ładny i na parwde niczego nie mozna mu zazucić. umowa spisana poprawnie i nie mamżdneych nieplenowanych kosztów które wychodzą po weselu.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
VENUSFOTO-VIDEO 
Firma

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 11
Skąd: Wieruszów/Wielun
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 10:50 pm   

Alez kolezanko ja nie neguje tego ze kots robi cos za 900zl kazdy ma prawo robic za ile chce moze nawet za darmo jesli jest instytucja dobroczynna ;)
Jednak tak jak napisal WIDEOFILM wiem co ile kosztuje ;) i jakie za przeproszeniem przekrety niktorzy robia (nie twierdze oczywiscie ze Pan ktory bedzie Tobie filmowal cos takiego robi i ze zle filmuje bron BOZE jesli Tobie sie podoba to jestem zadowolony poniewaz glownie o to chodzi aby podobalo sie parze mlodej bo to ich film ich dzien a reszcie nic do tego ;) ) stwierdzam ogolnie pewna "chorobe" w branzy wideofilmowcow jak brzydkomowiac "ostre lanie wody" Klientom

POZDRAWIAM SERDECZNIE
_________________
CANON XH-A1, Steadycam - wlasna konstrukcja ;) . I cala reszta ustrojstwa ;)

Pozdrawiamy
VENUS FOTO-VIDEO
 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 5:34 pm   

Ja oszczędzam na wszystkim, bo chcę mieć fajny film. Jednak szukam jakiegoś filmowca, co mi dobrze skręci i zmontuje wesele, ale w budżecie mam na to 2500 zł. Czy to nie za mało :?: Czy znajdę kogoś porządnego, kto mi nie odstawi kaszany :?: Dajcie jakieś namiary, bo mi się już mózg lasuje :?
Moja teściowa wynalazła jakiegoś filmowca za 900 zł. To jej powiedziałam, żeby przywiozła w pełni zmontowany film od niego i jej powiem z miejsca, co jest nie tak i co mi się nie podoba. Moja koleżanka miała rewelacyjnie zmonotwany film. Ale wesele mieli w stolicy a filmowiec był z Zambrowa. No spod Ostrowi Mazowieckiej to ja nie będę ciągnąć ludzi, bo mnie ich koszty pochłoną bardziej niż cała usługa.
Polećcie mi tu kogoś dobrego :)
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 5:57 pm   

Za 2500 zł napewno znajdziesz dobrą profesjonalną ofertę.Postawiłaś wysoką poprzeczkę i to dobrze, bo tak naprawdę za dobre nagranie trzeba tyle zapłacić, jeszcze zależy co i jak ma być na filmie.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 10:58 am   

cosola napisał/a:
My też zapłacimy 900zł za filmowanie ślubu i wesela i mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)


Cosola a masz moze namiary na tego Pana bo tez poszukuje kamerzysty oczywiście za rozsądną cenę :)
Pozdrawiam
_________________
i stało się :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 1:09 pm   

My również za ślub i wesele płącilibyśmy 900 zł bodajże (lub 800) ale, ze zdecydowaliśmy się na poprawiny też i chcieliśmy film z poprawin, to za ślub, wesele i poprawiny płącimy 1100 lub 1200 zł - już dokąłdnie nie pamiętam a do umowy nie chche mi się teraz zaglądać :P

I naprawdę uważam, ze za tą cenę może być naprawdę dobry film. jak dla mnie cena 2500 zł jest kosmiczna :| No chyba, ze ktoś chche ślub i wesele w HD, to wtedy cena może i odpowiednia - dokładnie się na tym nie znam i nie wiem jakie są koszty.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 1:37 pm   

Jezeli dobrze pamiętam to my płacimy 1000 czy 1200 za całą noc, uważam że to i tak nie drogo jak na cenniki innych kamerzystów.
 
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 3:57 pm   

My będziemy płacić 800 zł. za filmowanie w domu, ceremoni i wesela do oczepin...
Ja bym w ogole nie brala kamerzysty, tylko rozsądek mi mowi, ze nic nie będe pamietać z tego dnia i fajnie byloby to przeżywać jeszcze raz na spokojnie juz na kasecie.. Kamerzysta najtańszym kosztem, bo nie będziemy rozdawac płyt z wesela, to pamiatka tylko dla nas i najblizszych.
 
 
Alotka 

Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 9:25 pm   Re: cena

VENUSFOTO-VIDEO napisał/a:
...Czy placa ZAiKS?- NIE, ...


Ukhmmm... a za co płaci się ZAiKSowi?

Proszę mnie (wirtualnie) nie bić, ani uważać za buraka co się nie zna (choć się nie znam), bo po prostu ciekawa jestem co to za opłata.
 
 
Kejti 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 9:33 pm   

Alotka, ja też nie wiem, nie martw się :wink:
Dotąd myślałam, ze tantiemy ZAiKSowi opłaca się tylko w przypadku zespołów...
_________________


 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 9:38 pm   

Alotko: już Ci tłumaczę: opłata na ZAIX jest to podatek na tzw tantiemy dla twórców i firm fonograficznych z racji ich wykorzystywania do celów komercyjnych.Płacą ten ZAIX restauratorzy, właściciele dyskotek lokali rozrywkowych, płacą również zespoły muzyczne, prezenterzy /dj/ , nawet te lokale gdzie idzie muzyka np w marketach czy u fryzjera w zakładzie,a także i my kamerzyści jeżeli do Twojego filmu wstawiamy podkład dźwiękowy np Seweryna Krajewskiego czy inny tam.Na koniec kwartału sporządza się taki wykaz utworów i przesyła do ZAIXU, a oni na podstawie takich list dzielą pieniądze na tych twórców i na firmy fonograficzne.Tak to wygląda.I nie jest ważne czy jest to wesele, czy dyskoteka czy inna impreza, trzeba płacić i koniec.Takie jest prawo.Tylko my Polacy zawsze dziwimy się że trzeba czegoś przestrzegać, dlatego tak jest w naszym kraju.W krajach wysokorozwiniętych i bardziej cywilizowanych ten problem już dawno rozwiązano.My Polacy nie lubimy płacić podatków może nie dlatego że nie chcemy, tylko dlatego że nie mamy na to.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 2:21 pm   

My mamy ślub 25.04.2009 i nasz kamerzysta za wesele i poprawiny chce 1200 zł. Bardzo nam się podoba jak nagrywa wesela, prawie wszyscy z rodziny K. korzystali z usługi tego pana i byli zadowoleni.
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 2:34 pm   

AGUNIA: Jak na Bełchatów to dość dobra oferta, ale za dwa dni 1200 zł ? To tanio. Zależy kto ma jakie wymagania, jezeli Tobie to odpowiada, to brać, ale jeszcze bym na Twoim miejscu porównał inne oferty nie patrząc na ceny.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 2:41 pm   

Wiem, że to jest tanio :) Ten pan ceni sie na więcej ale za to, że już tyle wesel nagrał w rodzinie K. to od nas za wykonanie usługi chce symboliczną cenę.
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 3:34 pm   

agunia84 napisał/a:
ale za to, że już tyle wesel nagrał w rodzinie K. to od nas za wykonanie usługi chce symboliczną cenę.


Bardzo fajne rozwiązanie, popieram.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 7:27 pm   

Jak widac ceny sa zroznicowane :)

Chcialbym tylko nawiazac do jednej sprawy, bo z tego co wyczytalem w kilku postach wynika ze za ok 1000 zl nic dobrego nie dostaniemy, bo szanujacy sie kamerzysta bierze duzo wiecej...

Doskonale wiem o tym ze legalnie dzialajace firmy zadko kiedy podejmuja sie zlecen za takie pieniadze bo odliczajac wszystkie oplaty zwiazane z prowadzeniem dzialalnosci etc nie zostaloby z tego zbyt wiele, a praca nie jest wcale latwa, a poza tym slubu/wesela sie nie powtorzy.

Ale zadajmy sobie pytanie czy Mlodzi potrzebuja faktury/rachunku ??
Jezeli mam wydac 1000zl na kamerzyste ktory nie ma firmy, ale widzialem kilka jego produkcji i sa niezle, a za podobny film zaplacic kamerzyscie ktory ma firme 1500 zl ??

Prawda jest taka ze ponad polowa biznesu slubnego "robi na czarno" (wideo,foto,zespoly) i nie chodzi tu tylko o poczatkujacych.

A co do poczatkujacych to przewija sie sporo osob ktore startuja w tym biznesie.
I wyglada to tak ze kilka imprez musza zrobic za pol darmo, a jezeli Mlodzi chca zaryzykowac to juz ich sprawa, nie mozna im tego zabronic :) Moze sie uda, a moze niekoniecznie.

Kurcze wlasnie mi sie przypomnialo ze musze poszukac kamerzysty na wesele :)
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 6:54 pm   

Ja dzisiaj dostałam od koleżanki namiary na pana kamerzystę - kwota 1600 zł. Muszę przyznać że ceny mnie troszkę zaskoczyły. Ale patrząc na to z drugiej strony ... to jak on zarabia max 4 x na miesiąc minus podatki, opłaty, inwestycje w sprzęt itp (a do tego są przecież też martwe miesiące) to czy to jest aż tak dużo ??
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
  Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 7:35 pm   

TOFEE: jesteś chyba jedyną osobą ,która potrafi realnie na to spojżeć.Cena jak na Warszawę to normal. Piszesz o 4 robotach w miesiącu- to tylko jak tak się trafi.Ale nieraz jakaś sobota wypada i się siedzi.No i te martwe sezony.A przecież sprzęt trzeba konserwować, dawać do sprawdzenia w serwisie, a to kosztuje,czasami trzeba w coś zainwestować, a to też kosztuje, także ten nasz fach to ogólnie żadne miody.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 7:43 pm   

Bo ja taka empatyczna dziewczyna jestem :] za co nieraz słono płacę - znacie powiedzenie miękkie serce twardy tyłek
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:19 pm   

My płacimy 1400zł za wesele+poprawiny.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:21 pm   

My płacimy 1000 zł za samo wesele bo poprawin nie mamy.
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 1:35 pm   

my będziemy płacić 1200 zł za 3 godziny filmu, w tym 3 teledyski, "intro" panny młodej, jak to się ładnie nazywa, ślub, wesele oczepiny etc i uważam, że jest to dobra cena jak na jakość , którą widziałam
ale faktem jest, że ceny są bardzo zróżnicowane, w jednej firmie, która odwiedziliśmy film kosztował niewiele mniej, ale bez teledysków - za teledysk, czy też zdjęcia młodych z dzieciństwa liczą sobie po 200 zł
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:58 pm   

my placilismy 1700 zł w tym dwa teledyski (stare kino i slub) oraz gagi, wydaje mi sie, ze nie jest to zbyt wygórowana cena biorąc pod uwagę jakość usługi. Film oglada sie miło i przyjemnie, z pewnościa nie jest nudny.
Pamietajcie, że film bedzie wasza pamiątką na całe życie.
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 3:06 am   

A my płacimy 1200zł.. jak widzę to cena taka akuratna.. widziałam montaż 2ch wesel tego kamerzysty i strasznie mi się podobało.. żadnej nudy, wszystko z humorem, fajne intro dlatego się nie zastanawiałam..
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 11:12 am   

Ja płacę .... prawie 3000 zł, dokładniej 2900 zł. Facet jest z Poznania, kręci rewelacyjne filmy, dam Wam jego stronkę, ale nie wiem, czy mogę :/ Jakby co, to w moim dzienniczku jest link również :D
2500 zł kręcenie od 16 do 1 w nocy, a 400 zł to dojazd do Łodzi.
www.artmediastudio.pl
_________________
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 2:21 pm   

to u mnie to chyba darmo w porównaniu do nie których cen, my płacimy 1100zl i widziałam płyty z wesela i podobało mi się :)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 8:18 pm   

Anuleczkam, gratuluje wyboru:):)
piekne filmy kreca, gdyby nie to, ze mieli juz nasz termin zajety, to kto wie, czy u nas by nie krecili:)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 3:27 pm   

My płacimy 1000zł od momentu zdjęć u fotografa(kamerzysta sam to nam zaproponował) do około godziny 2 w nocy,czyli pewnie zniknie mniej więcej po torcie. Cena jest bez poprawin.
_________________


 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 7:51 am   

700 zł - samo filmowanie, bez montażu. Cena obejmuje wesele, poprawiny, oraz dojazd z Łodzi do Łasku.
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 8:13 am   

Tajgete napisał/a:
700 zł - samo filmowanie, bez montażu. Cena obejmuje wesele, poprawiny, oraz dojazd z Łodzi do Łasku.

Dziwię się ,że na takie coś idziesz.Czy nie lepiej dopłacić parę złotych i mieć coś lepszego?
Cena świadczy o jakości usługi.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 8:24 am   

Zdefiniuj pojęcie "coś lepszego" jeśli możesz :)

Jakość filmu w tej firmie podobała mi się bardzo - montaż wcale. Cena z montażem byłaby dużo wyższa, my podpisaliśmy umowę która zapewnia nam, że dostajemy oryginalne kasety i nic więcej pana filmowca nie interesuje.

Chyba zgodzisz się ze mną, że nagranie filmu to dopiero część pracy, a najwięcej czasu i wysiłku kosztuje zmontowanie tego zgodnie z życzeniem młodych. :roll:
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 8:57 am   

,,coś lepszego'' miałem na myśłi film zrobiony od a do z, czyli prawidłowo zmontowany, tak aby nie było niedomówień.Wybrałaś wersję tzw surową, czyli rozumiem,że montażem się zajmie ktoś inny, kto ma jakieś pojęcie, albo sama, jeżeli masz na czym to zrobić.Rozumiem,że ten Twój kamerzysta nie jest w stanie spełnić Twoich wymagań- tak przynajmniej wynika z Twojego postu- to też trzeba się nad tym zastanowić.No ale jeżeli taką wersję wybrałaś- to ok.Jednak większość młodych par na coś takiego raczej nie idzie.
A czy nie obawiasz się,że ten filmowiec ten materiał surowy tak Ci przygotuje,że ciężko będzie potem zmontować dobry film? Np na materiale wyjściowym będzie brakowało kilka ważnych rzeczy, ów kamerzysta wiedząc,że materiał filmowy kto inny będzie składał może celowo czegoś nie nagrać,ja daję tylko taki prozaiczny przykład, no ale zakładajmy,że będzie dobrze.Najlepszy układ jest taki,ze ten co filmuje, ten sam powinien montować.Dziwię się,że w Łodzi nie znalazłaś dobrej firmy, czyżby żadna Ci nie podpasowała ?
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 9:13 am   

Montażem zajmę się sama... :)

Od początku było takie założenie, ponieważ chcę mieć film dokładnie w moim guście. Tak, mam na czym to zrobić i mam moim skromnym zdaniem jako takie pojęcie. Tym bardziej, że całkiem niedawno montowałam film z wesela (niestety kręcony przez amatora z ambicjami, co bardzo utrudniło sprawę), który miał być prezentem ślubnym i ponoć państwo młodzi nawet nie podejrzewają, że nie robił tego profesjonalista, co dało mi nadzieję, że poradzę sobie z moim własnym weselem.

Jestem osobą o dość dziwnym guście i chciałabym coś bardziej oryginalnego niż filmy robione taśmowo, a nie uwierzę, że do każdego filmu podchodzisz osobiście i poświecasz mu maksymalną ilość czasu i serca. Jestem w stanie najlepiej stwierdzić, co z filmu będzie dla mnie istotne, a co można będzie wyrzucić... Po prostu to jest mój kochany film i nikt nie zrobi tego bardziej od a do z zgodnie z moją wizją :)

Co do filmowca, rozmawiałam z tym panem, uważam go za profesjonalistę i nie rozumiem, dlaczego miałby celowo czegoś nie nagrać? Przecież chyba zależy mu na zadowolonym kliencie... :roll:

I nie jest to tak, że nie znalazłam "dobrej firmy" - kontaktowałam się z kilkoma firmami, których sposób nagrywania mi się podobał i w tej potraktowano mnie poważnie. W innych usłyszałam, że "im się to po prostu nie opłaca", lub ceny usługi bardzo niewiele różniły się od ceny z montażem...
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 11:57 am   

my placimy 1200zl plus 50zl dojazd
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 7:45 am   

Nasze wesele 06 czerwca 2009 roku, kamerzysta za dwa dni wesele plus poprawiny powiedział Nam 1300 zł, w tym są 4 kopie DVD:) Dodatkowo chcieliśmy fotografa, który wraz z kamerzystą będzie na Naszej uroczystości. Koszt 600 zł.
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 7:48 am   

Aggunia: to nie jest drogo za dwa dni.W Lublinie i okolicach tyle się bierze za 1 dzień.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 10:00 am   

Wiem, że to nie jest drogo:):):)
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 2:51 pm   

Agguniu a co to za kamerzysta?
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl