Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ceny wideofilmowania
Autor Wiadomość
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 8:45 pm   

Pan Ciuba z Piotrkowa, nie liczy już dojazdu do Młodych. Bardzo sympatyczny, konkretny, widziałam go w akcji na weselu przyjaciółki. Z fotografem który realizował cały materiał stanowili zgraną całość.
Gdybyś była zainteresowana, podam Ci numer telefonu na prv:)
Materiał oglądaliśmy u niego w domu:)
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:15 pm   

Nie dzięki, mam już kamerzystę, on oferował identyczny cenowo pakiet (tzn. filmowanie+ fotografowanie), no i po prostu myślałam, że mamy tę samą firmę- ale jednak nie, nasz filmowiec jest z Szczercowa :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:28 pm   

Widzę,że u Was jest niezły raj cenowy.Jak oni to kalkulują ?
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:33 pm   

Ja się akurat na tym nie znam, ale nasz filmowiec prowadzi normalną działalność gospodarczą, z tego co wiem w sezonie ślubnym ma zajętą prawie każdą sobotę, więc jakoś musi mu to się opłacać. A film jest jak dla mnie bardzo ok. Natomiast zdjęcia, które oferował (600zł za reportaż ze ślubu, wesela i krótki plener)- dla mnie zalatywały trochę amatorszczyzną.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 7:49 pm   Re: cena

Cytat:
jesli slysze ze ktos za 800zl traktuje wesele indywidualnie, profesjonalnie,legalnie, i najlepszym sprzetem to mnie smiech ogarnia.


mam to samo ale wychodz z zalozenia ze jesli mlodzi placa za jakosc filmu ktora graniczy z domowa kamerka albo za beznadziejne ujecia a im sie to podoba to daj boshe :)
do mnie jak ktos przychodzi i mowi ze chce taniej to dostaje informacje ze sa firmy co zrobia to taniej i od reki z neta moge podac 20 linkow :)

ja taniej nie robilem i nie bede robic...


Agnieszka19 napisał/a:
ja równiez płace 900 zł za dwa dni filmowania i to w sparwdzonej firmie. Pan ten kecił wesele koleznki( na którym bylam) i jeszcze posrednich znajomych. film jest ładny i na parwde niczego nie mozna mu zazucić. umowa spisana poprawnie i nie mamżdneych nieplenowanych kosztów które wychodzą po weselu.


jesli montaz i jakosc ujec oraz jakosc obrazu odpowiada Waszym wymogom to jak najbardziej gratuluje dobrej ceny :)

jpuasz napisał/a:
My również za ślub i wesele płącilibyśmy 900 zł bodajże (lub 800) ale, ze zdecydowaliśmy się na poprawiny też i chcieliśmy film z poprawin, to za ślub, wesele i poprawiny płącimy 1100 lub 1200 zł - już dokąłdnie nie pamiętam a do umowy nie chche mi się teraz zaglądać :P

I naprawdę uważam, ze za tą cenę może być naprawdę dobry film. jak dla mnie cena 2500 zł jest kosmiczna :| No chyba, ze ktoś chche ślub i wesele w HD, to wtedy cena może i odpowiednia - dokładnie się na tym nie znam i nie wiem jakie są koszty.

wiec droga kolezanko jesli uwazasz ze za 2500 ktos dobrze zrobi Ci film w jakosci FullHD i odda Ci go na plytkach Blu-ray Disc a nie na DVD gdzie jest zwykly PAL (jak to wiekszosc wlasnie TEN SLYNNY KIT WCISKA ze jakosc HD a oddaja na DVD - <pusty smiech>) to zycze Ci powodzenia w szukaniu...
uslugi w FullHD zaczynaja sie na rynku polskim od kwoty 3500zl z 1 kamery na chwile obecna ... w Warszawie, Krakowie, Poznaniu sa ceny jeszcze wieksze ... ale jakosc obrazu jak i umiejetnosci Tych ludzi sa warte tych kosztow...


kazdy placi za to czego oczekuje od filmu ...
jedni chca miec poprostu film i placa 600zl
drudzy chca miec film dobrze zmontowany i placa 1200zl
a sa tacy co chca miec film taki zeby za 5-10 lat wlozyli plyty zobaczyli i powiedzieli cholera dobrze ze wzielismy tego kamerzyste.... i oni zaplaca wiecej


kwestia wyboru
to samo dotyczy fotografa
sa tacy ktorzy biora 500zl za plener a sa tacy ktorzy biora od 3000zl za plener
a jak byscie zobaczyli roznice zdjec to by nie bylo pytan ktore ile kosztowaly :) ))


na koniec napisze ze roznice cenowe i jakosciowe sa w kazdej branzy i cale szczescie kazdy bierze co chce... i na ile go stac :)

pozdrawiam i kazdej parze zycze szczescia i dobrego wyboru :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 21, 2008 11:51 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 8:05 pm   

Artur: ja dodam tyle,że Ci ludzie poprostu nie widzieli albo nie chcieli zobaczyć innej pracy.
Uważali,że to co biorą to ósmy cód świata- no i oczywiście tanio- to było najważniejsze.A jeszcze do tego różne układy,polecenia,koneksje towarzyskie etc...
Ale kolego nie martw się, przy takich cenach usług oni daleko nie zajadą, w końcu zarżną sprzęt, trzeba kupić nowy, a to kosztuje i wtedy zobaczą,ile ich praca była warta.
Ale jeżeli, jak piszesz między słowami że to poprostu amatorzy przez duże A, no to widocznie im się to opłaca, bo te 800 zł to im niekiedy ratuje życie.Ja tylko się zastanawiam, jak oni prowdzą te swoje działalności nie umiejąc zrobić prostego rchunku ekonomicznego firmy- o ile wogóle mają firmy legalne.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 8:22 pm   

WIDEOFILM napisał/a:
Artur: ja dodam tyle,że Ci ludzie poprostu nie widzieli albo nie chcieli zobaczyć innej pracy.
Uważali,że to co biorą to ósmy cód świata- no i oczywiście tanio- to było najważniejsze.A jeszcze do tego różne układy,polecenia,koneksje towarzyskie etc...
Ale kolego nie martw się, przy takich cenach usług oni daleko nie zajadą, w końcu zarżną sprzęt, trzeba kupić nowy, a to kosztuje i wtedy zobaczą,ile ich praca była warta.
Ale jeżeli, jak piszesz między słowami że to poprostu amatorzy przez duże A, no to widocznie im się to opłaca, bo te 800 zł to im niekiedy ratuje życie.Ja tylko się zastanawiam, jak oni prowdzą te swoje działalności nie umiejąc zrobić prostego rchunku ekonomicznego firmy- o ile wogóle mają firmy legalne.


masz racje :)

sprzet dlatego taki maja ost byl temat na swiatobrazu gdzie wlasnie pokazano "profesionaliste" ... az sie pokusze i dam linka do fotki :)
(nie moge bo swiezy jestem na forum ;P )
wiec tacy panowie smiem twierdzic ze biora 600-800zl :) ))

ludzie pomyslcie o tym ze dobra jakosciowo kamera z polki polprofesionalnej HDV to koszt 12-15tys zl ... wesela to ekstremalne warunki pracy dla kamery zawzwyczaj taki sprzet po 2 sezonach jest do wymiany... teraz policzcie sobie koszta :) i pomyslcie jak mozna brac 600 czy 800zl...
juz nie mowiac o pozostalych kosztach chocby samego sprzetu hardwerowego do pracy z obrobka filmu zeby dal rade pociagnac HD


ja slubami nie zajmuje sie masowo bo pracuje na codzien jako grafik robie sluby raczej znajomym i znajomym znajomym ... jak do tej pory mialem 2 pary z przypadku ... ale to nie jest moje glowne zrodlo utrzymania i moge sobie pozwolic na to by sobie (przepraszam za slowo) selekcionowac klientow :) ... i szczerze ciesze sie ze tak jest bo czasem rece opadaja jak slysze ze ktos za 1200zl dostal FullHD.... na DVD w jakosci PAL :O

szok...


Ludzie moi drodzy pamietajcie tylko o jednym SLUB JEST JEDEN JEDYNY RAZ JAK KAMERZYSTA CZY FOTOGRAF COS SPITOLI TO NIE BEDZIE "ONE MORE TIME" :/

pozdr
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 21, 2008 11:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 9:03 pm   

artur_ase2000 napisał/a:
ludzie pomyslcie o tym ze dobra jakosciowo kamera z polki polprofesionalnej HDV to koszt 12-15tys zl ... wesela to ekstremalne warunki pracy dla kamery zawzwyczaj taki sprzet po 2 sezonach jest do wymiany... teraz policzcie sobie koszta :) i pomyslcie jak mozna brac 600 czy 800zl...
juz nie mowiac o pozostalych kosztach chocby samego sprzetu hardwerowego do pracy z obrobka filmu zeby dal rade pociagnac HD


Zgadzam się z tym, nasz kamerzysta mówił to samo.
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 10:57 pm   

Tak swoją drogą pojawia się wiele opinii, ile kto zapłacił za usługę wideofilmowania, a swoją drogą spytam, czy ktoś interesuje się wogóle czymś takim jak ZAiKS?? Bo nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale jeżeli Państwa kamerzysta nie odprowadza tantiem za podkład muzyczny wykorzystany w filmie, to te koszty przechodzą na zleceniodawcę.
Z ciekawostek również dodam, iż za muzykę graną na weselu również koszty do ZAiKS ponosi organizator uroczystości.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 12:49 pm   

1200 za 1 dzień filmowania, bez poprawin.
Osobiście mam takie podejście, że film nie jest dla mnie najważniejszym elementem wesela. Gdyby chodziło tylko o mnie, to w ogóle by go nie było. Nie znoszę oglądać siebie na filmach ani innych nagrań z imprez rodzinnych, nawet własnej studniówki nie mam na filmie, widziałam raz u kolegi. Chcę dostać przyzwoicie nagrany i zmontowany film, jasne, ale tak naprawdę dużo bardziej zależy mi na zdjęciach. Jeśli ktoś zamierza oglądać swój film ślubny po 200 razy, to faktycznie powinien zainwestować w niego dużo. Nie chodzi o to, że zamierzam się zadowolić byle czym. Jednak kiedy czytam wypowiedź w stylu "robią wesele na 200 osób, kiecki garniaki, a na filmowa skąpią" to właśnie mnie... pusty śmiech ogarnia ;) W ten sposób mogliby się wypowiadać wszyscy producenci usług ślubnych ("sala za x tysięcy, suknia za x tysięcy, video i fotograf, a na bajeranckie serwetki skąpią! A na specjalnie zdobione winietki skąpią! A na tablice rejestracyjne z napisem "Nowożeńcy" skąpią! :)))) Każdy oszczędza na czym innym i jego sprawa, co go zadowala, nie nam go oceniać.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 2:18 pm   

Tissaia napisał/a:
Każdy oszczędza na czym innym i jego sprawa, co go zadowala, nie nam go oceniać.


tak jak napisalem wyzej ... kazdy placi za usluge ile uwaza ze jest warta jednemu starczy za 600 inny ma wyagania za 2500 a inny za wiecej proste :)

zawsze tak byl ozawsze tak bedzie ... dlatego ja sie ciesze ze jest taki wachlarz cenowy zawsze mozna zaplacic mnie u konkurencji :) )
niektorzy ludzie mysla na szczescie i wiedza ze czasem lepiej policzyc wykalkulowac i miec wsio w jednym miejscu (jesli Wasze wymogi sa spelnione przez nasze umiejetnosci) czyli film + foto = cena ... a nie tu film tyle tam foto tyle... a jeszcze za plenery dojazdy...
u mnie cena jest zawsze ostateczna i calkowita :)
jak tu czytam ze ktos na umowie mail tyle do zaplaty a tu wiecej to mnie krew zalewa ze ludzie sa tak latwowierni....

Wy nie zdajecie sobie sprawy jakie jazdy mozna zrobic takiemu naciagaczowi jesli umowa jest sensowna... to uwierzcie ze nie bedzie on chcial trafic do sadu... bo wtedy sprawdza mu softa na kompie montazowym... sprawdza mu dzialanosc... sprawdza mase rzeczy ktore sprawia ze on juz nigdy nikomu nie nagra filmu bo nie bedzie go stac w zyciu juz na nic...
proste :) )


pozdr
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 21, 2008 11:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 5:56 pm   

dla mnie zdjęcia i film to najważniejsze rzeczy jakie mam mieć po weselu. po prostu podstawa. nie szkoda nam było żadnej kasy...
_________________
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 8:34 pm   

1000 zł płacimy za kamerzyste
_________________

 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 4:35 pm   

Martysia dla mnie to samo. Fakt, fotograf jest Naszym znajomym (zakumplowaliśmy się po którejś z imprez, na której robił zdjęcia), dlatego nie braliśmy fotografa z firmy kamerzysty, a plener wygraliśmy.
_________________
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:42 am   

Nasz kamerzysta to "znajomy znajomego", ale profesjonalista - zajmuje się wideofilmowaniem już 16 lat! No i ceny ma bezkonkurencyjne - 200zł za godzinę filmu z montażem (w naszym przypadku 600zł za 3 godziny + 30zł za filmowanie błogosławieństwa i wyjścia z domu).
_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 8:01 am   

makunia81 napisał/a:
ale profesjonalista - zajmuje się wideofilmowaniem już 16 lat! No i ceny ma bezkonkurencyjne - 200zł za godzinę filmu z montażem (w naszym przypadku 600zł za 3 godziny + 30zł za filmowanie błogosławieństwa i wyjścia z domu).

Coraz lepiej......Ciekawy jestem, co on przez te 16 lat się dorobił ?
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 1:27 pm   

Dorobił się dobrej renomy, a o to przecież chodzi w prowadzeniu firmy. Ale nie zrozumieją tego ci, którzy są nastawieni wyłącznie na szybki zarobek :dobani:
_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 2:00 pm   

makunia81, Tylko jak się orientujesz w cenach, nawet na tym forum, ceny sa trochę inne.Czyli co, przewidujesz cenowe oświecenie? To w końcu za ile mamy pracować, może na to pytanie odpowiedz.Co ma być podstawą wyceny filmu?Nikt z nas nie jest nastawiony na szybki zarobek, bo jak wiesz, w Polsce uczciwie się szybko niczego nie dorobisz.A jeżeli ten kamerzysta jest profesjonalstą, to marnie się ceni.O ile wiem w Łodzi są wyższe ceny.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 2:04 pm   

makunia81 napisał/a:
Dorobił się dobrej renomy, a o to przecież chodzi w prowadzeniu firmy. Ale nie zrozumieją tego ci, którzy są nastawieni wyłącznie na szybki zarobek :dobani:


Renoma renomą, prowadzenie firmy prowadzeniem firmy. Ciekawe jak za 600 zł można opłacic wszystkie koszta i jeszcze zarobic. Chyba, że nie jest się nastawionym na szybki zysk, tylko na 20 lat okresu rozruchowego.

Widac, że podstawą wyceny filmu jest czas jego trwania - smutne.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:30 pm   

U mnie z góry było powiedziane, że kręcimy do 1 w nocy. Nie dziwię się, człowiek musiał wrócić do domu w miarę normalnych warunkach. Kręcił i tak do skończenia taśmy (druga nastała, a Pan Adam jeszcze był). Bez znaczenia było, kiedy zaczynamy kręcenie. Ja, w każdym razie, zadowolona jestem z montażu. Na dniach znajdą się tutaj na forum podzielone fragmenty mojego filmu z wesela (część próbek już jest, ale to tylko próbki, dziś rozliczyłam się ostatecznie i czekam na efekt końcowy).

Moim zdaniem liczy się nie renoma, a umiejętności. Nienawidzę filmów trwających 4,5,6 i więcej godzin, które przedstawiają gości jedzących, pijących, którym jedzenie nie zawsze trafia do buzi, bo za dużo wypili. Gdzie pokazany jest wujek z czerwoną od alkoholu twarzą, ledwo trzymający się na nogach. Gdzie oglądając film można usnąć ze znudzenia. Dla mnie film może trwać tylko godzinę. Najważniejsze elementy z uroczystości zaślubin, krótkie życzenia, wjazd i przywitanie Młodych na sali i zabawa. Mam kilka filmów z różnych wesel. I tylko jeden mi się podoba. Koleżanki. Bo nie jest nudny, monotoniczny, nie ma całego wesela, od A do Z nagranego.
Jakbym chciała film z całego wesela, to nie brałabym kamerzysty. Dałabym kamerę mojej drugiej przyjaciółce do ręki i powiedziała "kręć, co fajne". Bo samo nagranie się nie liczy, najważniejszy jest montaż. (nie wspominam o sprzęcie ;) ).
_________________
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:36 pm   

anuleczkam napisał/a:
dziś rozliczyłam się ostatecznie i czekam na efekt końcowy).

woow zaplacilas wszystko przed odebraniem gotowego materialu .... woow dziwna praktyka
:/

anuleczkam napisał/a:

Moim zdaniem liczy się nie renoma, a umiejętności. Nienawidzę filmów trwających 4,5,6 i więcej godzin, które przedstawiają gości jedzących, pijących, którym jedzenie nie zawsze trafia do buzi, bo za dużo wypili. Gdzie pokazany jest wujek z czerwoną od alkoholu twarzą, ledwo trzymający się na nogach. Gdzie oglądając film można usnąć ze znudzenia.

i tu masz racje :) )
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:22 pm   

anuleczkam napisał/a:
Dla mnie film może trwać tylko godzinę.


Miło słyszeć taki pogląd - nieważny jest czas trwania filmu, gdyż nie on jest wyznacznikiem pamiątki filmowej.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 6:15 am   

WIDEOFILM, skoro ten pan prowadzi swoją firmę już 16 lat, to znaczy, że mu się to opłaca. Nikt nie prowadzi firmy, która przynosi straty. Nie rozumiem, dlaczego każdy profesjonalista ma "się cenić"? Jeśli można zrobić dobry film za 600 zł, to nie powiem, co myślę o tych, którzy "się cenią" na 1200 zł i więcej...
Widziałam filmy zmontowane przez tego pana i wiem, że są dobrej jakości. Podkład muzyczny wybieramy sami lub zostawiamy w gestii montażysty. Kamerzysta nie filmuje obiadu, bo (jak napisała anuleczkam ) nie chcemy mieć filmu, na którym ludzie jedzą, piją i siedzą przy stołach.
Aha, cena od przyszłego roku ma wzrosnąć. My mamy taniej, bo ślub jeszcze w tym roku.
elvid_videofilmowanie - a jaka powinna być podstawa wyceny? Jakoś żadna z firm, nawet te , które liczą sobie po 1200zł-1400zł za film, podają cenę za 3 lub cztery godziny filmu. Ale przecież ja się nie znam.
_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:36 am   

makunia81 napisał/a:
elvid_videofilmowanie - a jaka powinna być podstawa wyceny? Jakoś żadna z firm, nawet te , które liczą sobie po 1200zł-1400zł za film, podają cenę za 3 lub cztery godziny filmu.


I to jest właśnie smutne, że wycenia się film na podstawie czasu trwania.

makunia81 napisał/a:
Jeśli można zrobić dobry film za 600 zł, to nie powiem, co myślę o tych, którzy "się cenią" na 1200 zł i więcej...


Widzisz, a ja nie powiem, co myślę o tych, którzy "się cenią" za 600 zł. Poprostu z prostej matematyki nie da się prowadzic firmy, wykonując usługi za tą cenę. Według mnie cena jest odzwierciedleniem czasu jaki został poświęcony na "złożenie" filmu w całośc.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:06 am   

Wiecie co... wybaczcie, że wtrącam się do dyskusji, która moją nie jest, ale zaczyna mnie zastanawiać, dlaczego gdy tylko ktoś poda cenę za usługi, która nie podoba się kolegom z branży, od razu ma wmawiane, że będzie miał gorszej jakości film... :roll:

A przyznam, że tekst "michę (...), flaszkę i pento kiełbasy" wyprowadził mnie z równowagi. Nie znacie tego człowieka, nie wiecie dlaczego nie ceni się aż tak wysoko. Może to faktycznie jego dodatkowy zarobek, może ustalił taką cenę po znajomości, może jest hobbystą.

Cytat:
I to jest właśnie smutne, że wycenia się film na podstawie czasu trwania.


Równie smutne jest to, że ocenia się film na podstawie jego ceny. Film, z którego będą zadowoleni młodzi (może nie do końca idealny technicznie, niezgodny z zasadami sztuki) da się na upartego zmontować w jeden dzień. Mówię tak, bo sama robiłam taki film w ramach prezentu (moja szwagierka chciała zrobić taki prezent swojej koleżance i mnie o to poprosiła). Wiem, że może panowie filmowcy po obejrzeniu tego filmu obdarzyliby mnie złośliwymi uśmieszkami, ale gdy młodzi pisali, że oglądają ten film po raz piąty i za każdym razem podoba im się bardziej, byłam z siebie bardzo dumna. Więc dlaczego 600 zł za pół dnia kręcenia i kilka dni montażu ma być ceną typu "tesco value"?

Mam nadzieję, że wzburzenie laika nie uraziło profesjonalistów :wink:

Pozdrawiam
Ewa
_________________
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 9:39 am   

Tajgete napisał/a:
Mam nadzieję, że wzburzenie laika nie uraziło profesjonalistów :wink:

Pozdrawiam
Ewa


Mnie napewno nie, zresztą to forum jest właśnie po to, żeby pisac swoje opinie i swój punkt widzenia na różne tematy. Fajnie, że wiesz już sama na czym polega montaż, że można zrobic to w jeden dzień i można zdecydowanie dłużej.

Tylko trzeba pamiętac o tym, że prowadząc firmę należy ponieśc zdecydowanie większe koszty (sprzęt, serwis, stanowisko do montażu, oprogramowanie, itp), niż jak raz w życiu zmontuje się film przyjaciółce.

Jak zawsze są dwie strony medalu - po jednej są klienci po drugiej firmy. Jedni chcą jak najmniejszym kosztem drudzy chcą utrzymac firmę, a przede wszystkim własną rodzinę. Ja zawsze szanuje konkurencje i uważam, że jest ona bardzo ważna, gdyż tylko monopol nie powoduje rozwoju. Tylko nie znam branży, która potrafi funkcjonowac, jeżeli konkurencja stosuje ceny dumpingowe.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:22 am   

elvid_videofilmowanie napisał/a:

Jak zawsze są dwie strony medalu - po jednej są klienci po drugiej firmy. Jedni chcą jak najmniejszym kosztem drudzy chcą utrzymac firmę, a przede wszystkim własną rodzinę. Ja zawsze szanuje konkurencje i uważam, że jest ona bardzo ważna, gdyż tylko monopol nie powoduje rozwoju. Tylko nie znam branży, która potrafi funkcjonowac, jeżeli konkurencja stosuje ceny dumpingowe.

:hurra: - szczera prawda :) ))

tylko teraz pytanie co nazywamy konkurencja ... jak to bylo poruszone na innych forach w dzisiejszych czasach kazdy moze kupic sobie kamere za 10 kola i mowic ze kreci filmy kazdy moze kupic sobie aparat za 5 kola i mowic ze jest fotografem... a przy tym nie miec za grosz wiedzy technicznej a juz tym bardziej poczucia estetyki i pojecia o kompozycji obrazu :)
a i tak na jego prace znajda sie ludzie ktorzy beda uwazac ze to jest super...
ja tez nie jestem idealny bo znam duzo lepszych ludzi w branzy od siebie i dobrze bo wiem ze musze sie rozwijac i pracowac a jesli dojde do momentu "ja jestem najlepszy" to skocze z mostu bo bedzie to oznaczac tylko to ze sie juz nie rozwijam ...

co do cen... zawsze byl spor zawsze bedzie :)
jak ide do warsztatu samochodowego naprawic auto i slyszysz 400zl za wymiane skrzyni .... no troche drogo wiec szukam dalej znaalzlem za 300zl zaplacilem jest ok ... znajomy stwierdzil ze drogo znalazl za 150zl wymienili jest ok... tzn bylo bo juz nie jest cos sie w srodku w blaszkach rozpitolilo i tyle... znowu wymiana skrzyni... - pytanie teraz czy to wina warsztatu czy to wina zlej skrzyni ...
dokladnie jest to samo u nas ... mozna nagrac i zmontowac film w "firmie" za 600zl mozna to samo zrobic za 4000zl a i taka sama usluge mozna zaplacic 2500zl ... pytanie tylko co chcemy w zamian :) )

w dzisiejszych czasach nie sztuka jest przeplacic ... wiele razy spotkalem sie z opinia ze mlodzi juz nie chcieli filmu wcale bo ogladali "buble" i stwierdzili ze to nie ma sensu... a jakos u mnie zaplacili wcale nie malo i sa zadowoleni... tak wiec wszsytko zalezy od ludzi :)


pozdrawiam i nie spierajcie sie juz o ceny bo to bedzie zawsze spor nad spory :)
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:50 am   

A ja mam takie pytanko- moja siostra i jej narzeczony spotkali się wczoraj w Radomsku z kamerzystą, który za film z wesela i poprawin w jakości HD życzy sobie 2000 zł. Czy to drogo? Film bardzo im się podobał, ale cena już mniej :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:53 am   

ava napisał/a:
A ja mam takie pytanko- moja siostra i jej narzeczony spotkali się wczoraj w Radomsku z kamerzystą, który za film z wesela i poprawin w jakości HD życzy sobie 2000 zł. Czy to drogo? Film bardzo im się podobał, ale cena już mniej :roll:


jesli oddam im to w FullHD na Blue-Rayach to smiesznie tanio :) )

ale proponuje przeczytac watek dotyczacy HD

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 11:41 am   

artur_ase2000 napisał/a:
ava napisał/a:
A ja mam takie pytanko- moja siostra i jej narzeczony spotkali się wczoraj w Radomsku z kamerzystą, który za film z wesela i poprawin w jakości HD życzy sobie 2000 zł. Czy to drogo? Film bardzo im się podobał, ale cena już mniej :roll:


jesli oddam im to w FullHD na Blue-Rayach to smiesznie tanio :) )

ale proponuje przeczytac watek dotyczacy HD

pozdr


Dzięki za uświadomienie zielonej w tych sprawach forumki :mrgreen:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:03 pm   

ava napisał/a:
A ja mam takie pytanko- moja siostra i jej narzeczony spotkali się wczoraj w Radomsku z kamerzystą, który za film z wesela i poprawin w jakości HD życzy sobie 2000 zł. Czy to drogo? Film bardzo im się podobał, ale cena już mniej :roll:


Pytanie, czy ten Pan odda materiał zmontowany w HD, bo filmowanie to jedno a oddanie krążków do drugie. Trzeba również pamiętac o tym, że póki co 99% osób ma w domu odtwarzacz DVD, ale odtwarzacz Blue-Ray to póki co nowośc (poza konsolowcami).

Sam się mocno zastanawiam nad usługami w HD, tylko co później - ja odtworzę materiał, młodzi odtworzą materiał, a ciocie, wujkowie, babcie, rodzice, znajomi??
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:27 pm   

elvid_videofilmowanie napisał/a:

Pytanie, czy ten Pan odda materiał zmontowany w HD, bo filmowanie to jedno a oddanie krążków do drugie. Trzeba również pamiętac o tym, że póki co 99% osób ma w domu odtwarzacz DVD, ale odtwarzacz Blue-Ray to póki co nowośc (poza konsolowcami).

Sam się mocno zastanawiam nad usługami w HD, tylko co później - ja odtworzę materiał, młodzi odtworzą materiał, a ciocie, wujkowie, babcie, rodzice, znajomi??


widzisz ... to tez da sie rozwiazac... bez problemu mozna z 1080i zrobic PALa... wiadomo ze jakosc leci w dol... ale wujek ciocia babcia zobacza film... a mlodzi nadal maja org w HD :)

tyle tylko ze znowu sa tu koszta... 1 slub taki bede mial w maju (czyt mojego brata) nikt nie chce tyle placic ... w sumie rozumiem... ale coz :) ))

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:00 pm   

artur z tego względu, że z kamerzystą mamy daleko do siebie, ja nie mam auta, żeby zasuwać do Poznania, a film idzie do mnie drogą pocztową. Ten człowiek prowadzi firmę więc wątpię, żeby wywinął mi jakiś numer. Poza tym chyba nie opłacałoby mu się to ;) Bo ja też jestem miła i sympatyczna, do momentu, kiedy mi nikt na odcisk nie wlezie ;)
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:34 pm   

makunia81 napisał/a:
Dorobił się dobrej renomy, a o to przecież chodzi w prowadzeniu firmy. Ale nie zrozumieją tego ci, którzy są nastawieni wyłącznie na szybki zarobek :dobani:


makunia zgadzam się z Tobą.
U nas film kręcił znajomy, który już od 20 lat traktuje filmowanie jako hobby. Od kilku lat jest to także jego dodatkowe źródło utrzymania.
Głownie stawia na to, jak film będzie odebrany, najpierw przedstawia swoje koncepcje, stara się aby każdy film miał w sobie coś co go wyróżnia od innych.

W zeszłym roku moje przyjaciółki miały swoje wesela, mimo że miały dwóch różnych kamerzystów filmy mają wręcz identyczne, takie same ujęcia, sposób montażu - krótko mówiąc sztampa... :-(

Kolega natomiast brał ślub w sierpniu, film zobaczy dopiero w grudniu. Samo uznał, że mimo, ze wybrał znaną firmę to jednak idzie ona na ilość i na zysk, najpierw kręci wszystko hurtem, a dopiero po kilku miesiącach obrabia według schematu.

U nas, pomimo, że nasz kamerzysta kręcić co sobota śluby i wesela, film był gotowy na tydzień po ślubie. Film z pleneru mieliśmy w następnym tygodniu zmontowany. REWELACJA.

A koszt - bardzo przystępny.
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:49 pm   

Agha napisał/a:
ślub w sierpniu, film zobaczy dopiero w grudniu

To są takie właśnie hurtownie filmowe.Łapia po 10 wesel na 1 termin i dlatego tak jest.
Dobrze jeszcze, jak w tym całym galimatiasie nie pomylą materiałów wyjściowych do montażu / mam na myśli cudze wesele/
Agha napisał/a:
nasz kamerzysta kręcić co sobota śluby i wesela, film był gotowy na tydzień po ślubie. Film z pleneru mieliśmy w następnym tygodniu zmontowany.

No bo robi sam, nie podstawia parodystów, bierze 1 wesele na 1 termin, a w ciagu tygodnia można złożyc też dobry film jak wszystko idzie dobrze/ bez awaryjnie/.I tak powinno być.Ja też taką metodę stosuję.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:50 pm   

Agha napisał/a:

Kolega natomiast brał ślub w sierpniu, film zobaczy dopiero w grudniu. Samo uznał, że mimo, ze wybrał znaną firmę to jednak idzie ona na ilość i na zysk, najpierw kręci wszystko hurtem, a dopiero po kilku miesiącach obrabia według schematu.


masowka zawsze jest gorsza od rekodziela :) i nie tylko w slubach ale w kazdej dziedzinie :D

pozdrawiam :) )
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:45 pm   

w moich okolicach małomiasteczkowych ceny nie przekraczają 1000 zł., ale dla mnie to jest zupełna amatorszczyzna. A jestem dokładna, znam się co nieco na montażu i mam pojęcie jak to powinno wyglądać, więc widzę wszystkie błędy i brak wyczucia. Jakość jest kiepska, wszystko się trzęsie, a montaż ogranicza się do kilku cięć. Już po pierwszych klatce i napisie od razu widać, że to lipa. Dlatego oglądam wszystko dokładnie, co jest poniżej tej kwoty. Może trafi się coś dobrego i taniego,choć z tego co się zorientowałam wynika, że coś lepszego zaczyna się od ok.1500.
Pytanie do doświadczonych: czy kamera Sony HVR-HD1000 jest ok na ślub i wesele?
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 7:54 am   

yennefer napisał/a:
Pytanie do doświadczonych: czy kamera Sony HVR-HD1000 jest ok na ślub i wesele?


Osobiście odradzam. Na plus: naramienna, wygląd, cena, reszta na minus. Przede wszystkim jeden przetwornik co dyskwalifikuje tą kamerę w trudnych warunkach oświetleniowych, brak manualnych ustawień.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 8:36 pm   

Zgodnie z Regulaminem trzymanie się tytułu wątku byłoby na miejscu, więc proszę o zwrócenie na to uwagi. Wywody nt. sprzętowe przenoszę do odpowiedniego wątku i tam też proszę kontynuować ewentualne dyskusje:
:arrow: Aspekty techniczno-sprzętowe wideofilmowania
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Wrz 29, 2008 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 10:20 pm   

mamy 2-godzinny film oraz 15-minutowy skrót nagrany na dvd oraz na nosniku blue ray (system HD).... pełen profesjonalizm !! zaplacilismy za to 2000zł ( w tym jeden komplet blue ray i trzy komplety dvd) ale było warto wydac tyle pieniazkow aby miec tsak profejonalne nagranie...
 
 
brunosdz 

Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 12:54 am   

Wszystkim firmom i filmowcom twierdzącym że dobrego filmu w HD na Blue Ray nie dostaniemy poniżej 2500 tyś zł chciałbym zamknąć usta. Myślę, że przemawia przez Was odrobina zazdrości...
Właśnie kilka dni temu odebrałem film ze swojego wesela - chłopaka polecił mi wujek. Na własną rękę filmuje od roku a wcześniej pracował dla kogoś. Kiedyś używał jakiejś kamery Sony, a teraz na Canonie w HD (nie pamiętam modeli bo nie mam głowy do tego).
I UWAGA! Za 1800 zł dostałem 4 komplety płyt DVD (w każdym 3 płyty po ok 80 minut), oraz jeden komplet na Blue Ray. Wszystkie płyty z ciekawą i profesjonalną poligrafią!
Co do montażu nie mam się czemu zarzucić - pomimo czasu nie ma monotonności, przerywniki w "akcji", cztery teledyski, bardzo dobrze dobrane utworki. Aż chce się oglądać...
A jakośc HD po prostu powala na kolana - nie mam odtwarzacza Blue ray, a płytke obejrzałem właśnie u wuja który na HD mnie namówił. Ludzie, nie ma się co zastanawiać! Ten obraz na plazmie to bajka a DVD przy tym to jak VHS wygląda.
Naprawdę warto zamówić kamerzystę w HD i zamówić komplet na Blue Ray. na "zaś", gdy będziemy mieć takie telewizory i odtwarzacze w domu, bo z DVD HD później się już nie zrobi.
Jak ktoś będzie zainteresowany, to mogę dać namiary na tego chłopaka, ale nie wiem czy ma jeszcze wolne terminy w 2009 roku, bo jest tani i naprawdę dobry.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 9:31 am   

zgodzę się z przedmówcą, nas wstępna wersja kosztowała właśnie 1850 zł, tylko później po dobraniu dodatkowych płyt wyszło 2000zł, więc można się w tej kwocie zamknąć-to prawda ( oczywiscie mam na mysli nagrywanie w hd) :) a jakośc fasktycznie rewelacja ;)
my rowniez jestesmy baaardzo zadowoleni z naszego kamerzysty, a to jak składa film możecie obejrzeć tutaj (tu jest skrót naszego wesela, oczywiście w gorszej jakości):
http://www.vimeo.com/2055202
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 10:51 am   

do przedmowcow:

Macie racje za 2000zl da sie .... oj da.... :mrgreen:

:lol:
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
mroowi 


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 24
Skąd: Racibórz/Warszawa
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 9:25 am   

Mam dylemat: czy 1400zł to dużo za takie coś:

fotovideograph.pl
(trzeba wejść w 'video' a potem na samym dole 'zapraszamy do obejrzenia filmów)

Bardzo proszę o obejrzenie i opinie
_________________
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 11:45 am   

mroowi napisał/a:
Mam dylemat: czy 1400zł to dużo za takie coś:
fotovideograph.pl
(trzeba wejść w 'video' a potem na samym dole 'zapraszamy do obejrzenia filmów)
Bardzo proszę o obejrzenie i opinie

cena za material w SD powiedzial bym normalna pytanie nalezy tylko sobie postawic czy warto !?

jednym taki innym nie... kwestia gustu :) )

pozdrawiam
ps. ale to nie jest drogo... mysle ze jak zawsze znajdziesz taniej znajdziesz drozej lecz tu placisz za to zeby Wam sie ten film podobal i tyle :)
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 10:12 am   

Nie obraź się Olu, ale mi kompletnie nie podobają się te skróty z jednego względu: z deka przegięte kiczowatymi elementami. To tylko moje zdanie, a ja jestem minimalistką i nie lubię latających różyczek, rozświetlonych ludzi, ale m muzykę na swoim filmie ze ślubu mam identyczną, niektóre ujęcia również.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 10:21 am   

spoko-kwestiagustu :) mnie tez sie mnostwo filmow i kamerzystow nie pdobalo, ze wzgledu na np starodawne sposoby nagrywania i składania filmu ;) rzecz w tym, że jedyna rożyczka na naszym filmie pojawia się przy wymienieniu nazwisk rodziców no i wcale nie lata :] więc akurat Twojego uzasadnienia nie rozumiem.... a rozświetlenie na filmach ze ślubu jak dla mnie dodaje podniosłości tego momentu,dlatego też rozświetlenie jest.... poza tym własnie z powodu kiczowatości zrezygnowaliśmy z poprzedniego kamerzysty-na naszym filmie,nie ma ani latajacych rozyczek, ani smiesznych rpzejsc w postaci np latajacych sersuszek albo Bóg wie czego...i dlategosię zdecydowaliśmy na naszego, bo właśnie takie rozświetlenie potrafił zrobić :] (nie wszyscy, na których się natknęliśmy wiedzieli o co nam chodzi z tym rozświetleniem)
no ale w sumie niewazne-nie jest to wątek do tego typu dyskusji ;)
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 10:27 am   

Olcia, ja tylko zwróciłam uwagę na efekty, które tylko i wyłącznie mi się nie podobają, poza tym nie oglądałam całego Waszego filmu więc nie oceniam całości, a fragment. No ja po prostu nie lubię takich urozmaiceń i tyle. Wam się podoba więc w porządku, to Wasz film i to Wy powinniście być z niego zadowoleni, bo to Wasza pamiątka :) A co do ceny to myślę, że zapłaciliście bardzo tanio.
_________________
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 10:09 am   

Tuż przed ślubem ustaliliśmy z kamerzystą szczegóły - doradził, co filmować, czego nie, wysłuchał, czego my oczekujemy itp. Dwa tygodnie po ślubie odebrałam swój film z wesela i jestem bardzo zadowolona. Dobrze zmontowany, właściwie dobrana muzyka, nie za dużo filmowania przy stole, za to dużo tańców - taki film chciałam. Trwa 3,5 godziny, zapłaciliśmy 630 zł plus 20 zł za komplet płyt DVD z nadrukami (w okładce z naszymi zdjęciami). Oprócz tego dostaliśmy oryginał nagrania na DVc. Miło, sympatycznie, bez nieporozumień ;)
_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 3:37 pm   

My bedziemy placili 1600zl z fotografem ,ktory bedzie robil nam reportaz .Mysle ze to nie jest duzo ..a ogladalismy kasete z wesela znajomych i nam sie podobalo :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl