Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DEKORACJE SAL
Autor Wiadomość
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 3:26 pm   

no wlasnie problem jest taki ze tam w tej sali sa kinkiety na scianach bocznych a na suficie nie ma nic, zupelnie nic, a nie chce przeciez wlascicilom sali robic dziur gwoźdźiami w scianach i w suficie. No może sie jakis ekspert wypowie w tej sprawie.

Podoba mi sie tez jak na tych materialach leza lampki takie jak choinkowe tylko sie zastanawialam czy od tego sie material nie zapali?
_________________
Hanusia



 
 
Vanice 

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 10:31 pm   

Hanusiu, może coś takiego, szarfy wiązane mogą być do kinkietów.

27.jpg
Będzie super, dekoracja obniży zbyt wysoki sufit.
Pobierz Plik ściągnięto 862 raz(y) 82.09 KB

 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 11:14 pm   

no pomysl ok, tylko jakos nie podobaja mi sie balony no i ten kolor taki zimny, ale pewnie cos podobnego bede musiala zrobic, tylko zmienie kolor i zamiast balonow dam sam material, moze nie bedzie mdlo
_________________
Hanusia



 
 
Vanice 

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 11:26 pm   

Jak chesz, to masz ;-) )) Chociaż ja jestem fanką błękitów...

34.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 818 raz(y) 86.81 KB

 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 11:29 pm   

no to juz lepsze bo mniej balaonow ale ja myslalam cos w pomaranczowym, albo kremowym, chociaz kremowy to moze byc za mdlo
_________________
Hanusia



 
 
Vanice 

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 11:45 pm   

O.k. jeszcze jedno spełnione życzenie, ale zmykam już spać.

[ Dodano: Czw Maj 18, 2006 7:17 am ]
Dziewczyny coś zepsułam, wkleiłam zdjęcia dla Hanusi i ich nie ma, co zrobić żeby je mogła zobaczyć?

49.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 913 raz(y) 39.87 KB

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 8:24 am   

Vanice napisał/a:
Dziewczyny coś zepsułam, wkleiłam zdjęcia dla Hanusi i ich nie ma, co zrobić żeby je mogła zobaczyć?

No przecież wszystko widać - jako załączniki. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 8:42 am   

no wlansie o taki zestaw kolorystyczny mi mniej wiecej chodzilo, bo chce miec pomaranczowe kwiaty w bukiecie i mysle ze to by wszytsko gralo ze soba, dzieki wielki, juz sobie sciagnelam zdjecie i teraz musze tylko poszukac takich materialow :mrgreen:
_________________
Hanusia



 
 
monikajoz 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Cze 2006
Posty: 4
Skąd: szprotawa
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 9:37 pm   

:D Dekorowanie sali na ten jedyny dzień w naszym życiu jest dla mnie bardzo ważny! Ja wychodzę za mąż 8 lipca i juz się wręcz nie mogę doczekać tego dnia! Bardzo długo zastanawiałam się nad wystrojem sali. Nie pochodze z Łodzi, tylkoz małej miejscowości, a swoje wesele robię na sali wiejskiej. Więc musze wiele sił włożyć, po to aby cudnie sala wyglądała.
Wymyśliłam sobie, że kolory dominujące to będą: jasny róż i bordo z ciemną czerwienią.Nie chciałam łączyć z bielą ani z kremem, gdyż ściany sali są w kolorze bieli, obrusy na stole tez białe, no i oczywiście ja będę w bieli. To wszystko by sie za bardzo zlewało, a przecież panna młoda powinna się troszkę odznaczać. :D
Wykorzystuję 500 balonów: 250 różowych i 250 bordowych. Zawieszam je na żyłce (anie jak często spotykam się na sznurkach, czy linkach). ?yłki prawie nie widać i optycznie wydaje się, że one wiszą w powietrzu. Balony będą wisiały po 2 złączonea od nich na nitce bordowej bordowe serce, a troszkę wyżej na różowej nitce różowe serce. Czyli optycznie widać będzie deszcz serc :D (serca sama wycinałam z brystolu różowego i ciemnoczerwonego).w odstępach miedzy balonami bedzie wisiała wstążka biała, taka jaką używasię do kwiatów. Na środku sali będzie wisiało serce wiekości 1m na 1m wykonane ze steropianu i kwiatków z ciemnoczerwonej bibuły, które będą wpięte w te serce ( kwiatków wyszło mi ok. 400).

Stoły też sama stroję i miejsce dla młodych też.

Mam nadzieję, że moje pomysły przydadzą się komuś. Po ustrojeniu sali wyślę Wam zdjęcia, abyście sami mogli stwierdzić jak to wyglądało.

Jak ktoś bedzie miał pytanie - to odpowiem. Mam wiele pomysłów. Wiele też widziałam, bo sama gram na weselach,więc mogę Wam wiele podpowiedzieć.

Pozdrawiam !! !!!!!!!!!!
_________________
Kochać to nie znaczy tylko wzdychać, marzyć,
Kochać to nie znaczy wiecznie o kimś śnić,
Kochać to znaczy komuś zawierzyć,
Kochać to znaczy dla kogoś żyć!!!
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 9:47 pm   

Wyobrazilam sobie ta sale ustrojona balonami i bedzie super, widze ze nie ma to jak tworcze myslenie i satysfakcja ze cos samemu sie zrobilo,gratulkuje pomyslu i na rady czekamy, wiec zyczze duzo szczesnia w tym Dniu :)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 5:42 am   

Dołożę swoje 3 grosze jesli chodzi o dekorowanie sali na wesele.

My mielismy małą salę (taka do 40os.) i sami ją sobie dekorowalismy.

Sam wystrój sali był w stylu retro (stąd nazwa sali) i nie chcielismy przesadzać z wystrojem...

Do dekorowania skrzyknęliśmy swiadkową i mojego brata i w 4 osoby uwinęliśmy się jak nie wiem...

Udekorowaliśmy salę samymi białymi balonami i powiem wam że w zupełności wystarczyło.

Wszystkim bardzo się podobało a samo dekorowanie ... super zabawa i mnóstwo smiechu :)

Na koniec dostalismy od kierowniczki lokalu taką plansze z napisem "Młoda para"

Jesli ktoś robi wesele w małym gronie to warto samemu taką mała salę udekorować. Jest co później wspominac no i ...koszta niewielkie.

A jeśli macie dużą salę...to chyba jednak trzeba wziąć profesjonalistę :wink:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:03 pm   

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:19 pm   

Za bardzo przeładowane prawie wszystkie


Choć ta ostatnia mi się podoba
:roll:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:20 pm   

Mnie po prostu powaliła ta czarna.
Takie witch-party bardziej ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:31 pm   

Zdecydowanie - masakra :superman:
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 6:13 pm   

fiona83 napisał/a:
Tak szczerze-szczerze : wszędzie wszystkiego za dużo.
Z lekka przytłaczające :? Wolę bardziej subtelne dekoracje.


No to ja sie podpisuje wszystkimi 4 kończynami. I to sie tyczy właściwie wszystkich zdjęć umieszczonych w tym temacie :? Jesli już musiałabym się na cos zdecydować, to numerki 5 i 6 z postu Fionki. U mnie na pewno nie będzie okrągłych stołów, więc dzięki temu myślę, że to nie byloby takie przytłaczające i jakoś by wyglądało.

Hmmm no i jeszcze ewentualnie mogłaby być jedna dekoracja wstawiona przez AID (na 2 stronie)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 9:47 am   

Almo, mamy taki sam gust :P I chyba mam już dekoratorkę, która wystroi mi salę właśnie materiałami i ma odpowiednie pokrowce na krzesła za 1000 zł. Muszę tylko dokupić lampki, ale patrzyłam na allegro i nawet jak bym miała kupić 100 sznurów łączonych ze sobą, każdy po 5 m, to wyjdzie mnie łącznie dekoracja sali za 1500 zł. Jak dla mnie bajka... :D
_________________
 
 
 
elektricgirl 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Parczew
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 8:59 am   balonyyyy

:? :? :?

dekoracje sufitu 1.jpg
jak zribic taki badz :małe,2 złaczone duze i małe balony łancych??
Pobierz Plik ściągnięto 738 raz(y) 60.85 KB

dekoracje sufitu 1.jpg
jak zribic taki badz: 2 duze i małe,2 duze balony, łancuszek z balonów ???
Pobierz Plik ściągnięto 726 raz(y) 60.85 KB

 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 8:30 am   

Bardzo prosto, musisz kupić odpowiednie balony - z dwoma końcówkami, po nadmuchaniu łaczysz je w łańcuch, te małe baloniki to balony 5", pompujec, wiazesz w "4" i przyczepiasz w przerwach miedzy zrobionym juz łańcuchem. Niestety koszt takich balonów jest spory, paczka kosztuje ponad 30 zł. Pozdrawiam :)



edit: usunęłam niepotrzebnie powtórzoną treść posta
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Paź 16, 2007 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2007 12:06 pm   

Tak sobie czytam te wasze posty i zauważyłam, że nikt nie przystraja sali sam tkaninami i tiulem. Jeśli już to dmuchacie balony. Wydaje mi się, że łatwiej jest samemu ładnie udekorować materiałem niź balonami. Balony trudno powiązać jak się nie ma doświadczenia i nigdy się ich równo nie nadmucha. Ostatnio byłam z moim chłopakiem na weselu jego przyjaciela. Sam pomagał mu dekorować salę balonami i muszę powiedzieć, że wyglądało to nieładnie, żeby być delikatną. Wolałabym chyba jakieś materiały. W Łodzi jest taka firma, która produkuje tiul i inne tkaniny. Mają podobno bardzo dużo kolorów. Jak ktoś z was będzie chciał sobie udekorować sam salę, to podam wam link do ich strony. Ja chyba zakupię u nich tiul do dekoracji kościoła, ale to jeszcze nie teraz :)
 
 
k-m-s 
Firma

Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 10:21 pm   kolorystyka

Witamy wszystkich na forum.

Nie będziemy się reklamować, lecz postaramy sie poradzić jak tylko potrafimy.
Na początek mała sugestia kolorystyki, bo o tym wiele czytaliśmy.
W zeszłym roku królował nastrój bordo-złoto. Nawet my jako dekoratorzy mieliśmy czasem kłopot z zamówieniem odcieni, ale cóż ... klient nasz pan. Po jakimś spotkaniu na szkoleniu jedna z zaprzyjaźnionych firm puściła w sieć dekorację zielono białą i...? ten rok to istne szaleństwo. Sami osobiście mamy ponad 50% zamówień w tym nastroju. A przecież staramy się robić każdą dekorację inną. Proszę porównać biało czerwoną, żółto niebieski, albo idąc dalej pomarańcz z żółtym, zdarzają się nam również indywidualiści, którzy chcą mieć wszystko inaczej i prawdę mówiąc sami nie wierzyliśmy że taka kolorystyka się sprawdzi (połączenie jasnego fioletu, bieli i łososiowego). Wszystko zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni osoby robiącej dekorację, lub odwagi zamawiającego.

pozdrawiamy
Agata i Radek
_________________
dekoracje na każdą okazję
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 11:31 pm   

chcialbym przestrzec przed firma WESOLE BALONIKI, naprawde przestrzegam, w wolnej chwili opisze wiecej zdarzen
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 9:02 pm   

My mamy dekoratorke w cenie sali, tylko musimy z nią uzgodnić co byśmy chcieli, no i co do jednej rzeczy w tej kwestii jak na razie jesteśmy zgodni. ?adnych balonów :) W sumie jeszcze na 100% nie wiemy jak sala będzie wyglądała, bo jest w budowie, ale mamy mniej wiecej pojęcie czego będziemy od kobiety oczekiwać ;)
_________________
 
 
 
gacus 

Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 7:55 pm   

cześć czy ktoś zna jakiś fajnych dekoratorów z Łodzi do dekoracji sali materiałem i stołu młodych?
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 8:00 pm   

my rezygnujemy z dekoratora - nasza sala sama w sobie jest elegancka i balowa :)
_________________
 
 
Madzia15 

Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Oława
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 2:03 pm   

Jeśli chodzi o inspiracje do samodzielnego dekorownia sali, to wiele pomysłów znalazłam na stronie internetowej balonalia. Polecam tą stronkę, gdzie profesjonalni dekoratorzy przedstwiają własne pomysły.
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 5:09 pm   

Ja też nie będę dekorować sali. Wystarczy mi to co na niej jest :)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 4:00 pm   

I jeszcze sporo propozycji:

http://wedding.w8w.pl/DEK...ELNE/index.html
_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Sro Maj 21, 2008 4:09 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 10:20 pm   Serwetki materiałowe

Nie znalazłam bardziej odpowiedniego tematu. Podpowiedzcie mi proszę gdzie w rozsądnej cenie kupić serwetki materiałowe.

Sprawa dosyć pilna.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 10:04 pm   

Słonko a byliście zadowoleni z dekoracji? Wszystko było tam jak uzgadnialiście wcześniej? I ile kosztowała Wasza dekoracja? Pytam bo widze,że dekorowała Wam ta sama osoba nad którą my się właśnie zastanawiamy i nie wiemy jaką podjąc decyzję.
 
 
Aga-L 

Wiek: 47
Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 3:24 pm   

Czy ktoś z Was może polecić firmę, która dekoruje sale. Trochę na ostatnią chwilę szukamy, i nie ma wolnych terminów :( :|
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 5:18 pm   

Dekoracja kosztowała 1500 zł. W cenie były te widoczne dekoracje, wszystkie materiały w cenie, również zapas świeczek i serwetek na 2 dni, dekoracja bramy oraz nad drzwiami wejściowymi oraz wypożyczenie stołu wiejskiego i kamionkowych naczyń na ten stół, wazonów, świeczników. Byliśmy bardzo zadowoleni, goście też podziwiali. Poza tym ta dekoratorka przystrajała też salę na wesele mojego brata 2 lata temu i również efekt był fantastyczny. Także polecam z całych sił.
_________________
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 11:00 pm   

Dekorację zamówiliśmy we wtorek przed weselem w firmie B&K z Aleksandrowa. Jedynym naszym pomysłem na wystrój było to, że maja być materiały i kilka balonów przed wejściem.

Firma wjechała ok. 12 w czwartek. Przed 16 dostaliśmy telefon, że już skończyli. Sala była zrobiona dokładnie tak, jak chcieliśmy.

Odebranie materiałów z sali też poszło sprawnie.

2 małe minusiki: dziura w jednym z obrusów i przybrudzone serce nad młodymi.

Ogólnie zdecydowanie więcej plusów niż minusów.

Polecam.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Ania121181 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: retkinia
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 8:42 pm   

Firma b&k z Aleksandrowa NIE NIE NIE NIE NIE zdecydowanie nie polecam. Szkoda ,że wesele ma się raz w życiu........ bez komentarza..................................
_________________
Ania
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:00 am   

Ania121181 napisał/a:
Firma b&k z Aleksandrowa NIE NIE NIE NIE NIE zdecydowanie nie polecam. Szkoda ,że wesele ma się raz w życiu........ bez komentarza..................................


Ale może mogłabyś jednak wyjaśnić, dlaczego nie polecasz? :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
marcela 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 1:58 pm   

Witam!
Ostatnio byłam na weselu u znajomych, dekoracje wykonała firma Happy Days z Pabianic, poprostu istne cudo. Firma jest nowa, ma wiele nowych pomysłów. Polecam!

DSC04346.JPG
A to jedna z fotek tej dekoracji.
Pobierz Plik ściągnięto 1181 raz(y) 68.17 KB

Ostatnio zmieniony przez marcela Nie Wrz 14, 2008 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:03 pm   

w tej dekoracji marceli najbardziej podobają mi się te światelka za młodymi - sama bym takie chciała :) Nie wiecie, gdzie takie można dostac i ile kosztują??

cała dekoracja fajna :)
_________________

 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 3:17 pm   

te światełka to kurtyny świetlne. Możesz poszukać na allegro albo wpisz w googlach. Nie pamiętam ile to kosztowało.
 
 
ewaok 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:21 pm   

My mieliśmy dekorację firmy B&K i była wspaniała, kosztowała 1250 zł razem ze stołem wiejskim. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

0002.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1103 raz(y) 47.2 KB

Ostatnio zmieniony przez ewaok Czw Wrz 25, 2008 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 1:37 pm   

Po pomocy znajomym przy dekoracji sali mam takie małe przemyślenie,że jednak bardziej opłaca się zamówić firmę.Co prawda na tej sali dekorowaliśmy tylko za młodymi i wejście do sali (jest ona w stylu myśliwskim więc żadne większe strojenie balonami,materiałami odpadało),ale i tak kupienie poszczególnych materiałów wyszło ok.100 zł (w tym świeczki i serwetki),chociaż była to bardzo skromna dekoracja.Przy większej sali to byłby koszt odpowiednio większy i oczywiście jeszcze trzeba mieć pomysł i chociaż małe zdolności.
Więc zapłacenie firmie jak dziewczyny piszą ok 1200-1300 zł to moim zdaniem nie jest duży koszt.
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 7:50 pm   

Tak była udekorowana nasza sala. Dodatkowa dekoracja to kwiaty na stołach i wianuszki za młodymi. Reszta to standard na sali (oczywiście za dodatkową opłatą).

DSC03958.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1242 raz(y) 80.52 KB

 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 9:52 pm   

Bardzo ładny subtelny i elegancki wystrój :) Własnie takie coś mi się podoba.
Chyba mi się nie wydaję że jest to sala w Hermanowie :?:
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 10:21 pm   

Tak, to Hermanów.
 
 
agagaga 

Dołączyła: 27 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 6:30 pm   

a tak wyglądała nasza sala, nie wymagała wielkiej dekoracji, chcieliśmy zrobić tylko miejsce za młodymi oraz postawić świece i kwiaty ( ponieważ właścicielka w ogóle nie stawiała świec na stoły, czego sobie nie wyobrażam, a kwiaty, to kilka róż w nieciekawych wazonikach ), dodatkowo za młodymi miała być kurtyna świetlna, ale właściciele nie bardzo chcieli się na nią zgodzić i daliśmy już sobie spokój.
pozdrawiam :)

salka nasza2.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1306 raz(y) 76.99 KB

salka nasza.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1202 raz(y) 64.28 KB

_________________
01.09.2007 - to był Nasz dzień... :)
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 8:39 pm   

agagaga co to za sala??
_________________

 
 
 
agagaga 

Dołączyła: 27 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 9:36 am   

Dwór w Kruszowie.
_________________
01.09.2007 - to był Nasz dzień... :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 12:49 am   

agagaga napisał/a:
właścicielka w ogóle nie stawiała świec na stoły, czego sobie nie wyobrażam

dla mnie swiece na stolach na weselu sa malo wygodne, a nawet niebezpieczne.. u nas zrezygnowalam ze swiec po doswiadczeniach z wesela kuzynki, u ktorej silny nadmuch klimatyzacji spowodowal gwaltowne i nierowne spalanie i bardzo intensywne skapywanie stearyny na obrus, do potraw i kieliszkow.. poza tym swiece i swieczniki przeslanialy gosci naprzeciwko i utrudnialy komunikacje..
_________________
 
 
agagaga 

Dołączyła: 27 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 11:47 am   

a ja osobiście sie z Toba nie zgadzam...

świece to klimat, a tylko nie umiejętne ich użytkowanie może spowodować szkody o jakich piszesz 555 i właśnie o to na pewno bała się właścicielka dworku, ale jak widać na moich zdjęciach świeca była gruba i w szkle ( przez co na pewno nie rozleje sie na obrus, a steryna nie będzie skapywała nam do jedzenia ) i uwież mi nikomu te świece nie przeszkadzały, nikt ich nie przestawiał, poniewaź nie były na tyle wysokie, by utrudniać kontakt wzrokowy biesiadnikom.

gdybym swoje wesele mogła przeżyc jeszcze raz, na pewno co do świec podjełabym ta samą decyzje! :)
_________________
01.09.2007 - to był Nasz dzień... :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 1:11 pm   

tu masz racje, ja chcialam zwrocic uwage na tę drugą stronę medalu.. :))
_________________
 
 
EwuniaS 

Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 1:26 pm   

Czy ktoś korzystał z usług wesołych Baloników lub Happy Days, jedyne co wyczytałam to odradzam pierwszą a bardzo chwalę drugą, jednakże żadnych konkretów nie ma
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl