Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DEKORACJE SAL
Autor Wiadomość
marcela 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 10:21 pm   

Witam, u mojej siostry dekoracje wykonywała firma Happy Days z Pabianic, siostra była bardzo zadowolona, a gościom się bardzo podobało. Mają fajne pomysły i są rzetelni i uczciwi, polecam.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 11:44 am   

u nas praktycznnie w ogóle nie było dekoracji, ponieważ sala jest ładna sama w sobie :)
oczywiście były białe pokrowce na krzesłach i dekoracja na stołach, ale to było wliczone w koszt sali, jak wreszcie odbiorę fotki w przyszłym tygodniu to postaram się coś wrzucić
ale w każdym razie np. moja mam była lekko zdziwiona, że nie ma żadnych balonów etc
:)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 2:59 pm   

marcela napisał/a:
Witam, u mojej siostry dekoracje wykonywała firma Happy Days z Pabianic, siostra była bardzo zadowolona, a gościom się bardzo podobało. Mają fajne pomysły i są rzetelni i uczciwi, polecam.


Moja koleżanka bierze ślub w przyszłym roku i też będzie korzystać z ich usług, a to jest ich strona internetowa-> http://www.happy-days.pl/
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
elza1977 

Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 9:08 pm   

a my bylismy w ?więta na weselu u koleżanki. Dekorację wykonywała firma ?lubne Marzenia z Łodzi. Młodzi również byli bardzo zadowoleni a mnie i innym gościom bardzo się podobało.

Zreszta ta firma wogóle organizowała im całe wesele i jestem w szoku, że tak fajnie się tym zajęli a do tego ile rabatów wynegocjowali. W sumie koleżanka byla jeszcze sporo do przodu z kasą mimo że im musiała zapłacić za usługe
 
 
gusiaczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 7:31 pm   

A może ktoś wie ile kosztuje udekorowanie sporej sali weselnej (na ok 120 osób) balonami helowymi? Właścicielka sali w której będziemy mieli weseli nie zgodziła się na dekorację zwykłymi balonami, żeby nie niszczyć scian.
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 9:49 pm   

z tego co wiem to u moich dekoratorow koszt 1 balona z helem to 2,50 zl ale idzie sie dogadac z nimi bardzo fajni ludzie :)
_________________
 
 
Dekoracje BK 
Firma


Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 10:33 pm   

Jeśli chodzi o dekoracje balonami z helem to średni koszt takiego balonika to 2zł/szt jednak trzeba się liczyć z tym że taki balon wytrzymuje do max 16 godzin wiec tylko na wesele. Jak chcesz aby balony utrzymały się również na poprawiny to musisz zamówić balony z helem ze specjalnym uszczelniaczem który pozwala aby balony utrzymały się dłużej. Koszt takiego balonika z przedłużoną żywotnością :) to średnio ok. 3zł/szt.
Jeśli chodzi o ilość to trudno jednoznacznie stwierdzić ile ich pójdzie, bo są różne możliwości wykorzystania balonów i od oczekiwań co ma z nich być zrobione, choćby od puszczenia ich swobodnie przy suficie na wstążeczkach, do stworzenia altanek i łuków helowych.
 
 
 
nailew 

Dołączyła: 28 Sie 2008
Posty: 24
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 10:04 am   

Teraz już sie raczej nie przystraja sal balonami. Można to zastąpic innymi fajnymi rzeczami, np. kwiatami, i tp. Ja polecam dekoratorkę która dekorowała salę mojemu bratu. Dziwczyna ma gust i nie jest droga. Ma pomysły i cały czas się rozwija. W załącznikach dodam zdjęcia sali.
Dziewczyna jest z Bełchatowa, ale myślę, że nie było by problemu zeby się z nią dogada, aby dojechała nawet do Łodzi. Jeśli ktoś był by zainteresowany namiarem do niej to proszę pisac na moj profil. Pozdrawiam!

t_foto2_118.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1441 raz(y) 37.47 KB

t_foto1_538.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1372 raz(y) 34.01 KB

 
 
Nikola3188 

Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 8:57 pm   

Robi się i to jeszcze jakie !! !, dekoracje balonowe wypierane są co prawda dekoracjami materiałowymi z dodatkiem kwiatów, ale byłam na takich weselach że dekoracje balonowe wyglądały cudnie, bo z balonów nie robi się tylko girland lecz również wiele fantastycznych kompozycji. Samej mi również podobają się dekoracje materiałowe, ale patrząc na tą fotkę to widzę że troszkę niedopracowana jest ta dekoracja, różnica fałdek na drugim zdjęciu, i to na samym przodzie, dwie fałdki obok siebie, są na rożnym poziomie, i to razi i psuje dekorację i to tło ?, jak dla mnie dziwne i brzydkie.
 
 
agagaga 

Dołączyła: 27 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 2:48 pm   

nailew napisał/a:
Teraz już sie raczej nie przystraja sal balonami. Można to zastąpic innymi fajnymi rzeczami, np. kwiatami, i tp. Ja polecam dekoratorkę która dekorowała salę mojemu bratu. Dziwczyna ma gust i nie jest droga. Ma pomysły i cały czas się rozwija. W załącznikach dodam zdjęcia sali.
Dziewczyna jest z Bełchatowa, ale myślę, że nie było by problemu zeby się z nią dogada, aby dojechała nawet do Łodzi. Jeśli ktoś był by zainteresowany namiarem do niej to proszę pisac na moj profil. Pozdrawiam!


no niestety, ale , chyba jednak ta Twoja dekoratorka, ma dość średni gust...
przepraszam, ale to na prawde średnie.
naoglądałam się różnych dekoracji, jak sama miałam ślub i to co nam pokazałaś jest kiepskie uważam, ale cóż, kwestia gustu przecież. Pozdrawiam Cię "nailew"
_________________
01.09.2007 - to był Nasz dzień... :)
 
 
gagusia83 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: bełchatów
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 5:18 pm   

Ja za swoją dekoratorkę (ślub brałam w czerwcu) dałam z mężem prawie 2000 tysiaki, ale nie tyczyło się to tylko sali. Złożyło się na to dekorowanie kościoła, sala, wiązanka ślubna i klip dla męża, bukiety dla rodziców, przystrojenie samochodu stół wiejski (full wypas) Także moim zdaniem nie jest to duża kwota a efekt był imponujący. Sala była w kolorze różowo-perłowym przeważały materiały a balonów było może z 300 szt do tego ozdobne dzwoneczki z papieru. Na stołach długie wazoniki i w każdym z nich po 1 szt różyczki Udekorowała nam pięknie stolik na szampana Za młodymi dwa podświetlane serduszka z sizalu na dwukolorowym materiale przeplecione bluszczykiem. W kościółku pergola od razu w wejsciu Krzesełka dla młodych obite białym materiałem opadającym na ziemie a na niego wysypane płatki czerwonych róż Samochód miał bardzo skromne ale też cieszące oko przybranie wiązanka zaś była bordowo-różowo-biała też z róż z lekkim zwisem jeżeli ktoś z bełchatowa i oklic jest zainteresowany podam stronę mojej dekoratorki My byliśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego Bardzo fajna i uczciwa babka tylko podajcie swój mail
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 9:35 pm   

Z czystym sumieniem moge polecić firme B&K z ALeksandrowa , która dekorowała nam sale na 12.09.2009 ;)
Zaplacilismy za wszystko 1500zł : (gdzie wiekszosc firm proponowała nam cene od
...2 tys... :o
dekoracje stołów - obrusy, serwetki, swieczki, swieczniki, kwiaty w wazonach, falbana
dekoracja materiałowa-na całej sali - sufit itd...
plus łuk balonowy
i inne drobne elementy
Dodam, że mielismy bardzo duzą sale...a mimo wszystko firma nie podniosła nam ceny.
Warto zobaczyć ich dekoracje na stronce
Polecam;)
_________________
Justii
Ostatnio zmieniony przez Justii Wto Sty 12, 2010 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yeeta 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:29 pm   

Cześć,
Mam pytanie zastanawiamy się z narzeczonym czy dekorować sale samemu, czy też wynająć dekoratorkę. Aby ostatecznie się zdecydować na jedną lub drugą opcję muszę wiedzieć ile musiałabym wydać na materiały. Moja sala weselna ma wymiary: sala jadalna 12X15 taneczna 12x 10. Czy potrafi mi któraś z was powiedzieć ile potrzebowałabym metrów materiału? W załączniku przesyłam zrobioną w paince wizję dekoracji (przepraszam za krzywizny, ale nie miałam więcej czasu żeby zrobić to starannie).
Piszcie proszę ile potrzeba na to materiału

rrr.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1133 raz(y) 32.34 KB

rrr.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 942 raz(y) 32.34 KB

_________________
Ten dzień 31 lipca 2010
Ostatnio zmieniony przez yeeta Czw Lut 11, 2010 12:36 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
mysza29 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 4:24 pm   

Jeśli szukacie dekoratora to odradzam panie z " Białego Studia" z ulicy Kilińskiego w Łodzi. Pani jest nieuprzejma, jak z tobą rozmawia to tak jakby robiła łaskę że będzie dekorować ci salę. Powinna nauczyć się także dobrych manier. Jest strasznie droga jak na to co robi. Mówi że jak zamawiasz u niej parę rzeczy to da jakiś upust nic z tego. Za cenę która powiedziała mi za wiązankę przed nami ja kupiłam na giełdzie kwiatowej prawie wszystkie kwiaty na salę a miałam dużą salę. Jak przyjechała zabierać dekorację nawet się nie pożegnała odjechała bez słowa.Jeszcze raz odradzam.
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:56 pm   

mysza29, a może jakaś fotka z tej dekoracji, cena? Mało merytoryczny ten Twój opis...tak to każdego można opisać.
No i skoro była taka nieuprzejma...a ceny wyższe niż gdzie indziej, to czemu skorzystałaś z jej usług?
Wdzięczna będę za więcej szczegółów.
Pozdrawiam.
 
 
 
agagaga 

Dołączyła: 27 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:22 am   

Tak się składa że moją dekoracje też robiła pani z Białego Studia,
byłam bardzo zadowolona z usług.
jest profesjonalistką w każdym calu.

poleciłam ją mojej koleżance - sala weselna była bajeczna!!!
zdjęć nie załączę bo aparat mi się popsuł na weselu , ale mam zdjęcia z kościoła. widze że forum daje okazje innym firmom do podpatrywania konkurencji, do info o cenach...

ja w każdym razie Białe studio bardzo polecam - kobiety mają pomysły , i nie zostawiaja Młodej pary samej sobie z całym tym weselnym bałaganem.

jak ktos chce info do tej firmy to niech poda maila - wyśle .

1f68f5f8a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1705 raz(y) 42.91 KB

ec9f84e4a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1566 raz(y) 87.89 KB

_________________
01.09.2007 - to był Nasz dzień... :)
 
 
murchol 


Wiek: 39
Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 7
Skąd: lodzi-edinburgh
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 4:25 pm   

witam .mialam wesele 4 wrzesnia 2010.jezeli ktos szuka dobrej i taniej dekoratorki to polecam pania monike.firma "monika decorica"zdjecia mozna obejrzec na naszej-klasie pod ta sama nazwa.ja za wystruj mojej sali dalam 850zl za dodatkowe banki mydlane zaplacilismy 80zl(frajda dla dzieci i super wrarzenie)sale mielismy ubrana bardzo bogato i ze smakiem.naprawde polecam.jak potrzba wiecej zdjec to piszcie na mail murchol@wp.pl
_________________
data ustalona 04.09.2010
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 5:54 pm   

murchol napisał/a:
polecam pania monike.firma "monika decorica"zdjecia mozna obejrzec na naszej-klasie pod ta sama nazwa.

Szkoda tylko, że zakładając na nk profil o charakterze reklamowym ta pani postanowiła udostępnić galerię tylko dla znajomych :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
murchol 


Wiek: 39
Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 7
Skąd: lodzi-edinburgh
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 10:59 pm   

no niestety ale warto zaczekac na przyjecie zaproszenia:)
_________________
data ustalona 04.09.2010
 
 
 
ola_zy 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 11:29 am   

u nas sala udekorowana jest "na stałe", nie musimy się martwić :)
 
 
 
fijolet 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 6:35 pm   Białe Studio

Mieliśmy slub w hotelu w Dobieszkowie w lipcu 2010. Salę dekorowała nam Pani Milena z firmy Białe Studio w Łodzi. Sala nie jest łatwa do dekoracji bo jest to sala konferencyjna. Ale wyglądała bajecznie. Mieliśmy okrągłe stoły, pani Milena przepięknie je ubrała. Poza tym slub mieliśmy w plenerze i kapliczka była fantastycznie ubrana. Wiązanka ślubna i samochód byłu ubrane dokładnie tak jak chciałam. Rewelcja.
_________________
Fijolet
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 4:53 pm   

a co sadzcie o tej dekoracji w sali OSP?

normal_Jezow_0006.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1696 raz(y) 64.24 KB

normal_Jezow_0004.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1545 raz(y) 55.28 KB

 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 3:57 pm   

muzastrazaka napisał/a:

a co sadzcie o tej dekoracji w sali OSP?


Mnie nie podobają się te czarno-białe płytki, bardzo gryzą się z dekoracją stołów. Poza tym w świetle dziennym wygląda to miejsce jakoś stołówkowo ;/
_________________

 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 8:55 pm   

Mnie sie bardzo podoba dekoracja w formie takiego tortu kwiatowego. Co o nim sadziecie?

tort_kwiatowy.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1456 raz(y) 56.41 KB

 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 10:41 pm   

muzastrazaka napisał/a:
a co sadzcie o tej dekoracji w sali OSP?

z płytkami to raczej nic nie zrobicie, natomiast ja nie przepadam za balonami więc zastąpiłabym je większą ilością materiałów. Jedyny balon jaki może być to taki duży, pękający ;)
Fajnie, że są pokrowce na krzesła bo bardzo często na salach OSP krzesła są przedpotopowe.
Jeżów chyba tam kiedyś byłam z narzeczonym ;) ))
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 8:24 pm   

tez myslalam ozmniejszeniu ilosci balonow, ale u nas bedzie duzo dzieci i balony musza byc... cale szczescie ze sa te miaterialy i pokrowce bo napwrade sala wyglada wtedy inaczej. i wydac 1000 zł na taka dekoracje z pokrowcami warto wydac bo sala wyglada naparwde niezle, napewno nie bedzie zaluzji.... dekoratorka cosjuz wymysli.
Brinka - fajny tez Jezów ;)
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 7:06 pm   

Balony w tej formie na zdjęciach wyglądają fatalnie. Szczególnie to koło wokół kolumny. Balony mają różną wielkość i w zwiążku z tym cała forma sprawia wrażenie krzywej, podobna sytuacja z sercem balonowym.
Jeśli mogę coś od siebie:
proponuję obkręcić kolumny tkaniną i je podświetlić, to samo z "ołtarzem", na focie jest bury, mało odcina się od ściany, gdyby zastosować szlachetne tkaniny typu satyna lub duża ilość nakładanego i drapowanego szyfonu plus podświetlenie - wówczas będzie to wyglądało bardzo elegancko i nada dekoracji lekkości.


Jeśli masz sporo dzieci na weselu to nie musisz balonów obwieszać w dekoracji sali. Wystarczy napełnić balonami kilka worków fizelinowych i co jakiś czas wysypywać je dzieciom lub zrobić dekoracje balonowe pionowe i na statywach, które zrobią duże wrażenie na początek a później będą atrakcją dla dzieci. Ważne jest to, że balony mają rózne kształty, są balony okrągłe, podłużne, modelinowe...z tego można zrobić cuda.

Powodzenia !! !
Ostatnio zmieniony przez decolife_dekoracje Pią Sty 21, 2011 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 9:58 pm   

decolife_dekoracje możesz pokazać na zdjeciach takowe przykłady dekoracji i zabaw dla dzieci - ja na swoim weselu bede ich miala sporo w związku z tym przyda mi się - sama myślałam by zrobić im taki kącik zabaw dla dzieci
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 6:58 pm   

Oczywiście, że mogę. Jednak wszystkie moje fotki loguję a tych wstawić na forum nie można, bo będzie to kryptoreklama. Podaj adres mailowy to prześlę.
 
 
 
88zustin88 

Wiek: 35
Dołączyła: 30 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 8:43 pm   

Witam wszystkich, chciałabym skorzystać z usług i pomocy dekoratora lub dekoratorni, bo sama mam milion pomysłów na sekunde i ktoś musi mi je zweryfikować.

Poczytałam wasze wcześniejsze wpisy i wszystko cudnie pięknie,ale czy ktoś z Was miał wesele pod namiotem w plenerze? Bo ja właśnie takowe mam.

Sam namiot jest już elegancki,ale wymaga wykończenia. Ktoś może mi polecić firmę lub człowieka, który jest "polecony" i doświadczony w przyjęciach plenerowych i namiotach królewskich?

Pozdrawiam
_________________
Żustin
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 10:41 am   

jakie są trendy w dekoracjach sal i kościołów na 2011 rok, szukam inspiracji na dekorację :) i wybór kolorystyki :)
_________________




 
 
czkawka 
Firma

Wiek: 48
Dołączyła: 28 Lut 2011
Posty: 8
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 8:54 pm   

asiaj2001 napisał/a:
jakie są trendy w dekoracjach sal i kościołów na 2011 rok, szukam inspiracji na dekorację :) i wybór kolorystyki :)


Mysle że nie ma co sie sugerować moda. Najważniejsze żeby Wam sie podobało....:)
Trzeba wziąść pod uwage w jakim miesiącu bedzie ślub, można wtedy dobrac kwiaty, które w tym czasie kwitną i sa tańsze, co od razu odbija sie na kwocie jaką macie zapłacic. :wink:
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 11:09 pm   

Nie wiem jak Wy, ale ja wymiękłam :D


dekoracja.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1044 raz(y) 92.11 KB

_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 2:36 pm   

Ciekawe do czego są przyczepione te sznureczki z kwiatami.
_________________

 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 3:42 pm   

M4rcysi4,

piękne ;)
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 5:04 pm   

Hellen śmiem sobie gdybać, że do jakiejś listwy, bo raczej nie robiliby tysiąca dziurek na uchwyty :D
_________________
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 12:49 pm   

muzastrazaka napisał/a:
a co sadzcie o tej dekoracji w sali OSP?


Mnie się bardzo podoba, nie powiedziałabym nigdy że to sala w OSP :-)
_________________
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 2:46 pm   

a mnie dekoraja w sali OSP sie w ogóle nie podoba....
Po pierwsze kolor pomarańczowy średnio mi się podoba na ślub czy wesele. Jeżeli jednak ktoś juz decyduje się na ten kolor to dekoracja tiulami i balonami wystarczy, na stołach próbowałabym przełamać to innym kolorem...
Co za dużo to nie zdrowo.....i dodatkowo myślę , że para młoda ginie w tak ostrej i przesyconej dekoracji ;)
ale to jest moje zdanie ;)
_________________


 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 5:30 pm   

ja akurat nie gustuję w pomarańczu ale przecież de gustibus et coloribus non est disputandum.. poza tym podoba mi się ta dekoracja i zupełnie nie zgadzam się, że
dagii napisał/a:
para młoda ginie w tak ostrej i przesyconej dekoracji

myślę, ze wrażenie nasycenia robią te pomarańczowe napisy na zdjęciach..
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 9:56 am   

Hmmmmm.... no to ja przedstawię kilka przykładów gdzie pomarańcz wyglada delikatniej i o wiele bardziej elegancko.....
dla mnie osobiście tamta dekoracja jest.... razi moje poczucie estetyczne ;)
Uważam , że najlepsze połączenia tego koloru to:
-pomarańcz/ biel
-pomarańcz/amarant
-pomarańcz/ błekit /lazur
-brzoskwinia/lawenda

;)

0050c1daf85b79041ac1c66b903ebec9_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1370 raz(y) 32.27 KB

orange-tables.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1354 raz(y) 28.29 KB

d0a0fdad4d1dc4add8425e0e4a057d3f_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1330 raz(y) 42.85 KB

weddingsonthefrenchriviera_comorange.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1318 raz(y) 29.01 KB

_________________


Ostatnio zmieniony przez dagii Nie Mar 27, 2011 10:06 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Kamila M 


Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 12:13 pm   

Mi osobiście się podobają takie nowoczesne dekoracje, ale bez zbędnego przepychu. Takie delikatne stonowane kolorki. Uwodzą wzrok.... :)
edit: Wymoderowany link - podejrzenie kryptoreklamy -ppola
_________________
"Czekam na Ciebie i będę czekać, człowiek jest po to by kochać człowieka."
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Maj 18, 2012 10:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 1:46 pm   

Jak wróce wieczorkiem do domu to wstawie przesliczną dekorację sali z wesela na którym bylam teraz w święta.
Nigdzie jeszcze czegos takie nie widziałam...
Nie bylo ani balonów ani materiałów... :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 8:56 pm   

czekamy :)
_________________


 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 11:50 pm   

Faktycznie - coś ciekawego i innego - oryginalne.
Czy to była sala w Łodzi czy gdzieś poza? Fajny pomysł, z tym że wydaję mi się że taka "folkowa" dekoracja najlepiej nadaje się właśnie do jakiejś karczmy czy czegoś w tym stylu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Pon Maj 02, 2011 11:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 8:33 pm   

To sala poza Łodzią w Konopnicy.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
edyta1982 

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:34 pm   Białe Studio Łódź

Witam serdecznie,

z całym przekonaniem mogę Państwu polecić usługi Białego Studia z Łodzi. Nasze wesele odbyło się 4 dni temu i do dziś otrzymujemy telefony od zachwyconych gości, którzy zawsze wspominają przepiękny wystrój. Oczywiście kwestia użytych materiałów i dekoracji to był nasz wybór. Nie przepadamy za balonami i zdecydowaliśmy się na tiulowe wykończenie sufitu podświetlane wężami świetlnymi, co robiło piorunujące wrażenie. Wysokie szklane świeczniki na stołach oraz bukiety z żywych kwiatów dopełniły całości. Sala wyglądała bardzo elegancko i z klasą. Zadanie nie było łatwe, gdyż sala, w której się bawiliśmy, służy organizacji konferencji i szkoleń - zatem jej codzienny wystrój jest bardzo surowy, wręcz biurowy. Jednak praca Pani Mileny (do 2 w nocy!) dała efekt sali jak z bajki.

Jeszcze raz gorąco polecam!!!
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:38 pm   

edyta1982, przydałyby się jakieś zdjęcia!
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 12:23 pm   

O tak! edyta1982 koniecznie wstaw zdjęcia. Jestem strasznie ciekawa, bo brzmi to świetnie ;)
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 3:59 pm   

zdjęcia i później koszt też by się przydał :)
_________________


 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 4:46 pm   

Czekamy z niecierpliwością na fotorelację edyta1982 :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl