Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół Gamma z Ozorkowa
Autor Wiadomość
Pati83 

Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 6:40 pm   Zespół Gamma z Ozorkowa

Witajcie! Czy zna ktoś zespół Gamma z Ozorkowa. Byłam u nich na spotkaniu zrobili na mnie dobre wrażenie ale może ktoś miał z nimi styczność i mógłby wrazić opinię ta temat jak prowadzą wesele i w ogóle czy to dobry zespół. Pozdrawiam!
 
 
gracja83 

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: ozorków
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:45 pm   

U mnie na weselu grał zespół GAMMA. Byłam bardzo zadowolona. Bardzo fajnie grali i śpiewali. Mają super wokalistkę - super wokal. Wszystkie nasze wspólne wcześniejsze ustalenia zostały zrealizowane. Ponadto byłam bardzo zaskoczona jak zagrali marsza. Poprostu rewelacja. Grali na żywo. Jeden z tych muzykantów grał na saksofonie. Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zespołu więc szczeże go polecamy
 
 
martinika 

Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 4:57 am   

Zdecydowanie zgadzam się z Tobą Gracja83. Zespół bardzo fajny. Wszyscy goście bardzo byli zadowoleni. Grali u mnie na weselu a potem u mojej siostry na osiemnastce. Repertuar ustalają indywidualnie. Inny na wesele i inny na osiemnastkę. Moja siostra zażyczyła sobie same muzyczne nowości - jak to młodzież - i muszę stwierdzić że spisali się na medal.

[ Dodano: Pon Maj 25, 2009 5:59 am ]
A jeszcze jedno. Jeden z nich to nie dosyć że podobny do Krawczyka to jeszcze podobnie do niego śpiewa. Pozdrawiam Wszystkich
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 8:46 am   

Gracja83 - nie masz czasem rozdwojenia jaźni?

gracja83 napisał/a:
Grali u mnie na weselu w 2003 r.

Z wątku APLAUZ ze Zgierza: http://www.forum.wesele-l...ghlight=#307177
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gracja83 

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: ozorków
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 6:38 am   

Wiesz?! to bardzo nie eleganckie z Twojej strony Kryszka. Życie czasami układa się tak że można mieć dwa wesela. Owszem w 2003 roku grał u mnie na weselu zespół Aplauz a w 2009 grał zespół Gamma. Zresztą nie zamierzam się tłumaczyć bo to moja prywatna sprawa. Natomiast zanim coś napiszesz zastanów się czy kogoś nie zranisz. Ja wyrażam tylko opinię na temat zespołów z którymi miałam styczność. A jeśli chodzi o ścisłość to nie współpracuje z zespołem Gamma. Tylko Solaris ze Zgierza. Których jak widzicie nie reklamuje na forum bo uważam że najlepszą reklamą jesteśmy My sami w sobie i dla mnie liczy się uśmiech "młodych", którzy po każdym z wesel są zadowoleni.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 7:54 am   

gracja83 napisał/a:
Natomiast zanim coś napiszesz zastanów się czy kogoś nie zranisz.

Naszym zadaniem jest wyszukiwanie kryptoreklamy i to robimy, a nie bawimy się w niuanse. Twoja wypowiedź + identyczne IP z drugą osobą piszącą o tym zespole jest wysoce podejrzane. Wszystko, a opinię i tak wyrobią sobie czytający.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
weth84 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 8:27 am   

miałam okazję usłyszeć wokalistkę na żywo i obejrzeć jak się ludzie bawią przy grze tego zespołu. Naprawdę goroąco ich polecam bo zagrają dla każdego. Tak elastycznego w swym repertuarze zespołu dawno nie spotkałam.
Do tego łatwo ich sprawdzić bo posiadają płyty DVD z wesel, na których grali (nie demo!)
Sprawdzenie nic nie kosztuje a myslę, że nikt nie będzie załował ;) )
W czerwcu będę się bawić na weselu z ich udziałem i dam znać czy się wykazali...po raz kolejny ;) )

Ania
_________________
Anna
 
 
hiszpan 

Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: ozorków
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 8:24 pm   

martinika napisał/a:
Zdecydowanie zgadzam się z Tobą Gracja83. Zespół bardzo fajny. Wszyscy goście bardzo byli zadowoleni. Grali u mnie na weselu a potem u mojej siostry na osiemnastce. Repertuar ustalają indywidualnie. Inny na wesele i inny na osiemnastkę. Moja siostra zażyczyła sobie same muzyczne nowości - jak to młodzież - i muszę stwierdzić że spisali się na medal.

[ Dodano: Pon Maj 25, 2009 5:59 am ]
A jeszcze jedno. Jeden z nich to nie dosyć że podobny do Krawczyka to jeszcze podobnie do niego śpiewa. Pozdrawiam Wszystkich
Witam wszystkich jestem byłym gitarzystą zespołu Gamma który już dawno nie istnieje więc nie piszcie nie czytajcie tych głupot-pozdro
 
 
ozorkowianin 

Wiek: 44
Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Cze 20, 2015 6:46 pm   

GAMMA juz nie istnieje , teraz solistka załozyła sobie sama zespół gdzie ma inny skład ,reszta zespołu ****gamma ** jest pod inna nazwą a tak jak pisaliscie jeden spiewał krawczyka ten facet ma fason nie ma takiego w ozorkowie co by potrafił grac na akordeonie,git-basowej,klarnecie,sax,oraz innych instrumętach bo z tego co wiem w roku 1990 grali tylko na żywo az do 2000 roku ,potrafi zagrac wszystko co tylko chcesz a nie jak inni z dyskietek kart lub MD jak wiele zespołów z Ozorkowa !! !!! Jest mało tak zdolnych muzyków kolega ze szkolnej ławki wiec wiem co pisze .

[ Dodano: Sob Cze 20, 2015 7:50 pm ]
gracja83, a ty to sama jestes ta wokalistka ze tak chwalisz sie ..... ty nadajesz sie do koscioła a nie na wokal do zespołu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl