Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dorożka, bryczka itp.
Autor Wiadomość
mlody_ld 

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 10:40 am   do michalina22

WItam

Gdzie na ulicy Lawinowej można wynająć karetę Mogę prosić o jakiś kontakt?
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 12:18 pm   

Mnie tez sie marzyla taka piekna bryczka :) , ale slub bierzymy w polowie wrzesnia i troche boje sie o pogode no i mamy daleko z Retkinii do Konstantynowa na sale wiec chyba odpada :(
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 12:49 pm   

Może się wtrącę i napiszę, że teść pana z sali Skarabeusz powozi bryczką do ślubu, niestety ni wiem jakie są ceny. Zdjęcie można zobaczyć w galerii na stronie sali- www.skarabeusz.pl
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 1:16 pm   

neskalodz napisał/a:
Mnie tez sie marzyla taka piekna bryczka :) , ale slub bierzymy w polowie wrzesnia i troche boje sie o pogode no i mamy daleko z Retkinii do Konstantynowa na sale wiec chyba odpada :(


Myśmy mieli ślub w połowie września i jechaliśmy bryczką z domu na Olechowie do kościoła na Sienkiewicza, a potem stamtąd do Belwederu w Konstantynowie i dojechaliśmy, cali, zdrowi i nawet Nam to zajęło krócej niz przewidywaliśmy :) Także się da :) Oczywiście nikt nie jest w sanie zagwarantowac, że nie bedzie padało, ae jesli sie bardzo chce, to trzeba zaryzykować :)
_________________

 
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 7:07 pm   

No to Pusiak po twoim poscie znow rozmyslam o tej bryczce intensywnie:) Co prawda my dostajemy samochod do dyspozycji od wlasciciela sali juz w cenie wesela, no ale bryczka to zawsze cos innego, a dzien slubu powinien byc niezwykly :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 8:18 am   

neskalodz, polecam ten środek transportu :) Jak jes ładna pogoda to można jechac odkrytą bryczką i wtedy wrażenie jest niezapomniane absolutnie - pamiętam jak na Nas ludzie patrzyli, machali Nam, gratulowai z przejeżdżających samochodów - super uczucie :) No i ja uwielbiam konie, więc dla mnie niezapomniany stukot kopyt, parskanie :) Wszystko sie da zaplanować, pod warunkiem, że sie chce. A Wy jesteście w tej dobrej sytuacji, że skoro właściciel oddaje Wam do dyspozycji autko, to zawsze możecie je wziąć, gdyby pogoda była do bani, a jesli nie, to niech świadków wiezie :)
_________________

 
 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 9:55 pm   

Ja jechałam białą karetą z białymi końmi do ślubu. Było bajecznie czułam się jak księżniczka. Polecam takie przeżycie:)
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:08 am   

zgadzam się z jjworld, świetne uczucie :)

bryczkank.jpg
nasza bryczka
Pobierz Plik ściągnięto 956 raz(y) 93.86 KB

Ostatnio zmieniony przez ssysia Czw Lip 30, 2009 12:09 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 3:06 pm   

a jaka była cena bryczki ?
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 3:59 pm   

ssysia piękna bryczka. Też o takiej marzyłam, ale niestety koszta nas przerosły. :kwasny:
_________________


 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 8:01 pm   

cena jest uzależniona trochę od trasy jaką trzeba przejechac, więc tak 1000-1500, my z Chojen na Śródmieście zapłaciliśmy 1200
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 9:31 pm   

No to jak by tak mieli przyjechać do Bełchatowa to by było hohohoh.... 8)

a dzisiaj widziałam tą bryczkę z białymi konikami koło makro :) ładniutko to wygląda :) a i pogoda dzisiaj jak na bryczke była rewelacyjna :)
_________________
 
 
bajla83 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 8:28 am   

O tak ja na pewno bryczką pojadę do ślubu. Wygląda to bajecznie. Ile jest firm w Łodzi wynajmujących bryczki?
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 7:49 pm   

My tez pojedziemy bryczka- od zawsze bylo to moje marzenie. Nam sie poszczescilo, bo pan w Jasminowce da nam bryczke w cenie wesela.
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 1:34 pm   

My pojechaliśmy bryczką do ślubu-niesamowite uczucie, polecamy wszystkim! :) Bryczka tak się prezentowała:

_________________
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 9:15 am   

hmmmmm nie wiem czy takie małe cuś kwalifikuje się do kategorii bryczki ale widzieliśmy ostatnio dwie takie jakies małe karece kopciuszka
pierwsza całą biała była z dachem - powiem tak - piękne konie - resztę pominę ludzie którzy koło na wtedy stali śmiali się do rozpuku
a wczoraj widzieliśmy taką samą tylko otwarta z różowymi dodatkami - K. powiedział że by nie uszkodził gdybym w takie coś mu kazała wsiąść - wyglądało to bardziej śmiesznie niż łąadnie
może takie wieksze bryczki wyglądają fajnie ale tamte mini karoce wyglądały bardziej śmiesznie niż jakkolwiek - brrrrr
K. pewnie by si w nich nawet nie zmieścił :smile:
po tej biało-różowej jakoś dziecięce marzenia jechania takim transportem do ślubu prysły bezpowrotnie..
_________________
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 11:15 am   

Dziewczynki, ja dwa tygodnie temu widziałam dorożkę na żywo. Wcześniej- tylko na zdjęciach. Naprawdę wygląda to magicznie, zdjęcia nie oddają tego, jak to jest naprawdę. Biała bryczka, białe konie... Zakochałam się po prostu. Szkoda, że na salę mam daleko od kościoła, bo na pewno bm się skusiła. Zostają nam białe konie mechaniczne. ;)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 12:52 am   

Mnie jakoś nigdy nie pociągało aby jechać bryczką, dopóki nie zobaczyłam jak moja kuzynka jedzie do ślubu bryczką i powiem Wam że Misiak ma rację
Misiak87 napisał/a:
Naprawdę wygląda to magicznie, zdjęcia nie oddają tego, jak to jest naprawdę
ale my chyba pozostaniemy wierni dziecięcym marzeniom czyli auto retro :smile:
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 6:20 pm   

A ja zawsze chciałam dorożką, ale teraz zdecydowanie wolę samochodem.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 6:52 pm   

Weira napisał/a:
A ja zawsze chciałam dorożką, ale teraz zdecydowanie wolę samochodem.
też tak chciałam, ale zanim tą dorożka się dotelepiemy do Kościoła to już chyba o 15 bym musiała wyjechać do Kościoła :D a po drugie jak mi coś "narobi" po drodze to nie za fajny widok by był :D (a z racji tego że gram w orkiestrze dętej to będzie orkiestra dęta u mnie grać przed domem i przed Kościołem) więc nie wiem czy te konie by nie wpadły w jakiś szał i by jeszcze wyszło że nie mamy czym jechać do Kościoła :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Czw Lis 26, 2009 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 12:59 pm   

Więc co do ostatniego postu: konie chodzące w bryczce MUSZĄ być przyzwyczajone do ruchu ulicznego i hałasu, więc teoretycznie nie powinny się spłoszyć. Do tego każdy profesjonalista do tego zaprzęgu wybierze konie spokojne (powtarzam - PROFESJONALISTA).

Po drugie: trudno oczekiwać od konia, żeby wypróżniał się wtedy, kiedy nam się to podoba, w końcu to żywe zwierzę...

I powiem Wam szczerze, że jak widzę te siwki na zdjęciach, którym nawet nóg nie pomyli, nie wspominając o grzywach i ogonach (można je łatwo "wybielić"), które wcale nie są idealnie dobrane, to jako fachowiec utwierdzam się w wyborze ładnego SUV-a zamiast bryczki. Powiem wprost - konie do ślubnego zaprzęgu powinny być harmonijnie zbudowane, idealnie dobrane i przede wszystkim: PIELĘGNACJA!!! Aktualna oferta w tej kwestii nie zawiera nic ciekawego...
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 12:42 pm   

Ja planuję przejecha się bryczką do samego ślubu gdyż planuję wesele w Poddebicach i z Łodzi byśmy jechali i jechali... heh :lol:
macie może jakieś propozycje w miare nie drogiej <do ok.1000zł> bryczki w Łodzi? Ślub będę brała na górnej i tam też mieszkam, więc nie daleka była by przejażdżka.

A ja tak zawsze marzyłam o koniach i nawet chciałam do ślubu jecha na ukochanym koniku ale wszyscy mi mówią że będę później śmierdziec :( ehhh
_________________
 
 
 
Muniek 

Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 9:04 pm   

W Łodzi raczej nikt się nie zgodzi za tą cene. Myśle, że musisz szykować te 1200-1400zł.
 
 
smerfetka 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 2:20 pm   

Oj jak mi się marzyła taka bryczka ale ze względów praktycznych zdecydowaliśmy się na audi zazdroszczę
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:44 pm   

A kojarzycie może jakąś taką fajną bryczkę ale zakrytą? Ale też nie karete całkowicie zabudowaną :razz:
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 4:18 pm   

Ja marzyłam o bryczce jak byłam mala...ale teraz wydaje mi się to trochę tandetne. na targach ślubnych zobaczyłam taka karetę jak z Kopciuszka, wygladała jak wielka dynia zmieniona w karocę - na 1szy rzut oka zachwycilam sie...ale jak się przyjrzałam, to stwierdziłam, ze to przesada...a cena?? 1800zł...
 
 
 
Muniek 

Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 5:11 pm   

W Dobroniu koło Pabianic jest czarny powóz (Landolet) pełen orginał zaprzężony w kare konie.

slubforum2.jpg
zakryty
Pobierz Plik ściągnięto 867 raz(y) 85.6 KB

slubforum1.jpg
odkryty
Pobierz Plik ściągnięto 792 raz(y) 91.84 KB

 
 
maravilla08 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 11:25 am   

Ja nie byłam do końca przekonana, ale po namowie mojego M. stwierdziłam że to dość fajny pomysł jechać karetą, bo ode mnie z domu do kościoła jest 5 min, a z kościoła na salę też chwilka, więc stwierdziliśmy że bez sensu jechać samochodem taki kawałek!! Akurat poznaliśmy fajnych ludzi którzy się tym zajmują, pokazali nam filmy i się przekonałam :) Będziemy mieli białą karetę i cztery piękne konie :)
Pozdrawiamy amazonka, wiesz o co chodzi w tym temacie :)
Ostatnio zmieniony przez maravilla08 Pią Lut 12, 2010 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 11:10 am   

KIedyś bardzo chciałam jechac bryczką do ślubu, ale cena, niepewność co do pogody i dość duża odległość kościoła od sali sprawiła, ze jedziemy autem...
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 3:35 pm   bryczka konstantynów

My rowniez zdecydowalismy sie na bryczke, bo we wstepnych planach mial byc USC w Konstantynowie i sala w Aleksandrowie, ale teraz wyszlo na to ze slub bedzie w Instytucie Europejskim na Piotrkowskiej.. nie wiem czy w takiej sytuacji jazda bryczka Konstantynów - ul. Piotrkowska - Aleksandrów to troche nie przesada...
W kazdym razie chcialam dac znac ze nasza bryczka kosztuje 900 zl po negocjacjach :) wstepna cena miala byc 1000zl wiec mysle ze i tak bardzo tanio. Nie warto rezygnowac z takich marzen w dniu slubu ze wzgledu na cene, to pewnie jedyna taka okazja zeby je spelnic :) Pozdrawiam
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 11:24 pm   

a skąd masz tą bryczkę? :) z Łodzi, ALeksandrowa czy może Konstantynowa?:)
Jasne, że nie należy rezygnować z marzeń! Ja nie zrezygnowałam i tak zakreciłam wszystko że bryczka będzie :D :D :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marcka Wto Mar 09, 2010 11:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 11:07 am   

Bryczka jest na szczescie z Konstantynowa :) w weekend sie udamy do wlaściciela koników i zapytamy jak on to widzi, w koncu powinien wiedziec najlepiej czy jego koniki dadza rade i ile czasu to by mniej wiecej zajelo :)
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 12:18 pm   

Aha, no to życzę powodzenia w negocjacjach :)
_________________
 
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 12:15 pm   

habibati a mogłabyś dać namiary na tego Pana z Konstantynowa bo też poszukuję bryczki, a wszędzie takie ceny że szok.
Byłabym bardzo wdzięczna i życzę powodzenia :)
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
marta_ 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 11:43 pm   

A macie może jakieś namiary na bryczkę z okolic Ozorkowa bądź Łęczycy????
_________________
...każdy napotkany człowiek coś stracił, czegoś się boi, coś kocha...
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 7:51 pm   

W tej okolicy to nawet nie ma żadnej porządnej stajni, nie mówiąc o bryczce... No, dobra, jest stajnia, ale z arabami, bryczki brak :D

Podejrzewam, że pan Musiał dojeżdża. To nie jest problem przetransportować konie i bryczkę, szczególnie jak ktoś jeździ na zawody... Wystarczy jeden dostosowany koniowóz albo auto z końską przyczepą i drugie z lawetą.
 
 
Magda_Bros 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 5:54 pm   

jjworld napisał/a:
Ja jechałam białą karetą z białymi końmi do ślubu. Było bajecznie czułam się jak księżniczka. Polecam takie przeżycie:)


My tez jechalismy białą karetą :) Przecudnie sie czułam :) Wszystkim polecam - bo to chyba jedyna okazja ! ;)
_________________
Pozdrawiam
Magda
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 8:45 am   

Witajcie
czy ktoś ma namiary, linki do bryczek, dorożek itd.? w okolicach Konstantynowa? Wogóle jakie to są koszty, proszę o info. ;)
_________________




 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 4:44 pm   bryczka w konst

Wklejam fotki naszej bryczki, o ktorej pisalam juz wczesniej :) Pan jest z Konstantynowa.

bryczka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 802 raz(y) 91.22 KB

_________________
 
 
marti16121 

Dołączyła: 31 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 1:51 pm   

Czesc dziewczyny. jestem tu poraz 1 :) ślub biore 30.10.2010 roku w Konstantynowie w srebnej i bardzo bym chciała do ślubu jechać bryczką :) czy któraś z was ma jakies namiary na pana z konstantynowa albo okolic?? odp na forum albo na raj.martyna@interia.pl dzieki
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 6:10 pm   

Muniek napisał/a:
W Dobroniu koło Pabianic jest czarny powóz

Wow ale bliziutko mnie i ja nawet nie miałam o tym pojęcia :o

Super bryczką jechać do ślubu :razz:

Mi się też marzy limuzyna :buja w oblokach:
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 6:30 pm   Bryczka z Dobronia

My właśnie wzięliśmy Pana z Dobronia, rozmawialiśmy Pan konkretny i rzeczowy co Prawda może odrobinkę za sztywno podchodzi do dekoracji bryczki ale widać że zna się na rzeczy.

a niżej zdjątko bryczki :D

IMG_1760.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 803 raz(y) 87.5 KB

_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 8:52 pm   

witam czy mogłabym prosić o namiary na bryczki/dorożki
w internecie zbyt wiele nie znalazłam
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
mari_1980 

Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 12:20 pm   

ja tez jechałam bryczką do ślubu 1000zł bardzo zadowolona :)
 
 
Paulina Kaczmar 

Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 1:39 am   

bardzo proszę o jakieś namiary na białą bryczkę, karetę mam nie dużo czasu a nie wiem gdzie są ślub jest w zgierzu wiec szukam gdzieś w okolic, proszę o pomoc
 
 
ZiewKomara 

Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 3:46 pm   

witam dołączam się do koleżanki wyrzej czy mogłabym prosić o namiary na bryczkę/dorożkę z Łodzi i okolic
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 7:12 pm   

Paulina Kaczmar, ZiewKomara, poczytajcie po prostu cały temat namiary są w przynajmniej trzech postach....
_________________

 
 
 
ZiewKomara 

Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 10:50 am   

ja znalazłam tylko Oleńkę, Pod dzwonkami, Pana Musiała i jak narazie pod dzwonkami najtaniej mi powiedzieli. A mimo że czytałam cały post kilka krotnie to nie widzę 3 namiarów :(
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 2:24 pm   

Strona 2 tematu - drugi post od góry (mój zresztą) - jest link do mojej bryczki (Oleńka);
Strona 3 tematu - post Klaudynki - 5 linków, z czego jeden do Oleńki, dwa kierują do tego samego usługodawcy (pana Musiała, którego jak widze już znalazłaś :) ), jeden nie działa i jeden przekierwuje na stronę z adresami

i już masz co najmniej trzy namiary (z czego gwoli sprawiedliwości dwa już znalezione wcześniej) ale co najmniej jeden jeszcze chyba mozna znaleźć :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 06, 2012 2:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paulina Kaczmar 

Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 16, 2012 8:01 pm   

znalazlam bardzo ladna karete i zamówiłam na swój ślub
karetydoslubu.pl
pan jest z pabianic wiec do lodzi , zgierza itd. spokojnie przyjedzie:)
jak bede miala zdjecia to wkleje:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl