Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Lut 06, 2009 8:46 am
WIK z Pabianic
Autor Wiadomość
bednar 

Wiek: 42
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 12:16 am   WIK z Pabianic

Potrzebna mi wasza pomoc, polecono mi ten zespół ale chciałbym znać inne opine.


edit: zamieniłam tytuł tematu z opisem tematu, żeby było wiadomo o jaki zespół chodzi
kryszka
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Kwi 03, 2009 10:56 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 7:45 pm   Re: WIK z Pabianic

Bardzo fajny Pan :)
Napisałam ponieważ nikt nie wygłosił opinii:) Byłam i słyszałam
Polecam na imprezki :) Ja co prawda mam juz zespół na moje wesele ale Pan Irek bardzo fajnie prowadzi :)
Pozdrawaim
 
 
Mała_Inka 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:41 am   

witajcie,
Zespół WIK to energia i power! Potrafią rozbujać każdą imprezę i widać ze się przy tym dobrze bawią. Znają się chyba kilka lat, więc są dobrze zgrani. Grają bardzo różnorodny repertuar: leciało Batumi, Ta ostatnia niedziela, Pszczółka Maja ( z fajnym smaczkiem w postaci rockowej gitary:) ), Piasek, Feel, Doda, Żono moja i fajna piosenka Męzu mój, której jeszcze nigdy nie słyszałam.
Robią fajne zabawy, a szef zespołu fajnie zabawia gości. Niestety nasz termin mają już zajęty:(
Naprawdę fajnie się z nimi można ubawić.
 
 
kasia8713 

Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:38 pm   

Ja miałam wesele i ten zespół u mnie grał wszystkim polecam goście bawili się do białego rana a przy stołach nie było żywej duszy wszyscy w tańcu: starzy i młodzi. więcej o tym zespole mogę napisać na maila.
 
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 2:37 pm   

Witam,
na Naszym weselu zagra właśnie zespół WIK. Byliśmy posłuchać ich na żywo.... Coś pięknego.. !! Akurat na tym weselu nie było z nimi skrzypka, który po prostu jest niesamowity (widzieliśmy płytę z wesela na którym grał). Akurat jak byliśmy posłuchać to skrzypek był na innym weselu świadkiem. Ale to co zespół potrafi zrobić zszokowało Nas. Ludzie sami nas zachęcali do wzięcia tego zespołu. Jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi, że mieli wolny Nasz termin :) ) Śpiewają czysto, dobierają repertuar do ludzi bawiących się i do ich tempa (jak zmęczeni to zwalniaja itp). Oczywiście Pan Irek zaproponował Nam stworzenie listy utworów, które są dla nas ważne i jeżeli nie mają w swoim repertuarze to po prostu się ich nauczą...

Mamy nadzieję, że będzie super !! ;) )
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 9:29 am   

nie moge znalezc nic w necie o nich... ma ktoś coś?
 
 
gutovksy 

Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Kaletnik
Wysłany: Pią Lip 04, 2014 11:43 am   

Witam,
nic dziwnego, że nie możesz znaleźć w necie informacji na temat zespołu z jednego prostego powodu... są tak zaje*biści, mają tyle rezerwacji w przód, poleceń od ludzi, iż reklama w necie jest im niepotrzebna. :cool:

Jeśli nie słyszałaś ich na żywo to wierz mi na słowo i bierz ich w ciemno :)

Wiem co mówię, gdyż miesiąc temu to właśnie zespół WIK grał na moim weselu. Począwszy od nas czyli pary młodej, poprzez gości oraz obsługę sali wszyscy byli zespołem zachwyceni. Goście wychwalali zespół, zabawę jaką stworzyli i nie obyło się bez pytań: skąd zespół i jak do niego trafiliśmy :cool:

Jak marzysz o akcencie skrzypiec podczas ceremonii ślubu, to polecam pana skrzypka z zespołu, który po zgadaniu z chęcią zagra podczas mszy (bajka :eek: )

Podsumowując tę moja długą wypowiedź, przychodzi mi do głowy tylko jedna myśl...
Z czystym sumieniem polecam 8)



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez gutovksy Pią Lip 04, 2014 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania2 

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 3:58 pm   

NAJLEPSZY ZESPÓŁ NA WESELE !! !! sa poprostu niesamowici pod każdym w zgledem sa tak dobrzy ze nie porzebuja się reklamowac w necie. Na naszym weselu wszyscy byli nimi zachwyceni. Polecam!!!! :D :D
 
 
Muda 

Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 12:58 pm   

Podbijam temat :-) czy ktoś z Was miał okazję bawić się z WIKiem?
 
 
farciara11111 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 6
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 6:22 am   

zastanawiam sie nad zespołem ? jakieś nowe opinie ?
 
 
 
Muda 

Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 9:14 pm   

farciara11111 napisał/a:
zastanawiam sie nad zespołem ? jakieś nowe opinie ?


farciara, mieliśmy okazje powierzyć nasze wesele zespołowi WIK tego lata, tak jak już opisałam w jednym z wątków - GORĄCO POLECAMY ZESPÓŁ WIK!!! :)

Namiary dostaliśmy od znajomej, przyznam ze mieliśmy troszeczkę obaw poniewaz bardzo niewiele opinii można znaleźć w necie - jednak ważne było dla nas to ze wszystkie były pozytywne. Poza tym, jak to się mówi, jak ktoś jest dobry w swoim fachu to reklamy nie potrzebuje :)
Pan Irek od pierwszego spotkania wzbudził nasze zaufanie - po prostu widać ze zna się na tym co robi, umie dostosować się do gości, jest bardzo sympatyczny, tryska energią czym zaraża gości podczas wesela :)
Przede wszystkim, bardzo dobry wokal-cała trójka śpiewa i gra rewelacyjnie.
Co również było dla nas ważne - grali naprawdę różne kawałki - od klasyki którą cenili sobie starsi goście, po najnowsze hity disco, pop etc. Generalnie, jeśli macie jakieś ulubione utwory - WIK na pewno nie zawiedzie :)
Poza tym, utrzymują rytm podczas wesela - przerwy są odpowiednio dopasowane - nie za rzadko, nie za często - i przede wszystkim co ważne, nie za długie.
Nawet nasz fotograf śmiał się że za wiele nie odpoczywali tylko cały czas bawili gości :)
Również oczepiny/zabawy są zorganizowane bardzo fajnie - śmiesznie, ale jednocześnie ze "smakiem" czego niestety czasem nieraz brakuje.
Uważam że równie fajną kwestią jest to że zespół otwarty jest na prośby gości odnośnie dedykacji, niespodzianek, etc. - na naszym weselu niespodziewanie swój występ wraz z WIKiem miał nasz kuzyn - zgrali się świetnie, pomimo tego że nie była to planowana atrakcja.
Goście również chwalili orkiestrę, z resztą dla nas najlepszym dowodem było to że parkiet był pełny :)

Podsumowując, zespół WIK jest rewelacyjny - po raz kolejny twierdzę że zawsze, każdemu polecę Pana Irka wraz z ekipą :) człowiek orkiestra!!!
 
 
karolinalew 

Dołączyła: 11 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2016 8:04 pm   zespół WIK z pabianic

Czy ktoś może poratować filmikiem tego zespołu w akacji na weselu?
 
 
marder1 

Dołączyła: 26 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 9:07 pm   

Wspaniały zespół !! ! Grali na naszym weselu i poprawinach w tym roku i nie mogę przyczepić się absolutnie do niczego. Goście byli zachwyceni i cały czas bawili się na parkiecie. Z całego serca polecam. Profesjonaliści ! :-)
Pozdrawiamy
Martyna i Damian
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl