Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ciasto dla gości z podziękowaniem za wspólną zabawę...
Autor Wiadomość
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:45 pm   

faktycznie tradycyjnie na odchodnym każda para dostaje wódkę, ale podejrzewam, że między innymi dlatego, że i tak dużo by jej zostało przy założeniach 0,5 na osobę.
Tradycja ciasta na odchodnym wychodziła z prostego założenia, jak zostanie to się zmarnuje.

Pomysł ciasta specjalnie dla gości bardzo mi się podoba. Choć znalazłam także na forum pomysł, aby każdemu przy talerzu ustawić mały prezencik.
Z wesela naszego przyjaciela mam zdjęcie młodych w strojach ślubnych i podpisem "Dziękujemy itd". Bardzo miła pamiątka.
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 7:36 am   

Super pomysł :)
A swoja drogą, powiedzcie mi czy trzeba coś na pożegnanie gościom dawać??
_________________
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 10:15 am   

nie trzeba :p ja im dam buzi :* hehe
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:48 pm   

anooleczka napisał/a:
A swoja drogą, powiedzcie mi czy trzeba coś na pożegnanie gościom dawać??


Wszystko zalezy od "tradycji" rodzinnych lub regionalnych. Bylismy na weselach gdzie na koniec wszyscy goscie dostawalia paczuszki z ciastem i mlodzi mowili ze specjalnie mieli wiecej ciasta zeby potem rozdawac bo taka jest u nich tradycja. Coraz czesciej spotykam sie takze z rozdawaniem wodki weselnej. My rowniez tak bedziemy robic. Jednak nie jest to obowiazkowe. Poprostu my bylismy ostatnio na slubach na ktorych tak wlasnie rozdawano i Ci sami ludzie beda tez Nas.
_________________
 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 1:59 pm   

U mnie sami właściciele zaproponowali,że będą robić paczuszki dla gości. Niektórym, zwłaszcza tym którzy wracali po weselu do domu tata dawał wódkę. Myślę,że to są naprawdę miłe gesty i warto je powielać.
_________________
,
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 7:16 pm   

Mojej koleżance też właściciele sali proponowali takie paczuszki z ciastem dla gości (wesele na 80 osób). Chcieli za to 300 zł. Był to dla niej zbędny wydatek. Ja uważam podobnie. Lepiej rozdać to co zostanie, choćby na papierowych talerzykach, niż płacić dodatkowo za ponadprogramowe ciasto. A co z tym co zostanie?? ma iść na zmarnowanie.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl