Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
jak dodać zdjęcie - problemy
Autor Wiadomość
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 12:03 pm   

motylica napisał/a:
od wczoraj również zauważam problem z wgraniem avatara - mimo przestrzegania wymiarów wciąż widzę komunikat o tym, że plik powinien być mniejszy niż 20 kB [a mój ma niecałe 2 kB]


ja mam ten sam problem. Avatar wielkości 4kB.
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 12:44 pm   

mam ten sam problem
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 1:00 pm   

Ja tz próbuje i nie mogę chociaż mój ma 16 kB, ale to i tak w normie przeciez
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 1:15 pm   

ja wczoraj wieczorem dodałam, nie było problemu.
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 10:32 am   

Malena napisał/a:
Od wczoraj mam problem z dodawaiem zdjeć, gdy próbuje załączyć widze komunikat, że załączam pusty folder, co nie jest przeciez prawdą. Wcześniej załączyłam mnóstwo zdjeć bez problemu, czy ktoś może mi pomóc?


mam to samo :smile:
 
 
@techsupport 
Administrator


Wiek: 34
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 3:15 am   

Problem był w zabezpieczeniach. Poprawiłem to już o ile się nie mylę wczoraj, czy przedwczoraj. W razie dalszych problemów proszę pisać do mnie na PW.
_________________
Pozdrawiam, techsupport
 
 
 
pawlaczka 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 6:28 pm   

Chciałam dodać zdjęcie ze stronki internetowej i nie mogę. Postępowałam zgodnie z instrukcją i wyświetlił mi sie następujący komunikat:
W celu wyeliminowania nagminnie pojawiającej się reklamy, nie pozwalamy nowym użytkownikom wysyłać linków do czasu, aż napiszą 10 postow i będą zarejestrowani dłużej niż 7 dni.

Nic z tego nie rozumie. Mam konto już od dawna, a po drugie wystawiłam juz okolo 19 postow. POMOCY
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 6:35 pm   

pawlaczka, w tej chwili juz powinno być ok :) Problem był w tym, że spełniałas warunek długości rejestracji, ale nie miałas wymaganej ilości postów. Wynika to z tego, że nie wszystkie posty sie zliczają. W tej chwili masz juz napisanych 10 postów, więc nie powinno być problemu - spróbuj jeszcze raz :)
_________________

 
 
 
pawlaczka 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 4:20 pm   

Pusiak dziękuję Ci bardzo :)

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 4:46 pm ]
Sprawdziłam i nadal mi nie działa. Nie mogę wstawić zdjęcia, znow mi sie wyświetla ten komunikat o postach
_________________
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 10:58 am   Problem z wklejaniem zdjęć

Proszę o pomoc - chciałam wkleić jako załącznik zdjęcia. Sprawdziłam jaki rozmiar i rozszerzenie powinny one mieć i się zastosowałam: są w formacie JPG i mają poniżej 800x600. Mimo to otrzymuję komunikat, że zdjęcia powinny być mniejsze niż 800x600 :-? Co robić?
_________________
 
 
owca8712 


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 1:01 pm   

Witam, mam ten sam problem co pawlaczka po mimo,iż jestem już więcej niż 7 dni na forum i mam więcej niż 10 postów nie mogę wklejać zdjęć :(

Proszę o pomoc.
 
 
 
gosiak 

Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 12:07 pm   

Witam, ja również ma ten sam problem co pawlaczka. Kiedy próbuję dodać załączniki, pojawia się komunikat o wymaganej ilości postów i przynajmniej 7 dniach zarejestrowania. Spełniam te warunki, a i tak nie mogę załączyć zdjęć.
Pomocy!

[ Dodano: Sro Wrz 22, 2010 7:11 pm ]
Ok, udało mi się załączyć zdjęcia. Wymagane jest 11 postów napisanych, 10 to za mało.
 
 
Aliana 


Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 8:26 pm   

Ja mam dużo więcej postów i mi się nie udaje :( cały czas mnie blokuje ten komunikat
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 9:33 pm   

Proszę czytaj ze zrozumieniem. Nie wszystkie posty się zliczają. Z których działów się nie zliczają :arrow: patrz Regulamin forum.

Masz w związku z tym tylko 2 posty. 39 postów masz napisanych w działach, które się nie zliczają.
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:06 pm   

W celu wyeliminowania nagminnie pojawiającej się reklamy, nie pozwalamy nowym użytkownikom wysyłać linków do czasu, aż napiszą 10 postow i będą zarejestrowani dłużej niż 7 dni.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość!

dlaczego pojawia mi się taki komunikat kiedy chce wkleić zdjęcie, skoro na forum ślubnym jestem prawie pół roku :( POMOCY :(
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:38 pm   

turecik napisał/a:
skoro na forum ślubnym jestem prawie pół roku :(

Bo do chwili napisania tego postu miałaś tylko 9 postów z wymaganych 10. Spróbuj teraz.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 2:51 pm   

ja mam taki problem-wstawiłam zdjęcia w dzienniczku, widziałąm je przez parę dni po dodaniu, a teraz lipa, jakby były niedostępne i też ich nie widzę. pokazuje mi się napis 404 error ...
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 3:18 pm   

taja, a na serwerze/stronie z którego wstawiałaś są te zdjecia? Czasami tak się dzieje jeśli wstawiasz zdjęcie z jakiejś strony i albo zmienił sie adres do zdjęcia albo zdjęcie zostało usuniete.
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Sie 02, 2011 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 3:30 pm   

aaa... może... nie zapisywałam tych zdjęć.. to może dlatego... czyli za każdym razem jak chce wstawić zdjęcie to muszę je zapisac na swoim komputerze ?? zawsze otwierałam zdjęcie w nowym oknie i wklejałam je w te nawiasiki :) [img] czy cos takiego :)
i faktycznie jak patrzę, to niektóre są, a niektóre nie... szkoda, ponieważ dzienniczku wklejałam swoje wszystkie pomysły, a teraz część zdjęć juz nie znajdę :(
następnym razem będe je już zapisywała :)
jestem zupełnym laikiem w tych kwestiach.. nawet jak narzeczony zmienił mi VISTY na XP to zupełnie nie mogłam sie odnaleźć i pierwszy raz ne potrafiłam wyłączyć laptopa :) hehehe, az mi głupio :krzeslem: :lamer: :mur:
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 5:58 pm   

powiem szczerze że ja rzadko kiedy zapisuję zdjęcia na dysku, chyba ze na czymś mi zalezy. Niestety w sieci tak bywa że coś znika albo się przemieszcza a potem jest error :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 9:08 pm   

A czy można zdjęcie dodane z mojego komputera jako załącznik zrobić w opcji "hide" czy jedno wyklucza drugie?Bo umiem zrobić żeby ukryte było zdjęcie które widać w poście ale przecież jest też w formie załącznika, który może otworzyć każdy?
_________________
,
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 9:34 pm   

Michasia, niestety nie da się zrobić hide i wrzucić zdjęcie z kompa, musiałabyś wrzucić zdjęcie na jakiś serwer - imageshack czy picassa i dopiero zdjęcie z linka wstawic jako hide
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
ewela1986 

Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 9:04 pm   

Hej:) po mimo usilnej chęci dodania zdjęć i dokładnym zapoznaniu się z instrukcją i tak nie mogę ich dodać. Bardzo proszę o ,,łopatologiczne" wyjaśnienie krok po kroku jak wrzucić swoje fotki z komputera. Dodam że już mają odpowiedni rozmiar. Dzięki z góry za pomoc.

[ Dodano: Czw Kwi 11, 2013 11:19 pm ]
Nie wiem czy mogę pisać posta pod postem, jeśli nie z góry przepraszam :lol:
Już się uporałam z dodaniem zdjęć dzięki dokładnej instrukcji jednej z moderatorek :razz: Co za ulga:)
 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:04 pm   

Bardzo proszę o pomoc - nie jestem w stanie wstawić zdjęcia z dysku inaczej, niż jako załącznik. Instrukcja opisana w wątku "Instrukcja wklejania zdjęć" nie działa...
Chodzi mi o ten fragment:

Aby zdjęcie umieszczone jako załącznik było widziane w poście należy podczas pisania posta kliknąć w "Załączony plik" i kliknąć nazwę załącznika. Otworzy się nowe okno ze zdjęciem i wtedy należy skopiować adres URL i wstawić do posta pomiędzy znaczniki [img][/img].
UWAGA! Powyższy sposób działa tylko podczas pisania posta, po wysłaniu posta nie da się już w ten sposób wstawić zdjęcia do postu. Trzeba usunąć załączniki i wstawić jeszcze raz od razu kopiując ich adresy.


Adres URL po skopiowaniu i wstawieniu pomiędzy znaczniki jest widoczny jako adres a nie jako zdjęcie. Proszę o pomoc :zalamany:
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl