Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
CARMENTO ze Zgierza
Autor Wiadomość
asiah23 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lut 19, 2009 9:50 pm   CARMENTO ze Zgierza

Witam chciała bym zapytać czy zna ktoś z was zespół Carmento ze Zgierza albo czy chociaż ktoś coś o nim słyszał?

edit: poprawiłam tytuł, żeby wyglądał jak inne.
Pusiak
_________________
asia
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lip 27, 2017 7:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 10:26 pm   

łatwo znajdziesz w google link do ich strony na ślubnym portalu, gdzie możesz odsłuchać próbek.
_________________


 
 
asiah23 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 2:36 pm   

Tak wiem tylko myślałam że może wie ktoś coś o tym zespole może słyszał ktoś go gdzieś na weselu. Bardzo potrzebuje informacji o tym zespole. Prosze o pomoc.
_________________
asia
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 12:14 am   

Ja byłam na "przesłuchiwaniach" tego zespołu u pani Marzenki - wokalistki. Chociaż sama nigdy nie bawiłam się na weselu z ich udziałem. Pani Marzenka puściła nam płytkę z wesela jakiejś starszej pary młodej (innej akurat nie miała- chociaż wiedziała ze przyjdziemy - mogła się jakoś przygotować) w związku z tym repertuar był grany pod "starsze towarzystwo." Generalnie zespół nie grał źle ale jakoś specjalnie mnie to nie powaliło. Pani Marzena jak dla mnie ma troszkę za "operowy" głos, ale to tylko moje subiektywne odczucie. Narzeczonemu się nawet podobało. Zespół to trio - pani Marzenka i dwóch towarzyszy, z czego jeden jest wspólnikiem firmy (z p. Marzeną). Nie biorą dużo 2000zł bez poprawin za 9 lub 10 h grania (plus wyprowadzenie panny młodej gratis). Grają z dyskietek a śpiew jest na żywo. Dodatkowe godziny "nadliczbowe" - do dogadania jeżeli chodzi o cenę( może nawet gratis). Nie podobało mi sie to że nie p. Marzena nie chciala dać nam płytki do domu zeby spokojnie posłuchać (tłumaczenie - rozdane wczesniej płytki nigdy do niej nie powrocily), no i to ze nie wiedziala czy zespół opłaca składki na Zaiks (skoro jest szefową to chyba powinna wiedzieć :? ). Dla nas ta informacja była bardzo ważna, gdyż umowa z salą banketową tego od nas wymaga, by zespół opłacał Zaiks. No i chyba tyle co wiem o tym zespole. Najlepiej jednak samemu posłuchać, chociażby i z płytki. Zyczę powodzenia w szukaniu kapeli :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez madnesia Pon Kwi 13, 2009 12:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:39 am   

madnesia napisał/a:
Nie podobało mi sie to że nie p. Marzena nie chciala dać nam płytki do domu zeby spokojnie posłuchać (tłumaczenie - rozdane wczesniej płytki nigdy do niej nie powrocily), no i to ze nie wiedziala czy zespół opłaca składki na Zaiks (skoro jest szefową to chyba powinna wiedzieć ). Dla nas ta informacja była bardzo ważna, gdyż umowa z salą banketową tego od nas wymaga, by zespół opłacał Zaiks.


Co do niechęci w sprawie rozdawania płytek - w końcu to forma promocji zespołu i generalnie dziwi mnie fakt, że ktoś w ogóle oczekuje, że płyta dana do przesłuchania potencjalnym klientom do mnie wróci :) Mnie by chyba nawet nie przyszło do głowy (z pozycji klienta), że zespoł oczekuje zwrotu udostepnionego materiału :)
Co do niewiedzy na temat ZAIKSu, to tez nieciekawie to brzmi, żeby szefowa zespołu nie miała pojęcia, czy płaci, czy nie :roll:
_________________

 
 
 
paola.k1 

Wiek: 37
Dołączyła: 16 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 8:37 am   

Do zespołu Carmento trafiliśmy z polecenia znajomych. Zespół Carmento grał na moim weselu wiec przedstawię swoją opinię. Jak na trzyosobowy zespół grają bardzo dobrze. Mojej rodzinie bardzo się podobali. Grali na żywo przy stołach. Dobrze bawili gości. Pozytywnie zaskoczyli mnie krótkimi przerwami. Grali długo. Było widać, że traktują swoją pracę poważnie. Przed weselem odwiedziliśmy kilka zespołów. Pani Marzenka wywarła na nas bardzo dobre wrażenie. Odpowiadała na każde nasze pytanie. Było widać, że lubi to co robi. Jeśli chodzi o opłaty Zaiksu to sama byłam tym zainteresowana. Zadzwoniłam do Zaiksu i dowiedziałam się, że za opłaty Zaiksu odpowiedzialny jest organizator imprezy (w tym przypadku właściciel sali bądź para młoda). Jeśli chodzi o płytki to wiele zespołów zapraszało nas na oglądanie przykładowego filmu, ale w większości nie chcieli dawać płyt z filmem. Przykładowe utwory do posłuchania są dostępne na stronie zespołu. Moim zdaniem dobry zespół jest gwarancją udanego wesela. Osobiście każdemu polecam zespół Carmento, bo głównie dzięki nim udało się moje wesele. :)
_________________
paola
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 7:13 pm   

Nie neguję, że zespół źle gra i że się nie starają. Może i tak jest. Rzeczywiście p. Marzena sprawiała wrażenie osoby lubiącej to co robi i z zaangażowaniem opowiadala o zespole. Jednakże puściła nam filmik z wesela troszkę starszej młodej pary, więc pełnych możliwości zespołu też nie mogliśmy za bardzo zobaczyć z racji granego na tymże weselu repertuaru.
paola.k1 napisał/a:
Jeśli chodzi o płytki to wiele zespołów zapraszało nas na oglądanie przykładowego filmu, ale w większości nie chcieli dawać płyt z filmem. Przykładowe utwory do posłuchania są dostępne na stronie zespołu.

Poza tym dla mnie zebranie materiałów od kilku zespołów i porównanie ich "na spokojnie" w domu jest bardzo ważne. Można się przy tym poradzić innych osób. Zresztą, co innego materiał przykładowy umieszczony na stronce internetowej, a co innego żywe granie na weselu.
_________________

 
 
olenka313 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 12:23 pm   

Ja wybrałam się nawet na wycieczkę do Głowna po płytę od innego zespołu i ku mojemu zaskoczeniu, żebym mogła ją spokojnie oglądnąć w domu musiałam zostawić kaucję 50 zl !! ! ŻENUJĄCE prawda??!
_________________

WITAM PONOWNIE I POZDRAWIAM:) Buziole dla WAS kochane:*
 
 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 10:21 am   

Witajcie:)
Może ktoś ma jeszcze jakieś opinie, uwagi na temat tego zespołu? Chciałabym zweryfikować listę polecanych zespołów już na podstawie opini z forum i stron internetowych, bo przecież ile to by jeżdżenia było.
Pozdrawiam
M.
 
 
kanoniers 

Wiek: 40
Dołączyła: 30 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 12:09 pm   

Witam !!

Ja słyszałam bardzo duzo fajnych opini o zespole ale tez zalezaloby mi na opini tutejszych forumowiczow a zwlaszcza tych ktorzy mieli przyjemnosc bawic sie na weselu z ich udzialem ?? ?
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 7:11 pm   

Z góry przepraszam za te słowa, ale skoro forum dotyczy opinii na temat zespołów to wyrażę swoje zdanie.Przeglądam strony zespołow aby mniej więcej zapoznać się z tym co mają do zaoferowania/zaprezentowania.Poszukuję zespolu na 2012 rok, więc sprawa mojego wesela i wyboru orkiestry nie jest paląca.a zależy mi na na dobrej sprawdzonej orkiestrze. To co udało mi sie usłyszeć na stronie tego zespołu :? :? :? to najgorsze co slyszałem do tej chwili.Głos wokalistki całkowicie mnie odstraszył po wysluchaniu tylko 3 losowych utworów.
Bardzo przepraszam za te szczere slowa .Pewnie zupełnie inaczej brzmi to na żywo , a i pewnie są osoby którym się podoba vocal tej kapeli.Ja osobiście nie zdecydowałbym sie na tą kapelę.
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:16 pm   

marcinku, ja myślę, że tutaj wokalistka nie jest najgorsza, choć faktycznie jakość nagrań mają średnio-słabą i w niektórych utworach ona ma za duży pogłos, co psuje efekt;

chciałem Ci wysłać PW z jeszcze gorszym zespołem ale masz je wyłączone ale chciałem skoro tak tutaj widzę że krytykujesz innych (nie jestem żadnym muzykiem, też podchodzę myślę, że dość krytycznie ale już po przesłuchaniu wielu zespołów znacznie obniżyłem poprzeczkę wymagań)

ale żeby nie robić off-topic - dla mnie zespół odpada przez brak jakichkolwiek obcojęzycznych nagrań na stronie
 
 
KoraMozgowa 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 1:09 pm   

marcinek napisał/a:
Z góry przepraszam za te słowa, ale skoro forum dotyczy opinii na temat zespołów to wyrażę swoje zdanie.Przeglądam strony zespołow aby mniej więcej zapoznać się z tym co mają do zaoferowania/zaprezentowania.Poszukuję zespolu na 2012 rok, więc sprawa mojego wesela i wyboru orkiestry nie jest paląca.a zależy mi na na dobrej sprawdzonej orkiestrze. To co udało mi sie usłyszeć na stronie tego zespołu :? :? :? to najgorsze co slyszałem do tej chwili.Głos wokalistki całkowicie mnie odstraszył po wysluchaniu tylko 3 losowych utworów.
Bardzo przepraszam za te szczere slowa .Pewnie zupełnie inaczej brzmi to na żywo , a i pewnie są osoby którym się podoba vocal tej kapeli.Ja osobiście nie zdecydowałbym sie na tą kapelę.


Czlowieku nie wypowiadaj sie na tematy na ktore nie masz zielonego pojecia, nie psuj opinii osobom z ktorymi nie miales do czynienia!
1 maja zespol Carmento gral na moim weselu i poprawinach. W ZYCIU LEPIEJ SIE NIE BAWILAM! Ani jeden utwor na weselu ani na poprawinach sie nie powtorzyl (chyba ze na zyczenie), maja szeroki repertuar i naprawdę dają czadu! To co jest na stronie zespołu (demo) to ma się NIJAK do tego co naprawdę sobą reprezentują!
My zdecydowalismy sie na ten zespol "w ciemno" i nie zalujemy!! Sa w 100% przygotowani do prowadzenia zabaw, dawno sie tak nie wybawilam i nie usmialam jak np na moich wlasnych oczepinach. Goscie rowniez byli zachwyceni, zespol chetnie wspolpracowl z goscmi, przyjmowali dedykacje, zagadywali i pozdrawiali ze sceny. W 100% polecam ten zespol, nie bedziecie zalowac!!
Jesli chodzi o pania Marzenke jest teraz w ciazy i na weselu spiewala inna wokalistka, ale glos miala rewelacyjny, nasz pierwszy taniec Paulla - Od dzis - jest trudny wokalnie, a ta dziewczyna dala rade, ani razu nie zafalszowala! Ja i moj maz jestesmy zachwyceni podejsciem i rewelacyjnym repertuarem zespolu. Od "Cichej wody " i "Hej sokoly" po "Kanikuly" i piosenki Dody od A do Z zespol przygotowany!!
Powiem wiecej - zabawa na poprawinach (gdzie ludzie sa wykonczeni) byla taka, ze przedluzalismy je o kolejna godzine!!!
POLECAM I POZDRAWIAM! :wink:
I Jesli pan Michal lub pani Marzenka czytaja to to moga byc z siebie bardzo dumni!!!
Para Mloda z Zielonego Zacisza - Gosia i Michał Kubisiak ;)

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 1:28 pm ]
Maciek napisał/a:
ale żeby nie robić off-topic - dla mnie zespół odpada przez brak jakichkolwiek obcojęzycznych nagrań na stronie


no kolejny, co zielonego pojecia nie ma... usmialam sie jak NIGDY! Czlowieku a czego oczekujesz po stronie internetowej??? Zadzwon do nich, zapytaj, umow sie, porozmawiaj! Jesli chodzi o nagrania zagraniczne to jak napisalam wczesniej utwory takie jak: kanikuly, azurro, twist, bielyje rosy to tylko malutki ulamek tego co grali... nie pamietam dokladnie wszystkich piosenek, bo to niemozliwe, ale powtarzam repertuar taki ze nie jeden zespol moglby sie powstydzic swojego.
Pozdrawiam
 
 
niootka 

Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 2:06 pm   

mnie osobiście zespół nie przypadł do gustu. Wokalistka ma taką dziwną manierę w głosie, której nie zniosła bym u siebie na weselu.. ale co kto lubi :-)
 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 4:29 pm   

O rety, to sobie poczytałam:|
Ale to może dobrze, że ta Pani Marzenka jest w ciąży, bo zdaje się, że dzięki niej zespół traci klientów. Nowa wokalistka może coś tu zmieni, ale ja raczej nie będę ryzykować. Dzięki za opinie.
 
 
moniaczek1111 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 8:11 pm   

Witam
Zespół Carmento grał u mnie na weselu 19.06.2010r.
Pani Marzenka(zdaniem moim i reszty gości) ma bardzo ładny głos. Bardzo się cieszę że wybraliśmy z mężem właśnie ten zespół, oprócz tego że mają świetny repertuar to bardzo dobrze poprowadzili całą zabawę.
Oczepiny mieliśmy troszkę inne niż tradycyjne( były naprawdę fajne)
Wszyscy Bawili się bardzo dobrze, każdy chwalił zespól. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać to na pewno wybralibyśmy zespół Carmento. Ja polecam, osoby które ich wybiorą na pewno nie będą żałowały. Pozdrawiam :)
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 8:37 am   

Hej, zespół Carmento grał u mojej siostry na weselu. Akurat tak się złożyło, że z powodów osobistych, wokalistka zespołu nie mogła przyjść, dlatego załatwiono zastępstwo. I powiem szczerze, że bardzo dobrze się stało (moim zdaniem), bo pani zastępująca miała piękny, czysty, ciepły głos. Natomiast na poprawinach śpiewała już pani z zespołu i niestety bardzo denerwowała mnie jej operowa barwa głosu i śpiew w tym stylu. Ale nie mogę powiedzieć, bo czysto śpiewa.
Generalnie zespół fajnie prowadził imprezę, miał dobry kontakt z gośćmi. Można było się z nimi o wszystko dogadać, mieli fajne zabawy, na poziomie. Także ogólnie nie mogę na nich złego słowa powiedzieć. No może na początku wesela, gdy młodzi przyjechali na salę i pan trąbił na trąbce to wszyscy myśleli, że zaraz go tą trąbką walną, w końcu po uwagach przestał grać. Ale to było prawie 3 lata temu, może teraz się już podszkolił :D
_________________
 
 
Ewelina111 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 3:21 pm   

Zespół Carmento grał na weselu u mojej kuzynki miesiąc temu. Moim zdaniem zespół ten sprawdził sie w 100%. Repertuar mieli rewelacyjny, a co najważniejsze długo grali, a przerwy były krótkie. Trąbki już nie było tylko gitarzysta. Jeśli chodzi o wokale to wiadomo, że każdy ma inny gust. Ja nie miałam zastrzerzeń do wokalu. Moim zdaniem wokalistka miała czysty, ładny głos. Miło się jej słuchało w porównaniu do wokalisek z innych zespołów jakie znam.To było pierwsze wesele na którym bawiłam się tak dobrze.Grali do ostatniego gościa.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten zespół, a wesele napewno będzie udane. Pozdrawiam.
_________________
Ewelina
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl