Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CASA DE' FIORI" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:18 pm   

Przygotowania pomalutku poniewaz jestem spoza Uk obecnie. Jesli chodzi o sale to jest przepiekna , komentarze sa rozne a jesli chodzi o te sztuki miesa to podobno mozna dopłacić i miec wieksza ilosc...i ja rowniez chce tak zrobić. Ja sie naprawde niczym nie przejmuje, czytam forum ale ufam włascicielce i ciesze sie ze wybrałam te sale... wiele rzeczy jest w cenie a najwazniejsze ze jedzenie jest podobno pyszne:) także nie ma co sie stresowac ;) Pozdrawiam
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 9:06 am   

My również wybraliśmy tą sale :)Jest przepiękna:)Właścicielka bardzo sympatyczna i można się z nią dogadac bez zadnych problemów. Tak więc wierze i czuje ,że będzie super:):)A menu jest bardzo duze i wszystko brzmi pysznie :)
kasienka.1988, a kiedy Ty masz wesele????czekamy na wreażenia:):)I wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia:)
 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 10:04 am   

Ja mam 08 września:) juz nie moge sie doczekac:) oczywiscie napewno napisze pare słow o sali w tym wątku, Gratuluje dobrego wyboru i pozdrawiam:)
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 10:20 am   

czuczu1910 napisał/a:
wszystko brzmi pysznie

moim zdaniem wszystko jest pyszne :) i bardzo ładnie podane

czuczu1910, a ty kiedy? :)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 11:42 am   

No my to dopiero 20 lipca 2013 więc jeszcze dużo czasu ale już doczekac sie nie moge:):):):)No na pewno jest wszystko pyszne i rzeczywiście jest podane pieknie :) Też tak uważam ze to jest bardzo dobry wybór:):):)


kasienka.1988 czekamy na relacje już doczekac sie nie możemy:)


, Wiol25, a Ty kiedy:):):)



Pozdrawiam Was dziewczynki:)
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 2:31 pm   

A ja jeszcze później - 14 września 2013 :)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 11:05 pm   

Wiol25, no to zapraszamy na zobaczenie wystroju sali przed Naszym dniem:):)no to mamy jeszcze ogolnie duzo czasu na przygotowania choc tak naprawde ja juz załatwiłam prawie wszystko :) :) choc jeszcze troszke jest ale to już na spokojnie:) :)
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 12:08 pm   Raport z wizytacji Casa 23.06.2012

W ramach rozeznania po salach odwiedziliśmy również Casa.

Przyznam szczerze że przynajmniej ja jechałem tam z pewną niepewnością (po przebrnięciu przez 14 stron tematu) i ze świadomością naprawdę skrajnych opinii. Żonie (jestesmy po cywilnym), nic o tym nie mówiłem, żeby nie była uprzedzona.

Po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, dotarliśmy nie bez problemów z trafieniem w zeszłą sobotę około 14. Przyjęła nas chyba kelnerka lub ktoś z obsługi sali (właścicielka była chyba w lokalu ale nie zeszła do nas z nie wiadomych względów - wiem to bo kelnerka kilka razy się z nią kontaktowała). Ta Pani z obsługi bardzi uprzejma, uśmiechnięta i rzeczowa.
Niemniej jednak sala nas oczarowała. Akurat była przygotowywana pod inne wesele i przyjechały też kwiaty do ustawienia na stołach - bardzo ładnie przybrane i bogate a nie jak psu z gardła (podobno młodzi mogą sobie wybrać zarówno rodzaj jak i kolor, co jest dość istotne i fajne). Przestrzeni sporo - moje wesele na 90-100 osób spokojnie się tam rozgości.
Największe wątpliwości były odnośnie stołów - okrągłe. W mojej karierze byłem tylko na dwóch weselach z takimi stołami - obydwa bardzo nieudane, choć akurat okrągłe stoły były temu najmniej winne i tylko chyba wpisują się całokształt nieudanego wesela. Więc może stąd obawa i wątpliwości. Natomiast jak zobaczyłem rewalcyjnie rozstawione stoły - tak że własciwie każdy stół widzi inny oraz przede wszsystkim młodych, moje obawy przestały mieć znaczenie. Bardzo fajne rozwiążanie z ruchomą płytą na stołach - gościom zdecydowanie będzie wygodniej częstować się tym co zastawione na stole.
Kibelki w końcu wyremontowane, bardzo przestronne i eleganckie w liczbie 4 (2 D i 2 M).
Teren jest ogrodzony, na tyłach jest parking i spory ogród. Miejsce generalnie bardzo przyjemne.
Jeśli chodzi o minusy (tylko drobiazgi udało mi się dostrzec):
- żwir na parkingu pomiędzy ogrodem a wejściem na salę.
- brak miejsc noclegowych
- obawiam się o parkiet. Byłem w obuwiu typy sneakers i chyba było troszkę za ślisko.

Natomiast, wszystkie te niedociągnięcia są przysłaniane przez bardzo bogatą ofertę (przy niewygórowanej cenie). Sala jak najbardziej do polecenia, robi wrażenie, a przy tym wydaje się być niedroga (w porównaniu do innych sal, chociażby sąsiadującej Konstancji).
W cenie menu za 185 zł jest 5 ciepłych posiłków, 13 zimnych przystawek, stół wiejski, fontanna czekoladowa, obsługa florystki, przystojenie sali (naprawdę gustowne, wystarczające), samochód dla młodych z kierowcą, tort (do wyboru przez młodych), napoje zimne b/o, powitanie gości szampanem. Więcej nie pamiętam, a notatnik zostawiłem w samochodzie :)
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 2:09 pm   Casa de Fiori

Witam:)
Postanowiłam dołączyć do wątku o sali weselnej Casa De Fiori, bo sama będę miała tam wesele w sierpniu 2013 roku :)
Pojechałam zobaczyć salę "z polecenia" - kuzynka mojego szefa zorganizowała tam wesele w zeszłym roku i zarówno ona jak i jej goście byli zachwyceni (przede wszystkim zachwalali jedzenie). Pojechałam tam NIE CZYTAJĄC żadnych opinii na forach, wystarczyło mi polecenie zaufanej osoby ( dodając, iż Panna Młoda miała bzika na punkcie swojego ślubu - a to bardzo wiarygodne polecenie;))

Moja odczucia są następujące:

- Pani właścicielka w porządku, nie skakała w okół nas i nie lukrowała za mocno, ale odpowiedziała na wszystkie pytania, przeprosiła za spóżnienie (czekalismy chwilę, ale w tym czasie obejrzelismy ogród i salę, przyjęła nas bardzo miła Pani z obsługi).
Nie wiem czego oczekujecie po menagerach/właścicielach sal. Powiem szczerze, ze wczesniej oglądałam juz kilka innych lokali, równiez na wysokim poziomie - np. Pensjonat AGAT na Strykowskiej - Pan przyjął nas od niechcenia, nawet nie przedstawił menu, był bardzo nonszalancki, a wręcz odpychający. Tu na prawdę było ok.

Piękne toalety (zarzut że dostępne są trzy zamiast czterech jest hmm no mało przekonujący, goście nie okupują kibla przez całe wesele:) ), wszystko z wielkim smakiem i gustem. Za winklem koło toalety stoi duże łoże, niewidoczne dla gości z sali, które można wykorzystać, jesli na przykład któreś z dzieci gości poczuje się zmęczone.

Sala śliczna. Zależało mi na prostej elegancji. Krew mnie zalewa, jak na co drugiej sali widze greckie kolumnady i inne tandetne dekoracje. Piękne żyrandole, eleganckie stoły z "panelem obrotowym" - goście wygodnie mogą sobie przysuwać dania. Część taneczna na tej samej sali, jednak oddzielona jest odpowiednią odległością od stołów, jest podest dla orkiestry.

Ogród przyjemny, świetnym rozwiązaniem są namioty dla gości. Obecnie przy schodkach faktycznie jest żwir, ale stoją już palety z kostką brukową i do przyszłego roku ma być położona. (nawet gdyby nie była - no big deal, nie odwołam z tego powodu rezerwacji:P)

Pokoje - Państwo procesują się z wykonawcami części sypialnej - w zamian za to zapewniają noclegi w Motelu Silver - byliśmy, oglądaliśmy - bardzo ładne miejsce. Apartament nowożeńców z jacuzzi lepszy niż w niejednym droższym pensjonacie.
W ramach rekompensaty za brak pokoi - dowóz 15stu gości na miejsce na koszt Casa de Fiori. (kwestia do ustalenia)

Cena - jak najbardziej ok. W innych obiektach ceny wyższe, nieadekwatne do jakości wystroju czy menu.
W skład najniższego pakietu wchodzi jazda jaguarem retro, dekoracje ze świeżych kwiatów, tort, czekoladowa fontanna, 5 dan goracych +zimna płyta i dodatki, obsługa barmana przy drink barze, wiejski stół (widzielismy to wszystko przy sobotnich przygotowaniach do innego ślubu - bardzo apetycznie!!!!). Miejsce na prawdę godne polecenia.

Cieszę się ze pojechałam tam nie czytając żadnych opinii w necie, zero jakiegokolwiek nastawienia. Jestem zachwycona salą, otoczeniem, menu i wiem ze to będzie piękne wesele!!!!

Jeśli właścicielka śledzi to forum - pozdrawiam serdecznie!:)
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 7:27 pm   

Cześć Kahakaha, my też planujemy nasze wesele w sierpniu 2013. Casa w naszym rankingu jest w TOP 4 (a właściwie jest w nim na 1 miejscu ex auquo z inną salą z okolicy) i w najbliższą sobotę będziemy tam z naszymi staruszkami, żeby jeszcze oni wyrazili swoje zdanie. Mam nadzieję że zrobią tą kostkę i zapewnią choć jeden pokój dla Młodych w cenie. Wiesz w po jakiej cenie te pokoje w motelu?
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 9:19 pm   

:) Pokoje kosztują 50zł/os w trzyosobowym, 60zł/os w dwuoosobowym.
Czyli ceny standardowe.
W cenie pokój dla Państwa Młodych (bardzo ładny, duże łoże, miły wystrój, jacuzzi).
Można wykupić śniadania dla gości za 20zł.

Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz odnośnie sali - drobiazg, aczkolwiek cieszy oko. Napoje dla gości podawane są w szklanych buteleczkach 0,2. Nie ma plastikowych "petów". To taki przyjemny akcent na stole :)


Jestem ciekawa Waszej opinii, czekam na odzew po obejrzeniu sali, pozdrawiam Was serdecznie!
Ostatnio zmieniony przez kahakaha Nie Lip 29, 2012 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 9:32 pm   

Wyjaśnij czy właściciele zaproponowali wam pokoj dla młodych w tym motelu w cenie talerzyka? Jesli tak to w której wersji bo my byśmy się przymierzali do tego za 185zł.

Zastanawiam się cały czas nad funkcjonalnością tych okrągłych stołów... i tej płyty obrotowej - bo nigdzie się z czymś takim nie spotkałem.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 10:26 pm   

Cytat:
Zastanawiam się cały czas nad funkcjonalnością tych okrągłych stołów... i tej płyty obrotowej - bo nigdzie się z czymś takim nie spotkałem.


Rewelacyjna sprawa, u nas wszyscy goście sobie chwalili to rozwiązanie :wink:

kahakaha napisał/a:
W skład najniższego pakietu wchodzi jazda jaguarem retro, dekoracje ze świeżych kwiatów, tort, czekoladowa fontanna, 5 dan goracych +zimna płyta i dodatki, obsługa barmana przy drink barze, wiejski stół (widzielismy to wszystko przy sobotnich przygotowaniach do innego ślubu - bardzo apetycznie!!!!).


widzę, że zachodzą zmiany na sali - jaguar retro i obsługa barmana :)
_________________


 
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 7:42 am   Re: Casa de Fiori

kahakaha napisał/a:
Witam:)
Postanowiłam dołączyć do wątku o sali weselnej Casa De Fiori, bo sama będę miała tam wesele w sierpniu 2013 roku :)


Podpisałaś już umowę? Czy do projektu umowy dopisywałaś jakieś szczegóły dot. realizacji wesela, bo projekt który dostałem od właścicieli jest dość ogólny...
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 1:48 pm   

@kagr - Pokój dla Młodych mamy w cenie pakietu 185zł
Załącznikiem do umowy jest menu, które dostaliście.

Szczególowe ustalenia (smak tortu, kolor kwiatów, samochód, ostateczna ilość gości etc) to już przed samym weselem. Nie wiem o jakie dokładnie ustalenia Ci chodzi :)

Mysle, ze okrągłych stołów nie ma się co bać, wazne zeby goscie dobrze sie bawili na parkiecie ;) ))))
_________________
 
 
joannadj 

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 6:21 pm   

Witam, mieliśmy wesele w casa de fiori 16 czerwca 2012 - sala sprawdziła się wyśmienicie; nie będę powtarzać tego, co już dziewczyny pisały - ale zdecydowanie warta swojej ceny, niewygórowanej na tle konkurencji zresztą. Zapada w pamięć, wielokrotnie goście komplementowali nasz wybór; ustawienie stołów, kolorystyka ścian, oświetlenie - rewelacyjnie wychodzi na zdjęciach, co też nie jest bez znaczenia. Płytki nie są śliskie, też miałam taką obawę, bo buty miałam gładziutkie, ale było w porządku, a wierzcie mi - szalałam :) W dzień naszego wesela pogoda dopisała, goście chętnie korzystali ze stolików wystawionych w ogrodzie i ładnie oświetlonych pochodniami i świeczkami. Jedzenie pyszne i duże porcje, stoły aż się uginały; tort śmietanowy - w cenie - ładnie podany; obsługa uprzejma i sprawna; stoły wiejski i ze słodyczami pięknie przystrojone i też "na bogato"; mimo, że nie mieliśmy 100 gości- a od takiej ilości w cenie 185 jest fontanna czekolady - i tak ją dostaliśmy. Duża radocha nie tylko dla dzieciaków -panie również ją okupowały :) Naprawdę polecam!

[ Dodano: Pią Sie 03, 2012 7:24 pm ]
natomiast sporym minusem casa... jest brak pokoi dla gości czy chociażby pokoiku dla młodych, gdzie można by złożyć prezenty itp - trzymaliśmy w samochodach pod opieką rodziców. Motel Silver jest dość daleko od sali, ale skorzystałam dla kilkoro gości; my sami woleliśmy wrócić do Łodzi do siebie...
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 1:50 pm   

Miło słyszeć kolejną pozytywną opinię! :) Ja też jestem zadowolona z wyboru, chociaż o jego słuszności przekonam się w stu procentach dopiero w przyszłym roku! :)
Dodam jeszcze, że ze względu na kwestie organizacyjne (znalezienie właściwej oprawy muzycznej, nawet rok przed Ślubem, to prawdziwy kosmos :O) , musiałam nieco zmienić termin wesela - nie było z tym najmniejszego problemu (całe szczęście udało mi się załapać na początek września 2013, dokładnie 7go) :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kahakaha Nie Sie 05, 2012 4:00 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 11:37 pm   

Hej, witajcie po dłuższej chwili, którą wraz z moją żonką poświeciliśmy na wybór naszej sali.
Piszę tutaj, gdyż pomimo że byliśmy praktycznie zdecywani na Casa, to z głupiego powodu nasze wesele odbędzie się gdzie indziej. Dlaczego? Otym za chwilę :)
Wybierając salę objechaliśmy kilkanaście sal co najmniej, i potem wybraliśmy sobie nasze TOP4 po to by pokazać je naszym rodzicom.

Oczywiście naszą wizytę w Casa zapowiedziałem co najmniej kilka dni wcześniej - Pani właścicielka powiedziała o której godzinie możemy przyjechać żeby było już widać przygotowaną salę ale żeby nikomu nie przeszkadzać.

No i tak się stało. Zameldowaliśmy się, po chwili wyszła właścielka i wpusciła nas na teren (była zamknięta brama..)

Rodzice wiedzieli o Casa tylko tyle że nam się podoba i mowiliśmy (przy każdej sali) co jest w cenie talerzyka.

Wszystko byłoby pięknie gdyby Pani właścicielka nie zajęła się czymkolwiek, zamiast nas "oprowadzać" :( Dodam tylko ze był to nas pierwszy z nią kontakt osobisty - wcześniej byliśmy tam z żoną dwa razy i oprowadzała nas jakaś Pani z obsługi (taka malutka, z 160 cm wzrostu - szczerze pozdrawiamy).
Co do sedna. Czuliśmy się jak intruzi, Pani chodziła za nami jak cień i nic nie mówiła. Każde słowo trzeba było od niej wydusić. Nie chciała nas wpuścić do ogrodu bo umyto niedawno schody...
Bylismy tam naprawdę krótko, rodzice byli poirytowani. Po wyjściu z sali, staneliśmy przy samochodzie i na pytanie "i jak", jedni i drudzy rodzice odpowiedzili, że tą Panią to oni nie chieli by wspolpracować żeby się nie denerwować. Nie ważne było to że dają tam te wszystkie extrasy, czego nie ma w wielu innych salach.

Niestety, nasza historia potwierdza tylko wątki które można przeczytać w tym temacie, że właścicielka ma humory i z nią lepiej nic nie załatwiać. Tyle od nas.
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 1:28 pm   

A My za to jesteśmy w przeciwieństwie do kagr, mega zadowoleni Pani właścicielka dla nas była mega sympytczna jedni i drudzy rodzice zachwyceni bo oprowadziła nas i odpowiadała na każde pytanie zadane przez nas czy rodziców.My się zdecydowalismy na Casa i juz doczekac się nie możemy nasze wspaniałego dnia :) :) Szczerze polecamy tą sale:)
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 1:30 pm   

Żeby była jasność - ja również polecam salę. Natomiast kontakt z właścicielką - niekoniecznie... tylko tyle :)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 6:28 pm   

no ok każdy może miec swoje zdanie:):)ale oglnie sala jest super i wogole:)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 8:15 pm   

Byłam na weselu w Casa kilka m-cy temu jako gość. Sala naprawdę bardzo ładna i ciekawie urządzona.
kagr napisał/a:
Zastanawiam się cały czas nad funkcjonalnością tych okrągłych stołów... i tej płyty obrotowej - bo nigdzie się z czymś takim nie spotkałem.

To akurat uważam za świetne rozwiązania - przy naszym stole było początkowo 9 osób, a były takie momenty że było ich 2 razy więcej. Co chwila ktoś się dosiadał i w połowie wesela znałam już większość gości (na początku nie znałam nikogo poza moim mężem). Co do płyty obrotowej to jak dla mnie super pomysł, nie trzeba się przed nikim przepychać łokciami albo prosić o podanie czegoś - wystarczyło zakręcić "kołem fortuny" i już stało przed Tobą to, co chcesz :smile: Co do jedzenia to pamiętam pyszną sałatkę z melona i szynki parmeńskiej i jeszcze jedną rzecz, która mnie rozbawiła... To było jakieś mięso na zimno, pokrojone w plastry, półmisek wyglądał jakby było nałożone "na bogato". W trakcie wesela okazało się, że na wierzchu jest mięso a pod spodem wypełnienie z posiekanej kapusty pekińskiej...
_________________
 
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 9:06 pm   

A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat noclegów w Motelu Silver, który polecany jest przez właścicielkę Casa? jak z organizacją/wcześniejszą rezerwacją?

Pozdr :)
_________________
 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 4:23 pm   

Jestem świeżutko po swoim weselu 08 wrzesnia i moge szczerze Polecić!
Sala jest w środku przepiękna, żyrandole sie ładnie mieniły, było jak w bajce :)
Dekoracja kwiatów na stołach piękna, tak jak pisały dziewczyny wcześniej włascicielka dba o każdy szczegół.Ja prosiłam o czerwone dekoracje z małym akcencikiem czarnym i tak było...
Jedzenie naprawde naprawde pyszne, wszystkie ciepłe posiłki były tak dobre jak w domku:) i smaczny udziec w goździkach,wiem ze proszono o dokładke:)
Stół wiejski,fontanna wszystko super.
Oczywiście mile zaskoczeni byliśmy prezentem od włascicielki sali i życzeniami.
Wiele gości mówiło,że niespodziewali sie że wsrod tak wielu sal w tym rejonie w Casa de fiori jest tak wysoki standart i takie wspaniałe wesele.
Naprawde nie mam sie do czego przyczepić, jesli ktoś jest chetny obejrzec jak wygladały nasze stoły to na ich stronce na facebooku sa juz dodane jakies zdjecia...
Dziekujemy z całego serca całej obsłudze i właścicielom...

[ Dodano: Wto Wrz 11, 2012 5:26 pm ]
Aha a nocleg w motelu silver rowniez mielismy zagwarantowany, był to apartament z łazienka telewizorkiem, bardzo ładny. Dodam jeszcze, że odwieźli Nas nad ranem do motelu:)
 
 
Moniś :) 

Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 8:33 am   

kasienka.1988, powiedz mi a czy jedzenie było wyliczone? bo z tego co wcześniej czytałam to pojawiały się takie opinie. I mam jeszcze jedno pytanie jak sprawdzały jak się stoły okrągłe?
 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 10:40 am   

Tak jak napisałam ci Moniś:)Pysznego Mięska było dużo, zabraliśmy do domu sporo, a okrągłe stoły są swietne i eleganckie :)
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 11:09 am   

@kasienka.1988

a korzystaliście z dodatkowej obsługi barmana? Jeśli tak, to jak to wyszło? :) ))


Pozdrawiam
_________________
 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Sob Paź 13, 2012 10:58 am   

Chodzi Ci o drink bar czy cos takiego? Nie, nic takiego nie mieliśmy, kelner roznosił jedynie wódke na stoły :)
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 8:15 pm   

kahakaha, wracając do pokojów w motelu Silver, rozumiem że nie mieliście żadnej ekstra zniżki "od sali" ? Nam właścicielka powiedziała, że to zaprzyjaźnione miejsce i na pewno będziemy mogli liczyć na jakieś bardziej atrakcyjne ceny.
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 7:17 pm   

jeszcze nie zarezerwowaliśmy pokoi, ale z tego co wiem to wybór sali nie gwarantuje obniżki cen :( co nie znaczy, ze przy rezerwacji wiekszej liczby pokoi nie można negocjować :D ja mam taki zamiar :) A sam motel i pokoje - bardzo ładne, proste, ale na poziomie.
Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie ok ;) już mam małą nerwę, a jeszcze prawie rok ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kahakaha Wto Paź 16, 2012 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 8:06 pm   

kahakaha, Ja też mam zamiar rezerwowac tam pokoje i mam nadzieje ze cos sie uda załatwic z właścicielami hotelu.Powiem Ci szczerze , że do Naszego dnia jeszcze tez niecały rok - to ja juz czasem mam narówkę choc wiem ze będzie wszystko na tip top załatwione tzn na pewno na sali a co do dreszty to też mam nadzieje ze uda mi zalatwic:):)Głowa do góry będzie super i będzie cudny dzień:)
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 8:36 am   

kahakaha, wygląda na to, że masz wesele w Casa dokładnie tydzień przede mną, razem będziemy się stresować :)
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 1:59 pm   

Szkoda, że w Casa wciąż nie ma pokoi, o ile byłoby wygodniej.. my wynajęliśmy pokoje w Borynie - było całkiem blisko (3 minuty samochodem) i tanio. Za naszą dwójkę zapłaciliśmy bodajże 150zł, a dla naszych przyjaciół 4-os - 200zł <!>, wszystko ze śniadaniem. Tylko wiadomo, Boryna to taki weselny market :wink:
_________________


 
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 9:16 pm   

Podbijam, może są tu jakieś Październikowe Panny Młode??? :)

Jeszcze napiszę coś dla Panien Młodych, które boją się tego, że Pani Edyta jest niesympatyczną osobą - już po przyklepaniu i podpisaniu umowy, po wpłacie zaliczki... okazało się, że muszę zmienić termin wesela :D Nie było żadnego problemu :) Wszystko zalatwiłam błyskawicznie.

Myślę, że w poszukiwaniach sali najważniejsze jest Wasze nastawienie. Jasne, że każdy woli rozmawiać z osobą, która na każde nasze zapytanie zareaguje entuzjazmem :) Ale uwierzcie mi, zanim trafiłam do Casa, obejrzałam z sześć innych sal (byłoby więcej, ale do niektórych "domów weselnych" nie szło się nawet dodzwonić). Zwykle najbardziej zachwalają pod niebiosa Ci, ktorzy maja najmniej do zaoferowania. Najbardziej piała Pani, która za 195zł jedyne co mogla zaoferować to sztuczne kwiaty na stołach. W jednym hotelu na Strykowskiej, pan jasno dał nam do zrozumienia, że u nich jest DROGO. Ekskluzywnie i drogo. Tak jakby nie dla nas :D Wyszliśmy zniesmaczeni (a cena była taka jak wszędzie). W Casa nie było słodzenia. Byly konkrety i przede wszystkim PIĘKNA sala, która broni się sama. Poza tym mieliśmy sprawdzone polecenie, a ja jechałam obejrzeć każdą salę nie czytając żadnej opinii, żeby się nie nastrajać :) Pamiętajcie - nieważne czy przy pierwszym kontakcie polubicie "sprzedawce". Ważne CO kupujecie :) !! ! Każda sala ma plusy i minusy i każda z nas szuka czegoś innego i każdej z nas coś innego się podoba a coś nie. Warto polegać na swojej kobiecej intuicji ;)
_________________
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Sro Lis 21, 2012 4:30 pm   

Popieram Cię kahakaha, w tym co napisałaś ja tam uważam ze najważniejsze jest nasze podejście i każda z Nas chce zby było wszystko idealne ale mało jest takich miejsc .... przynajmniej moim zdaniem a w CASA jest wszystko jasno przejżyście powiedziane i wiem , że zawsze się można dogadać z Panią Edytą i jest zawsze otwarta na propozycje i prośby:)Ja już się doczekać nie mogę tego dnia...a tu jeszcze tyle czasu ehh.....
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 21, 2012 7:49 pm   

czuczu1910 ja też mam cały czas wrażenie że to jeszcze tyyyle czasu ;) Ale coś mi się wydaje, że tuż po nowym roku wszystko ruszy jak lawina i zaraz zacznie się cała jazda :D Będziemy stresować się razem ;)
A co do sali - wiem, że będzie pięknie :) A o wszystkie kwestie z forum, które mnie zastanawiają, po prostu zapytam i na pewno wszystko będzie dobrze dograne :)
_________________
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 5:39 pm   

kahakaha, no na pewno masz racje , no to chociaż się same nie będziemy stresowały tym wszystkim:):):)na pewno będzie piękna sala i wszystko będzie dopięte na 100%:)Ja mam nadzieję, że dojdę do formy bo na razie to jest niezbyt dobrze....
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 8:04 pm   

kahakaha napisał/a:
Myślę, że w poszukiwaniach sali najważniejsze jest Wasze nastawienie
kahakaha napisał/a:
Każda sala ma plusy i minusy i każda z nas szuka czegoś innego i każdej z nas coś innego się podoba a coś nie. Warto polegać na swojej kobiecej intuicj


Nareszcie głos rozsądku ;)
 
 
Ef1 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 2:38 pm   

Podoba mi się ta sala, jednak mam pytanie widziałam we wcześniejszych komentarzach, że organizują tam wesela na minimum 90 osób, czy nadal tak jest? a jak się robi mniejsze wesele to trzeba dopłacać?
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 9:33 pm   

Ef1, wydaje mi się , że warto porozmawiac z właścicielką mysle , że można się dogadac :) :)My mamy tutaj wesele już doczekac sie nie możemy :) :) :) trzeba probowac :) :D więc dzwoń do p. Edyty i najlepiej umów się na spotkanie w 4 oczy i mysle , że się uda wszystko:)
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 6:22 pm   

nie jest tak ;) z tego co pamiętam, nam pani Edyta powiedziała, że 60 osób to absolutne minimum - ale najlepiej z nią pogadać. Teraz coraz częściej organizowane są małe wesela, więc ustalanie pułapu na 90 osób byłoby nielogiczne :) u mnie będzie ok 80 osób i wszystko git ;) jestem bardzo ciekawa kolejnych opinii Panien Młodych, bo czas pędzi.... ;) i do wielkiego dnia coraz bliżej!
_________________
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 12:24 pm   

my w umowie mamy, że 60 osób to minimum, doplaca się jeśli mniej osób będzie
_________________
 
 
słodka 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:25 pm   

Witam
Napiszcie jaka jest szefowa czy można się z nią dogadać pilnie szukamy z nażeczonym fajnej sali a tu jedzenie b.smaczne podobno
Pozdrawiam Słodka
_________________
słodka
Ostatnio zmieniony przez słodka Pon Kwi 15, 2013 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:10 pm   

Mogę polecic zdecydowanie sale i z p.Edytą da się dogadac zdecydowanie :) śmiało możecie do niej dzwonic :) Mam nadzieje ze wszystko się uda :) Pozdrawiam
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 3:28 pm   

Cześć jedzenie naprawdę bardzo dobre i wszystko świeżutkie. Z Panią Edytą da się dogadać chociaż nie jest specjalnie rozmowna. Na szczęście przy ustalaniu szczegółów odpowiadała na wszyskie pytania i podpowiadała co wybrać.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
nataliaja 

Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: z laptopa
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 9:01 am   

Kochane :) ja już po... emocje ogromne :) jesteśmy szczęśliwi, że nasze wesele było w Casa. Tylko TAM i nigdzie indziej! :) Goście byli pod ogromnym wrażeniem. Sala bardzo się podobała. Mówili nawet, że podwyższyliśmy poprzeczkę następnym osobą w rodzinie które w niedługim czasie będą braly ślub :) ) Po weselu okazało się nawet, że po opowieści gości którzy byli z nami Ci którzy nie zdołali przybyć żałują :) Nasze oczekiwania zostały w 100% spełnione, mogłabym powiedzieć, że nawet przekroczone. Dekoracje stołów - cuuudne :) Gustowne i eleganckie. "Moje" cudne fioletowe mieczyki :) (zdjęcia na stronie Casa na fb - jupi ! :) ). Tort... pyszny - fioletowy :) Bardzo podobało mi się to, ze nie był oblany lukrem, co powodowało, że był tak pyszny i delikatny. mmmmmm....
Posiłki smaczne, a stoły syto zastawione. Zależało nam na tym, żeby jedzenia było więcej ale nie spodziewałam się, że tak dużo...no a goście też przecież zajadali się przy stołach :) Okazało się faktycznie to wszystko jest nie do przejedzenia :) Goście bardzo chwalili sobie smaczne jedzenie.
Wszystkie nasze prośby zostały spełnione, m.in stół wiejski i słodki był na jednej sali, na czym nam zależało.
Obsługa bardzo miła, kulturalna... nie było żadnych problemów z komunikacją. Zarówno z zespołem jaki i nami czy nawet naszymi rodzicami. Wszystko szło bardzo sprawnie... i czas nam tak szybciutko zleciał :(
Cieszymy się ogromnie, że to tak pięknie się ułożyło... gdy tylko zamknę oczy (a jeszcze często to robie :) ) przywołuje sobie obraz tego co było... :) )))))
Pani Edyta bardzo życzliwa - pomogła, doradzała. I tak jak już pisałam wcześniej spełniła wszystkie nasze prośby, nie było żadnego problemu. Ja co chwilę czegoś albo czegoś zapomniałam zabrać to trzeba było się wracać albo zapytać to dzwoniłam, a Pani Edyta spoglądała na to szaleństwo cierpliwym okiem ;) Na weselu bardzo ciepło nas przyjęła. Byliśmy zaskoczeni ale dzięki temu jeszcze bardziej szczęśliwi. Będziemy na prawdę bardzo mile wspominać i Panią Edytę, i sympatycznego Pana kierowcę :) personel no i piękną, gustowną sale :) Szkoda, że to już za nami...
Z całego serducha dziękujemy, że jesteście i mogliśmy spędzić właśnie w Casa nasz wielki dzień... a wszystkim którzy tak jaki i my będą tam spędzać pierwszy dzień swojego nowego życia mogę powiedzieć bez obaw, że będzie CUUDNIE :) i już zazdroszcze :)

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy właścicielom wszystkiego dobrego, mamy nadzieję, że kiedyś będzie okazja jeszcze tam wrócić.

Kasia i Darek :)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 1:46 pm   

nataliaja, Jak się cieszę , że tak cudownie było MY JUZ ZA 18 DNI BĘDZIEMY ZACZYNAC WŁASNIE W CASA NASZĄ WSPÓLNĄ DROGE! doczekać się nie możemy i jesteśmy PRZEKONANI ZE BĘDZIE CUDOWNIE TAK JAK NAPISAŁAŚ. Pani Edytka jest mega ciepłą i pomocną kobietą, ja również co trochę do niej dzwonię i zawracam głowę ale zawsze JEST MIŁA I SYMPATYCZNA ZAWSZE ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANI. Trzymajcie kciuki to już tuż tuż :) :)
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 3:09 pm   

czuczu1910 o kuurcze już tylko 18 dni? :mrgreen: pewnie masz niezły sajgon, ja już zaczynam czuć stresik, a u mnie jeszcze ponad 60 dni zostało :wink: Cieszę się, że pojawiła się taka entuzjastyczna opinia na temat sali :) :):) czekam również na Twoją relację!
ps- my też jesteśmy z Radogoszcza... ;)
_________________
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 11:03 am   

kahakaha, no już 16 dni zostało :D powiem Ci , że na razie jakiegoś wielkiego stresu nie mamy ale pewnie będzie tydzień przed to już Nas dopadnie porządnie :P
Ja w Naszą sale od zawsze wierzyłam i nie wierzyłam w to co było kiedyś pisane wiem ze sala jest śliczna i jeszcze po komentarzu nataliaja :smile: to już w ogóle będzie super :)
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 6:04 pm   

nataliaja a możesz coś powiedziec o obsłudze barmańskiej zapewnianej przez salę?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl