Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Apart
Autor Wiadomość
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 7:14 pm   

My właśnie zamówiliśmy obrączki w sklepie internetowym Apartu:) mam już od nich pierścionek zaręczynowy i kolczyki,więc mogę polecić tego jubilera .
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 12:42 pm   

To Apart prowadzi sprzedaż przez internet? Widziałam stronkę z ich wyrobami, ale nie sklep. Jeśli możesz to podaj linka, bo ja Apart bardzo lubię :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 10:07 am   

Tak, jest sklep internetowy, na głównej stronie Apartu możesz zobaczyć.Przez internet można kupić obrączki.Dla nas to jest bardzo wygodne, bo nie musimy jechać do miasta na zakupy, a z czasem u nas krucho,chciałabym aby doba miała więcej godzin :)
poza tym dostawa i grawer jest gratis
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 3:07 pm   

Ja mam zaręczynowy pierścionek z Apartu i prawdopodobnie także będziemy mieć obrączki.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 3:55 pm   

My myśleliśmy nad Apartem albo Yes :) bo w Yes jeden model nam się bardzo spodobał :) ale zobaczymy co to tam dalej z tego wyjdzie :)
Weira napisał/a:
a mam zaręczynowy pierścionek z Apartu
też mam z Apartu :)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 11:22 pm   

My też myśleliśmy, że będą z Apartu, bo również mój pierścionek jest z ich salonu :)

Ostatecznie wybraliśmy z A&A ze wzgledu na bardzo miłą obsługę oraz promocję, która jest u nich w tej chwili :wink:
Trochę zraził nas pan w Aparcie w Galerii, który twierdził, że modele które nam pokazuje są ze złota, a nie były (po odwiedzeniu kilku salonów i przymierzeniu kilkudziesięciu obrączek te wydały nam się bardzo lekkie choć nie wyglądały na delikatne) Ogólnie nie był zbyt miły i wręcz rozpoczął kłótnie na ten temat i dopiero na pytanie mojego Narzeczonego: "w takim razie gdzie jest na nich próba?" musiał skapitulować :lol:
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 16, 2009 3:12 pm   

My niedawno byliśmy w Aparcie, żeby wstępnie zobaczyć jakie mają obrączki. Pani, z którą rozmawialiśmy podawała cenę za komplet. Więc ja pytam: "W jakiej cenie jest gram złota jeśli chodzi o ten model?". Ona na to, że nie może mi powiedzieć. Ja: "Ale jak to? Przy wyrobach jubilerskich zawsze podaje się cenę za gram". Pani: "Nie ma czegoś takiego jak cena za gram jeśli chodzi o obrączki w naszym sklepie, damska obrączka jest w tej samej cenie, co męska".
Nie wiem czy to tylko polityka Apartu, ale ja uważam to za oszustwo i naciąganie klienta i strasznie się zraziłam, mimo. że ich obrączki bardzo mi się podobają. W końcu damska obrączka rozmiar 10 jest dużo lżejsza od męskiej rozmiar 20. W zeszłym roku moja siostra wychodziła za mąż i wiem, że jej obrączka była lżejsza i tańsza od obrączki mojego szwagra.
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 8:22 pm   

pestka, może mają po prostu średnią cenę i mniejsze wychodzą drożej, ale za to większe taniej..?
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 8:37 pm   

555 napisał/a:
pestka, może mają po prostu średnią cenę i mniejsze wychodzą drożej, ale za to większe taniej..?


Może... Apart był jedynym salonem, do którego na razie zajrzeliśmy. Mój szwagier twierdzi jednak, że gdy oni wybierali obrączki damska różniła się ceną od męskiej w każdym salonie jubilerskim, w Aparcie również.
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:35 pm   

pestka, może to zależy od modelu? Kupowaliśmy nasze obrączki w Aparcie i moja jest sporo mniejsza od obrączki męża jednak waży ciut więcej i była droższa, przez to, że jest grubsza (ma "zatopione" brylanty). Widziałam też takie komplety, że damska była tańsza. Ja jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, nawet jak czegoś nie mają u siebie to na moją prośbą ściągają.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:38 pm   

pestka napisał/a:
Więc ja pytam: "W jakiej cenie jest gram złota jeśli chodzi o ten model?". Ona na to, że nie może mi powiedzieć. Ja: "Ale jak to? Przy wyrobach jubilerskich zawsze podaje się cenę za gram". Pani: "Nie ma czegoś takiego jak cena za gram jeśli chodzi o obrączki w naszym sklepie, damska obrączka jest w tej samej cenie, co męska".

My usłyszeliśmy to samo w Aparcie, zresztą teraz chyba większość salonów tak działa

555 napisał/a:
może mają po prostu średnią cenę i mniejsze wychodzą drożej, ale za to większe taniej..?

chyba tak właśnie to działa. Zresztą jak kupuje się pierścionek to tez cena jest jedna za model (ew. różni się ze względu na wielkość i rodzaj kamienia) i nie ma znaczenia czy jest on w rozmiarze 10 czy 16.
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 10:06 am   

Bella napisał/a:
My usłyszeliśmy to samo w Aparcie, zresztą teraz chyba większość salonów tak działa


Mam nadzieję, że jednak nie :(

Bella napisał/a:
Zresztą jak kupuje się pierścionek to tez cena jest jedna za model (ew. różni się ze względu na wielkość i rodzaj kamienia) i nie ma znaczenia czy jest on w rozmiarze 10 czy 16.


Ale różnica w wadze złota pierścionka w rozm 10 i 16 nie jest tak duża jak przy obrączkach.

Ambrozja napisał/a:
Ja jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, nawet jak czegoś nie mają u siebie to na moją prośbą ściągają.


Ja generalnie też jestem zadowolona z Apartu. Lubię ich biżuterię, dlatego najpierw do nich poszliśmy w poszukiwaniu obrączek.
_________________
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 11:10 pm   

Ja też jestem z Apartu bardzo zadowolona - nasze obrączki są przepiękne. Poza tym bardzo sprawnie obsłużono nas przez sklep internetowy, wszystko poszło jak należy,obrączki dotarły do nas szybko i dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy.To nie były nasze pierwsze zakupy w Aparcie, ale pierwsze przez internet.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 9:26 am   

Teraz są rabaty na obrączki w Aparcie :)
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 7:09 pm   

A my prawdopodobnie kupimy obrączki w Częstochowie u P. Ostatnio oglądaliśmy i były tańsze niż w Łodzi...
_________________
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:04 pm   

mjmj2010 napisał/a:
Teraz są rabaty na obrączki w Aparcie :)


Prawda i to dosyć spore :)
 
 
monisiagoku 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 10:56 pm   

my kupiliśmy obrączki właśnie w aparacie. zdecydowanie polecam obslugę w M1. najgorsza jest w galerii łodzkiej i tulipanie w innych nie byłam.

pani pomogła nam dobrac rozmiar. model mieliśmy wczesniej upatrzony.

poza tym cała obsługa i realizacja bez zarzutu. to jest moj ulubiony sklep z biżuterią.

naprawdę polecam. a co do sklepu internetowego to troche inaczej wyglądają obraczki w rzyczywistości... ;-) )
_________________
monisiagoku
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 3:54 pm   

monisiagoku napisał/a:
najgorsza jest w galerii łodzkiej i tulipanie w innych nie byłam.


my zamawialiśmy w GŁ i babeczki były super! a byliśmy tam kilka razy, bo nie mogliśmy się zdecydować. no ale to było dawno temu, może się obsługa zmieniła :]
_________________
 
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 1:02 pm   

monisiagoku napisał/a:


poza tym cała obsługa i realizacja bez zarzutu. to jest moj ulubiony sklep z biżuterią.



mój też:)
zawsze coś ciekawego tam wypatrzę, wczoraj zakochałam się w kolorowych perłach
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 4:40 pm   

I zamówiliśmy obrączki z Apartu na Targach Ślubnych, mieliśmy już wcześniej upatrzony konkretny model a ponieważ był spory upust cenowy to są nasze :) I bardzo się cieszymy :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Weira Sro Lut 03, 2010 4:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 3:49 pm   

Ile ludzi tyle opinii,ale chyba jednak przeważają te pozytywne. Nigdy tam nie kupowałam więc nie moge się wypowiedzieć.
 
 
maryla 

Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: warszawa/łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 5:34 pm   

My raczej też zamówimy w Aparcie, zaręczynowy też mam z Apartu i jestem zadowolona. Poza tym podoba nam się tam kilka wzorów z kolekcji Marzenie i cenowo są na naszą kieszeń :)
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 6:28 pm   

ja nie miałam styczności wcześniej z Apartem, ale zakupiliśmy tam obrączki- są piękne- zobaczymy jak się je nosić będzie :D
_________________
 
 
maryla 

Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: warszawa/łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 10:34 am   

A jakie zamówiliście ?My się zastanawiamy nad dwukolorowymi - z żółtego i białego złota. Para kosztuje niecałe 1300 zł, więc cena bardzo korzystna. Nr wzoru 328, szerokość 5 mm.
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 5:24 pm   

Jeżeli tylko Wam się podobają to czemu nie,w końcu to Wy bedziecie nosic te obraczki. zawsze z białym złotem istnieje obawa o jego przecieranie się,ale jeśli obrączka będzie solidnie wykonana to nie ma się czym martwic.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 5:30 pm   

maryla napisał/a:
A jakie zamówiliście ?My się zastanawiamy nad dwukolorowymi - z żółtego i białego złota. Para kosztuje niecałe 1300 zł, więc cena bardzo korzystna. Nr wzoru 328, szerokość 5 mm.


no właśnie te :P
_________________
 
 
maryla 

Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: warszawa/łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 7:09 pm   

o to mamy taki sam gust :)
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 9:19 pm   

My po odwiedzeniu kilku jubilerów ostatecznie kupiliśmy obrączki w Aparcie.
monisiagoku napisał/a:
zdecydowanie polecam obslugę w M1. najgorsza jest w galerii łodzkiej i tulipanie w innych nie byłam

Powiem szczerze, że po wizycie w Tulipanie już miałam zrezygnować z zakupu w Aparcie, obsługa była po prostu niezbyt miła, miałam wrażenie że niechętnie odpowiada na nasze pytania. Ja naprawdę nie jestem wymagającym klientem, ale nie znam się na obrączkach i chciałam uzyskać kilka podstawowych informacji. Na szczęście przy okazji zakupów weszliśmy jeszcze do salonu w M-1 i tam była zupełnie inna atmosfera- miło, profesjonalnie, wszystko zostało nam jasno wytłumaczone, obrączki już odebraliśmy (były gotowe tydzień wcześniej niż na umowie) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Eleganckie pudełeczko, grawer bardzo fajnie wyszedł.
Ciągle jest tam chyba promocja na obrączki 5%, grawer gratis (do 21 znaków).
_________________

 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 7:39 am   

Ja nic nie słyszałam o przecieraniu białego złota . Moja kuzynka ma obrączki z białego złota, z Apartu, kupione 6 lat temu i nic się nie przetarło. To pewnie zależy od jakości, od wykonania.
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 3:25 pm   

Solidnie zrobiona biżuteria z białego złot nie ma prawa się przecierać. Dlatego warto zawsze kupować u sprawdzonych producentów.
 
 
ola_zy 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 11:42 am   

ja trafiłam na niemiłą Panią w Aparcie kupując Mamie biżuterię i od tej pory staram się nie zaglądać ;/
 
 
 
SklepJubilerski 
Firma

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 3:21 pm   

Z tego co kojarze to w Aparcie zawsze trafi się jakaś niemiła osoba,ale może miała po prostu gorszy dzień ;) Jeżeli chodzi o przecieranie się złota,to wychodzi na to,że obrączka została źle wykonana,normalnie się to nie zdarza.
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 10:31 am   

My mamy obrączki z Apartu. Bardzo nam się podobają i póki co jesteśmy zadowoleni, ale tak naprawdę wszystko okaże się dopiero po dłuższym czasie...
Na obłsugę też nie narzekaliśmy. Pani była bardzo pomocna.
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 5:15 pm   

SklepJubilerski napisał/a:
Jeżeli chodzi o przecieranie się złota,to wychodzi na to,że obrączka została źle wykonana,normalnie się to nie zdarza.


czyli jesli rod zejdzie i wyjdzie spod jego warstwy białe złoto w swej żółtawej prawdziwej postaci to znaczy ze jubiler schrzanil robote??? :o :o :o
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 6:55 pm   

Wszystko zależy od modelu jaki wybrałaś,nie zawsze ukazanie się prawdziwego złota oznacza źle wykonaną pracę. Najlepiej byłoby wstawic zdjęcie :)
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 5:47 pm   

Ja właśnie marzę o obrączce z białego i żółtego złota, widziałam piękne na promocji w Aparcie, tylko nie wiem czy wybrać z diamencikiem w damskiej czy lepiej bez. Wstępnie chciałam klasyczną , bez ozdób ale ten diament też mnie kusi.
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 12:13 pm   

Nie ma problemu aby uzyskac takie połaczenie,jeżeli chcesz zobaczyc jak wygląda na zdjeciach,to zapraszam na moją strone internetową :)
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 6:18 pm   

Te http://www.apart.pl/pl/ob...w-promocji,1876
lub te http://www.apart.pl/pl/ob...w-promocji,1692
mam na myśli konkretnie
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 12:32 pm   

Jeżeli mam byc szczery,to najbardziej podoba mi się model nr 1. A na środku mają 3 diamenciki? Dobrze widze? Wygląda to bardzo ciekawie.
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 6:06 pm   

Ja mam pierścionek z apartu i jestem załamana bo strasznie sie rysuje i niszczy. Chodzę w nim sporadycznie, tylko gdy gdzieś wychodzę. Po domu w nim nie chodzę, nie wspominając juz o jakiej kol wiek pracy w nim. Z apartem juz raz walczyłam bo po 5 miesiącach użytkowaniach wyglądach gorzej niz pierścionki w całej mojej rodzinie ktore maja np. ponad 30 lat i są noszone cały czas. Apart umył ręce i nie przyznał je do niczego, zaproponował odpłatną naprawę. Myślałam ze juz będzie ok. ale dzis po 7 miesc. jego uzytkowania ( ze szczególnym uważaniem) wiedze ze dzieje sie to samo. Ale teraz juz bedę walczyła o oddanie pieniedzy:/ TOTALNA ZAŁAMKA:(
_________________
Jola
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 6:16 pm   

bardzo podobne z Kruka http://wkruk.pl/product-p...ACZKA-RIVA.html
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 11:34 am   

Kobiety mam już nasze obrączki, zamówiliśmy te
http://www.apart.pl/pl/ob...w-promocji,1692
jestem mega szczęśliwa:)są piękne
 
 
tomlodz 
Firma

Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 10:31 am   

W łodzkich Apartach zarówno w tulipanie jak i galerii trafia się czasami obsługa która dość skutecznie zniechęca do zakupu. Ale to zależy od szczęścia na kogo się trafi.

Za to w A&A obsługa zawszę była miła i uprzejma.
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:02 pm   

Na temat obsługi w aparcie,to zostało już napisane kilka postów,wystarczy przejrzeć cały temat. To nie dotyczy tylko łódzkich sklepów,to raczej ich wspólna cecha.
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Sty 27, 2011 10:50 am   

mimo ze moje obrączki juz odebrane i robione gdzie indziej, bylam wczoraj w aparcie pokazac przyjaciolce jaki model mamy (ona własnie szuka wiec jest mocno zainteresowana). rozmwiałysmy nt rodowanych obrączek. i pan w aparcie powiedzial nam ze wlasnie dzis przyjał do ponownego rodowania obraczkę pana młodego, który brał slub w pazdzierniku :o po 3,5 miesiacach normalnego uzytkowania rod sie starł :( obraczka jego zony jako ze palce jej w ciazy spuchły i jej nie nosi wyglada nadal jak nowa, wiec maja z czym porownywac. tak szybko rod sie sciera???
_________________
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 1:44 pm   

Dla mnie najważniejsze, że mam obrączki ładne :)
Obsługa była ok moim zdaniem
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 3:52 pm   

Orientujecie się, czy mogę zamówić obrączki w Aparcie w jednym mieście, a odebrać zamówienie w innym?
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:21 pm   

No niestety nie pytałam jeszcze o coś takiego (a prawdopodobnie będę) uważam jednak, że nie będą robić problemu. Może jednak być tak, że będą chcieli by pieniążki trafiły do nich, a nie do tego innego salonu. Uważam, że musisz zapytać o to właśnie w tym salonie, w którym chcesz to zrealizować, żeby nie okazało się, że każdy ma inną politykę sprzedaży.
_________________
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:29 pm   

Dzięki, dostałam odpowiedź na maila, że można. Liczy się zapewne dla nich sprzedaż w danym salonie, a odbiór to już pikuś skoro zapłacone :)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 10:33 pm   

inka to super dobrze wiedzieć :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl