Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzony projekt domu
Autor Wiadomość
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 9:27 pm   

wiolancia, bardzo fajny i jaki duzy salon:) chciałam miec parterowy ale działka na to nie pozwala:)
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 10:45 pm   

wisieneczka85 napisał/a:
wiolancia, bardzo fajny i jaki duzy salon:) chciałam miec parterowy ale działka na to nie pozwala:)


zgadzam sie,swietny projekt :) no i te wielkie okna w salonie, rewelacja :D !
_________________


 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 10:47 am   

wiolancia, świetny.:):):) Prawie taki sam jak nasz. :smile: Uwielbiam narożne okna.:)
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 12:01 pm   

wiolancia, bardzo ładny projekt :) w sumie dość podobny do naszego tylko nasz jest bardziej wydłużony ze względu na wąską działkę i dodatkowo ma garaż.
wiolancia napisał/a:
Już się buduje :smile:

to czekamy na dzienniczek budowlany :)

A teraz może ja się w końcu pochwalę. Nasz projekt to Winston VI odbicie lustrzane ze studia Atrium :)





Początkowo skupialiśmy się głównie na piętrowych, ale po dłuuuugich negocjacjach i częstych zmianach koncepcji stanęło jednak na parterowym :P
Jak dla nas jest idealny :) Nad jedyną zmianą nad jaką się zastanawiamy to zrobienie małego okienka w spiżarni. I dodatkowo zrobimy prysznic w małym wc :) Reszta bez zmian :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 12:44 pm   

aguuuunia44, podoba mi się.:) Ja bym pewnie zrezygnowała z okna tarasowego przy sypialni, no i nie robiłabym okna w garderobie. Aha, i wolałabym, żeby z garażu wchodziło się do przedsionka a nie do domu bezpośrednio (z butami, w kurtce itd), więc przesunęłabym wc i zrobiła go wzdłuż ściany pokoiku, powiększyła dzięki temu przedsionek i zrobiła w nim wejście do kotłowni (czyli pośrednio garażu).
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 1:18 pm   

Misiak87, dziękuję za spostrzeżenia :)
Misiak87 napisał/a:
Ja bym pewnie zrezygnowała z okna tarasowego przy sypialni

Chodzi Ci o okno czy drzwi balkonowe? Bo te drzwi w sypialni są "otwieralne", więc można w niedzielny poranek po przebudzeniu w szlafroku od razu wyjść do ogrodu :)
Misiak87 napisał/a:
nie robiłabym okna w garderobie

Nam ono odpowiada. Dzięki niemu nie trzeba będzie zapalać światła w ciągu dnia i zawsze jakiegoś jednego kwiatka można postawić na parapecie :)
Misiak87 napisał/a:
Aha, i wolałabym, żeby z garażu wchodziło się do przedsionka a nie do domu bezpośrednio (z butami, w kurtce itd), więc przesunęłabym wc i zrobiła go wzdłuż ściany pokoiku, powiększyła dzięki temu przedsionek i zrobiła w nim wejście do kotłowni (czyli pośrednio garażu).

w sumie dobra wskazówka. Tylko podejrzewam że mąż raczej będzie przechodził dookoła domu przez normalne drzwi, a z tamtego przejścia będzie korzystał tylko jak będzie chciał sobie pomajsterkować przy aucie :) No chyba że wróci z zakupów to wiadomo że prosto do kuchni je zaniesie :) Zresztą zobaczymy jak to wyjdzie wszystko w praniu. Takie przesunięcie ścianki to już nie jest dużo roboty.
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 2:13 pm   

aguuuunia44, chodzi mi właśnir o te drzwi. Ale wiem, że to właśnie ich urok takie wychodzenie o poranku na taras:) często spotykam je w projektach i sądzę, że jest popularne. Ja nie jestem przekonana ze względu na to, że z tarasu wtedy widać sypialnię i ewentualnie bardziej słychać w sypialni dźwięki z tarasu- ale to takie moje widzimisię.;)
A co do zmiany miejsca wc to decyzję trzeba by podjąć ns etapie fundamentów, by zrobić doprowadzenie wody i odprowadzenia w odpowiednich miejscach.
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 3:36 pm   

Misiak87 napisał/a:
A co do zmiany miejsca wc to decyzję trzeba by podjąć ns etapie fundamentów, by zrobić doprowadzenie wody i odprowadzenia w odpowiednich miejscach.

W kotłowni jest umywalka więc doprowadzenie jest. Ale i tak po przemyśleniu jednak stwierdzam że bardziej pasuje mi tak jak teraz jest :)
Ale kto wie.. Może w trakcie się zmieni.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 3:59 pm   

To ja chociaż poogladam wasze projekty, może kiedys skorzystam :)
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 7:31 pm   

Misiak87 napisał/a:
Ja bym pewnie zrezygnowała z okna tarasowego przy sypialni, no i nie robiłabym okna w garderobie.


Misiak87, zobacz, a ja mam zupełnie odwrotnie :wink: tzn. małe okno w garderobie super (w przeciwieństwie do spiżarki, bo tam okna bym nie robiła z kolei) - zawsze to jednak dzienne światło, co ma znaczenie, jak czegoś szukamy w zakamarkach szafy czy dobieramy coś kolorystycznie :) I podobnie co do okna tarasowego w sypialni - jestem zdecydowanie za :)

aguuuunia44, a w ogóle to bardzo fajny projekt :) tylko kurcze trochę dziwnie na projekcie wygląda to drugie miejsce parkingowe w samym wejściu do domu? Za to te przeszklenia w salonie (plus duże okno w sypialni) - dla mnie rewelacja :smile:
_________________


 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 8:13 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
Misiak87, zobacz, a ja mam zupełnie odwrotnie :wink: tzn. małe okno w garderobie super (w przeciwieństwie do spiżarki, bo tam okna bym nie robiła z kolei)

Zgadzam się. Ja również zastanawiałam się nad oknem w garderobie (u nas co prawda to okno dachowe). Kminiłam i kminiłam... aż ostatecznie zadzwoniłam do cioci, która okna w garderobie nie posiada i powiedziała, że okno w tym pomieszczeniu to konieczność głównie ze względu na możliwość wietrzenia. Wiadomo, że niektóre ubrania zakładamy wielokrotnie nim oddamy je do prania, a co za tym idzie nie są cały czas super świeże przez co w garderobie może panować zaduch. Odrobina światła też przemawia na korzyść okna.
Z kolei w spiżarce, gdzie dla produktów spożywczych najlepsze są miejsca zaciemnione i chłodne okno nie sprawdzi się pod tym względem.
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 8:20 pm   

aguuuunia44, przede wszystkim Wam ma się podobać.:) Jak Wam się podoba to najważniejsze:) piszę podług siebie, ale ja już mam swój projekt i w nim sobie mogłam porządzić i powymyślać heh. :smile:

paulinkaaMU, no właśnie po to jest tyle projektów, by każdy sobie w końcu znalazł taki jak chce.:) Argument dziennego światła w garderobie jest słuszny, ale mnie skusiłaby możliwość zrobienia na tej ścianie dodatkowych szafek.
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 26, 2014 11:17 am   

Mi też sie podoba wasz projekt, chociaż jestem fanką pientrowych domków.

Nie robiłabym okna w garderobie. W szafie też nie wietrzysz rzeczy i jakoś nie ma problemu. Ja z garderoby przechodzę do dużego lustra w pokoju, więc nie brakuje mi tam światła słonecznego. Za to ubrania nie są wystawione na światło słoneczne, które akurat im nie służy. Ale jeśli sie na nie zdecydujesz, to od razu zamontuj mocnokryjącą roletę i daruj sobie kwiatka.
W spiżarni okno to zły pomysł. Ale o tym już napisały dziewczyny.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Mar 26, 2014 6:57 pm   

Terry, no tak... ale nie wchodzisz do szafy wybierać ubrań i ubierać się więc nie oddychasz powietrzem, które jest zamknięte w szafie. Owszem szafa szczelna nie jest, ale to nie to samo co otwarta szafa - garderoba.
Wg mnie tam okno być powinno. Jak ja nienawidzę okien dachowych (tak wiem powtarzam się :razz: ) tak zdecydowaliśmy się na takie okno w tym pomieszczeniu, które sąsiaduje z sypialnią. Poza tym doświadczona ciocia wie co mówi.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2014 10:14 pm   

wiolancia, bardzo fajny projekt!!! A na jakim etapie budowy już jesteście? Dzienniczek jakiś jest? :hyhy:

aguuuunia44, łaaaaaaa, jaki piękny taras!!!! :D
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 12:07 pm   

aguuuunia44, ile mmacie metrów tego domku? Świetny projekt!
_________________

 
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 12:49 pm   

Juska w tej chwili mury stoją.W przyszłym tygodniu będzie robiony strop ,musimy też poszukać ludzi do wykonania dachu.
A dzienniczek ...no cóż na razie nie mam czasu.A poza tym na tym etapie to jeszcze nic ciekawego.
_________________
 
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 2:22 pm   

aguuuunia44, ale fajny tarasik będzie :-)
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 1:30 pm   

wiolancia, to idziemy prawie "łeb w łeb". Z tą różnicą, że u nas strop już zalany :)
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 1:48 pm   

wiolancia, super projekt :)
_________________

 
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 9:18 pm   

U nas po wielu nieprzespanych i przegadanych nocach- zmiana koncepcji, dom będzie parterowy, z opcją adaptacji poddasza w późniejszym czasie np. za kilka lat :)
Projekt jest w trakcie rysowania, a już nie mogę doczekać się kiedy będzie w fazie budowania :)
Trochę zainspirował nas ten projekt http://www.e-domy.net.pl/...nia.html?idk=13
_________________

 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 12:43 pm   

Fijołkowa, fajny domek :) Chociaż trochę mała kuchnia....
_________________

 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 8:20 pm   

wiolancia napisał/a:
My będziemy mieć taki:
http://z500.pl/projekt/24...m-w-kuchni.html

Już się buduje :smile: .U nas będzie odbicie lustrzane.Zamiast luksferów przy wejściu będzie okienko,bo jednak taka opcja daje więcej ciepła.



nasz już stoi (za tydzień przeprowadzka) - też mamy odbicie lustrzane i kilka drobnych modyfikacji (min. 2 normalne łazienki) :)
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 9:59 am   

http://z500.pl/projekt/70...-stanowisk.html

ten jest praaawie idealny....
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 7:30 pm   

mietka, ten projekt znajomy mi się wydaje, nie identyczny ale bardzo zbliżony do jednego domu, w którym miałysmy przyjemność być 8)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 25, 2014 6:37 pm   

mietka napisał/a:
http://z500.pl/projekt/709/Z156,pietrowy-dom-z-garazem-2-stanowisk.html

ten jest praaawie idealny....
fakt bardzo fajny
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 6:48 am   

mietka, ja pomimo, że nie jestem fanką takich nowoczesnych brył, pewnie zatrzymałabym się dłużej przy tym projekcie. Fajnie umiejscowione pomieszczenie gospodarcze i dużym plusem są garderoby dla każdego pokoju :) Ma wszystko, czego i my szukaliśmy w projekcie :) Tylko ta powierzchnia :) Jak dla nas o 100m za dużo ;)
A skoro dla was jest bliski ideału to nad czym się zastanawiać? :D Do przodu :D
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 8:36 am   

Juska napisał/a:
A skoro dla was jest bliski ideału to nad czym się zastanawiać?:D Do przodu :D
musiałaby zburzyć ten w którym mieszka - a to mógłby być malutki problemik, np mąż mógłby się nie zgodzić :smile: [smilie=122_new.gif]
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Maj 26, 2014 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 8:36 am   

mietka, projekt ma wszystko, czego oczekuję od mojego wymarzonego domu - m.in. ogromna otwarta kuchnia płynnie przechodząca w jadalnię, a następnie salon, duże okna w salonie i jeden gościnny pokój na dole, a na górze osobna łazienka przy sypialni... jedyny minus, to podobnie jak powiedziała Juska - powierzchnia, drogawy wyjdzie trochę taki domek, ale pozostając w sferze marzeń - prawie idealny :)
_________________


 
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 10:24 am   

ppola napisał/a:
Juska napisał/a:
A skoro dla was jest bliski ideału to nad czym się zastanawiać?:D Do przodu :D
musiałaby zburzyć ten w którym mieszka - a to mógłby być malutki problemik, np mąż mógłby się nie zgodzić :smile: [smilie=122_new.gif]


Oj tam, oj tam :) Takie drobiazgi :P
_________________
 
 
monika73 

Wiek: 50
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 10:38 pm   

albo dziewczyny takie domki w stylu dworkowym? :)




_________________
pozdrawiam Monika
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Sie 11, 2014 8:42 pm   

My też zaczynamy się rozglądać za projektem :) Do realizacji jeszcze długa droga, ale póki co to jest nasz numer 1. http://pracownia-projekty.dom.pl/tp_driada.htm tyle, że odbicie lustrzane. Teoretycznie może nam się jeszcze pozmieniać, ale już kilka razy próbowaliśmy znaleźć jakiś konkurencyjny i wciąż wracamy do tego.
_________________

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 5:50 pm   

Przeglądając projekty drugi na liście do rozpatrzenia:

http://extradom.pl/projek...-garazu-WOK1028

Ajjjj aż głowa boli....
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 9:15 pm   

Ola, nasz projekt był też trochę inspirowany Karmelitą, ale z garażem :mrgreen:
Także jeśli o mnie chodzi to projekt w czołówce choć z małymi zmianami :wink:
_________________
 
 
ancia 

Dołączyła: 24 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Lis 07, 2014 1:54 pm   

My nie możemy na razie budować domu, ale pomarzyć zawsze można ;) Podoba mi się baaaardzo projekt Maja ze strony http://www.dominanta.pl/. Jest niewielki, parterowy i ma super zadaszony taras z kominkiem. Dla mnie bomba!!!
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 26, 2014 11:15 am   

Działka już jest, więc powoli rozglądamy się za projektem.
Na chwilę obecną ten projekt wpadł nam w oko ;)
http://www.dobredomy.pl/p...aNowa/wszystko/
_________________
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Sro Sty 21, 2015 9:48 am   

No dobra, myślę że możemy powiedzieć że ruszamy. CO prawda do końca właścicielami działki będziemy w kwietniu, ale część formalności już załatwiamy. Dlatego też ruszyły intensywne poszukiwania projektu. Nie kupimy gotowego na pewno, bo za dużo zmian musielibyśmy wprowadzić.
Jakie nasz dom musi spełniać warunki?
- parterowy
- salon + jadalnia łącznie min. 35 m kw.
- kuchnia z możliwością zamknięcia przez drzwi zasuwane
- spiżarnia
- 3 sypialnie po MIN. 12-15 m kw.
- garderoba w głównej sypialni
- łazienka główna na tyle duża żeby zmieściła wannę, dwie umywalki, wc i jakieś szafeczki
- mała toaleta z prysznicem
- bez garażu (po burzliwych obradach, choć wciąż się zastanawiamy)
- dodatkowe pomieszczenie gospodarcze
- kotłownia - paliwo stałe

Tak pokrótce wyglądają nasze wymagania. I do tego jak najprostsza bryła - bo takie nam się podobają.
To co nas najbardziej inspiruje to projekt z Muratora - Baśniowy


ale to też nie do końca to. Zmiany jakie sobie wymyśliliśmy stwarzają zupełnie nową rzecz, którą musi ubrać dla nas projektant, jesteśmy umówieni na początek przyszłego tygodnia. Co najważniejsze? Brakuje garderoby i pomieszczenia gospodarczego. Dlatego przewidujemy górny narożnik przeznaczony na taras zamknąć do pełnej bryły i dorzucić brakujące pomieszczenia.
Mój bazgroł w tym temacie (polecam do takich wizji floorplaner -fajny programik online) wygląda tak. Wiadomo że musi to jeszcze uczesać jakoś sensownie projektant, ale taka jest mniej więcej wizja:

Program trochę ograniczył mi możliwość otwarcia przestrzeni, ale generalnie układ mniej więcej taki.
Uff...
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 21, 2015 7:08 pm   

Drobna myśl z mojej strony.
Myślałaś może o powiększeniu spiżarki (połknięcie części korytarza)? Wejście do spiżarki byłoby z korytarza, a z kuchni mogłoby pozostać na miejscu. W ten sposób masz większą spiżarnię, wygodniejszy (moim zdaniem) rozstaw kuchni i bezpośrednio wnosisz zakupy do schowka, nie musząc najpierw wchodzić do kuchni (produkty do lodówki nadal wygodnie przenosisz, zostawiając pozostałe w spiżarce).
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Sty 22, 2015 2:22 pm   

Selene, super :)

Ps. Za kilka miesięcy zgłoszę się do Ciebie ;) 8)
_________________
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Sty 23, 2015 12:04 pm   

Terry, wejście do spiżarni raczej chcę tylko z kuchni, nie chcę "przejściowej", ale jeśli chodzi o jej rozmiary to też myślę że trzeba jej troszkę dołożyć, ale to dopiero jak projektant ogarnie całość.
ola88, zapraszam :)
_________________

 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 4:25 pm   

Ja bym wybrała malutki domek ;) Taki do 100 m2.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 7:32 pm   

to ja się oficjalnie chwalę, że projekt kupiony, jak dobrze pójdzie, wiosną zaczniemy kopać fundamenty :) A sam projekt to ten, który wrzucałam kilka postów wyżej http://pracownia-projekty.dom.pl/tp_driada_ce.htm odbicie lustrzane, z małymi, kosmetycznymi dosłownie, zmianami. Po wstępnej wycenie stan surowy otwarty ma nas kosztować niecałe 200 000, ale będziemy jeszcze porównywać z inną firmą. No i zaczynają się wycieczki po bankach...
_________________

 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2015 8:03 pm   

to ja chociaż poogladam wasze projekty, może kiedys skorzystam :)
_________________
Tosinka
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 2:20 pm   

Nasz domek będzie mniej więcej tak :)
http://pracownia-projekty.dom.pl/arn_tofi_3_ce.htm

kilka małych przeróbek, ale dosłownie drobne.

Zupełnie inne ewelacje, bardziej w stylu nowoczesnym. Typu drewno, kolor grafitowy dachu :)
_________________
 
 
Marek1989 

Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Paź 18, 2016 9:00 am   

Bardzo podoba mi się koncepcja numer 3. Choć z tego co sobie przypominam, to dość podobny projekt znalazłem tutaj - tu był link Całkiem też niedawno mój znajomy poszukiwał jakiegoś projektu domu parterowego i z tego co sobie przypominam, to chyba właśnie tam go znalazł. Niedawno też rozpoczął budowę i póki co, to jest bardzo zadowolony. Swoją drogą to też mi się marzy już własny dom. Za parę lat, mam zamiar ruszyć z własną budową. A Wy, jak myślicie, lepszy jest dom parterowy czy z piętrem? Pomóżcie proszę, bo cały czas się waham

usunęłam link do strony. Dorotka_

[ Dodano: Pon Lis 28, 2016 1:37 pm ]
Fajne projekty domów przeglądałem ostatnio na tym portalu - https://www.extradom.pl/ Z tego co widziałem to pod niektórymi są opinie innych budujących - fajnie, bo przynajmniej wiesz,jakie zmiany można wprowadzić i jak dom „sprawuje się” w praktyce. Powodzenia w poszukiwaniach!
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Paź 18, 2016 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wikitrocha14 

Dołączyła: 01 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Mar 01, 2023 11:00 am   

Ja swój wymarzony projekt domu znalazłam przeglądając stronę firmy Trudzia. Firma ta zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych i mają także swoje projekty domów.
_________________
gotowe projekty domów
 
 
roksanam563 

Dołączyła: 06 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 06, 2023 11:17 am   

Bardzo fajne te projekty domów :) Szkoda tylko, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno, żeby to marzenie się spełniło.
_________________
Mycie okien Wrocław
 
 
AdamJanczyk 

Dołączył: 03 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Sie 23, 2023 10:48 am   

Jak wygląda Wasz taras? Co myślicie o użyciu żywic?
_________________
żywica epoksydowa na podłogę
 
 
renataborki45 

Dołączyła: 23 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 23, 2023 1:05 pm   

Podczas budowy domu warto zastanowić się nad rekuperacją. Słyszałam, że to bardzo dobry sposób na to, aby w Waszym domu było cały czas czyste i świeże powietrze.
_________________
rekuperacja Świdnica
 
 
Antoni32 

Dołączył: 26 Paź 2023
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Paź 26, 2023 8:30 am   

renataborki45 napisał/a:
Podczas budowy domu warto zastanowić się nad rekuperacją. Słyszałam, że to bardzo dobry sposób na to, aby w Waszym domu było cały czas czyste i świeże powietrze.


Też będziemy o tym myśleć właśnie, jednak najpierw borykamy się z kredytem 2%/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl