Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
AVANTI z okolic Sieradza, Zduńskiej Woli
Autor Wiadomość
pabloz7 

Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:55 am   AVANTI z okolic Sieradza, Zduńskiej Woli

Witam wszystkich,
potrzebne obiektywne opinie o zespole AVANTI z okolic Sieradza, z góry dziekuję za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez pabloz7 Sro Kwi 22, 2009 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wwroblik 

Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: podlasie
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 9:01 pm   

witam
rowniez poszukuje opini na ich temat.
 
 
DzonTravolta 

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 6:15 pm   

Również przyłączam się do pytania. Co prawda w moim przypadku to już bez znaczenia bo AVANTI niedługo będzie grał na naszym weselu. Przesłuchaliśmy wiele zespołów i wybór padł właśnie na ten. Po prostu najbardziej przypadł nam do gustu. Do tego polecał go nam nasz znajomy, który słyszał go w akcji a jest nauczycielem muzyki więc nie mam obaw.
Po 11 lipca postaram się opisać swoje wrażenia po weselu. Oczywiście jak dojdę do siebie :D
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 10:21 pm   

Byliśmy ostatnio na weselu gdzie oni grali i muszę przyznać, że było fajnie. Grają zróznicowane piosenki, nie robia długich przerw, dobrze prowadzą impreze. Ogólnie bez zarzutu.
 
 
DzonTravolta 

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 6:27 pm   

Obiecałem coś napisać po weselu więc oto moje wrażenia "na gorąco". Zespół zarówno w mojej opinii jak i co najważniejsze gości spisał się rewelacyjnie. W repertuarze mają chyba wszystkie gatunki muzyczne tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Znajomych zaskoczył dodatkowo skład zespołu. Na scenie stanęło 5 osób (z wokalistką) co jest rzeczywiście rzadkością w przypadku zespołów weselnych a szkoda.
Ja najbardziej obawiałem się oczepin. Nie chciałem różnych dziwnych przyśpiewek jak to czasem na weselach śpiewają takich niby "śmiesznych". Ale na szczęście można się z nimi dogadać (swoją drogą bardzo sympatyczni ludzie) i oczepiny poprowadzili tak na poziomie a za razem tradycyjnie (jak na wesele przystało). Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z AVANTI. Szczerze polecam.
_________________
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 9:32 am   

Witajcie :) czy ktoś w ostatnim czasie bawił się na imprezie, na której grał ten zespół? Jeśli tak to jak było?
Ostatnio byłam obejrzeć płytę z ich nagraniem i całkiem podobało mi się jak grają, tak więc zaczełam się zastanawiać nad tym zespołem na moje weselicho 8)
_________________
 
 
labomba22 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 11:19 pm   

Bawiłam się przy tym zespole jakiś miesiąc temu. Grają w 5 osób-młodzi ludzie, ogólnie pozytywnie. Ale zaznaczam, że był to bal a nie wesele. Nie było oczepin itp. więc nie wiem jak to wygląda na weselu, ale na tym balu grali fajnie, wyszalałam się :razz: .
 
 
hadrian 

Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 6:21 pm   

Ten zespół będzie u nas grał na weselu.
Zdecydowaliśmy się na nich bo widzieliśmy ich w akcji na weselu siostry mojej narzeczonej i po prostu się bardzo nam podobało :smile:
Grają żywiołowo, mają szeroki repertuar, wychodzą za stoły z akordeonem i co ważne mają wyczucie smaku przy oczepinach i konkursach. Więcej będę mógł napisać po naszym weselu(14.08).
Ostatnio zmieniony przez hadrian Sro Mar 10, 2010 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 7:42 pm   

Dzięki wielkie za opinie :) i czekam na wnioski po Waszym weselu.
My się jeszcze zastanawiamy, ale jest to jeden z dwóch zespołów, które bierzemy pod uwagę :)

[ Dodano: Czw Paź 28, 2010 9:49 am ]
Hej :) Może jest jeszcze ktoś, kto ma ochote podzielić się opiniami o tym zespole? Pozdrawiam
_________________
 
 
hadrian 

Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 10:56 pm   

Obiecałem kilka słów o tym zespole.
Mógłbym pisać wiele ale będę się powtarzał po innych, wiec napisze krótko. Wesele było świetne, zespół nie zawiódł, cały czas coś się działo. Przedłużylismy nawet poprawiny bo goscie nie chcieli iść do domu. Mam nadzieję, że się jeszcze na jakiejś imprezie spotkamy.
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 10:29 am   

To ja też napiszę moje wrażenia :) zespół grał super, potrafią zabawić gości, interesują się tym co się dzieje na sali, moi goście nie byli bardzo zabawowi i ciężko szło ruszanie ich do kółek, wężyków i innych zabaw, ale i tak wszyscy twierdzili, że zespół grał super. Polecam z całego serca!!!!
_________________
 
 
malutka_sdz 


Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: sieradz
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 9:59 pm   

Nie wiedziałam, że jest tutaj temat o tym zespole, a będą oni grali już niedługo u nas na weselu:)
Miło czytać takie opinie bo nie widzieliśmy tego zespołu w akcji, a jedynie na płycie z wesela moich znajomych u których grali w zeszłym roku. Też byli zadowoleni, więc jestem spokojna o muzykę.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13437
 
 
kasiakali 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 11:49 pm   

Witamy :)

25.06.2011 zespół Avanti grał u nas na weselu.... wszyscy byli zachwyceni !! !! Grali energicznie, melodyjnie, mają piękne głosy, parkiet zapełnił się już od pierwszego utworu i goście bawili się do samego rana!!!
Doskonała współpraca podczas wesela, wspólnie ustalane zabawy, nawet wzbogacili swój repertuar o kilka naszych ulubionych piosenek! :)
Zrobili rewelacyjny podkład do freestyla mojego brata, wczuli się niesamowicie w klimat naszego wesela.
Na sam koniec daliśmy im kilka cennych rad, jak ich znaleźć w internecie, bo taki zespół nie może chować się przed światem !! ! :| ):):):):)

Pozdrawiamy wszystkich u których zespół AVANTI grał / zagra na weselu !! !
Sami z chęcią jeszcze się pobawimy na granej przez nich imprezie ! :) :):) :P
 
 
zoey__ 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: nie ważne
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 9:29 am   

Witam. A jak na dzisiejszy dzień wyglądają opinie na temat zespołu AVANTI z Sieradza ?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 9:32 am   

zoey__, brałabym ich do siebie, gdyby nie fakt, że na 2 i pół roku przed mieli już mój termin zarezerwowany. Fantastyczny, młody zespół. Oczepiny mają kulturalne i taktowne, ale jednocześnie na tyle zabawne, że się poskładałam ze śmiechu. Polecam :)
_________________


 
 
zoey__ 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: nie ważne
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 9:36 am   

Dorotka_ dziękuję za odpowiedź.. A jak wygląda ich angielski? No i sprawa alkoholu ? :) Rozumiem, że grali na jakimś weselu Twojej rodzinki, znajomych..
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 9:42 am   

zoey__, znajomych i Rodzinki :) alkoholu nie pili wcale, w sensie, Młodzi postawili im flaszki, ale zostały nietknięte, zespół dostał je po poprawinach w ramach dodatkowych podziękowań. Angielski? Na dobrym, nierażącym poziomie. Jestem czepialska pod tym względem, ale patrząc przez pryzmat innych zespołów, uważam, że jest dopsz :smile:
_________________


 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 5:49 pm   

Wszystko zostało już napisane. Świetny zespół, można się przy ich muzyce wyszaleć. Miałam okazję ich widzieć w akcji kilka razy i mogę dodać, że cały czas się rozwijają, szczególnie pod względem zabaw, oczepin-pod tym względem są numerem jeden w regionie.
Ostatnio zmieniony przez ani Czw Maj 02, 2013 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zoey__ 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: nie ważne
Wysłany: Sob Maj 04, 2013 12:04 pm   

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi! :) Zgadzam się, że bardzo dużo zostało o tym zespole napisane, ale ostatni post był z 30 czerwca 2011r.. Przez te prawie dwa lata dużo mogło się zmienić.. Dlatego pozwoliłam sobie odświeżyć temat :)
Ostatnio zmieniony przez zoey__ Sob Maj 04, 2013 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl