Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Foto-Sobieraj czy Fiks?
Autor Wiadomość
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Mar 06, 2009 6:52 pm   Foto-Sobieraj czy Fiks?

Mam dylemat. termin slubu coraz blizej a jeszcze nie podjelam decyzji odnosnie fotografa.
podobaja i sie bardzo zdjeci Foto-Sobieraj ale Fiks rowniez ma bardzo ladne i troche tansze.

dajcie znac jak sie u nich ma relacja ceny do jakosci bo na stronie Fiks ma bardo male zdjecia i nie widac az tak dokladnie czy jakosc jest taka sama.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 8:06 pm   

Co to znaczy - jakość taka sama? :roll:
Jeśli chodzi o techniczną stronę (fotografowanie) to wymienieni przez Ciebie fotografowie to profesjonaliści, więc nie masz co się obawiać, że coś będzie nie tak z oświetleniem, cieniami, itd. Fiks to profesjonalista, mogę Cię zapewnić - na kilkadziesiąt zdjęć, które nam zrobił - jedno tylko nie wyszło technicznie, a robił je aparatem analogowym.
A reszta to sprawa gustu. W czasie gdy brałam ślub u Sobieraja nie podobały mi się te wszystkie sielskie klimaty, parasolki, jabłka, ławeczki, malowane tła, itd.
Wolałam nieco bardziej tajemnicze klmaty, grę światła, brak rekwizytów, czy cudacznych teł. Piękny, ręcznie malowany album do tego. Dlatego wybrałam Fiksa.

Ale tak jak wspomniałam - zdjęcia mają się TOBIE podobać, a nie tak, że 10 osób na forum napisze Ci "wybierz X", inne 7 "wybierz Y" to wybierzesz X, bo więcej ludzi tak sugerowało. :roll:
To Twoje zdjęcia ślubne i Ty będziesz je miała na pamiątkę, a nie ja czy kolejni forumowicze, którzy bdą Ci doradzać.
_________________
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 10:57 am   

Asiek,
dziekuje bardzo za informacje.
Podobaja mi sie w sumie najbardziej proste zdjecia na jednolitym tle i bez dodatkow ale ogladajac te na stronie Fiks nie bylam pewna jak wygladaja w rzeczywistosci bo przynajmniej u mnie otwieraja sie bardzo male i zbyt wiele z nich nie widac.
Przejde sie jeszcze jakos zobaczyc je moze na zywo ale do tej pory nie mialam kiedy.
Dzieki raz jeszcze.
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 4:47 pm   

Dla mnie zdjecia z Sobieraja i Fiksa sa nie do porownania. Juz bez patrzenia na zywo, widze wielka roznice. Sobieraj robi o niebo lepsze zdjecia - tak uwazam.
_________________
 
 
Edward MIłość 

Wiek: 36
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 2:42 pm   

sztuczność sobieraja mnie przytłacza...
Fiksa nie znam ale poszukam :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl