Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
eyeliner
Autor Wiadomość
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 5:39 pm   eyeliner

Dziewczyny jak prawidłowo "używać" eyelinera :?: :?: :?: :?: Mam na myśli od której strony oka zacząć malowanie, czy malujecie i dół i górę oka, czy maluje się linię zaraz przy oku czy np: powiekę :?: :?: Bo ja szczerze powiem nie mam zielonego pojęcia jak się tym umalować, a chciałabym spróbować.
_________________


 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 9:44 pm   

ja odradzam eyeliner ...100 razy bardziej wolę czarną kredkę.... moim zdaniem eyeliner wygląda bardzo sztucznie na oku...i wymaga nie lada wprawy żeby zrobić ładną , nie za grubą kreskę.....jesli chcesz popróbować to zacznij od kredki Iza. Ja zaczynam od wewnątrz do zewnątrz, maluję też dół ale na dole nie dojeżdżam do wewnątrz. Maluję linię zaraz przy oku, tuż nad rzęsami. :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez Niebieskooka Czw Maj 07, 2009 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 11:34 pm   

Ja tez uważam, że lepiej najpierw spróbować kredki. I ja także malowanie zaczynam od wewnętrznej części oka do zewnątrz. Górną powiekę maluję także tuż nad rzesami i czasem "przeciągam" kreskę na zewnątrz robiac takie "kocie" oczko. Dolnej nie maluje w ogóle bo u mnie trochę sztucznie to wygląda. Ale jak wspomniała Niebieskooka, lepiej na dole nie dociągać kreski do kanału łzowego i nie łączyć w ten sposób górnej powieki z dolną :)
_________________

 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 6:26 pm   

Dzięki dziewczyny za radę, zaopatrzyłam już się w kredkę i jutro będę próbować. :)
_________________


 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 11:12 pm   

nie ma za co :P kredką łatwiej nabierzesz wprawy :)
_________________

 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 10:18 am   

Mam nadzieję, że nie wydłubię sobie tylko przy tym oczu bo czasami tak mi się ręce trzęsą jak pijakowi. :D
_________________


 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 11:34 am   

no to jak Ci się łapki trzęsą to dopiero by Ci krecha wyszła eyelinerem... :wink: a kredkę mozna łatwo zetrzeć i próbować do skutku :P
_________________

 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 11:44 am   

No dokładnie, pewnie wyglądałabym jak klaun. :D
_________________


 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:40 pm   

A ja bardzo lubię eyeliner, u mnie wygląda lepiej niż kredka ponieważ kredką nie dojadę tak dokładnie pod linię rzęs jak eyelinerem i u mnie kredka nie ma jednolitej konsynstencji tylko wałkuje się. Eyelinerem z reguły maluję się od wew. kącika oka do zew. zaczynając od cieniutkiej kreseczki a na końcu można zrobić grubszą :rotfl:
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 1:39 pm   

diamond napisał/a:
Eyelinerem z reguły maluję się od wew. kącika oka do zew. zaczynając od cieniutkiej kreseczki a na końcu można zrobić grubszą

Jak średnio Ci to wychodzi, to możesz spróbować zrobić małe kropeczki na powiece i postarać się je połączyć linią ciągłą (ja się tak właśnie uczyłam). Nadmiar lub rozmazanie można zawsze wyczyścić patyczkiem.
Życzę cierpliwości! Opłaca się, wiem bo sama na co dzień maluję się eyelinerem :wink:
_________________
 
 
Anita 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 4:24 pm   

Ja wolę takie lekko rozmazane kreski, ale podziwiam dziewczyny co potrafią sobie kocie oczy zrobić, dla mnie to mission impossible
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl