Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zaproszenia dla rodziców
Autor Wiadomość
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 12:20 pm   zaproszenia dla rodziców

Chcielibyśmy podarować specjalne zaproszenia dla rodziców na nasz ślub
może macie jakieś przykłady treści dla takich zaproszeń
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 2:00 pm   

Wedle Polskiej tradycji rodzice są organizatorami całego przedsięwzięcia, więc z tego powodu nie dostają zaproszeń.
Będzie ciężko coś znaleźć. :roll:
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 2:32 pm   

wiem ale widziałam gdzieś taki fajny teks do zaproszeń dla rodziców chcemy, żeby mieli inne zaproszenie od wszystkich
myślałam, że któraś z was ma coś takiego w swoim archiwum
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 2:40 pm   

Ewo, Kryszka albo Asia pewnie Ci pomogą, bo one mają dużo takich różności. :)
_________________
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 3:45 pm   

no to dziewczyny liczę na Was
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 11:02 pm   

Generalnie nie spotkałam się jeszcze z jakimś specjalnym zaproszeniem dla rodziców. Raczej z jego modyfikacją i zwróceniem się bezpośrednio do rodziców. Dla przykładu wkleję tekst wygrzebany na innym forum:

"Będziemy bardzo szczęśliwi,
wiedząc, że jesteście obok nas w tym szczególnym dniu.
Tym samym .... i ....
mają zaszczyt zaprosić
Kochanych Rodziców
... i ....
na swój ślub..." i dalej treść zaproszenia


Oczywiście ideałem byłoby gdybyście napisali coś od siebie zamiast szablonu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 11:07 pm   

pipi napisał/a:
Wedle Polskiej tradycji rodzice są organizatorami całego przedsięwzięcia, więc z tego powodu nie dostają zaproszeń.

Muszę się tu nie zgodzić. W większości przypadków rodzice są organizatorami raczej tylko wesela, resztę młodzi organizują sami. Tak więc byłoby nietaktem nie zaprosić ich do kościoła czy USC.
U nas tak właśnie jest, i moi rodzice już na początku przypominali się że oni też czekają na zaproszenie. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 10:03 am   

Bardzo Ci dziekuję kryszka
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 3:02 pm   

Podoba mi się tekst wklejony przez Kryszkę. Zastanawiam się jednak czy jeśli rodzice sa organizatorami wesela, to w zaproszeniu dla nich powinna być mowa jedynie o slubie? Jakoś głupio zapraszac ich na wesele, któe sami organizują... Jak zamierzacie to rozwiązać?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 3:06 pm   

Mi też się bardzo to podoba, czekam również na wasze propozycje jak to technicznie lepiej ując. ale pomysł jest świetny.
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 3:13 pm   

ja zamierzam napisać, że przyjęcie weselne odbędzie się .... ( bez słów zapraszam/ miło nam będzie gościć itp)
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 9:48 am   

Nasze zaproszenia mają 4 strony, a na ostatniej jest tekst o potwierdzeniu i zaproszenie na wesele. Dla rodziców zrobiliśmy bez ostatniej strony, pozostały tekst zmieniliśmy na bardziej osobisty - imiennie się podpisaliśmy i napisaliśmy Kochanych Rodziców czy coś w tym stylu... Przy wręczaniu (a zrobiliśmy to w rocznicę naszych zaręczyn - (poniedziałek Wielkanocny :lol: ) - jednocześnie w dniu kiedy nasi rodzice oficjalnie się poznali) od razu powiedzieliśmy, że nie dodaliśmy tekstu o przyjęciu weselnym - bo jest to dla nas tak oczywiste - że nietaktem byłoby umieścić ten tekst :wink:
Wyszło super - Rodzice się baaardzo ucieszyli.
Ale u nas sytuacja jest troszkę inna - bo to nie rodzice organizują i opłacają nam wesele - tylko my sami (Oni pomagają nam finansowo - ale i tak większość sami pokrywamy) i tak naprawdę to spodziewali się tych zaproszeń.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:17 am   

Akla napisał/a:
Ale u nas sytuacja jest troszkę inna - bo to nie rodzice organizują i opłacają nam wesele - tylko my sami (Oni pomagają nam finansowo - ale i tak większość sami pokrywamy) i tak naprawdę to spodziewali się tych zaproszeń.

Akla, u nas było tak samo. :graba:
_________________
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 11:54 am   

A ja mam tak prosto z serca:)


Mamo, Tato.... idalej nie pamietam, sprawdze w domu to napisze. Bo pisałam z głowy idośc ładnie sie ułożyło:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 12:46 pm   

Podoba mi się tekst Kryszki.Jestem za tym, aby rodziców zaprosić uroczyście na ślub i wesele mimo,że są organizatorami.Mozna zrobić uroczystą kolację, w trakcie której wreczyć im zaproszenia i podziekować za pomoc.I proponuję to zrobić przed rozesłaniem pozostałych zaproszeń, lub po.
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:29 am   

Mamo, Tato!


"Z wielu dróg
którymi może pójść człowiek
wybraliśmy tę jedną - wspólną"


Bardzo bysmy chcieli, żebyście byli z nami w chwili,
kiedy sami przed soba, wobec Boga i osób nam bliskich
przyznawac sie bedziemy do gotowości pójcia wspólna droga i bycia dla siebie
na zawsze
Ola i Zbyszek



data i miejsce ślubu
i adres przyjęcia weselnego









Wesele robimy sobie sami, rodzice nam pomagaja wiec będa Honorowymi gośćmi:)

I własnie taki tekst sobie na zaproszenia wymysliłam:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 11:02 am   

olenka napisał/a:
Mamo, Tato!


"Z wielu dróg
którymi może pójść człowiek
wybraliśmy tę jedną - wspólną"


Bardzo bysmy chcieli, żebyście byli z nami w chwili,
kiedy sami przed soba, wobec Boga i osób nam bliskich
przyznawac sie bedziemy do gotowości pójcia wspólna droga i bycia dla siebie
na zawsze
Ola i Zbyszek

data i miejsce ślubu
i adres przyjęcia weselnego



no no można się wzruszyć
_________________

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 17, 2006 2:31 pm   Zaproszenie dla rodziców...

Mam do was pytanie.
Czy wy wręczacie lub wręczaliście zaproszenie dla swoich rodziców?
Pytam dlatego bo u nas wyszedl mały problem...
Moi rodzice (oczywiście w żartach) dopytywali sie kiedy dostaną zaproszenie na nasz ślub. Tata ciągle chodził i mówił pod nosem ze on jeszcze nie został zaproszony. Oczywiście mówił to z uśmiechem, zwłaszcza wtedy gdy siedziałam i robiłam zaproszenia dla innych gości.
Więc ja z moim S. postanowiliśmy zrobić im niespodziankę i zrobić zaproszenia dla naszych rodziców.Pomyśleliśmy że to będzie równiez miła pamiątka... Wspomne że ja kiedyś znalazłam stare zaproszenie moich rodziców i tak mi się miło zrobiło...Dlatego sobie pomyślałam że fajnie by było zostawic taka pamiątkę.
No i zrobiliśmy tak jak postanowiliśmy.
Moi rodzice oczywiście z uśmiechem, nie do końca poważnie podeszli do zaprszeń, wycałowali nas, cieszyli się, chwalili się potem zaproszeniem.
Problem wyniknął z mamą S. Najpierw przyjęła zaproszenie. Podobno była komuś je pokazać i chyba ten "ktoś" powiedział je że rodzicom zaproszen się nie daje.I wtedy ona do nas z pretensjami i żalem że dostała od nas zaproszenie, ze poczuła sie jak byle gość. ze zaproszenia nie powinna dostać... :zdziwko: Ja zdębiałam.Co wy na to
Jestem ciekawa czy wy też mieliście takie szalone pomysły.
_________________
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 2:37 pm   

ja zamierzam dac Rodzicom, jak i Tesciom zaproszenia na pamiatke. nikt na pewno nie poczuje sie urazony, a juz widze radosc w oczach Tesciowej :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Sro Maj 17, 2006 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 2:41 pm   

Dzięki szczako za likownię :wink:

Czyli jednak można dawac rodzicom zaproszenia :hyhy:
No to ja nie wiem o co mojej przyszłej teściowej chcodziło :znudzony:
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Sro Maj 17, 2006 2:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 2:53 pm   

To zależy, co jest na takim zaproszeniu napisane, jeśli "X i Y wraz z rodzicami mają przyjemność zaprosić...", to bez sensu jest dawać takie zaproszenie rodzicom. Niedawanie zaproszenia wynika z faktu, że rodzice są właściwie gospodarzami przyjęcia, a więc (podobnie jak młodzi) zaproszenie nie jest konieczne.

Twojej teściowej mogło chodzić o to właśnie - że traktujecie ją jako gościa, a nie gospodarza przyjęcia.

Choć oczywiście na pamiątkę można zostawić :)
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:02 pm   

Alma_ napisał/a:
To zależy, co jest na takim zaproszeniu napisane, jeśli "X i Y wraz z rodzicami mają przyjemność zaprosić...", to bez sensu jest dawać takie zaproszenie rodzicom. Niedawanie zaproszenia wynika z faktu, że rodzice są właściwie gospodarzami przyjęcia, a więc (podobnie jak młodzi) zaproszenie nie jest konieczne.

Twojej teściowej mogło chodzić o to właśnie - że traktujecie ją jako gościa, a nie gospodarza przyjęcia.

Choć oczywiście na pamiątkę można zostawić :)


Masz rację Alma. myśmy zmienili tekst zaproszenia dla rodziców, bo tak jak napisałaś byłoby beznadziejnie.
Logiczne że rodzice są automatycznie zaproszeni. Ale robić z zaproszenia takie halo?
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:04 pm   

Ooo, nawet nie wyobrażasz sobie jakie "halo" ludzie potrafią zrobić z zaproszenia! ;)
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:05 pm   

Serio? :lol: :zdziwko:
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:07 pm   

No cóż, to drażliwy temat, łatwo popełnic gafę.
Ale mam nadzieję, że teściowa mimo wszystko pojawi się na ślubie ;)
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:12 pm   

Również miałam taki dylemat jak Misia - czy dawać zaproszenie rodzicom, bo moi rónież zaczynali delikatnie przebąkiwać, że nie zostali zaproszeni. Ale zaproszenia nie dostali bo przecież nie można zaprosić współorganizatorów przyjęcia na imprezę, którą organizują. Wyjaśniliśmy to sobie i tyle. Zreszą na naszych zaproszeniach był właśnie taki tekst, że para młoda wraz z rodzicami zaprasza na ... :rotfl:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:15 pm   

A nasi Rodzice dostali zaproszenia. Powiedzielismy tylko, ze to bardziej na pamiatke :D , bo w tekscie tez jest ... "z rodzicami".
Musze przyznac, ze bardzo sie ucieszyli. :D
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 4:11 pm   

Kot napisał/a:
Również miałam taki dylemat jak Misia - czy dawać zaproszenie rodzicom, bo moi rónież zaczynali delikatnie przebąkiwać, że nie zostali zaproszeni. Ale zaproszenia nie dostali bo przecież nie można zaprosić współorganizatorów przyjęcia na imprezę, którą organizują. Wyjaśniliśmy to sobie i tyle. Zreszą na naszych zaproszeniach był właśnie taki tekst, że para młoda wraz z rodzicami zaprasza na ... :rotfl:


U nas było tak samo. Rodzicom dałam zaproszenia po slubie aby mieli na pamiątkę w swoim albumie (bo wywołali sobie nasze zdjęcia i dla siebie).

Nie przejmuj się Misia, porozmawiaj z teściową żeby nie brała tego co jej znajoma powiedziała tak na poważnie. Powiedzcie że rodzice to nie tacy sami goście tylko kochani rodzice, a zaproszenie na pamiątkę zostanie. Nie przejmować się co inni mówią, ważne co wy wszyscy o tym myślicie między sobą.
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 9:25 pm   

Dotka napisał/a:

Nie przejmuj się Misia, porozmawiaj z teściową żeby nie brała tego co jej znajoma powiedziała tak na poważnie. Powiedzcie że rodzice to nie tacy sami goście tylko kochani rodzice, a zaproszenie na pamiątkę zostanie.


Co to to nie... napewno z nią o tym nie porozmawiam... :lol:
_________________
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 5:48 am   

My daliśmy zaproszenia rodzicom właśnie po to, żeby poczuli się wyjątkowo, że o nich pamiętamy i żeby mieli pamiątkę:) Misiu nie rozumiem Twojej przyszłej teściowej :roll:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 7:29 am   

My też daliśmy zaproszenia rodzicom, którzy się z tego bardzo ucieszyli.
Zaczęły się przebąkiwania o tym, ze oni nie sa zaproszeni więc dostali, oczywiście wszystko było w żartach bo trudno zapraszac gospodarza imprezy na to co sam organizuje. Ale mają zaproszenia na pamiątkę.
Myslę, że Misiu dobrze zrobiliście, a reakcja tesciowej według mnie jest conajmniej nie na miejscu i to tylko o niej świadczy - pewnie jakby zaproszenia nie dostałą miała by też jakies uwagi.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 11:33 am   

my tez dalismy zaproszenia rodzicom i od innych roznily sie tylko tym ze dla pozostalych gosci bylo w tekscie "wraz z Rodzicami" a na tych dla rodzicow tego nie ma, pomimo ze sami wsyztsko finansujemy i organizujemy to jednak uwazalismy ze rodzicow tez wypada zaprosic
_________________
Hanusia



 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 3:54 pm   

my też bedziemy chcielo dać rodzicom zaproszenia,żeby poczuli się wyjatkowo i zawsze to fajna pamiatka takie zaproszenie na ślub córki lub syna :)
Ostatnio zmieniony przez sylwia Czw Maj 18, 2006 3:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 9:18 pm   

My mieliśmy ułatwione zadanie, bo robiąc zaproszenia własnoręcznie moglibyśmy je podpasować do każdego. Dla rodziców brzmiało tak:
...
z radością zapraszają Rodziców
...
na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się
...,
jednocześnie dziękując za pomoc włożone
w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 9:42 pm   

kryszka bardzo ładnie to ujeliście na zaproszeniach, gratulacje :)
 
 
dinka 

Dołączyła: 01 Lut 2006
Posty: 55
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 4:35 pm   

Moim zdaniem należałoby dać rodzicom zaproszenie, dlaczego nie, ale ...
zastosowałabym tekst bardzo osobisty np:

Ukochana córka ..... i przyszły zięć ....
z całego seca zapraszają Kochanych Rodziców
na swój ślub , itd....

i w podpisie TYLKO Narzeczeni
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 7:29 pm   

dinka i to jest fajne :)

ja też jakoś nie umiem sobie wyobrazić żeby dawać im zaproszenia skoro we wszystkim uczestniczą :)

no ale jeszcze zobaczę :)
_________________
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 1:53 pm   

hmmm
Ja uważam, że rodzicom można dać zaproszenia jeżeli organizuje się wesele zupełnie bez ich pomocy. Bo jeżeli rodzice są zaangażowani w przygotowania, czy to fizycznie, czy finansowo, to jakieś takie nie ten tegez dla mnie... Czułabym się trochę tak, jakbym miała dać zaproszenie mojemu narzeczonemu ;)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 3:54 pm   

My nie dawaliśmy rodzicom zaproszeń.
To oni głównie organizowali nam wesele.
_________________

 
 
 
madalena 

Wiek: 46
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 10:33 am   

Hmm... nie zastanawiałam sie wcześniej nad kwestią zaproszeń dla rodziców, ale po przeczytaniu tego wątku, zdecydowanie im je wręczymy. My sami wszystko sobie organizujemy, od rezerwacji terminu ceremonii, przez 2 osobne przyjęcia dla rodziny i przyjaciół, po podróż poślubną. Nasi rodzice będą po prostu gośćmi, więc jak najbardziej powinni otrzymać zaproszenia. Oczy mi się otworzyły po Waszych postach, dzięki :)
_________________
A w mojej głowie jedno wielkie TAK!
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 12:03 pm   

my dajemy zaproszenie rodzicom, chociaz nad terscia jeszcze nie zastanawialam sie jak to powinno byc ladnie napisane
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 9:28 am   

my też na pewno damy rodzicom zaproszenia i na pewno będą one nieco różniŁy się treścią od pozostaŁych :D
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:47 pm   

my planujemy kupić jakieś specjalne zaproszenia dla rodziców :) jesio nie wiemy jakie ale napewno poszukamy czegoś szczególnego :D
_________________
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 6:51 pm   

mischelle22 napisał/a:
My nie dawaliśmy rodzicom zaproszeń.
To oni głównie organizowali nam wesele.


u nas jest bardzo podobna sytuacja.moze nie zupełnie rodzice nam organizują wesele ale mają bardzo duży udział w jego organizacji,sami zresztą roznoszą zaproszenia więc raczej nie będziemy im dawać.poza tym dostaną piekne podziekowania w formie dyplomów :)
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 10:18 pm   

moi rodzice tyle mi pomagaja w zorganizowaniu slubu i wesela, ze na pewno nalezy im sie cos specjalnego, vip-owskie jakies zaproszenie:)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 7:27 pm   

a My uznaliśmy, że wybrane przez nas zaproszenia są idealne i wyrażają nas samych. Tak samo ich text. Dlatego rodzice dostaną takie same zaproszenia, jak pozostali goście tylko bez sŁów "... wraz z Rodzicami ... zapraszają" a specjalnie od nas dostaną piękne podziękowania z Deco Risus z naszym wŁasnym tekstem, takim od serca oraz piękne albumy ze zdjęciami ze ślubu i wesela a w każdym albumie również na pierwszej stronie będzie odrębne podziękowanie za trud, pomoc i troskę
 
 
Nioka27 

Dołączyła: 27 Kwi 2007
Posty: 12
Skąd: pomorskie
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 5:25 pm   

My damy zaproszenia naszym rodzicom. Sami robiliśmy zaproszenia dla gości i chcemy zrobić także dla rodziców. Gdzieś na necie znalazłam takie zaproszenia :


To kim jesteśmy, to jak się kochamy
to Wam jesteśmy wdzięczni, za wszystko co mamy
Uczyliście nas zyć i kochać człowieka
Wam jesteśmy wdzięczni za wszystko co nas czeka

Tą jedną z najważniejszych chwil w naszy życiu
chcemy spędzić z najbliższymi nam osobami
dlatego
X i Y

serdecznie zapraszają
kochanych rodziców


i taką:


Zawsze byliście z nami
zawsze nas kochaliście.
Dzięki Wam wiemy co to jest miłość
Dzięki Waszej miłości potrafimy kochać

Tą jedną z najważniejszych chwil w naszy życiu
chcemy spędzić z najbliższymi nam osobami
dlatego
X i Y

serdecznie zapraszają
kochanych rodziców

Co o tym myślicie?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 7:11 pm   

Mi się bardzo podobają. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Nioka27 

Dołączyła: 27 Kwi 2007
Posty: 12
Skąd: pomorskie
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 6:46 pm   

Zrobiliśmy zaproszenia dla rodziców i już im daliśmy. Byli miło zaskoczeni i bardzo im sie podobały




Ostatnio zmieniony przez Nioka27 Czw Sie 02, 2007 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 6:49 pm   

a może masz jakieś zdjęcie? :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl