Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zaproszenia dla rodziców
Autor Wiadomość
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 5:59 pm   

Nasi rodzice również dostali zaproszenia i bardzo się ucieszyli. :smile: Był w nim fragment podziękowań za pomoc włożoną w przygotowanie tego wyjątkowego dla nas dnia.
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 9:04 pm   

My również mamy zaproszenia dla rodziców. Jest w nim także fragment, że dziękujemy im za pomoc i chcemy wręczyć im zaproszenia w święta, które będziemy spędzać razem z rodzicami narzeczonego.
_________________
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 12:49 pm   

Mnie również podoba się pomysł wreczenia rodzicom specjalnych zaproszeń, ale mojemu narzeczonemu nie bardzo :( Uważa, że skoro rodzice są współorganizatorami, to po co ich zapraszać. uargumentował jeszcze ze w takiej sytuacji on także powinien mi wreczyć zaproszenie i ja jemu także :smile: W związku z tym dam takowe tylko moim rodzicom :) Szukam jeszcze inspiracji, lecz najbardziej jak dotąd podoba mi się propozycja semper_augustus. Bardzo ładne i wzruszające.
_________________

 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 11:34 pm   

madnesia napisał/a:
Uważa, że skoro rodzice są współorganizatorami, to po co ich zapraszać.


Ja jestem tego samego zdania.
_________________

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 12:27 pm   

Mnie się wydawało, że zaproszeń rodzicom się nie wręcza...ale wczoraj moja mama zaczeła dopytywać...kiedy damy zaproszenia rodzicom narzeczonego :lol: i wtedy się zorientowałam, że oni chyba chcą dostać zaproszenia :lol: ...
Dodam, że rodzice nie pomagają nam w wyprawieniu wesela...
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 7:01 pm   

my nie dawalismy rodzicom zaproszen - finansowali w 90% wesele. Nawet ich nie oczekiwali.
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 7:19 pm   

All-me, skoro Rodzice Wam nie pomagają w wyprawianiu wesela, więc będą gośćmi, czyli zaproszenia powinni dostać.
My raczej też nie będziemy dawać Rodzicom takiego oficjalnego zaproszenia, bo to Oni je organizują razem z nami.
_________________


 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 8:56 pm   

Piękny tekst udostępniła semper_augustus, :) chyba podkradnę........
My też damy naszym rodzicom coś specjalnego mimo , że organizują Nam wesele... myślę, że miło o nich pamiętać ;) a tekst wklejony myślę, że pasuje idelanie !! !!!
_________________


 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 12:48 pm   

My też nie dajemy rodzicom zaproszeń, ponieważ to rodzice są głównymi organizatorami imprezy. Co więcej na zaproszeniu jest napisane, że zapraszają "Narzeczeni wraz z Rodzicami" no więc jak... :roll: Ale jeśli ktoś organizuje wesele samodzielnie, bez pomocy rodziców, wręczenie takie specjalnego zaproszenia uważam za bardzo miły gest :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 4:14 pm   

Moi bracia z żonami wręczali zaproszenia rodzicom i my też będziemy (ale wcale nie dlatego, że oni dawali). W moim przypadku również rodzice są sponsorami imprezy, ale to nie znaczy, że zaproszenie im się nie należy. Nie będzie ono jednak standardowe jak dla każdego gościa. Treść będzie zmieniona i jak dla gości będzie właśnie formuła "zapraszają narzeczeni z rodzicami" tak w przypadku zaproszeń dla rodziców będzie raczej coś na wzór "chcielibyśmy, abyście nam towarzyszyli tego dnia". Informacja o miejscu ślubu i wesela również się pojawi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Pon Gru 19, 2011 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 5:21 pm   

Dzisiaj zamówiłam zaproszenia dla rodziców... :lol:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 9:33 am   

Na naszych zaproszeniach również było napisane: Narzeczeni wraz z Rodzicami, więc nie było mowy o wręczaniu zaproszeń rodzicom. Ale jeśli organizuje się wesele samemu, to może być miły gest. Chociaż z drugiej strony zastanawiam się jak to wygląda od strony rodziców, czy oni by chcieli dostać takie zaproszenie czy uważają to za naturalne, że przychodzą na ślub swoich dzieci..
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 9:48 am   

Mimo, że rodzice płacą za weselę, myślę, że miło będzie im otzrymac specjalne zaproszenie.... z prośbą o bycie w tym wyjątkowym dniu z nami... myślę, że zrobi im się niezmiernie miło i łezka się w oku zakręci ;P
W moim przypadku myślę, że tak będzie ;)
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 11:29 am   

Ja już zaproszenia zamówiłam- u nas jest "X.X. i Y. Y. mają zaszczyt zaprosić.
No trudno,żebym pisała "z rodzicami" skoro ani finansowo, ani logistycznie nam nie mają zamiaru pomóc (nie,żebym prosiła :P ).
Rodzice dostaną standardowe zaproszenie.
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 4:45 pm   

Karolina1984 napisał/a:
ani finansowo, ani logistycznie nam nie mają zamiaru pomóc

Nasi rodzice również nam nie pomagają...a na zaproszeniach napisaliśmy, że zapraszamy razem z rodzicami... :roll: mniejsza z tym...nie ma znaczenia :wink:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 4:47 pm   

Ale..... no jak oni niby zapraszają?? Ja nie napisałam, bo własciwie nasi będą jak goście- przyjadą na całą uroczystośc i tyle.......i pojadą.
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 4:53 pm   

Karolina1984 napisał/a:
Ale..... no jak oni niby zapraszają?? Ja nie napisałam, bo własciwie nasi będą jak goście- przyjadą na całą uroczystośc i tyle.......i pojadą.
Prawda...my też mieliśmy nie pisać...ale w ostatniej chwili napisaliśmy. Teraz juz nie da się zmienić...a napisalam tak bo...hmmm nasi rodzice z pewnością by nam pomogli...niestety sytuacja finansowa im na to nie pozwala.
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 4:57 pm   

U mnie to nie wygląda, że to nie wiem.... jakaś moja zemsta - za to,że nie pomagają, nie wpiszę ich- nic w tym stylu.
Po prostu już tyle lat sama sobie radzę. Ostanio mieszkałam z nimi dłużej niż tydzień- w klasie maturalnej. ponad 8 lat temu....
I mimo,że u mnie to moi rodzice są bardzo zamożni- a ja ....hmm, oscyluję gdzieś około najnizszej krajowej, nie przyszłoby mi do głowy ani o pomoc prosić, ani również umieszczać ich w zaproszeniach.
Nasze relacje są dośc pozytywne. Ale bardziej takie.... nie wiem, jak między wujostwem a bratanicą.....miło, ale - rzadko i bardziej na koleżeńskiej stopie. :wink:
_________________
 
 
emjagodzinska 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 3:34 pm   

Przede wszystkim witam, bo to mój pierwszy post :)
U nas sytuacja jest taka, że na wesele mielismy skladac sie z tesciami i moimi rodzicami po 1/3, przy czym nasza 1/3 troche mniejsza :oops: 2 miesiace temu poklocilismy sie z rodzicami mojego narzeczonego i raczej ich czesc "skladkowa" odpada (moi rodzice powiedzieli, ze nam pozycza tyle, ile tamci mieli dac, a po slubie oddamy :) ). W tym miesiacu mamy zamiar soptkac się z tesciami :? i zaprosic ich na slub i wesele. Problem z tekstem zaproszenia, ktory brzmi M.. i T.. WRAZ Z RODZICAMI itd. Nie bardzo wiem co zrobic, bo przeciez ze tylko z rodzicami panny mlodej nie napiszemy, a znowu jak napiszemy ze z rodzicami ogolnie, to moze pomysla, ze chcemy tylko kase od nich wyciagnac mimo klotni (wole tej kasy nie brac). W ogole o rodzicach nie pisac nie wypada, bo przeciez moi pomagaja bardzo. Forumowiczki - mialyscie podobnie? Pozdrawiam!
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 3:50 pm   

emjagodzinska napisał/a:
Problem z tekstem zaproszenia, ktory brzmi M.. i T.. WRAZ Z RODZICAMI
Ale przecież rodzicom i tak nie daje się zaproszeń z takim tekstem, bo to bez sensu. Jeśli chodzi o zaproszenia dla zwykłych gości to zostawiłabym to "z Rodzicami", przecież rodzina nie musi wiedzieć kto ile wykłada na wesele.

Na Waszym miejscu przygotowałabym po prostu dwa różne zaproszenia dla rodziców - w tym dla Twoich napisałabym też jakieś podziękowania za ich pomoc.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 11:24 pm   

U nas rodzice sami stwierdzili, ze mamy nie wpisywac "z rodzicami", wiec tego nie bedzie. W ten sposob mozemy im dac normalne zaproszenie.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
emjagodzinska 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 5:20 pm   

Dzięki! Ja już zaćmienia mam, pewnie, że dla rodziców nie z dopiskiem "wraz z rodzicami". Jakby nie wy, to bym się cały czas zastanawiała...;)
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 7:38 pm   

O żesz ty... kurde dopiero teraz na to wpadłam.. faktycznie, a nasze już zamówione.. :cry:
_________________
 
 
asisMarti 

Wiek: 44
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 9:09 am   

randomgirl napisał/a:
madnesia napisał/a:
Uważa, że skoro rodzice są współorganizatorami, to po co ich zapraszać.


Ja jestem tego samego zdania.

My wszystko załatwiamy sami- wiadomo na pomoc mozemy liczyć ale zaproszenia im jeszcze dawac ?!? To sa najwazniejsze osoby po nas no i chrzestni wiadomo ;-)
Tak wiec zaproszenia nie maja sensu... moze jeszcze fotografowi i zespołowi :smile:
_________________
AS + MG = W.N.M.
Ostatnio zmieniony przez asisMarti Pon Lut 20, 2012 9:10 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 9:18 am   

asisMarti napisał/a:
My wszystko załatwiamy sami- wiadomo na pomoc mozemy liczyć ale zaproszenia im jeszcze dawac ?!?

My też wszystko organizowaliśmy sami, natomiast zaproszenia rodzicom daliśmy i było im baaaardzo miło, ucieszyli się, że będą mieli pamiątkę. Zamówiliśmy dla nich specjalne zaproszenia bez dopisku 'wraz z rodzicami'. Uważam, że koszt jest tak minimalny, że warto sprawić komuś przyjemność.
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 1:32 pm   

ppola napisał/a:
Podjelismy wspólna decyzje ze rodzice dostana zaproszenia. Indywidualne, zupelnie różne od pozostałych, dzis siedzialam nad tekstem i sklecilam cos takiego z kilk różnych. Mozye byc?
„Swit nas obudził obok siebie
przez niedomkniete okiennice,
jestesmy teraz dwojgiem ludzi,
co maja wspólna tajemnice.”
Jonasz Kofta

Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr,
mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat.
PP
I
MS
Maja zaszczyt zaprosić Kochanych rodziców na uroczystość zaślubin,
Która odbędzie się 10 czerwca 2009 roku o godzinie 18:00,
w ......................................

W dniu tak uroczystym dziś ten zaszczyt mamy
i Was na wesele nasze zapraszamy.
W chwili tak radosnej bądźcie przy nas bliżej,
bawcie się wesoło, adres jak poniżej
..........................................

Jednocześnie dziękując Wam za pomoc
włożoną w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości

Ukochany Syn i Przyszła Synowa


Rewelacja :mrgreen: :smile:
_________________


 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 8:05 pm   

zgadzam się z Rusałka_Maja, tekst na zaproszenie dla rodziców rewelacyjny... pozwalam sobie dodać do inspiracji moich
_________________
Tosinka
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 10:56 pm   

My z perspektywy czasu uważamy, że zaproszenia dla rodziców to naprawdę miły gest! Nawet jesli mówia ze nie trzeba, uwierzcie: jest im naprawdę miło!
My wręczyliśmy im przy wspólnym obiedzie w Święta Bożego Narodzenia, a teraz przed Wami dziewczyny Wielkanoc. :-)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 9:12 am   

Rusałka_Maja napisał/a:
ppola napisał/a:
Podjelismy wspólna decyzje ze rodzice dostana zaproszenia. Indywidualne, zupelnie różne od pozostałych, dzis siedzialam nad tekstem i sklecilam cos takiego z kilk różnych. Mozye byc?
„Swit nas obudził obok siebie
przez niedomkniete okiennice,
jestesmy teraz dwojgiem ludzi,
co maja wspólna tajemnice.”
Jonasz Kofta

Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr,
mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat.
PP
I
MS
Maja zaszczyt zaprosić Kochanych rodziców na uroczystość zaślubin,
Która odbędzie się 10 czerwca 2009 roku o godzinie 18:00,
w ......................................

W dniu tak uroczystym dziś ten zaszczyt mamy
i Was na wesele nasze zapraszamy.
W chwili tak radosnej bądźcie przy nas bliżej,
bawcie się wesoło, adres jak poniżej
..........................................

Jednocześnie dziękując Wam za pomoc
włożoną w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości

Ukochany Syn i Przyszła Synowa


Rewelacja :mrgreen: :smile:


Zgadzam się - świetny tekst! Sami planujemy dać rodzicom inne zaproszenia niż pozostałym gościom - myśleliśmy o zaproszeniu w butelce.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 10:55 am   

U nas będzie bez zaproszeń dla rodziców, ale za to rewelacyjne podziękowania dostaną :)
_________________
 
 
Tyska987 

Wiek: 32
Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Ksawerów/Pabianice
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 10:27 pm   

U nas rodzice równiez dostaną zaproszenia- mimo, że temat finansowania i dokladania na wesele jest ciągle otwarty- to miły gest, a uwierzcie mi, specyficzni rodzice mogą poczuć sie urażeni i NIEZAPROSZENI na ślub mimo, że to uroczystość syna czy córki.

PS. : Dziękuję za pozdrowienia :)
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 7:04 pm   

My też zamawiamy zaproszenia dla rodziców, mimo że to oni finansują wesele. :)
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 8:30 pm   

dla mnie dziwnie byłoby zapraszać rodziców; miałam taki pomysł, ale myślę-rodzice w 99% finansują ślub i wesele, wszystko organizujemy wspólnie, to chyba oczywiste, że są zaproszeni :D moja siostra miała taką samą sytuację przy swoim ślubie i dała rodzicom zaproszenia i z tego co wiem, byli bardzo zdziwieni, uznali to za niepotrzebne
_________________

 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 8:55 pm   

herbatnik napisał/a:
dla mnie dziwnie byłoby zapraszać rodziców; miałam taki pomysł, ale myślę-rodzice w 99% finansują ślub i wesele, wszystko organizujemy wspólnie, to chyba oczywiste, że są zaproszeni :D

Też tak myślałam...ale i jednym i drugim rodzicom zrobiło się bardzo miło i wzruszająco...zwłaszcza, że nie było takiego typowego tekstu z zaproszeniem :)
_________________
Tosinka
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 9:27 pm   

A ja myślę dokładnie tak jak herbatnik i u nas zaproszeń dla rodziców nie ma. Będzie oczywiście podziękowanie na weselu więc myślę, że wystarczy, żeby ich uhonorować.
_________________


 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 4:05 am   

msmika napisał/a:
ale i jednym i drugim rodzicom zrobiło się bardzo miło i wzruszająco...zwłaszcza, że nie było takiego typowego tekstu z zaproszeniem :)


dokładnie :)


pamiętam jak mój teść przy weselu swojej pierwszej córki, kilka lat temu na tydzień przed weselem żartował, że on nie wie co to za wesele bo nie jest zaproszony - więc u Nas będzie miał szczególne zaproszenie ;)
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 8:29 am   

Też myślałam tak jak Wy i był to dla mnie niepotrzebny wymysł, ale.... po zamówieniu już zaproszeń domówiłam jeszcze dwa specjalne dla rodziców. Nigdzie nie było, że zapraszamy, czy będziemy ich gościć, tylko tekst w stylu: "niezmiernie miło będzie bawić się z Wami na przyjęciu weselnym...", itd.

O ile narzeczonego rodzice /którzy ze wszystkim mają problem/ niezbyt się ucieszyli (raczej podeszli do tego obojętnie), tak moi rodzice niezmiernie się wzruszyli trzymając zaproszenie w dłoniach, były uśmiechy, szklanki w oczach i miło spędzony wieczór przy winku :) dlatego ja w ogóle nie żałuję, że podjęłam w osotaniej chwili taką decyzję i uważam, że każdy rodzic się ucieszy z takiego gestu (nie w ramach zaproszenia na ślub i wesele, bo to bez sensu, ale w ramach tego, żeby oni też mieli jakąś pamiątkę) :)

Oczywiście podziękowania dla rodziców na weselu to zupełnie odrębna sprawa, która również nie zostanie zapomniana :D
_________________

 
 
agagors 

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:39 am   

My damy rodzicom zaproszenie na ślub z informacją o przyjęciu weselnym :)

Jednak dla osób, które mają dylemat w zapraszaniu rodziców, gdyż oni są współorganizatorami i wspierają finansowo wesele, proponuję dać zaproszenie jedynie na ślub ;)
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 10:53 pm   

Julia_ja napisał/a:
szklanki w oczach i miło spędzony wieczór przy winku :)


u nas było podobnie :)

Rodzice się wzruszyli jak wręczyliśmy im wyjątkowe zaproszenia. Nawet jak finansują wesele to myślę, że to miłe - wyróżnić ich w taki sposób.
_________________


 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2016 8:26 am   

Nasi rodzice nie organizują nam ślubu, ani nawet się do niego nie dokładają, ale tradycyjnie na zaproszeniach jest napisane że zapraszamy my wraz z rodzicami, nawet przez myśl mi nie przeszło by rodziców w tych zaproszeniach nie uwzględnić. Oprócz takich zaproszeń dla wszystkich, zamówiliśmy dwa zaproszenia specjalnie personalizowane dla nich o przyjemnej i luźnej treści :)
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
Ostatnio zmieniony przez mspp Czw Lut 25, 2016 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Milou01 

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Mar 16, 2016 12:22 pm   

My też wręczyliśmy zaproszenia rodzicom i mimo że to są nasi główni organizatorzy to bardzo się ucieszyli z tych zaproszeń. Fajnie było ich zaskoczyć, bo się nie spodziewali, no i mają kolejną pamiątkę
 
 
animi 


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 2:26 pm   

Moja mama jest bardzo sentymentalna i zbiera wszelkie zaproszenia, kartki z życzeniami itp. Na pewno bardzo się ucieszy z zaproszenia na ślub córki :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl