Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwiaciarnia Tęcza-Kwiat ul. Broniewskiego 56
Autor Wiadomość
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 1:07 pm   Kwiaciarnia Tęcza-Kwiat ul. Broniewskiego 56

Czy ktoś może zamawiał wiązankę w kwiaciarni na dąbrowie? Kwiaciarnia nazywa się Tęcza i znajduje się przy ulicy Broniewskiego? Mieli kiedyś stronę internetową i propozycje wiązanek całkiem mi się podobały:) ale chciała bym usłyszeć opinię od kogoś kto korzystał z ich usług. Wiem że mają tez dekorowanie samochodów i również w tej kwestii chciała bym uzyskać Wasze opinie. Ja sama kupowałam kwiaty w tej kwiaciarni na obronę pracy magisterskiej i szczerze mówiąc byłam zadowolona. Wiązanek było 6 i każda inna super:) ale nie wiem jak to wygląda z wiązankami ślubnymi. Może ktoś ma doświadczenie w tej kwestji? :) z góry dziękuję :)
_________________
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 11:55 pm   

Ja zamawiałam tam wiązankę ślubną, a raczej poszłam żeby się poradzić i naprawdę się nie zawiodłam. Biorąc pod uwagę fakt, że sama do końca nie wiedziałam czego chcę... No może tyle że ma być z jasnych kwiatków, w miarę nieduża, bez żadnych wiszących elementów. Panie mi świetnie doradziły.
Cenowo nie jest jakoś super tanio, ale też o zawrót głowy nie przyprawiają. Oczywiście w cenie jest butonierka dla Pana Młodego. Wszystko było podobno elegancko zapakowane i miało "ochraniacz" ze stryriopianu, ale to widział tylko Mąż przy odbiorze.
Nie zamawiałam przyozdabiania auta ani sali/kościoła, więc w tej kwestii się nie wypowiadam.

Jeśli chodzi o zdjęcia to mają na miejscu mnóstwo katalogów, albumów itp. Są otwarci na propozycje i bardzo cierpliwi.
_________________
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 2:58 pm   

Nie ma zawrotu głowy. Więc zdradź proszę ile tam kosztuję wiązanka? Bo dużo osób jednak pisze, że jest to dość droga kwiaciarnia w Łodzi jeśli chodzi o wiązanki ślubne, dekorację auta itd.
_________________
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 5:22 pm   

ja za swoją zapłaciłam 200 zł, a wyglądała tak:

[img][/img]
_________________
 
 
dorota1203 

Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 13, 2009 7:56 pm   

Z całego serca polecam tę kwiaciarnię. Nie spodziewałam się, że wiązanka będzie aż tak śliczna. Niestety cena nie była już tak zachwycająca - 300zł (ale naprawdę było warto:). Zamawiałam tam też wiązankę na potrzeby sesji plenerowej (znacznie tańszą) i również była bardzo ładna.
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 10:49 pm   

Ja u nich miałam wiązankę i wystrój auta i motorów. Polecam w 100%
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 3:29 pm   

W zeszłym roku za JEDNĄ bordową różę i drugą mniejszą do wpięcia we włosy BEZ PRZYBRANIA (i tak zaraz kwiatek odłamał się od łodyżki i agrafką przypinałam do sukienki) zapłaciłam 55 zł. Uważam, że to skandal (w sumie tym większy, że panna młoda wymusiła na mnie kupno tych kwiatów mimo, że nie chciałam ich mieć :/ No ale ona nie widziała świadkowej, czyli mnie, bez kwiecia).

Niedawno, przechodząc nieopodal, weszłam spytać o dostępność peonii bądź maków (taka mi się marzy wiązanka ślubna). Po dłuuugim czekaniu, z zaplecza wyszła znudzona baba, na moje pytanie o maki zareagowała : "A po co to pani?" , pytam się o co jej chodzi, a ona na to, że po co mi te maki. Więc jej tłumaczę, że mi się taka wiązanka marzy (a wiem, że z ogrodniczej odmiany maków spokojnie zrobi się bukiet), a baba, jak katarynka, po co mi te maki. Pytam, czy w takim razie w czerwcu są dostępne peonie - baba nie wie, tulipany -nie wie, w ogóle nic nie wie :/ Widocznie sprawdzenie w magicznym zeszyciku florystycznym dostępności danych kwiatów o danej porze roku przekraczało jej możliwości intelektualne.
Dałam spokój.

Jak dla mnie kwiaciarnia spalona.
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 2:01 pm   

Tatarak Twój opis jest super uśmiałam się bardzo.
A z tymi makami to się jeszcze zastanów, bo nie wiem czy one wytrzymają tak długo.
Nie dziwię się, że tak się zdenerwowałaś, ja bym się też wkurzyła.
_________________
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 8:50 pm   

Tatarak, skąd masz informację, że z "ogrodniczej" odmiany maków zrobi się wiązankę? Ciekawa jestem, kto sprzedał Ci takiego babola.

To znaczy wiązankę to i owszem - da się zrobić - pytanie tylko co z jej trwałością i czystością Twojej sukni. Urwij sobie dla własnej informacji mak i zobacz co z niego cieknie i policz ile godzin mak będzie w formie.
Maki ogrodowe faktycznie można ciąć , ale do wazonu. A zanim wsadzi się je do wazonu to trzeba przypalić im końcówki łodyg i schłodzić po tym przez kilka godzin w chłodnym miejscu. Dodatkowo tnie się je w fazie pąka, kiedy nie mają jakichś specjalnych dekoracyjnych walorów. A jak już się rozwiną...to zaraz opadają im płatki.

Szczerze odradzam.
Jak już bardzo chcesz mieć polne kwiecie to polecam chabry.

Powodzenia życzę w szukaniu odpowiedniej kwiaciarni.


p.s.

skoro tak bardzo zależy Ci na makach, to może zastąp je anemonami?
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Anemony/slides/ist2_2993003_wedding_bouquet.html

http://img521.imageshack....20051432071.jpg

http://www.istockphoto.co...ing-bouquet.jpg

[ Dodano: Sro Cze 09, 2010 9:31 pm ]




[ Dodano: Sro Cze 09, 2010 9:33 pm ]


Ostatnio zmieniony przez decolife_dekoracje Sro Cze 09, 2010 9:30 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl