Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - kupno butów w salonach

Edyta - Wto Lis 11, 2003 12:18 am
Temat postu: kupno butów w salonach
buty zazwyczaj mozna kupic w salonach i przy okzaji dopasowac ich wysokosc do szytej sukni
gosia - Wto Lis 11, 2003 12:46 am

jak bedziesz juz chciał kupić suknie lub bedziesz jeżdziła poprzymierzac to najpierw kup buty :) własnie moim pierwszym zakupem do ślubu były buty ponieważ wtedy widac długośc sukni :D dokładnie tak jak napisałaś
Majaa - Sro Lis 12, 2003 10:41 am

Ja najpierw nabyłam buty. Za 40 zł, wydatek był to "niesamowity" :D . Swoje buciki kupiłam w zlikwidowanym Skórimpexie na 6-go sierpnia. Jak znajdę trochę czasu zamierzam je przefarbować na jakiś bardziej używalny kolor i normalnie chodzić w nich.
Madlen_ - Sro Lis 12, 2003 10:49 am

Ja nie byłam za tym, żeby kupować buty przed suknią...ja nie wiedziałam jaki kolor będzie mieć suknia...??? Odcieni ecru jest tysiące i należy moim zdaniem najpierw wybrać kolor sukni później buty.(chyba że wiemy na 100% że będzie to np:biała). :)
Majaa - Sro Lis 12, 2003 10:51 am

Moje buty i suknia były białe. :)
gosia - Sro Lis 12, 2003 7:21 pm

ja od razu wiedzialam że będe miała białą suknie dlatego mogłam od razu kupić białe buty :D
Edyta - Sro Lis 12, 2003 11:32 pm

no tak sa za i przeciw
sama nie wiem co lepsze
ale np. mozna zmierzyc wysokosc obcasa jaki proponuja w salonie i jaki mierzymy z suknia a potem poszukac odpowiedniego

kryszka - Czw Lis 13, 2003 1:44 am

Wydaje mi się, że przecież do mierzenia sukni nie muszą to być wcale buty ślubne. Wystarczy ta sama wysokość obcasa. Może nawet macie w szafie takie buty, nie muszą być przecież super wyjściowe.

Ja na pewno najpierw będę miała suknię, a potem szukała butów, bo nie mogę się zdecydować na kolor. :?

Madlen_ - Czw Lis 13, 2003 9:42 am

Zgadzam się z Kryszką.

JA zawsze chciałam mieć białą suknię i takie na początku przymierzałam...ale Pani w salonie zaproponowała mi suknię ecru i wiecie co....byłam w szoku...było mi o niebo lepiej w tym kolorze!!!!(i dlatego buty później).

Majaa - Czw Lis 13, 2003 9:51 am

No mi w sumie też chyba w ecru byłoby lepiej. Niestety ten model sukni, który sobie upatrzyłam w kolorze eckri wyglądałby jak brudna firana dlatego zdecydowałam się na białą suknię.

Wracając do butów, to przecież ostateczna przymiarka jest na najwcześniej na miesiąc przed ślubem. Wtedy to już na pewno będziecie miały buty. Wtedy też można ostattecznie dopasować długość sukni. Zawsze salony "robią" dłuższe suknie, bo łatwiej jest skrócić niż nadsztukować materiał :lol: .

mrówka - Czw Lis 20, 2003 4:23 pm

Ja kupiłam najpierw suknię, a buty kupię przed poprawkami krawieckimi, mam 160 cm wzrostu w związku z tym każda suknia była na mnie za długa - także nie miałam problemu z długością sukni - i tak jest do skrócenia o jakieś 6-7 cm. :mrgreen:
Madlen_ - Czw Lis 20, 2003 4:39 pm

O hej Mrówka...
Edyta - Pią Lis 21, 2003 10:17 am

a wiecie co ja wygralam w konkursie buty slubne i co ja mam teraz zrobic??
slub za 2 lata!!
jakbym wybrala bialy kolor, to nie zmieniom swojego koloru do tego czasu??

Madlen_ - Pią Lis 21, 2003 11:39 am

Edyta napisał/a:
a wiecie co ja wygralam w konkursie buty slubne i co ja mam teraz zrobic??
slub za 2 lata!!
jakbym wybrala bialy kolor, to nie zmieniom swojego koloru do tego czasu??


Może warto pomyśleć o sprzedaży... :?: :roll:

Edyta - Pią Lis 21, 2003 2:01 pm

galionko tylko nie wiem czy ktos takie buciki kupi i czy jest sens je sprzedac......wiesz dlaczego??
bo sa o wartosci 310 zl-360zl!!!!! dopiero w przyszlym tygodniu po nie jade i zalezy jakie wybiore :roll:

Madlen_ - Pią Lis 21, 2003 2:25 pm

Zresztą podobno szczęścia się nie oddaje....i tak butów nie widac. :wink:
Edyta - Pią Lis 21, 2003 2:52 pm

masz racje !! !
a moze tak bardzo nie zmienia kolor i wszystko bedzie ok :)

Asiek - Wto Sty 06, 2004 4:18 pm

Ja miałam buty robione na miarę przez szewca.
Mam typowy rozmiar ( 39 ) i kształt stopy :D
Po prostu nie znalazłam nigdzie naprawdę wygodnych butów ślubnych.
A tak szewc mi zrobił takie jakie chciałam : zakryte palce (żeby nie uciekło szczęście), pięta (żeby nie uciekły pieniądze), paseczek wokół kostki i bez tych wydłużonych czubów, w których wyglądałam jakbym założyła kajak!
I co ważne - były bardzo wygodne (wiadomo, na miarę)

Pozdrawiam! :jumpingmrgreen:

olenka - Nie Sty 11, 2004 1:11 am

Teraz bede szalec ze zdieciami

Podobaj mi sie takie butki ale ja musze mic na wyzszym obcas


Edyta - Nie Sty 11, 2004 9:47 pm

faktycznie olu lepiej zeby taki bucik mial wyzszy obcas
no niby na niskich lepiej sie tanczy, ale jak ma sie wyzszy obcas to sylwetka lepiej wyglada

kryszka - Pon Sty 12, 2004 12:53 am

Olenko, a jakiej wysokości chcesz obcas?
olenka - Pon Sty 12, 2004 1:09 am

No taki ja wiem ale z 7-8 cm, jeszce nie zdecydowałam. Musza byc wygodne przed wszystki.
Edyta - Pon Sty 12, 2004 7:44 pm

no obcasik calkiem calkiem
nie za niski i nie za wysoki

gosia - Pon Sty 12, 2004 8:32 pm

Olenko cos dla ciebie

http://www.wesele-tarnow.com/buty/growikarx.htm

http://www.wesele-tarnow.com/buty/szepieniec.htm

http://www.wesele-tarnow.com/buty/witt1.htm

zobacz jeszcze w sklepie Ryłko tam widziałam maja bardzo ładne pantofelki do slubu

olenka - Wto Sty 13, 2004 12:32 am

Własnie dzis o pracy poszłam sobie poioglądac i własnie widziałam na zywo te firmy WITT. Ładniutkie, koszt ok.120 zł duzy wybór
magda - Wto Sty 13, 2004 2:57 pm

bucik moze byc ale faktycznie wyzszy obcas zrobi lepsze wrazenie
Edyta - Wto Sty 13, 2004 3:16 pm

wiesz olenko jest taki przesad, ze buciki slubne musza miec zakryte palce i piety
co ty na to???

widze ze ty sie tym nie przejmujesz?

MałaMi1 - Pon Lis 26, 2007 11:42 am

ja bedę kupowac swoje buciki w salonie w którym wybrałam suknię ślubną. dopasują mi przynajmniej idealnie kolorek i długość sukni do butów.
co do kupna butów przed ślubem, jestem zdecydowanie przeciw :-) dlaczego?
bo sama idąckupować suknię ślubną byłam przekonana na białą, a kupiłam ecru, bo zdecydowanie lepiej w niej wyglądałam i lepiej się w niej czułam. a gdybym już miałą buty, musiałabym wziąść białą... poza tym długość sukni przecież dopasowują do wysokości butów, więc nie widzę potrzeby kupna butów przed suknią...

słonko - Pon Lis 26, 2007 1:13 pm

Moje doświadczenia z kupowaniem butów w salonach ślubnych są następujące - w katalogach mnóstwo pięknych par, w samym sklepie kilka i bardzo kiepsko z rozmiarami. Otóż ekspedientka powiedziała mi, że sezon ślubny już minął (szukałam butów w sierpniu) i każda przyszła panna młoda, która chciała buty już je ma :szok: To przecież całkiem bez sensu. Ludzie ślubują cały rok, a buty można kupić tylko na czerwiec, czy co? :? Zatem jeżeli chcecie kupować buty w salonie ślubnym, to polecam zrobić to kilka tygodni wcześniej niż są wam one potrzebne, bo jest duża szansa, że salon będzie musiał zamówić te butki.
MałaMi1 - Pon Lis 26, 2007 2:09 pm

a ja właśnie wróciłam z salonu- kupiłam buciki :-)
słonko - Pon Lis 26, 2007 2:18 pm

Gratulacje! Gdzie zdjęcia?
MałaMi1 - Pon Lis 26, 2007 2:31 pm

chwilunia,za minutke dolącze :)

[ Dodano: Pon Lis 26, 2007 2:38 pm ]
a oto moje butki :-)



słonko - Pon Lis 26, 2007 3:59 pm

Bardzo ładne!
MałaMi1 - Pon Lis 26, 2007 4:10 pm

dziekuję słonko :-) mi wpadły w oko, juz gdy byłam wybierać suknię :-)
owieczka_foto - Pon Lis 26, 2007 10:07 pm

olciap6 napisał/a:
chwilunia,za minutke dolącze :)

[ Dodano: Pon Lis 26, 2007 2:38 pm ]
a oto moje butki :-)


Daj proszę namiary na sklep i info czy calutkie białe były?

Pozdrawiam

MałaMi1 - Pon Lis 26, 2007 10:14 pm

były nawet takie same jak moje-białe , do wyboru do koloru :-) jesli ewentualnie nie ma rozmiaru to mogą dowieżć za kilka dni. Salon znajduje sie na Sienkiewicza 34 , jest to salon ślubny Sława. mozesz zobaczyc takze na stronce, tam maja przykladowe buciki jakie proponuja http://suknieslubne-slawa.pl/?id=butik&k=buty
owieczka_foto - Wto Lis 27, 2007 8:24 am

olciap6 napisał/a:
były nawet takie same jak moje-białe , do wyboru do koloru :-)


Dziękuję za namiary, czeka mnie w takim razie wizyta w Sławie.

Pozdrawiam

słonko - Wto Lis 27, 2007 1:23 pm

Małe sprostowanie z moje strony - butik Sławy oferuje wg mnie największy wybór butów i w różnych rozmiarach, także dużych. Polecam. Ale reszta, raczej kiepsko.
Olala - Nie Gru 02, 2007 9:06 pm

Olcia, sliczne butki, gratuluje!

ja juz tez wybralam model bucikow w salonie, suknie tez, wiec pewno,kupie butki przed suknia... bo niestety salon nie ma mojego koloru, a firma produkujaca te buciki (ADR) znajduje sie w Lodzi, i mozna taniej dostac i w takim kolorze, jaki sie chce. Tak wiec zmierze suknie z bucikami "salonowymi", natomiast kupie u producenta. Nie mowiac juz ze o wiele taniej! :wink:

MałaMi1 - Nie Gru 02, 2007 9:14 pm

dziekuje Olenko za komplement :] ja jak byłam wybierać suknie już dojrzałam te butki, więc jak teraz poszłam wybór był łatwy :)
Olala - Nie Gru 02, 2007 10:36 pm

ja tez dojrzalam moje przy wyborze sukni, ale niestety nie mieli odpowiedniego koloru... albo za bialy, albo za ciemny bez... wiec zadzwonilam do producenta i sie okazalo, ze maja tez kolorek posredni i ze zrobia na zamowienie, jak nie bedzie na magazynie!
aka - Pon Gru 03, 2007 9:18 pm

Czy duży wybór butów jest tylko w Sławie na Sienkiewicza, czy na Piłsudskiego też?
MałaMi1 - Pon Gru 03, 2007 9:24 pm

ja byłam tylko na Sienkiewicza, wiec w tej kwestii nie pomoge. No i to zalezy co rozumiesz przez pojecie "duzo", bo jak dla mnie na Sienkieiwcza było wystarczająco butów żeby wybrać coś dla siebie... ale może niektórzy mają wieksze wymagania-ja w kazdym badz razie wyszlam bardzo zadowlona
aka - Pon Gru 03, 2007 9:49 pm

Rozumiem, że to nie sklep obuwniczy, ale chodzi mi żeby było więcej niż 3 pary na krzyż ;)
MałaMi1 - Pon Gru 03, 2007 9:57 pm

hehe, no chcialam tylko wyjasnic :D sa wiecej niz 3 pary ;-)
aka - Pon Gru 03, 2007 10:00 pm

No to się pewnie przejdę jak przyjadę na święta (dopytuję, bo nie mam czasu, żeby wszystko oblecieć)
margolka - Pią Lut 29, 2008 12:10 am

Na Piłsudskiego też jest duży wybór, ale nie w sklepie z sukniami, tylko w butiku ślubnym Sławy, ja tam nabyłam buty w tym tygodniu, naprawdę jest z czego wybierać.
MałaMi1 - Pią Lut 29, 2008 12:31 am

ja kupowałam butki w Sławie na Sienkiewicza- butki maja naprawde ładniutkie, ale ceny niestety nie są zbyt niskie :|
margolka - Pią Lut 29, 2008 2:39 pm

Rzeczywiście nie są tanie, ale bardzo ładnie zrobione. Tymczasem w butiku ślubnym Sławy, na Piłsudskiego, są droższe i tańsze, różnych producentów, w tym także polskich.
owieczka_foto - Pią Lut 29, 2008 5:34 pm

Jakoś nie widzę sensu w płaceniu za buty które będę miała na stopach przez jeden wieczór + dwa plenery więcej niż 100 PLN skoro te które znalazłam spełniają oczekiwania.
marysia - Pią Lut 29, 2008 10:14 pm

też jestem zdania zeby za dużo nie wydawać. nie widzi mi sie płacić za buty na jedną noc 150-200zł chyba ze wybiorę takie które by pasowały do innych strojów ale bardzo w to wątpie :?
owieczka_foto - Pią Lut 29, 2008 11:24 pm

marysia napisał/a:
chyba ze wybiorę takie które by pasowały do innych strojów ale bardzo w to wątpie :?


jeśli sukienka biała i buty białe to ja dalszego zastosowania dla nich nie widzę.

marysia - Sob Mar 01, 2008 7:51 am

tak ale jak np będziesz miała eleganckie białe spodnie to można by było je założyć tylko no raczej buty musiały by być całe gładkie a nie z jakimiś mieniacymi sie dodatkami.
555 - Sob Mar 01, 2008 9:54 am

ja kupilam buty Arte di Roma na wyprzedazy za 70 PLN (uwazam, ze sa warte znacznie wiecej, chociaz cena 300 PLN proponowana w salonach to gruba przesada), mimo ze sa biale, wygladaja tak, ze pewnie je jeszcze zaloze, albo do letnich sukienek, albo eleganckich jasnych spodni :))
owieczka_foto - Sob Mar 01, 2008 10:40 am

marysia napisał/a:
tak ale jak np będziesz miała eleganckie białe spodnie to można by było je założyć tylko no raczej buty musiały by być całe gładkie a nie z jakimiś mieniacymi sie dodatkami.


w mojej szafie dominuje czerń nawet latem, buty ślubne uważam za jednorazowe.

555 - Sob Mar 01, 2008 11:38 am

owieczka, z czerni sie wyrasta, mozesz mi wierzyc.. :))
owieczka_foto - Sob Mar 01, 2008 2:54 pm

555 napisał/a:
owieczka, z czerni sie wyrasta, mozesz mi wierzyc.. :) )


555, możesz mi uwierzyć... na szczęście nie każdy z czerni wyrasta.

margolka - Sob Mar 01, 2008 5:49 pm

A ja moje buty na pewno założę jeszcze po ślubie, chociaż moje nie są białe więc pewnie będzie mi łatwiej i zapłaciłam za nie więcej niż 100 zł, a mimo to nie żałuję, że tyle wydałam.
MałaMi1 - Nie Mar 02, 2008 4:06 pm

jesli się ma sukienkę białą to nie ma rpoblemu z kupnem butów, do mojej sukienki nie mogłam sobie kupic jakichkolwiek butów gdyż nie jest to ani dokłądne ecru ani biel tylko coś takiego pomiędzy-conajmniej smiesznie wyglądałoby to gdyby buty odbijały od kiecki... dlatego zdecydowałam się na zakup butów w salonie w którym kupiłam suknię... i owszem to był spory wydatek,ale nie żałuję, bo mają one pasować do mojego stroju i jednocześnie mi się pdoobać (nic na siłę) a że to jeden jedyny dzien w moim zyciu to poświęciłam się na wydanie większej kwoty... nie żałuję...
Agha - Pią Kwi 18, 2008 7:28 pm

555 weszłam na stronę Arte di Roma, ale oglądanie na stronie to jak lizanie lodów przez szybkę. A gdzie ty znalazłaś swoje (bo że na wyprzedaży to doczytałam :-) ?
555 - Nie Kwi 20, 2008 9:46 pm

ja kupowalam u producenta na Dunskiej i udalo mi sie zaplacic ponizej 100 PLN.. polecam tam sie wybrac, moze akurat cos beda mieli :))

a to moje buty na mnie:


Audiolka - Wto Cze 24, 2008 9:55 am

555 :)
śliczne te buciki-a w którym dokładnie miejscu znajduje sie ten producent ??Na Duńskiej czy może na terenie Agromy??

mietka - Wto Cze 24, 2008 10:02 am



a ja mialam 419 :)

Audiolka - Wto Cze 24, 2008 11:51 am

Ja potrzebuje butów
:arrow: ecri
:arrow: rozmiar 40\41(sama nie wiem już bo co kupuje buty to inny rozmiar)
:arrow: na obcasie max 5cm
:arrow: zakryta pięta
:arrow: zaokrąglone zęby mi jeszcze bardziej stopy nie wydłużało :mrgreen:

wiecie gdzie takie mogę dostać???

MalaJu - Wto Cze 24, 2008 11:58 am

ja takie (tylko mniejsze) kupilam w Polrosie w Rzgowie. za 90zł
555 - Wto Cze 24, 2008 7:52 pm

Audiolka napisał/a:
a w którym dokładnie miejscu znajduje sie ten producent ??Na Duńskiej czy może na terenie Agromy??

tutaj znajdziesz na nich namiary..

Agha - Wto Cze 24, 2008 8:02 pm

Ja chciałam zacząć od salonu Sławy, bo tam podobno były buty, które upatrzyłam sobie na stronie producenta. ostatecznie jednak pojechałam do Ptaka. Tak cenowo jak i jakościowo jestem zadowolona.
karola8207 - Sro Cze 25, 2008 9:31 am

ja sie przeszłam po salonach ale
:arrow: nie było koloru odpowiedniego
:arrow: ceny około 300 mnie przeraziły
:arrow: butki robione by były na zamówienie (bo nie było mojego rozmiaru), i czekania 3-4 tygodnie. a ja chciałam buty na już
:arrow: w Ptaku kupiłam takie, za 155 ale kolorkiem pasujące do kiecuni :smile: najtańsze nie są ale przynajmniej są :mrgreen:

http://www.lodz.mm.pl/~slawko/DSC08657.jpg

mietka - Sro Cze 25, 2008 10:47 am

w lipcu w zeszlym roku byla na dunskiej wyprzedaz, moze znowu bedzie. warto zadzwonic i zapytac. (ja tez podobnie, jak 555 zaplacilam ponizej 100)

a tak wygladaly na mnie

Rudziutka - Sro Cze 25, 2008 8:52 pm

Witam,
dziewczyna byłam na stronie tej firmy
i jest tam napisane że na Duńskiej jest fabryka nie ma sklepu czyli można kupić pojedyncze sztuki czy nie, bo juz sama nie wiem :zalamany:
pozdrawiam

Agha - Pią Cze 27, 2008 8:33 pm

karola8207 bardzo ładne butki :-)
moje też nie były drogie - 110zł

555 - Sob Cze 28, 2008 1:13 pm

nie ma tam sklepu firmowego, ale czasem wyprzedaja buciki, np. po pokazach mody albo koncowki.. warto zadzwonic i sie zapytac..
Debussy - Wto Wrz 16, 2008 9:57 am

Jestem pewna, że jak będę kupować sukienkę w salonie, to panie będą mi chciały od razu dopasować welon i buty.. a jak wiemy buty w salonach mają ogromną marżę. Ale dziwnie byłoby powiedzieć : "nie, wie pani co pojadę do Ptaka bo tam taniej"..
Minus też taki, że nie porównam butów do sukienki, tylko będę musiała kupić "na pamięć". Co o tym myślicie?

Tajgete - Wto Wrz 16, 2008 10:08 am

Ja gdy kupowałam suienkę pani mi dała zarówno welon jak i buty, ale powiedziałam jej po prostu, że mi się nie podobają. I będę kupować buty na pamięć... Tym bardziej, że wypowiadały się tutaj osoby, że kupowały buty ecru do białej sukni i wyglądało to dobrze, więc się już tak bardzo nie przejmuje. ;)

Debussy, dlaczego "dziwnie"? Przecież kupowanie na ptaku nie jest wstydem. Jak powiedziałam paniom w salonie, że mi się te butki nie podobają, to kazały mi po prostu na pierwszą przymiarkę przynieść koniecznie buty i wszystkie dodatki jeśli już będę miała...

Debussy - Wto Wrz 16, 2008 10:10 am

Jasne, że nie wstydem. Zwłaszcza, że to jest spora różnica w cenie. W salonie buty za 170 zł, a w Ptaku czy innym sklepie nie będącym salonem ślubnym, np. 90 zł.
Faktycznie, nie powinnam mieć żadnych obiekcji. Masz 100% racji ;)

Markasiak - Nie Lis 23, 2008 10:41 am

Zapytajcie w salonie w którym kupujecie suknię czy można dodać na bucikach akcent z sukni. Ja tak zrobiłam. Buty wyglądały jak komplet. Tylko, ze ja miałam buty kupione w salonie w którym kupowałam suknię i nie wiem czy te kupione w innym mniejscu tez można okleić koronką czy tam jakąs duperelką z sukni. :) Jeśli wam się uda macie buty z ptaka które będą idealnie pasowały do sukni. :)
brawurka2910 - Pią Kwi 23, 2010 9:36 am

JA równiez kupiłam buty w salonie. Zapłaciłam 140 zł .Równiez był to mój pierwszy zakup , aby zobaczyć czy długośc sukni bedzię ok :)
kasia_m85 - Pią Kwi 23, 2010 9:53 am

Ja również zamówiłam buty w salonie. Wprawdzie już kupiłam buty ale jak założyłam do sukni to mi jednak średnio pasowały (na upartego mogłyby być). Te w salonie spodobały mi się bardziej, mają idealny kolor- jedyny minus to cena 390 zł, ale i tak postanowiłam je kupić... Na szczęście za te pierwsze zapłaciłam 99 zł więc do przeżycia.
Hosiole - Pią Kwi 23, 2010 11:09 am

Ja kupiłam buty w Ryłko, cena prawie jak w salonie, ale jakość dużo lepsza- skóra naturalna na zewnątrz i w środeczku, poza tym bardzo wygodne :smile:
Bella - Sro Maj 19, 2010 12:38 pm

Ja się nie zdecydowałam na zakup z w salonie głównie dlatego, że praktycznie w żadnym salonie nie było butów w moim rozmiarze (36, które noszę normalnie nieraz jak już były w salonie to były na mnie za duże :o ), a nie wyobrażam sobie zamówić buty w ciemno, bo z doświadczenia wiem, że wiele butów pomimo, że jest dla mnie dobry rozmiar to są jakieś niewygodne. :?
karmen - Wto Mar 15, 2011 2:46 pm

Witam!
Ja buty slubne kupilam w butiku slubnym Slawa Pilsudskiego 39 .Natychmiast odnalazlam buty , ktorych szukalam.Nie moglo byc inaczej przy tak duzym wyborze.nie znam drugiego takiego sklepu z taka iloscia butow slubnych.

Hellen - Wto Mar 15, 2011 3:44 pm

Łatwo wybierać jak się ma standardowy numer obuwia. Ja w Sławie nie mogłam zakupić nawet 1 pary, bo wszystkie były za duże. Taki mój los... jak się ma malutką stópkę.
asiaj2001 - Sro Mar 16, 2011 10:00 am

Dziewczyny gdzie jest duży wybór butów ślubnych?? A i jakie wybieracie półbuty, odkryta pięta, sandały, czy np. odkryte palce?
izunia_zg - Pon Sty 30, 2012 6:44 pm

ja swoje butki kupiłam w salonie Isabel, troszkę kosztowały, ale były bardzo wygodne, w ogóle nie było ich czuć na nodze, pieknę satynowe, ślicznie komponowały się z suknią
oreska - Czw Mar 01, 2012 9:31 am

czy ktoś wie gdzie teraz można kupić butki ślubne w dobrej cenie tzn takiej koło 100 zł?? mam na to dwa tygodnie i jeśli się nie uda to będzie trzeba jechać na Ptaka a wiadomo, że bliżej jest znacznie lepiej :) z tego co zauważyłam (byłam w trzech salonach) to ceny są około 160 zł a szkoda mi tyle wydać na buty na jeden raz :(
jupik - Czw Mar 01, 2012 11:51 am
Temat postu: buty w Ptaku
Ja kupowałam buty w Ptaku i tam nie ma co liczyć na duży wybór i dobrą cenę - ja znalazłam tylko jedno stanowisko, gdzie Pan ma spory wybór, a ceny ok.150-160 zł. Tańszych nie znalazłam :-(
Gahanova - Pią Mar 02, 2012 1:54 pm

Ja sie nacielam w salonie slubnym... Moja wina, ale tez troche salonu. Kupujac suknie przymierzylam ich buty w rozmiarze 38. Byly minimalnie za duze, wiec zamowilam 37,5. Teraz wiem, ze 37,5 w ogole nie wejdzie mi na stope. Zalamka. Pani w salonie nie za bardzo podoba sie pomysl zwrocenia butkow, a ja bede w PL dopiero na przymiarce sukni. Powiedziano mi, ze sobie zaloze inne o tej samej wysokosci obcasa. No i fajnie, ale w takim razie jaki rozmiar mam zamowic? :?
Karola5 - Pon Mar 05, 2012 2:10 pm

Gahanova, kup sobie wkładki do butów - na ślubie i tak ci się przydadzą i przymierz ten nieco większy but - może to rozwiąże problem :)
Gahanova - Pon Mar 05, 2012 2:22 pm

Masz racje Karola5, dzieki. :) Jak juz tam bede to dokladnie wybadam o ile te buty sa za duze i wkladka powinna pomoc.
Karolina1984 - Pon Mar 05, 2012 2:40 pm

Mi dziś babka w salonie przy okazji kupna sukienki powiedziała,że dla niej bez sensu jest wydawać 250zł na buty w salonie- i na moim miejscu poszukałaby gdzie indziej, bo za 100zł można normalnie kupić- i szkoda pieniędzy.

Podzielam opinię :smile:

oreska - Wto Mar 06, 2012 10:17 am

zamówiłam buty w salonie więckowskiego/zachodnia (czy jakoś tak) , koszt 150 zł z satyny, najlepsze jakie znalazłam w salonach w centrum. Ale powiem szczerze że niektóre salony to ceny butów chyba z kosmosu biorą :?
joannamichał - Wto Mar 06, 2012 2:32 pm

Ja za swoje też zapłaciłam 150 zł. , ale myślę ze dlatego tyle kosztował bo ja mam rozmiar 35 więc sobie za takie małe nóżki liczą :) a miałam je tylko na ślubie, bo ja nie umiem chodzić na obcasie więc po przybyciu na salę poprostu je zdjęłam.
M i A - Czw Sty 29, 2015 2:00 pm

Witam :)
Czy ktoś mógłby polecić "miejsce" w którym można kupić ładne ślubne buty? Dzięki za info :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group