Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
drewniane podłogi w łazience
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 10:00 am   drewniane podłogi w łazience

Bardzo mi się podobają drewniane (w całości lub części podłogi w łazience). Coś takiego:


Czy ktoś z Wam ma doświadczenia z drewnem w łzience? Boję się, że ze względu na dużą wilgotność mogą z nim być problemy (np. wypaczenia, itp.). Jak takie rozwiązanie się sprawdza? Pewnie musiałby to być jakiś specjalny gatunek grewna, wiecie może, jaki jest to koszt?

A jeśli macie taką podłogę - to odradzacie czy polecacie to rozwiązanie?
_________________
chez alma |
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 10:44 am   

mnie też się bardzo podobają. wiem tylko ze to musi byc specjalny, na razie jeszcze drogi niestety, rodzaj drewna - jakos dobrze zaimpregnowany.
Tu masz linki:
http://polki.wp.pl/kat,16...ml?ticaid=112b3
http://www.muratordom.pl/6905_6268.htm
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 2:35 pm   

Obecnie pracuje w salonie z drewniamyni podlogami w Londynie. Nie polecam drewna do lazienki. Chyba, ze macie bardzo duzo pieniedzy, jest cos co sie nadaje : Burmese teak (po polsku to jest chyba TEK) Jest to koszmarnie drogie drewno, ale jako jedyne dobrze znosi wilgoc, pare i wode....
jesli macie jakies "techniczne" pytania to chetnie pomoge, bo nagle zupelnie nieoczekiwanie zaczelam sie "znac na drewnie" ;-) Tylko nie pytajcie o ceny w Polsce, bo nie mam pojecia :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Linka 


Wiek: 46
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 3:08 pm   

Obawiam sie, że drewno w łazience jest bardzo niepraktyczne, chociaż podoba mi się szalenie. Wystarczy, że widziałam jak wyglądał u znajomych parkiet (lakierowany) w kuchni po roku użytkowania :shock: . Podłoga nadawała się tylko do zerwania. Wilgoć zrobiła swoje (plus uszkodzenia mechaniczne, których w łazience może być oczywiście mniej, ale zawsze). Zastanawiam się też czy nie dużo bardziej widoczne są wszelkie zabrudzenia, no i pewnie trudniej się taką podłogę czyści i konserwuje.
_________________


:)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 1:22 am   

Myślę, że drewno w łazience to dobry pomysł, i sama przy najbliższym remoncie zamierzam wymienić płytki na podłogę drewnianą. Podłoga taka jest o wiele przyjemniejsza, nie jest taka zimna a jeśli jeszcze zamontujemy do tego ogrzewanie podlogowe to już bajka. Na podłogę do łazienki można zastosować kilka gatunków drewna egzotycznego takich jak: doussie, lapacho, bangkirai - ostrzegam drewno to nie jest łatwe w obróbce i byle jaki stolarz z nim sobie nie poradzi. Mam z doussie schody i jestem bardzo zadowolona.
Aby sie wszystkiego dowiedzieć wystarczy zapytać w sklepie, który specjalizuje sie w sprzedaży drewna egzotycznego. Polecam. :ok:
_________________
 
 
 
epox 


Wiek: 47
Dołączyła: 25 Maj 2005
Posty: 55
Skąd: katowice
Wysłany: Pią Kwi 14, 2006 2:31 pm   

A ja mogę Ci polecic jedynie płytke o imitacji drewna,super wygląda i można dokonać podobnego efektu co na Twoim zdjęciu.Wiem,że płytka to nie to samo co drewno,ale to już jakieś rozwiązanie.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 7:31 pm   

nie podłoga, ale drewniane:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl