Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
nieobiektywny moderator
Autor Wiadomość
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:00 am   nieobiektywny moderator

dlaczego jestem traktowany inaczej, niż inni uczestnicy (a raczej uczestniczki - chociażby agnieszka19, która bez przerwy ma coś do moich wypowiedzi) forum?? jeżeli szanowna pani moderator asiek pisze mi, żebym więcej nie pisał do niej na priv, to coś jest chyba nie tak? bo podobno "księżniczkę" obrażam. a jej to niby wszystko wolno??
Ostatnio zmieniony przez q Pon Mar 19, 2007 12:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:05 am   

Nie podobno, tylko mnie obrażasz.
Nie życzę sobie, żeby obcy człowiek mnie obrażał i wylewał swoje frustracje do mnie na priv i na forum pod moim adresem.

Ja nie traktuję cię inaczej, ale żadne wyjaśnienia do ciebie nie trafiają.
Wycisz się, bo nikomu tu chyba nie zależy żeby zablokować ci konto lub usunąć z forum.
Pamiętaj jednak, że nie jesteś bezkarny. Poczytaj regulamin forum.
_________________
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:19 am   

Kurcze opanujcie sie troche z praniem tych brudow na tym forum...ludzie tu zagladaja po porady a nie zeby czytac jak ktos ma cos do kogos...
Dziwie sie ze te wszystkie posty nie zostaly wykasowane...powinny w tematach zostac tylko posty zwiazane z konkretnym tematem...ale to pozostawiam do decyji moderatorom...

I przestancie wreszcie sie atakowac w kazdym mozliwym temacie...mysle ze to nie jest tylko moje zdanie ale i wiekszosci Forumek - nie mamy ochoty tego wszystkiego czytac i w tym uczestniczyc...
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez edys_lu Pon Mar 19, 2007 12:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:24 am   

edys_lu napisał/a:
Kurcze opanujcie sie troche z praniem tych brudow na tym forum...ludzie tu zagladaja po porady a nie zeby czytac jak ktos ma cos do kogos...
Dziwie sie ze te wszystkie posty nie zostaly wykasowane...powinny w tematach zostac tylko posty zwiazane z konkretnym tematem...ale to pozostawiam do decyji moderatorom...

I przestancie wreszcie sie atakowac w kazdym mozliwym temacie...mysle ze to nie jest tylko moje zdanie ale i wiekszosci Forumek - nie mamy ochoty tego wszystkiego czytac i w tym uczestniczyc...

edys_lu - rozumiem, że ta wypowiedź tyczy się konfliktu między q a Agnieszką19?

Jeden z tematów gdzie się kłócą zamknęłam, w drugim ostrzegłam. Jeśli nie przyniesie to rezultatów (a widać, że ostrzeżenia dane przed Kryszkę nie ostudziły stron) sprawą zajmą się pewnie administratorzy forum.
Chyba nikogo nie bawi taka kłótnia na forum.
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:27 am   

słuchajcie ja prubuje unikac tych sporów.Ale jeżeli kotś komantuje większość rzeczy które piszę, no to rozumiem że mam niczego nie wyjaśniać. Utworzyłam temat o dojrzałości i wikeu tak samo jak i ostatnoi o ty co męskie i nie męskie. Jeżlei kotś wszytsko odnosi do siebie to co ja mam zrobić. Jak nie bede odpowiadala na zarzuty to wyjdzie że się pod nimi podpisuje i tyle. A jeżeli mam inne zdanie niż któras z Was to też dyskutuje więc co mam zrobić?
:roll:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:28 am   

Jasne chodzilo mi o ich klotnie...
No w kazdym razie ja mam tego dosc ze co wchodze w jakis watek to oni sie kloca... :kwasny:
No i mysle ze nie jestem sama...poza tym jest na prawde wiele ludzi ktorzy czegos szukaja i trafiaja tutaj...m.in. sama tak trafilam...jesli w kazdym watku sa tylko klotnie to niczego sie nie mozna dowiedziec... :kwasny:

Agnieszka moim zdaniem powinnas nie odpowiadac, jesli rzeczywiscie tak jest ze on na umyslnie Cie atakuje...i nie bedzie w zadnym wypadku to oznaczac ze sie pod czyms podpisujesz tylko ze jestes madrzejsza...ale to tylko moje zdanie i przynajmniej ja bym takie zachowanie zignorowala
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez edys_lu Pon Mar 19, 2007 12:34 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:33 am   

oki. Czyli jakby co to ja nie odpowiadam. Niech bedzie :smile:
Mam nadzieję że w końcu to wszystko ucichnie bo juz mam dość. :evil:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:50 am   

Agnieszka19 napisał/a:
słuchajcie ja prubuje unikac tych sporów.Ale jeżeli kotś komantuje większość rzeczy które piszę, no to rozumiem że mam niczego nie wyjaśniać. Utworzyłam temat o dojrzałości i wikeu tak samo jak i ostatnoi o ty co męskie i nie męskie. Jeżlei kotś wszytsko odnosi do siebie to co ja mam zrobić. Jak nie bede odpowiadala na zarzuty to wyjdzie że się pod nimi podpisuje i tyle. A jeżeli mam inne zdanie niż któras z Was to też dyskutuje więc co mam zrobić?
:roll:

pozostawię to bez komentarza
wystarczy chyba cytat z wątku:
"Agnieszka19
Bywalec
Stan cywilny: zaręczony/na
Wiek: 19
Dołączyła: 27 Paź 2006
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
1/3/7
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 12:19 am Czy wiek świadczy o dojrzałości człowieka???
Napiszcie co myslcie na ten temat???
Ostatnio spotkałam sie z opinią że to ma duże znaczenie. Co wy o tym sądzicie???
Ma znaczenie czy nie??? Czy różnica 3 lat to dużo, a ile lat to jest dużo???
_________________

@Mac-erson
Admin
Stan cywilny: żonaty
Wiek: 34
Dołączył: 10 Lis 2006
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 12:47 am
Bardzo bym prosił obydwie strony aby wrzuciły "na luz" i nie używały na Forum słów niecenzuralnych i nie wygrzebywały tutaj swoich prywatnych spraw i brudów.
Nikomu to nie służy.

A jak juz musicie się tutaj sprzeczać i dyskutować to proponuję wziąść przykład z grudniowej awanturki na naszym forum, gdzie mimo zażartych dyskusji nie padło ani jedno obraźliwe słowo !

Sprzeczajmy się i dyskutujmy z klasą. :uscisk:

PS. Do wyjaśnienia takich spraw proponuję PW, gg, skype, tel. stacjonarny, tel. komórkowy a najlepiej wspólne spotkanie w kawiarni :) "

http://www.forum.wesele-l...p=146735#146735

i jakoś jeden z adminów potrafił obiektywnie ocenić założony wątek :/
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 7:29 am   

Do obu stron konfliktu !! !

1) Administratorzy jeszcze bardziej Moderatorki a najbardziej chyba pozostali uczestnicy Forum są juz zmęczeni Waszym prywatnym konfliktem.
To jest forum ślubno-weselne. To jest Forum moderowane. Forum, na którym od początku istnienia moderatorki dbają o kulturę i rzeczowość wypowiedzi.
Jeśli macie ochotę lub wolę przerzucać swoje prywatne waśnie na łamach for internetowych to poszukajcie sobie do tego innego miejsca - niemoderowanego (jest takich wiele w necie) gdzie można sobie wrzucać do woli na zasadach wolnej amerykanki.


2) Asiek napisała:
Cytat:
Nie podobno, tylko mnie obrażasz.
Nie życzę sobie, żeby obcy człowiek mnie obrażał i wylewał swoje frustracje do mnie na priv i na forum pod moim adresem.
Ja nie traktuję cię inaczej, ale żadne wyjaśnienia do ciebie nie trafiają.
Wycisz się, bo nikomu tu chyba nie zależy żeby zablokować ci konto lub usunąć z forum.
Pamiętaj jednak, że nie jesteś bezkarny. Poczytaj regulamin forum.

Nikt tu nie jest traktowany "inaczej". Proszę o więcej szacunku dla Moderatorek Forum.
Proszę o doczytanie regulaminu Forum a w szczególności punkty:
Cytat:

2. Każdy jest inny i ma różne doświadczenia. Nie stosuj przemocy słownej w dyskusjach. Szanuj pozostałych uczestników i ich poglądy.
4. Na Forum panuje ogólny zakaz używania słów wulgarnych oraz słów uważanych ogólnie za obraźliwe. Posty, w których będą się pojawiały obraźliwe słowa będą w całości kasowane bez uprzedniego informowania autora postu.
6. Sprawy prywatne załatwiaj przez Prywatne Wiadomości (PW) lub e-mail.
4. Pisząc post stosuj zasady netykiety (http://www.netykieta.prv.pl).


3) W związku z powyższym daję obu stronom konfliktu ostatnie ostrzeżenie słowne i jednoznaczną prośbę o zakończenie prywatnego konfliktu na naszym Forum i nie zaśmiecanie innych wątków na Forum swoją prywatą.
Dalsze "zaśmiecanie" forum swoimi prywatnymi waśniami poskutkuje ostrzeżeniem o wartości=3 (zakaz możliwości pisania na forum).

4)
Cytat:
PS. Do wyjaśnienia takich spraw proponuję PW, gg, skype, tel. stacjonarny, tel. komórkowy a najlepiej wspólne spotkanie w kawiarni :) "


Jeszcze raz się pod tym podpisuję. Wrzućcie na luz, odpocznijcie po czym jak już ochłoniecie wyjaśnijcie sobie na spokojnie wszelkie niedomówienia.
Z tego co wyczytałem znacie się prywatnie tak więc myślę, że z łatwością dojdziecie do porozumienia i pozostaniecie kolegami.
Apeluję również do tej strony, która jest w stanie aby pierwsza wyciągnęła rękę.

Tym samym temat uważam za zakończony i zamknięty.
A moderatorki prosiłbym o usunięcie "kłótni" z pozostałych wątków i tematów na Forum nie dotyczących powyższej sprawy. :smile:
Mac-erson
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl