Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogladacie - Althea Turner ?
Autor Wiadomość
bruni 

Wiek: 46
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 4:36 pm   Ogladacie - Althea Turner ?

Ja sie naogladałam i teraz mam kompleksy... Althea non stop sprzata, ma tysiace 'złotych' rad... w domu muzeum, etc... program ok, ale naprawdę można doznać szoku:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 9:55 pm   

Ja też to oglądam !! ! I różne uczucia mi wtedy towarzyszą- z jednej strony podbudowuję się, że nie mam tak ogromnego bajzlu jak te kobitki, z drugiej nabieram chęci do większego dbania o dom, ale czasami też myślę, że ta Anthea to jakaś fanatyczka bo jak np można kłaść wszystko w lodówce w szczelne pudełka i zawsze pamiętać o napisaniu daty przydatności do spożycia...

[smilie=naczynia.gif] [smilie=podloga.gif] [smilie=pranie.gif]
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 2:03 pm   

Czasem jak M pracuje do 22 to leżąc w łóżku przeskakując po kanałach natknę się na ten program.I powiem szczerze że zarówno Anthea jak i panie biorące udział w programie mnie przerażają :o ona bo za bardzo jest pedantyczna one bo nie mogę sobie wyobrazić jak można mieszkać w takich warunkach.Rozumiem,że mieszkanie jest dla nas a nie my dla mieszkania i sama często mam mały bałagan,ale niektóre z tych pań...
I zgodzę się,że program motywuje choć troszkę do lepszego dbania o nasze wspólne gniazdko :)
_________________


 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 2:20 pm   

A na jakim kanale "leci" ten program?
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 2:25 pm   

Na TVN Style, wieczorem ale w jakie konkretnie dni to nie pamiętam.Zawsze trafiam przypadkiem :)
_________________


 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 9:24 pm   

Oglądałam parę razy i mam mieszane uczucia...

Rzeczywiście bałagan w domach zgłaszających się tam kobiet (raz widziałam też odcinek za facetem) :razz: jest przerażająci :szok: nie wyobrażam sobie jak można dopuścic dom do takiego stanu :szok: i w tym wypadku uczenie ich jak dbac o porządek jest ok.

Ale z drugiej strony rady typu: zapisuj daty ważności na plastikowych pudełkach do których przekładasz jedzenie, czy włóż do lodówki kawałek gazety zgnieciony w kulkę, który unicestwi wszelkie brzydkie zapachy... to już lekka przesada :razz:
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 09, 2007 10:14 pm   

magda26 napisał/a:
I zgodzę się,że program motywuje choć troszkę do lepszego dbania o nasze wspólne gniazdko :)

w niedzielę w ciągu dnia nadają powtórki. Ja się kiedyś na takową natknęŁam i tak mnie to zmobilizowaŁo, że caŁy dmek sprzątnęŁam, Łącznie z Łazienką i lodówką, zrobiŁam 2 prania a potem jeszcze przeprowadziŁam totalne prasowanie stert z 2 miesięcy.
Bardzo przydatny czasem ten program jest :razz:
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:58 pm   

boje sie jej :) moze dlatego, ze sama sie lapie czasem na tym, ze zachowuje sie jak ona. po kuchni moge sie poruszac w kompletnych ciemnosciach, bo dokladnie wiem, gdzie co lezy z dokladnoscia do kilku centymetrow. tak samo bylo w pokoju.. ale jak sie wprowadzil moj maz....... hm... juz nie jest tak pedantycznie. poza tym lepsza jestem w utrzymywaniu porzadku, ktory ktos mi robi niz w sprzataniu od podstaw.. :) cale szczescie, ze ma go kto robic :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 10:09 am   

Czasem sobie oglądam :)
Wtedy zawsze zadziwia mnie co niektórzy potrafią zrobić we własnym domu - czasem to w ogóle nie wiem, jak oni poruszaja sie po domu... :roll:
Z drugiej strony pani Turner ma super porady i w ogóle, ale czasem absolutnie niewykonalne w Naszych realiach - to raz, a dwa, że ja bym tak nie dała rady.... Nie wiem, czy ona ma męża i dzieci (na pewno ma psa :) ), ale ja bym chyba nie dała rady utrzymac tak kryształowego porządku w domu (mimo, że mam znacznie mniejszy niż ona), zwłaszcza przy nawykach mojego męża i dziecka :)
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 11:18 am   

lubie ten program, bo motywuje mnie do sprzatania. podobaja mi sie jej rady. jasne, ze niektore przesadzone i nie mam na to czasu, ale juz pare z nich ulatwilo mi zycie! ;) Czyli sprzatanie moze byc latwiejsze i przyjemniejsze (co ja pisze... przeciez ja nienawidze sprzatac...) :wink:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 1:06 pm   

Pusiaczku - ta pani podobno wcale taka nie jest, to tylko program telewizyjny. :lol:

Kopiuję wątek z gimbli, bo mnóstwo tam jej rad i linków: http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=53363
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 1:35 pm   

Uff, to dobrze, przynajmniej nie będzie mnie gnębić myśl, że tak można :)
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 3:51 pm   

Oglądam i tak sobie myślę, że wiele z tych "bałaganów" stało się na portzeby programu. To niemożliwe, żeby ktoś taak zapuścił dom :o

Może nie mam krystalicznie czysto w domu, ale raczej nie miałaby sie do czego czepnąć... no chyba że wyskoczyłaby z białą rękawiczką :wstyd:

Ale staram się żeby mój dom wyglądał zawsze tak, jakby za chwilę mieli -przyjść goście.




Perfekcyjna pani domu to jeden z moich ulubionych programów
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 5:23 pm   

oj też oglądam i uwielbiam ją :) teraz leci na TVN zwykłym :D
nie powiem mnie taka wizyta by się przydała :( mam problem z segregowaniem, układaniem rzeczy, a przdewszystkim z odkładaniem ich na miejsce :lol: a mąż wcale mi nie pomaga :razz:
_________________
 
 
 
Geebril 


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:10 pm   

Jak pierwszy raz obejrzałam stwierdzilam WARIATKA (razem z tą Nigellą, która świata poza kuchnią nie widzi :bredzisz: ), ale z drugiej strony, jak w jednym z odcinków pokazali w mieszkanku jakichś studentek ruszające się tłuściutkie larwy jakichś owadów w kuchni to... :boje sie: Ja nie znoszę porządków, ale nie wyobrażam sobie, żeby aż tak zapuścić ten mój mały prywatny świat. A rady pani Turner nawet mnie się czasem przydają, jak już dopuszczę do siebie świadomość, że czas sprzątać :wstyd: :wink:
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:05 pm   

A kiedy to leci?
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:17 pm   

bodajże dziś czyli środa po Dzień dobry TVN :)
_________________
 
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 10:08 pm   

A ja lubię ten program :cool: Sama "oddaję cześć koszyczkowej bogini" :razz: , i po stokroć wolę Altheę, niż Martę Stewart, która mi okropnie na nerwy działa :cool:
_________________

16.08.08
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 9:17 am   

lmyszka napisał/a:
mam problem z segregowaniem, układaniem rzeczy, a przdewszystkim z odkładaniem ich na miejsce :lol: a mąż wcale mi nie pomaga :razz:


Taaa.... skąd ja to znam :) Zdaje się, że mamy całkiem podobne problemy domowe :) Tyle że u mnie do kompletu jeszcze dziecię grasuje :)
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:10 pm   

Ha! To wiem już dlaczego nigdy tego nie widziałam!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 8:43 pm   

EwoM - ale oni powtarzają wszystkie swoje programy po kilka razy w tygodniu, aż do przesady.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 9:14 pm   

Ale na zwykłym TVNie czy na jakimś specjalnym? No i oczywiście w jakich godzinach? Popołudniowych.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 9:23 pm   

TVN Style: http://tvnstyle.pl/
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl