Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepik, market czy hipermarket?
Autor Wiadomość
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
  Wysłany: Pon Paź 18, 2004 11:02 pm   Sklepik, market czy hipermarket?

gdzie najczęściej robicie zakupy? ja uwielbiam markety, bo zawsze wiem ile co kosztuje. Nie lubię hipermarketó, bo nie umiem tam szukać tego co chcę kupic, a poza tym zawsze wydam dużo dużo więcej niż mam w planach. Nienawidzę sklepików gdzie towar podaja ekspedientki. Nie wiem czemu i nie wiem jak to wyaśnic. Po prostu nie lubię i już? A jak jest z wami?
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 11:49 pm   

Ja najbardziej lubie chodzić po rynkach i zwiedzać wszystkie sklepy w okolicy... Jedyny problem - moje miasto jest niprzystosowane. Dlatego najczęściej robie sobie wyciesczkę w kierunku Legnicy lub Wrocławia.
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 1:50 am   

Zakupy spozywcze zwykle robie w hipermarketach. Nie mam problemow ze znalezieniem potrzebnych artykulow. Jest o wiele taniej niz w osiedlowych sklepikach, duzy wybor towarow, moge sie namyslac nawet godzine czy kupic biala czekolade z nadzieniem czy czarna bez nadzienia, a potem zupelnie sie rozmyslic i nikt mi glowy nie urwie, moge towar dotknac, obejrzec czy swiezy i wybrac takie np pomidory jakie chce, nie jak na rynku, gdzie jest obraza majestatu gdy chce sobie sama wybrac sztuke ktora chce. Denerwuja mnie kolejki przy kasach, a takze liczne bledy w cenie, gdzie potem musze sie zglaszac do biura obslugi klienta o zwrot nadplaconej gotowki.
Tylko w wyjatkowych sytuacjach, gdy nagle czegos mi zabraknie ide do sklepu za rogiem, ktory nagminnie otoczony jest wianuszkiem panow z piwem w reku.
 
 
 
identyfik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 19, 2004 12:52 pm   

Ja ponieważ mam nietypowe godziny pracy i innych zajęć na ogół nie mam co liczyć na ofertę typowych sklepików, także moje zakupy to na ogół hipermarket w weekendowy wieczor czy coś w tym stylu.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 2:35 pm   

Nie lubię hipermarketów! Jestem tam okazyjnie raz na ruski rok od wielkiego dzwonu. Ale nie lubię też małych sklepików z ekspedientkami. Ideałem jest taki mini markecik ze spożywką. owocami, wędlinami, chemią, papierosami, wódeczką, zarciek dla kota, gazetami i rajtuzami. No i tam zawsze robiłam swoje zakupy. Tuż obok domu, czynne długo i codziennie. Niestety teraz, w uroczym Zgierzu w mojej okolicy mam # sklepy z leniwymi babami :twisted: a przez to ogromnymi kolejkami :twisted: i nie ma tam wszystkiego czego potrzebuję. I ogólnie jest tak zaściankowo, nie ma wielu fajnych rzeczy i jest bez sensu.

Aha, nienawidzę kupować na rynku!
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 3:01 pm   

Kiwax napisał/a:
nie ma tam wszystkiego czego potrzebuję. I ogólnie jest tak zaściankowo, nie ma wielu fajnych rzeczy i jest bez sensu.

Aha, nienawidzę kupować na rynku!


Hmmm zaściankowo... :roll:

A ja lubię hipermarkety i centra handlowe. Właśnie wróciłam z Blue City :D
Lubię sklepy samoobsługowe z tego samego powodu co Magdzia. I odpowiada mi to, ze jest tam szeroki asortyment i wybór. Jednak niestety dobrze wiem jak wygląda hipermarket "od kuchni"... więc nie podoba mi się w nich wyzysk pracownika i sposób przechowywania towaru... ?ebyście widziały co "przezywają" owoce czy warzywa alboo wędliny :?
_________________

 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 3:19 pm   

Kati napisał/a:
Kiwax napisał/a:
nie ma tam wszystkiego czego potrzebuję. I ogólnie jest tak zaściankowo, nie ma wielu fajnych rzeczy i jest bez sensu.

Aha, nienawidzę kupować na rynku!


Hmmm zaściankowo... :roll:


Kati, byłas kiedyś w tych sklepikach na Kolejowej w Zgierzu?? To są najbliższę sklepy. No dla mnie one są naprawdę takie mało wyszukane. Takie zaściankowe. Może przez obsługę, może przez małoą dostępność towarów. Nie wiem, ale mi nie pasują!
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 3:30 pm   

Heh... mieszkam w Zgierzu od 22 lat... na Kuraku. Jasne że byłam na Kolejowej... za czasów szkolnych - czyli dość dawno - przed erą hiperzakupów tam właśnie się zaopatrywałam w zeszyty, mama miała ulubiony sklep mięsny z panem Wojtkiem za ladą... tam kupowałam żarcie dla papużek...
Można nazwać to zaściankiem, jeśli nie ma się do tych miejsc sentymentu. Ja, pomimo że zakupy robiłam ostatnio prawie wyłącznie w Tesco, taki sentyment posiadam. Może nie jest to sklep ala butik w Galerii Łódzkiej ani nawet minimarket - ale ja lubię je z innych powodów.

Moja mama nie znosi marketów. Mówi, że na osiedlu wszyscy sprzedawcy znają swoich klijentów, są mili, pogadają, doradzą, odłożą co nie co na zapleczu - bo zbliża się impreza i towar musi być pierwsza klasa :) I wcale nie przekonuje jej różnica w cenach... mówi, że market wyciąga od ludzi (od niej) wiele niepotrzebnej gotówki - że kupuje tam mnóstwo rzeczy w sumie zbędnych...

Acha, przypomniałam sobie - sklepik kosmetyczny na rogu Mielczarskiego i Zgierskiej... jest świetnie zaopatrzony, przemiła obsługa, dają się klijentce napatrzeć. A jak się nic nie kupi - żegnają z uśmiechem i słowami zapraszamy innym razem.

Reasumując - moja sympatia do zakupów w marketach nie skreśla zupełnie zgierskich sklepików... z sentymentem do nich zaglądam :)
_________________

 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 3:56 pm   

Kati, ale ja mówię o wybranych sklepach (spozywczakach na Kolejowej). Ale uwielbiam np panie ze sklepu zoologicznego na Kolejowej, w gospodarstwie domowym też jest miła babka. Nie narzekam ogólnie na sklepy w Zgierzu. Bo jest wiele takich, gdzie bardzo lubię chodzić i mam już swoje znajomości. Nie mówię przecież że Zgierskie znaczy gorsze.


Moja opinia dotyczy spożywczych, zwłaszcza jednego na wspominanej ulicy.


A u Wróblowej sama bardzo lubię robic zakupy :) Tudzież w sklepiku z bielizną, obok Wróblowej.
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 5:16 pm   

Z braku czasu zakupy robie raz w tygodniu w Leclercu. W 20 minut jestem w stanie kupić wszystko. Szybko wpadam i szybko wypadam. Lista rzeczy do kupienia jest stała i już mam ją wrytą w pamięć. Zakupy robimy z moim A. przważnie razem i "trasę " mamy podzieloną. On biegnie na nabiał, pieczywo, owoce i alkohol. Ja na wędliny, chemię i inne i spotykamy się przy kasie :) . Jeśli jest jakaś impreza, to oczywiście zajmuje mi to wszystko więcej czasu. Codziennie wracając z pracy zatrzymuję się w małym sklepiku na rogu, gdzie kupuję tylko pieczywo.
Gdybym miała wolne soboty chodziłabym z pewnością na rynek Bałucki po owoce i warzywa. Potem do małych sklepików typu "rybny" czy "mięsny". Jak będę na macierzyńskim to właśnie będę po zakupy chodziła do "specjalistycznych" sklepików i na ryneczek :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 9:29 pm   

To ja z kolei nie moge miec stalej listy zakupow, bo ciagle kupuje cos innego, nowego. Nie lubie jesc ciagle tego samego czy myc sie tym samym mydlem. Za kazdym razem inny smak, zapach, kolor. Ostatnio dluzej zatrzymalam sie na kukurydzy, przez dwa tygodnie opychalam sie kolbami :mrgreen:
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 11:04 pm   

Bardzo lubie robic zakupy w 'specjalistycznych' sklepikach lecz od kad mieszkamy razem na naszym osiedlu jest jeden spozywczy jeden warzywny i to wszytsko, wiec robimy teraz zakupy w geancie, a pieczywko i drobiazgi u siebie. Bardzo lubie ryneczki, ale takie male tylko warzywka, nie lubie duzych rynków gdzie jest wszytsko i nic i tlumy ludzi. :D
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 12:35 pm   

[quote="Agata"]

W 20 minut jestem w stanie kupić wszystko. Szybko wpadam i szybko wypadam. Lista rzeczy do kupienia jest stała i już mam ją wrytą w pamięć. Zakupy robimy z moim A. przważnie razem i "trasę " mamy podzieloną. On biegnie na nabiał, pieczywo, owoce i alkohol. Ja na wędliny, chemię i inne i spotykamy się przy kasie :) .

Szczęściara :) ja tak nie potafie. Od czasu do czasu robię zakupy w hipermarketach ale pare godzina na sklepie to normalaka.... i połowa wypłaty w koszyku też :mad: podzielić trasy tez nie mogę, bo ja musze mieć wszystko takie jak chce, a potem sa krzyki że to nie taki olej, albo nie to masło.
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 22, 2004 3:23 pm   

Kasia21 napisał/a:

Szczęściara :) ja tak nie potafie. Od czasu do czasu robię zakupy w hipermarketach ale pare godzina na sklepie to normalaka.... i połowa wypłaty w koszyku też :mad: podzielić trasy tez nie mogę, bo ja musze mieć wszystko takie jak chce, a potem sa krzyki że to nie taki olej, albo nie to masło.


ja też lubię takie jak chcę. I dlatego mamy tak a nie inaczej podzielone trasy. Bo co do alkoholu i sera żółtego, to jest mi wszystko jedno. A resztę do koszyka pakuję ja :) , szybko i prawie zawsze to samo (pewna rutyna w jedzeniu, ale jadamy w domu tylko śniadania i kolacje). I dlatego idzie to sprawnie.
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Paź 22, 2004 3:53 pm   

To mój juz by nic nie kupił :hm: stałby tylko parę godzin przy gazetach ze sprzetem grającym. Anawet jakby mu sie udało coś wrzucic do koszyka to i tak bym napewno wyjęła i zamieniła na inny. ja lubię trzymać rękę na pulsie :D Ale ze mnie :monster:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 22, 2004 7:21 pm   

Moj mezus z kolei nakupuje caly koszyk roznych towarow, glownie spozywczych z przekonaniem, ze napewno to zje. Po czym wedruje to wszystko do lodowki i szafek, a on ani razu nawet nie otworzy nawet drzwiczek. I niestety wiekszosc laduje w koszu, czego nienawidze.
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 22, 2004 9:53 pm   

My robimy zakupy dwa lub trzy razy w tygodniu w Gean'ie (mnie to wkurza, bo wystarczyłoby raz w tygodniu pojechać, ale P. się tak uparł, że jeździmy częściej), też zwykle koło 19:00 czy 20:00 bo dopiero wtedy mamy na to czas. Niestety w Gean'ie nie sposób ustalić sobie stałej trasy, bo cwaniaki zmieniają ustawienie towarów co jakiś czas, więc potem przez kolejne tygodnie trzeba się do nowych ustawień przyzwyczajać, a potem znowu zmieniają :evil:
No i nie potrafiłabym też mieć stałej listy zakupów (choć to ułatwiłoby sprawę). Nie lubię monotonii i tak jak Magdzia zmieniam albo rodzaje produktów, albo procudentów, albo eksperymentuję :lol:

Poza tym pod blokiem mam piekarnię, więc często tam właśnie kupuję pieczywo, i w tym samym miejscu mały market samoobsługowy, a panie ekspedientki całkiem 'przystępne' więc jak czegoś zabraknie to tam się udaję. :)

No i też pod blokiem mam warzywniaczek, a nawet dwa, w których już znam sprzedawców, wiem, co mają dobrego i tam właśnie wolę kupować np. jajka czy warzywka/ owoce, jakoś tak wydaje mi się, że oni tam to mają lepszej jakości... :D

Ale szczerze - nie lubię robić zakupów :( Już wolałabym mieć tą lodówkę z której można przez internet zakupy do domu zamawiać. Stanie w kolejkach, siatkówka (dźwiganie) - blee...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 5:02 pm   

Pieczywo, ciasta i ciastka - zawsze w piekarni, cukierni, których mam kilkanaście w okolicy.
Zakupy "jedzeniowo-chemiczne" w marketach. :)
Tu funkcjonuje jeszcze coś takiego jak domy towarowe (np. Karstadt) - tam lubię kupować rzeczy do domu, albumy, prezenty, czasem kosmetyki.

Jak przyjeżdżam do Łodzi lubię "skoczyć" po sklepach na Pietrynie (zwłaszcza księgarnie, antykwariaty) lub na Rynek Bałucki (acz do poludnia i w dzień roboczy, kiedy nie ma tłumów).

Natomiast nie lubię Galerii Łódzkiej i takich wielopoziomowych centrum handlowych (chociażby Centro w Oberhausen, do którego zjeżdżają nawet ludzie z kilku ościennych krajów, a mnie zupełnie "nie rusza", mimo że mam blisko :? )
_________________
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 5:15 pm   

Ja zakupy robie w jednym z marketów ze względu na brak czasu, tylko one są długo otwarte. Czasem po drodze do pracy odwiedzam rynek aby nabyć świeże warzywka. Nie lubie osiedlowych sklepików i pań za ladą które mówią słucham a ja zawsze zdezorientowana nie wiem czego potrzebuje.
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 10:53 am   

dagmara napisał/a:
Ja zakupy robie w jednym z marketów ze względu na brak czasu, tylko one są długo otwarte. Czasem po drodze do pracy odwiedzam rynek aby nabyć świeże warzywka. Nie lubie osiedlowych sklepików i pań za ladą które mówią słucham a ja zawsze zdezorientowana nie wiem czego potrzebuje.


Ja lubię hipermarkety.
Idę w jedno miejsce i kupuję wszystko, co jest mi potrzebne..
i dużo więcej oczywiscie...
_________________
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 5:53 pm   

ja osobiście lubie hipermarkety, a najbardziej te w których znam rozkład półek, mozna wejść szybko zrobić zakupy i wyjść, a jak się chce coś pooglądać to można się zastanawiać ile się chce i nie ma problemu, gdy się jednak nie zdecyduje. :lol:
nie przepadam za osiedlowymi sklepami z pania za ladą, zawsze muszę się szybko decydować bo inni czekają,a poza tym te ceny :!:
za rynkiem jakoś nie przepadam.

a apropo pytania to rok temu na zajęcia robiłam ankietę o dokładnie takim samym tytule. założenie było proste, które ciągle ktoś wspomina mówiąc o hipermarketach, że ludzie przestają owiedzać małe osiedlowe sklepiki i robią zakupy w marketach.
Jakie było nasze zdziwienie, gdy okazało sie, że miejsca dokonywania zakuów są bardzo równomiernie rozłożone - troche tu, trochę tu itd. a miejscem badania były chojny, gdzie Carrefour pod nosem :lol: , a więc nie ma co straszyć, zachodnie sieci nie zabierają miejsc pracy, pozostawiają może troche więcej, a może mniej :? :wink: pieniędzy w rękach klientów.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 4:14 pm   

najczęściej w marketach
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 10:47 am   

w hipermarketach bo jest dużo taniej
z małym wyjątkiem nie kupuję tyam mięs ani wędlin :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 1:41 pm   

W hipermarketach wiadomo taniej, ale na przykład nigdy nie kupuję tam warzyw i owoców... wolę ze straganu, albo ze sklepu warzywnego :)
_________________

 
 
 
dorota20w 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 9:13 am   

ja wolę hipermarkety, ze względu na ceny o czym Pusiak pisała, jak równiez ze względu na to , ze jestem tam anonimowa, mam czas by wszystko sobie obejrzeć zastanowić się :D , nie cierpię jak stoi nademną sprzedawca a kolejka popędza, bo wszystkim się spiszy :evil:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 9:43 am   

Na drobne zakupy codzienne chodzę do osiedlowych sklepików.
Natomiast żeby zrobić zapasy (uzupełnić braki ;) ) jeździmy z miśkiem do marketów - bo faktycznie taniej. Na jednym produkcie nie da się tego tak bardzo odczuć, ale na kilkunastu już oszczędność jest. Poza tym często udaje mi się naciągnąć K. na jakieś rzeczy (bo to promocja albo przecena, albo po prostu muszę to mieć ;) )
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 9:44 am   

Ja kupuję ostatnio raczej w dużych sklepach, ale tylko tych, które oferują zakupy przez internet i dostawę do domu - żal mi czasu na zakupy ;)
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 10:26 am   

Ja robie "porzadne zakupy" raz w tygodniu w markecie. Wszystko co sie da kupic w puszkach, sloiczkach, troche nabialu, troche warzyw, no i wszystkie srodki chemiczne.... Oprocz tego wszystko to czego nie kupie w markecie - w malym polskim sklepie, mam takie 2 ulubione.. tam kupuje polski chlebek, kefir, Tyskie :-) . pierniczki alpejskie i wedliwy.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 10:32 am   

FifthAvenue napisał/a:
Ja robie "porzadne zakupy" raz w tygodniu w markecie. Wszystko co sie da kupic w puszkach, sloiczkach, troche nabialu, troche warzyw, no i wszystkie srodki chemiczne.... Oprocz tego wszystko to czego nie kupie w markecie - w malym polskim sklepie, mam takie 2 ulubione.. tam kupuje polski chlebek, kefir, Tyskie :-) . pierniczki alpejskie i wedliwy.



Dokładnie tak samo :mrgreen:
Większe zakupy w marketach, ale mam swoją ulubiona piekarenkę i np chlebek i bułki kupuje tylko tam :mrgreen:

Tak samo owoce czy warzywa, mięso i wędliny, bo wiem że są napewno świezei nie leżą na półkach po kilka tygodni :kwasny:
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 8:57 pm   

W Niemczech robię zakupy w supermarketach bo takich małych sklepików osiedlowych nie ma. U siebie w domu drobne zakupy robie w sklepach koło domu, osiedlowych bo zawsze są świeze np. owoce i warzywa, ale w supermarketach tez robie raz wtygodniu zakupy takie większe. :)
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 9:28 pm   

Ja wolę robić zakupy w supermarketach, jest wszystko czego szukam, mam prawo wyboru, mogę towar dokładnie obejrzeć, sprawdzić datę. Sklepy osiedlowe? hmm mały wybór, słabo widoczne produkty na półkach.
_________________


 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 9:49 pm   

Warzyw i owoców w markecie nie kupię... są beee
Na bazarku są piękne, świeże, aż się uśmiechają i wcale nie są droższe
_________________

 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:59 pm   

ja mam sklepik osiedlowy, w ktorym kupuje od zawsze, maja wszystko swiezutkie i pyszne.. ale sa produkty, w ktore zaopatruje sie glownie w markecie (maka, cukier, makarony, ryz, koncentrat pomidorowy itp.) warzywa i owoce kupuje na ryneczku, chyba ze jest mroz, wtedy w sklepie osiedlowym..
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 10:15 pm   

Codzienne zakupy w sklepach osiedlowych,a raz na jakiś czas na większe do marketu jadę
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl