Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:06 am
[Problem] Tematy spisy - niewidoczne fragmenty tekstu
Autor Wiadomość
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 12:54 pm   [Problem] Tematy spisy - niewidoczne fragmenty tekstu

Ja wiem, że marudzę, ale umiesciłam ten temat (pod innym tytułem) juz jakis czas temu i nie doczekałam sie na niego żadnej odpowiedzi - a adminów w końcu mamy kilku (w tym jednego technicznego).
Może jednak kos by mi wyjaśnił, czy da się cos z tym zrobić i czy to tylko JA mam taki dziwny problem...


Robi mi sie już tak drugi raz, że w temacie spisie nie widze częsci tekstu, który tam ewidentnie jest, bo jak wejdę w edycję posta to go widzę:

Zrobiłam zrzut i tak to wyglada:
Temat spis normalnie


Temat spis podczas edycji:


Miedzy Pędzącymi Jaguarami a Grupą Picasso są Piaseccy, których nie widac wcale i Piata Muza, z której został tylko link do strony. Poprzednio pomogło któreś kolejne odświeżenie tematu, dzisiaj nie pomaga nic (nie próbowałam tylko wylogowania i ponownego zalogowania).

Aha, do tego wszystkiego jeszcze od Pędzących Jaguarów wszystkie wymienione niżej zespoły w otwartym oknie wygladają jakby dane teleadresowe i linki do stron tez były powiekszoną czcionka pisane, w edycji posta zaś widać, że nie są.
_________________

 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 4:06 pm   

brakowało jednego znacznika zamknięcia [/URL] w pędzących jaguarach i dalej się posypało.
poprawiłem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:08 am   

Dzięki :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl