Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gotowanko
Autor Wiadomość
Magdzik
[Usunięty]

  Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 12:31 pm   gotowanko

Jak gotujecie to robicie wszystko tak jak jest podane w przepisie czy lubicie trochę zmienić przepis i dodać coś od siebie?Trzymacie się ściśle tego co jest w przepisie bo boicie się,że jak coś zmienicie to potrawa nie wyjdzie smaczna?

Ja czasem nawet szukam kilku przepisów na jakąś potrawę i z tych kilku sama wykombinuję jeden własny :smile: Lubię kombinować :]
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 1:28 pm   

Ja raczej nie trzymam się ściśle przepisu albo dopieprzę albo dodam "coś" jeszcze :) często nie szukam przepisów tylko sama wymyślam jakieś danie nie wszystkie są rewelacyjne ale zjadliwe ;)

Warto urozmaicać swoją kuchnię aby nie była nudna.. a może wymyślimy jakieś super dobre danie ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 3:54 pm   

Ja chyba jeszcze nigdy nie zrobiłam nic dokładnie wg przepisu. Zawsze dodaje produkty "na oko" i przyprawiam wg gustu domowników :) Jak na razie nikt nie narzeka
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:50 pm   

ja zdecydowanie kombinuję, ale wtedy, gdy mam dużo składników w lodówce i nie wiem, co z nimi zrobić. klasyczne potrawy - jak chilli czy carbonara, zostawiam takie, jakie są. Lubię kombinowac z sosami do makaronow, a duze pole do popisu dają zapiekanki, risotto i zupy:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl