Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Lis 15, 2011 8:36 pm
NOWA MODERATORKA FORUM - zgłoszenia
Autor Wiadomość
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 8:46 am   

Dziewczyny, ja Wam dziękuję za wyrażone "poparcie" :smile: dla mnie, ale ja nie mogę być mordką, chociażby z tego względu, że zaczyna się u mnie w pracy konkurs, jestem w komisji co wiąże się z tym, że od piątku na minimum najbliższe 2 miesiące zaczynam pracę od 8 do 21 więc nijak na moderowanie mi czasu nie starczy.

A poza tym to ja za nerwowa jestem :wink:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 10:49 am   

lmyszka napisał/a:
przypominam że maja być PANNY


Ale ja nie rozumiem, dlaczego się przy tej pannie upierać? Przecież chodziło o to, żeby była to osba, która czyta dzienniczki. I dlatego właśnie padło, że ma być panna. Ale przecież mężatka czytająca dzienniczki też spełnia ten warunek.

Poza tym najpóźniej za rok panna i tak będzie już mężatką. Czy wtedy będzie czytać dzeinniczki? Czy pozostanie na forum? Czy będzie mu poświęcać tyle samo czasu co w trakcie przygotowań do ślubu? Czy nie straci zainteresowania dzienniczkami? Czy nie lepiej wybrać osobę, która już na forum zaistniała i pozostała aktywna nawet po ślubie?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 10:50 am   

Pomysł nowej moderatorki powstał z chwilą gdy zauważyłyśmy że sobie nie radzimy z ogarnięciem głównie wszystkich zgłoszeń. Każde takie zgłoszenie wiąże się ze sprawdzeniem wszystkich postów delikwenta oraz ewentualnie jego IP, a potem edycją lub usunięciem posta.
Dopiero potem można zająć się czytaniem forum, a przy okazji wychodzi kilkadziesiąt innych postów nam nie zgłoszonych.
Spisy jak same widzicie też wymagają uaktualnienia, ale na to potrzeba naprawdę dużo czasu i skupienia.

Obecne moderatorki mają pracę, dzieci, czasem brak dostępu do neta z domu (jak ja od 2 miesięcy :evil: ) czy możliwości korzystania z forum w pracy.
Dlatego też panienka nie obarczona wymagającą rodziną powinna mieć teoretycznie więcej czasu, stąd też jej pomysł.

Ale jeśli jakaś mężatka świadomie podejmie się tego zadania, to ja osobiście nie widzę w tym problemu.


Malena napisał/a:
Moje pytanie - czy bycie mordkom jest cosik płatne? Pytam, ze względu na ilość czasu jaką trzeba na to poświęcić:)

Nie, nie jest płatne.
Dlatego proszę nie naskakujcie na nas że coś nie jest zrobione, bo w związku z tym co napisałam wyżej i rozrostem forum, prawidłowo moderowane forum (czytanie + ścisłe moderowanie) zajmuje aktywnej moderatorce ok. 3 godzin dziennie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 11:29 am   

OK poproszę o ewentualne dalsze zgłoszenia na PW chętnych do roli mordki :)
Może być też mężatka jeśli uważa, że będzie miała trochę czasu na moderację działów ślubnych.

W piątek będzie ankieta gdzie wybierzemy spośród zgłoszonych dwie nowe moderatorki.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 6:51 pm   

EwaM napisał/a:
najpóźniej za rok panna i tak będzie już mężatką. Czy wtedy będzie czytać dzeinniczki? Czy pozostanie na forum? Czy będzie mu poświęcać tyle samo czasu co w trakcie przygotowań do ślubu? Czy nie straci zainteresowania dzienniczkami? Czy nie lepiej wybrać osobę, która już na forum zaistniała i pozostała aktywna nawet po ślubie?

Mam takie samo zdanie jak EwaM.
Myślę, że najlepszą kandydatką byłaby mężatka, która nadal chętnie zagląda do dzienniczków. Bo panna rzeczywiście po ślubie może się znudzić, zresztą nie raz już tak było - jestem na forum już trzeci sezon ślubny i zauważyłam, że niejedna forumka, która przed ślubem była BARDZO aktywna, po ślubie zniknęła z forum. :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 1:37 pm   

A ja już mam swoje typy wiem na kogo na pewno nie zagłosuje!
_________________
,
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 2:04 pm   

Jak niepłatne, to ja sobie tego niestety nie wyobrażam...może nie mam dzieci, to prawda, rodzina zajmuje dużo czasu, ale praca też robi swoje, a skoro nie mam dzieci, to duzo pracuję z kolei, a na forum zagladam np w nocy na chwilę lub w przerwie w pracy, czasem codziennie, a czasem 2 tygodnie wcale. To tyle jesli chodzi o mnie. Dlatego tez mężatka, która nadal jest aktywna, jest dla mnie najlepszą kandydatką.
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 4:30 pm   

ok puszczam ankietę - 4 kandydatki i 1 kandydat - zobaczymy kto zostanie przez Was wybrany. :smile:
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 4:43 pm   

Mac, ale obiecujesz, że jak najwięcej głosów będzie na Palikota, to na serio zostanie moderatorem? :smile:
_________________

 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 4:44 pm   

ha byłam na jego kongresie :P wiedziałam z e dojdzie do władzy ;P
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 4:46 pm   

Uwielbiam go :mrgreen:

Mac, jak wygra, to będę mogła mu wręczyć nominację jako oficjalna delegacja forum pleaaaaaaaseeeeee !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl