Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa wypozyczalnia sukien slubnych w Belchatowie
Autor Wiadomość
BUciki 

Dołączyła: 02 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 02, 2011 9:52 am   Nowa wypozyczalnia sukien slubnych w Belchatowie

Niedługo bedzie otwarta. Bedzie to elegancka wypozyczalnia gdzie krawcowa dopasuje suknie do kazdej panny młodej a ceny beda zaczynaly sie od 100 zl wypozyczyc bedzie można na caly tydzien.
Moze macie jakies sugestie co jeszcze powinno byc?? A może to kiepski pomysł ??
A wy poszlybyscie do takiej wypozyczalni. Sukienki były by z kolekcji 2010 czyli rok wczesniej a nie takie byle jakie

[ Dodano: Sro Lut 02, 2011 11:50 am ]
napiszcie co o tym myslicie. chciala bym zeby byl to dochodowy biznes ale żeby tez klientki byly zadowolone czy to dobra alternatywa
 
 
qeblo 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 7:40 am   

witam,

mnie bardzo by interesowała taka wypozyczalnia, napisz orientacyjnie gdzie będzie się znajdować.
I jak już będzie wiadomo pochwal się kiedy otwarcie. Jak będę mieć tylko czas to napewno przyjdę.

A biznes myślę, że się przyjmie, przecież nie trzeba wydawać fartuny na suknie, którą będzie się miało na sobie tylko raz

pozdrawiam
 
 
BUciki 

Dołączyła: 02 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 9:53 am   

jestem własnie na etapie poszukiwania dobrego lokalu.
Oczywiscie że jak otworze to dam znac bo bede też poszukiwala osob ktore beda chcialy sprzedac swoja suknie

[ Dodano: Czw Lut 03, 2011 12:10 pm ]
nikt wiecej nie skomentuje nie napisze co o tym mysli ??
Ja napisze jak to wygladało z mojej strony. Moja mama mi zaproponowała zebym własnie wyporzyczyła suknie nie ze wzgledu na finanse bo w ostatecznosci kupilam nowa. stwierdzila ze kupowanie czegos na jeden raz co kosztuje jak pol auta jest bezsensu.
A kupiłam nową bo gdy weszłam do wypozyczalni to poczułam nieprzyjemny zapach a sukienki wisiały jedna za druga w foli. obsługa tez nie była najlepsza poprostu była (wiadomo jak sie dostaje 900zl to po co sie starac) czułam sie tam jak w lumpexie to może nie ale jak na jakims bazarze a ceny no coz 750 a nawet wiecej za suknie, chociaz taniej tez było
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 12:50 pm   

Co ja mogę myśleć. Pewnie, że super pomysł! Tym bardziej, że widać iż nie chcesz, aby wyglądało to jak ta wypożyczalnia, którą Ty odwiedziłaś. Ja myślałam o wypożyczeniu, ale na pewno nie brałam pod uwagę wypożyczalni, która jest już w Bełchatowie na ul. Kwiatowej. Tam jest mniej więcej tak jak opisałaś no i suknie są zdecydowanie już niemodne. Byłabym szczęśliwa gdyby interes Ci się udał, bo jest wiele panien młodych, które bardzo chciałyby mieć markową suknię ślubną, ale nie mają takich funduszy.

Życzę powodzenia :spoko:
_________________
 
 
BUciki 

Dołączyła: 02 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 1:27 pm   

dziekuje bardzo za odpowiedz to bardzo mile komentarze i dodaja wsparcia a moze ktos mysli zupelnie inaczej
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 4:12 pm   

Pomysł dobry, byleby iśc w dobrym kierunku. Wydaje mi się, że salony w Bełchatowie oferują mniej więcej to samo. Przynajmniej ja w nich nic nie znalazłam. Może warto iść w innym kierunku i sprowadzić suknie, po które dziewczyny jeżdżą do innych miast? Mnie cały czas brakuje miejsca, w którym znajdę suknie francuskie czy hiszpańskie, a tu próżno ich szukać..
Powodzenia ;-)
 
 
BUciki 

Dołączyła: 02 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 5:45 pm   

dziekuje za sugestie napewno bede szukała w innych miastach - co robie :)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 6:46 pm   

inka napisał/a:
Może warto iść w innym kierunku i sprowadzić suknie, po które dziewczyny jeżdżą do innych miast?
O tym samym pomyślałam :)

inka napisał/a:
Wydaje mi się, że salony w Bełchatowie oferują mniej więcej to samo
Może nie tyle to samo, co raczej nic specjalnego :roll: Przede wszystkim często fasony i materiały sukien nie są najlepszej jakości. Ale z drugiej strony dzięki temu w porównaniu do firmowych salonów np. w Łodzi, mają naprawdę konkurencyjne ceny :) W Bełchatowie spokojnie można kupić suknię ślubną do 2 000 zł.

Gdybym otwierała w tym mieście wypożyczalnię czy komis to postawiłabym raczej na takie miejsce, w którym za nieduże pieniądze można dostać piękne suknie renomowanych firm typu Pronovias, La Sposa, Demetrios, itp., nie tylko zagranicznych, ale także polskich, które normalnie w Bełchatowie są niedostępne, np. Gala. Generalnie poszłabym w kierunku wypożyczalni oferującej
M4rcysi4 napisał/a:
markową suknię ślubną
, a nie taką "no name" :razz:

Tylko oczywiście musisz sobie przeliczyć czy to będzie się opłacać, na początku trzeba przecież zdobyć te suknie, a myślę że cena jednej używanej sukni ślubnej dobrej marki to co najmniej 1000 zł :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
BUciki 

Dołączyła: 02 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 11:49 am   

Hey :)
Widze że jednak jest male zainteresowanie to chyba żle ?? Otwarcie troche se przedłuzy z powodu kasy ;) ale bedzie otwarta. Pomyslalam ze doloze do tego nowe dodatki do kupienia oczywicie (buty podwiazki ponczochy , ozdoby itp itd) oraz do kupienia uzywane suknie do chrztu. Tak żeby tego asortymentu miec i cos handlowac nawet poza sezonem :) nie wiem czy to dobry pomysl ? jak myslicie
A te suknie znanych firm to dopiero za rok bo po pierwsze duza inwestycja na ktora mnie a razie nie stac a po drugie moze jednak nie wyjdzie.
Czasami jestem pełna optymizmu a czasami wrecz przeciwinie ...
poradzcie cos ..
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 1:27 am   

BUciki, dodatki to dobry pomysł, ale co chcesz wypożyczać, jeśli
BUciki napisał/a:
suknie znanych firm to dopiero za rok
?? ?

a może popatrz na markowe suknie używane..?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl