Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bartczak - ślubownia pl
Autor Wiadomość
lapserdak 

Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 10:11 pm   Kamil Bartczak - ślubownia pl

Chciałem polecić wam naszego fotografa, Kamila Bartczaka (slubownia pl)
Robi świetne reportażowe zdjęcia z przygotowań, ślubu, wesela i plenerowe. Przykłady są na stronie, a to tylko fragment tego co potrafi :)
Z żoną tak bardzo zachwyciliśmy się wszystkimi zdjęciami (np wszystkie superhiperdynamiczne zdjęcia gości w tancu na weselu), ze wywolalismy sobie aż 650 zdjęć :D
twardy dysk może się spalić, płytki się psują, a papier zostaje na lata.
Polecamy, gość robi kawał dobrej, fachowej roboty!
 
 
ewemi 


Wiek: 37
Dołączyła: 07 Gru 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 9:35 pm   

Kamil też robił nam reportaż i jesteśmy bardzo zadowoleni. W umowie mieliśmy 450 zdjęć a on obrobił nam ponad 700 i to w tej samej cenie :)
 
 
ABabab 

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 8:24 pm   

Fotograf niesłowny, spóźnił się na plener około godzinę, w umowie zdjęcia mieliśmy otrzymać w ciągu miesiąca od ślubu, po wielu interwencjach dostaliśmy je dopiero po trzech. Ponadto większość była wykonana wbrew wszelkim prawidłom wykonywania zdjęć tj. źle skadrowane (np. pól panny młodej), dużo nieostrych i krzywych, każde w innej kolorystyce. Ponadto brak najważniejszych momentów ze ślubu i wesela (zdjęcia z przysięgi, parę z podziękowania dla rodziców a z tego i tak część do niczego się nie nadawała np. żadne z pierwszego tańca). Mało oryginalnych pomysłów na miejsce pleneru. Drobne błędy na zdjęciach nie usunięte, często w tle widać np pomazaną ścianę, śmietnik itp., zdjęcia niepokadrowane. Zdecydowanie odradzamy.
 
 
solidrock 

Dołączył: 31 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 31, 2011 2:26 pm   

identyczna sytuacja :) tłumaczenie że wyjechał na urlop, potem przeniesienie studia, potem ... etc. ślub 27.08 plener w październiku dopiero, tez bez pomysłów gdzie (jedno ma ulubione miejsce oklepane maksymalnie) Po kilku interwencjach dodrukował w gratisie kilkadziesiąt zdjęć więcej, żona mi już zabroniła się odzywać bo ja bym zapłacił połowę kwoty z umowy. Najlepsze już w gotowym albumie... album z wesela - wybraliśmy z żoną zdjęcia na których na każdym jesteśmy my... (chyba każdy tak robi?) a w albumie wszystko ładnie oprócz jednego zdjęcia ... zbliżenie na mojego kuzyna i jego żonę... no nawet jeśli fotograf mógł się pomylić co do podobieństwa mnie i mojego kuzyna to mojej żony z żoną kuzyna nie ma opcji pomylić, numery zdjęć 481 powinno być a wstawił 581 :)niewielka różnica, ale album GOTOWY... ech ŻENADA... A i jeszcze jedno na plener przyjechał z tatą :D o dziwo bardziej profesjonalnie robił zdjęcia, stanowczo milszy starszy pan.
A Pana Kamila jak spotkam to mu powiem: "aa-a-aaa-allllll-l-leeee mi Pan aaa-aaalllllbummm strzelił!..." (wtajemniczeni zrozumieją).
Pozdrawiam zastanawiających sie nad tym pseudofotografem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl