Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
przedłużanie włosów
Autor Wiadomość
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 6:17 pm   

Mnie się przedłużane włosy nie podobają, bo niestety i tak widać, że są przedłużane.
Moja Szwagierka miała i mimo, że robili to profesjonaliści to mnie się rzucało w oczy to i na ulicy też potrafię poznać często czy ktoś ma przedłużone czy naturalne.
_________________
 
 
ewka_loop 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 5:17 pm   re

ja miałam robione w handsome men w Warszawie i jestem super zadowolona, wcale nie obciąża takie przedłużanie włosów.
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 7:16 pm   

witam
Miałam lekko przedłuzane i zageszczane włosy do slubu (17 zł pasemko z zywych włosow ).Efekt niesamowity .Zrezygnowałam wogole z upiecia (tz koka)mialam tylko lekko spiete włosy.Rzeczywiscie trzeba poswiecic im troszke czasu zeby ladnie sie ukladaly i wygladaly. Do slubu bylo warto ale juz bym tego nie powtorzyla poniewaz strasznie oslabily mi sie wlosy i musialam je szyko sciagac zebym łysa nie została :razz:

[ Dodano: Pią Sty 21, 2011 7:17 pm ]
Dodam ze mialam 25 pasemek wpietych (1 pasmo mialo 50 cm ) :wink:
 
 
adka 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 10:31 pm   

emigrantka napisał/a:
witam
Miałam lekko przedłuzane i zageszczane włosy do slubu (17 zł pasemko z zywych włosow ).Efekt niesamowity .Zrezygnowałam wogole z upiecia (tz koka)mialam tylko lekko spiete włosy.Rzeczywiscie trzeba poswiecic im troszke czasu zeby ladnie sie ukladaly i wygladaly. Do slubu bylo warto ale juz bym tego nie powtorzyla poniewaz strasznie oslabily mi sie wlosy i musialam je szyko sciagac zebym łysa nie została :razz:

[ Dodano: Pią Sty 21, 2011 7:17 pm ]
Dodam ze mialam 25 pasemek wpietych (1 pasmo mialo 50 cm ) :wink:



Agdzie miałaś robione włoski?? Sama jestem zainteresowana, ale nie wiem gdzie się wybrać. I jeszcze zapytam ile potrzeba pasemek, żeby efekt był widoczny.Ja chcę troszkę zagęścić, ale przede wszystkim przedłużyć. Już miałaś taki zabieg, więc wiesz ile potrzeba mniej więcej pasemek:)
_________________
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 9:37 pm   

Witam
Włosy miałam przedłużane w salonie na ul Kilińskiego (jest tam od nie dawna ten salon , wczesniej był na ulicy Lutomierskiej ). Jeśli chodzi o włosy to trudno stwierdzić , dlatego ze nie wiem jak dlugie masz swoje włosy . Ja np. miałam doczepiane 25 pasemek i tylko w kolorze -słonecznikowy blond:) dlatego ze ta dziewczyna przez rok czasu z ciemnych włosow doprowadzila je do koloru blond ( tz mialam balejaż z przeważającą liczba ciemnych pasemek , a do ślubu chciałam mieć blond włosy ). Wiec jasne pasemka ułatwiły znacząco efekt końcowy . Pasemka, które miałam doczepione jak juz wcześniej wspominałam były z prawdziwego włosia wiec Ci co podziwiali myśleli, ze to moje prawdziwe włosy. Ja mialam przedluzone o jakies 30 cm,40 cm. Jesli chcesz konkretne namiary to podaj meila to przesle Ci numer telefonu i wtedy mozesz podejsc sobie zobaczy jak wyglada pasemko i Monika (fryzjerka ) doradzi Ci ile potrzebujesz tych pasemek zeby to fajnie wygladalo 8) pozdrowionka
 
 
adka 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:24 pm   

emigrantka napisał/a:
Witam
Włosy miałam przedłużane w salonie na ul Kilińskiego (jest tam od nie dawna ten salon , wczesniej był na ulicy Lutomierskiej ). Jeśli chodzi o włosy to trudno stwierdzić , dlatego ze nie wiem jak dlugie masz swoje włosy . Ja np. miałam doczepiane 25 pasemek i tylko w kolorze -słonecznikowy blond:) dlatego ze ta dziewczyna przez rok czasu z ciemnych włosow doprowadzila je do koloru blond ( tz mialam balejaż z przeważającą liczba ciemnych pasemek , a do ślubu chciałam mieć blond włosy ). Wiec jasne pasemka ułatwiły znacząco efekt końcowy . Pasemka, które miałam doczepione jak juz wcześniej wspominałam były z prawdziwego włosia wiec Ci co podziwiali myśleli, ze to moje prawdziwe włosy. Ja mialam przedluzone o jakies 30 cm,40 cm. Jesli chcesz konkretne namiary to podaj meila to przesle Ci numer telefonu i wtedy mozesz podejsc sobie zobaczy jak wyglada pasemko i Monika (fryzjerka ) doradzi Ci ile potrzebujesz tych pasemek zeby to fajnie wygladalo 8) pozdrowionka



adzia6@interia.pl

dzięki za namiary :)
_________________
 
 
anutek 

Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 3:55 pm   

Witajcie :) Zapisałam się właśnei na forum, bo zastanawiam się nad przedłużeniem i zagęszczeniem włosów właśnei na tej wielki dzień :D Szukam dziewczyn, które przedłużają włosy metodą Great Lengths - wiem, że nie jest to tania metoda, ale tego dnia pieniędzy nie będę żałować ;) Znacie jakieś namiary w Łodzi właśnie?
 
 
zbroziu 


Wiek: 38
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 141
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 7:08 pm   

a ja polecam doczepienie na sam okres ślubu włosów metodą CLIP ON.

Włosy po ślubie i poprawinach wcale się nie zniszczyły. Sama obawiałam się, że klipsy mogą się odpiąć, ale po umocowaniu przez fryzjerkę nawet przy wygłupach mi się nie odczepiły no i oczywiście jest to o wiele tańsza metoda.

pozdrawiam
 
 
anutek 

Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 3:49 pm   

no właśnie też myślałam o doczepieniu na krótszy czas, ale dłuższy niż jeden wieczór jednak. Tego bym się bała. A Great Lengths ma takie pasma co chyba 3 tygodnie się dobrze trzymają...

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2012 2:10 pm ]
Może ktoś chociaż śledzi ten wątek, więc napiszę jak tam u mnie postęp wydarzeń ;) Wybrałam salon Grace w Manufaktyurze - słyszałam dobre opinie, mam nadzieję, że też taką będę miała. jeszcze nie wiem tylko na jaką metodę się zdecydować. Chcę wyglądać jak najlepiej! :) ) Macie jakieś opinie o tym miejscu? Albo polecacie konkretnego fryzjera?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl