Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
makijaż w Douglasie
Autor Wiadomość
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Cze 29, 2011 7:30 pm   makijaż w Douglasie

Dziewczyny, czy któraś z Was zdecydowała się na makijaż ślubny wykonany w sklepach Douglas? Mozecie polecic jakąś wizażystkę?
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 3:04 pm   

nawet nie wiedziałam, że oni też wykonują tam takie usługi :) no proszę w takim razie i ja jestem ciekawa :)
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:26 pm   

Moja przyjaciółka malowała się u nich do ślubu cywilnego. Makijaż wyszedł super, chciała dość mocny smokey eyes i taki był. Z tego co pamiętam, płaci się chyba 100zł (ale nie jest pewna na 100%, poza tym to było prawie rok temu, więc mogło się coś zmienić) i można za to wybrać sobie kosmetyki ze sklepu, tyle, że na makijaż trzeba się wcześniej umówić.
_________________


 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:51 pm   

No wlasnie, w Douglasie nie płaci się za wykonanie makijazu, tylko trzeba w danej kwocie kupic dowolne kosmetyki :) Nie wiem czy ta zasada obowiązuje przy makijazu slubnym, ale wydaje mi się, że tak.
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:08 pm   

A mnie się wydaje ze nie;/
co innego makijaż zwykły a ślubny ja jak kiedyś pracowałam w Inglocie to właśnie tak było, w cenie zwykły makijaż a ślubny to co innego.
W sephora tez super maluja dziewczyny.
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:12 pm   

Trzeba zadzwonić do jakiegoś salonu i zapytać :)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 7:22 am   

to już wam pisze;)
sam próbny 60zl.
próbny ze ślubnym jak zapłacicie od razu 100zl.
_________________

 
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 8:02 am   

fajnie z tym makijażem w Douglasie i nawet taniej niż gdziekowiek chyba :)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 9:45 pm   

w sepfhora w realu na włókniarzy fajna jest Marta a ceny maja jak w zwykłych salonach to co ja zauważyłam
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 7:38 pm   

Dzwoniłam do salonu Douglasa, przy makijażu slubnym są takie same zasady jak "zwyklym" - trzeba kupic 2 produkty :)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 9:17 pm   

to super;) a za jaka cene te kosmetyki??
_________________

 
 
 
abaneta 

Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 7:07 pm   

Właśnie wczoraj malowałam się w Douglasie w Manufakturze korzystając z bezpłatnego makijażu przy zakupie dwóch produktów i okazuje się, że panie wizażystki do użytku mają tylko testery i niestety nie wszystkie są pierwszej świeżości - podkład musiała wydłubywać ze słoiczka a tusz już na pierwszy rzut oka był starawy i strasznie posklejał rzęsy, przez co pani przez następne 5 minut musiała rozczesywać je szczoteczka. Kiedyś korzystałam z takiej usługi w Porcie i jakość tych testerów była znacznie lepsza.
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 11:28 am   

ja troszkę odświeżę temat i ponownie zapytam czy któraś z Was malowała się do ślubu kościelnego w Douglasie? ja jestem umówiona do nich na makijaż 2 lutego (na zwykłą imprezę) Ciekawa jestem jak to wygląda w przypadku ślubnego makijażu, który różni się od takiego zwykłego wieczorowego. Czy któraś z Was mogłaby pochwalić się swoimi doświadczeniami w tej sprawie?
_________________
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 6:40 pm   

karotka0111, przed swoim ślubem umówiłam się do nich na próbny makijaż, ale nie byłam zadowolona z tego co mi zaproponowali, więc ostatecznie malowałam się gdzie indziej.
Natomiast od tego czasu kilkakrotnie korzystałam z ich usług, kiedy w grę wchodził makijaż wieczorowy. I tu mogę powiedzieć, że byłam zadowolona z efektu końcowego.
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 1:41 pm   

ale czy nie trafili w efekcie końcowym z Twoją wizją? Czy nie przekazałaś żadnych wskazówek i zdałaś się na wizję osoby malującej? Ja przyznam szczerze że pierwszy raz będę malowana przez osobę trzecią właśnie teraz w sobotę i w ogóle nie mam pojęcia czy mówić dokładnie o co mi chodzi czy tylko określić że chcę makijaż wieczorowy.
Boję się że przekazując szczegóły sama osoba malująca nie będzie wiedziała co do czego i efekt końcowy możne mi się nie spodobać :(

[ Dodano: Pon Lut 04, 2013 10:49 pm ]
byłam, sprawdziłam i oto wnioski:
-czy makijaż wytrzymała do rana? tak wytrzymał
-czy rzucił mnie na kolana? niestety nie
-czy spełnił moje oczekiwania? niestety również nie
podsumowując na pewno wybór makijażystki na swój ślub nie pójdzie w tą stronę, a już najlepiej skwitował to mój luby "przecież miałaś się sama nie malować"
_________________
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 11:23 pm   

karotka0111 napisał/a:
ale czy nie trafili w efekcie końcowym z Twoją wizją?
Zupełnie nie. Pani jak usłyszała, że szukam pomysłu na siebie na makijaż ślubny (no co dzień się nie maluję) zafundowała mi na powiekach biały cień perłowy nakładając go niemal pod same brwi - koszmar jak dla mnie a przy okazji zmora dla fotografa.

Ale tak jak pisałam - przy wyjściach wieczorowych sprawdza się i pewnie jeszcze nie raz skorzystam - tym bardziej ,że forma rozliczania mi się podoba :-)
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 11:23 pm   

tak rzeczywiście forma rozliczenia mnie także przypadła do gustu :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl