Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pracownia Urody Łódź - Centrum ul. Orla 13
Autor Wiadomość
patafianka 


Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 12:13 pm   Pracownia Urody Łódź - Centrum ul. Orla 13

Nigdzie nie ma na temat tego salonu na forum.
czy może któraś korzystała z was z usług tego salonu??
i jakie sa wasze wrażenia i opinie??
 
 
lilon 

Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 15
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 1:39 pm   

Ja korzystałam. W kwestii fryzury ślubnej i makijażu bardzo polecam! Pełen profesjonalizm!
Natomiast cięcie włosów odradzam.
_________________

 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 6:14 pm   

Bylam na probnym zarowno makijazu jak i czesaniu i mam mieszane uczucia. Make up stanowczo tragedia - laska nie ma wlasnego zdania, nic nie potrafi zaproponowac, nic doradzic, a z drugiej strony nie robi tego o co sie jej prosi, nie slucha sugestii co do oczekiwanego efektu a wykonanie po prostu brzydkie. Odnioslam wrazenie, ze najnormalniej w swiecie nie ma do tego "drygu" - nie dopasowuje makijazu indywidualnie do klientki, nie zauwaza niuansow jej twarzy, ja np mam bardzo dlugie dolne rzesy, a pomalowala mi je tak, ze wygladalam jak zaplakana, natomiast kilkukrotnie prosilam o domalowanie gornych. Prosilam tez o domalowanie brwi, poniewaz mam bardzo watle - owszem zostaly przyciemnione tam gdzie byly, ale ksztaltu im nie nadala zadnego (chodzilo mi o delikatne domalowanie tam gdzie ich brakuje). Prosilam o kolejne zmiany z 10 razy, w koncu stwierdzilam, ze "niewazne" i poszlam sobie. Dodam, ze bylam potem czesana i nawet fryzer stwierdzil w tym samym salonie, ze kiepski ten makijaz; a sposrod znaomych i rodziny nikomu sie nie podobal, wiec nie est to widac wylacznie moje zdanie, a zastrzezen moglabym wymienic jeszcze co najmneij kilka

Co do czesania - raczej trwale. To tyle co moge powiedziec, bo tez na kolana nie padlam na swoj widok, ale za to mila, przyjazna atmosfera, fajny kontakt :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl