Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
szycie sposabelli w Radomiu
Autor Wiadomość
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lut 21, 2006 2:00 pm   szycie sposabelli w Radomiu

Czy któraś z was szyła suknię ślubną Sposabelli bezpośrednio u producenta w Radomiu? Słyszałam,że też tak można, i wychodzi to taniej. Jestem ciekawa czy któraś z Was forumowiczek, ma to doswiadczenie za sobą i może podzielić się ze mną wrażeniami;)
Koszty, warunki i efekt końcowy!!:))
Będę wdzięczna za informacje.



Widzę, że post był śledzony - więc informuję czego się dowiedziałam - cena uszycia sukni w radomiu odpowiada jej cenie w radomskim salonie - ta - akurat w przypadku moejj sukienki - jest identyczn ajak w Furorze na Nawrot w łodzi ( suma - cena w radomiu - 2000 suknia +200 tren; cena w furorze - 1780 - suknia, 380 tren - model to 333 z ubiegłorocznej kolekcji - suknia zostałą przenioesiona do kolekcji tegorocznej - więc nie ma na nią obniżek)
Różnica miedzy Warszawą - salon Diana - to 300 zotych , w Warszawieza ta suknie chcieli 2500 w tym roku.

Tak wiec jeśłi któraś z forumowiczek zastanawiała się , tak jak ja czy warto jechać do radomia - to.. nie warto:))
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 8:44 pm   

Fajnie, że dzielisz sie takimi wiadomościami z innymi :)

Dziekuje w imieniu zainteresowanych :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Natalia 

Dołączyła: 16 Wrz 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 10:09 pm   

Szczerze mówiąc to bałam się odpowiedzi na Twoje pytanie odnośnie różnicy w cenach szycia sposabelli w Radomiu a kupna w Furorze bo właśnie tam niedawno zamówiłam suknię. Odetchnęłam z ulgą że nie przepłaciłam :-)
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 11:39 am   

:) ja szukałam jak najtaniej, i przypomniało mi się, że keidyś któraś z dziewczyn mówiła, ze sposabelle mozna uszyć w radomiu, i że wychodzi duzo taniej. Wiadomo - jak każda chciałabym mieć swoją wymarzona kieckę jak najmniejszym kosztem - więc szukałam każdego wyjścia, o dziwo w łodzi wyszło taniej... teraz zastanawiam się czy można zakupić sam tren w Radomiu;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl